Skocz do zawartości

O "brzydkich" facetach podobających się kobietom


Rekomendowane odpowiedzi

Odwieczny problem ogarniętego faceta - inwestować swój czas i zasoby w swoje pasje, zainteresowania, karierę, która być może nie będziesz atrakcyjna dla kobiet i nie polepszy efektów w "uwodzeniu"? Czy może skupić się na tym co lubią panie. Można probówać łączyć jedno i drugie ale jak to w życiu - albo ćwiczysz jedną rzecz i stajesz się w niej ekspertem, a w każdej innej jesteś przeciętny. Albo próbujesz wszystkiego naraz i we wszystkim jesteś kupą.

Niektóre zawody umożliwiają połączenie przyjemnego z pożytecznym np: trener fitness, który musi jednocześnie dbać o formę i popularność, rozgłos, a gadane może ćwiczyć codziennie przez kilka godzin z kobietami nawet 10/10 - będzie jednocześnie rozwijał się finansowo i miał coraz lepsze efekty z kobietami.

Ale dajmy na to jakiegoś mechanika, który otwiera swój warsztat. Ciężko mi sobie wyobrazić, że koleś jednocześnie rozwija swój biznes, poznaje nowe technologie w nowszych samochodach, myśli o pozyskiwaniu klientów i jeszcze ma czas na ćwiczenie gadki, pua i wyrywanie pań. I jeszcze będzie go frustrować mycie paznokci po zabawie w smarach cały dzień. Doba ma tylko 24h

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

ale ma w sobie to "coś"

Na koncie ;)

11 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Robert Więckiewicz:

Status społeczny potrafi czynić cuda, Monika z kim się dzisiaj spotkałaś :) Z Więckiewiczem ;)

10 godzin temu, Zbychu napisał:

Aktor znany czy nie znamy ma z automatu wysoką wartość, tak samo jak prezes 20 osobowej firmy, która nawet nie ma banki utargu rocznie.

W samo sedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot po prostu wiele pań gustuje w urodzie "brzydkich mężczyzn", którzy najczęściej mają psychopatyczny ryj, że tak to ujmę.

Weźcie za przykład choćby Mikkelsena, który grał Hannibala w serialu. Ot, mocno przeciętna twarz lecz dodać trzeba, ze nie jest zwykła.

Nietypowy typ urody i tak jak są ludzie, którzy uwielbiają wszystko co nietypowe i się w tym kochają, lubią limitki, tak i są panie, które też lubią takie nietypowe typy urody.

 

A jeśli dodać do tego odpowiednią otoczkę, no to już mamy kisiel w majtkach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

suma tej "wielkiej piątki".

 

Kurwa, jak krew w piach...

CURWA NIE!

 

STETY/NIE do całość nie wystarczy 5 element'y.

 

JEST JESZCZE 6 ELEMENT!!!

.....który nawet jak masz wszystkie 5 jest katalizatorem prowadzącym do celu.

 

KATALIZATOR/AKTYWATOR , taki drobny niuans w formie NADbiegu.

(tu Szanowny BRACIE polemika bez celowa, sprawdzałem laboratoryjne działanie z i bez)

(0% vs 100%) brak odcieni pośrednich.

3 godziny temu, vand napisał:

Dla pełnego obrazu.

GŁÓWNIE lenistwo.

 

GDYŻ, PONIEWAŻ, ŻE 'skurwielem' na suczki można stać się w każdym momęcie.

Lecz młodzi 'chcą' magicznej pigółki.

A TU ZONK.

BO JEST TO 'proces' wejscia/wyjścia, który notabene trzeba odbyć.

(cwiczyć)

....wychodzisz z matriXa aby wejść do 'szamba'.

PROCES》DROGA》ZMIANY》CZARNY MISTRZOWSKI PAS....później są kolejne DAN'y i walka z atawizmami.

53 minuty temu, Zbychu napisał:

Ale dajmy na to jakiegoś mechanika, który otwiera swój warsztat

ALE DOJEBAŁEŚ!!!

 

AKURAT 

54 minuty temu, Zbychu napisał:

jeszcze ma czas na ćwiczenie gadki, pua i wyrywanie pań.

....ten typ FACETÓW z tego co WIDZIAłEM.......to nigdy nie miał problemu z 'babami'....no sorry.

 

Z POD którego kamienia wypełzłeś???

(serio pytam)

 

....nie no pojechałeś przykładem.

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Kurwa, napchaliście sobie głowy jakimiś pierdołami o czadach i teraz na siłę próbujecie tym zainteresować innych.

Faktycznie.

Jakiś pan nerwowy. PANIE Niedźwiedź.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tornado napisał:

DROBNE, przesunięcie fazowe.

Dla chcącego nic trudnego.

?

 

Mimo to sprzedajecie tutaj aktualnie wizję, że no, co to, wystarczy zmienić ileś rzeczy. Ale warto powiedzieć, że może to potrwac w przypadku niektórych elementów po parę lat na każdy. 

 

Gdyby to było nic trudnego to nie byłoby wątków na forum, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnnygoodboy Wiem o co ci chodzi stary, to jest kwestia "czuciowo - charakterowa". Niestety ktoś kto się tak nie "czuje" albo nie poczuł to nie zrozumie o co ci chodzi. Ja niestety mam tego "momenty" i widzę jak ludzie reagują wtedy na mnie... Po prostu ktoś nie musi zamieniać z tobą słowa ale CZUJE do ciebie respekt. Ja poznałem takie typa z którym nie było mi komfortowo siedzieć i gadać. To było jak stąpanie po polu minowym, po prostu czułem że gość ma coś nie po kolei w głowie i miał taką "złą energię", musisz się przy takiej osobie powstrzymywać i hamować. Poza tym hamowałem się bo to był policjant (ogólnie potrafię odpysknąć ale wiecie, każdą agresje wobec funkcjonariusza może on wykorzystać przeciwko wam). Sądzę że taka siła może kobiety podniecać mocno...


Ludzie kompletnie nie rozumieją tutaj że świat nie jest czarno biały. Że jedna leci na wygląd, druga na charakter itp. Jednej np. musisz być wysoki, inne mają to gdzieś. Ale jednak sądzę że nad preferencjami kobiet można ostro panować. W sensie "ja bym nie mogła z nim iść" a potem idzie bo gość tak potrafi gadać, manipulować albo robić "dobry vibe" że ona się zatraci. Niestety Polscy chłopacy są wychowywani na za grzecznych pizdusi i NIE WIEM czemu tak jest... nie nam przyczyny tej patologicznej, przesadzonej nauki szacunku do kobiet w Polsce...

 

Dlaczego tzw. "naturale" was tego nie nauczą? Bo to jest mocno kwestia "czuciowa". Ja wam nie opiszę np. jak czuję się powiedzmy jak jestem po 5 godzinnej wycieczce w górach... to trzeba PRZEŻYĆ i POCZUĆ. 

Poza tym natural nie ma czasu, chęci i korzyści by was uczyć wyrywania lasek. Przecież jakbym ja potrafił 90 proc kobiet uwieść to było by zdebilizmem np uczyć to gościa wyższego albo przystojniejszego ode mnie XD Żadna korzyść...

 

Co do Lubosa fajnie jedna na FW napisała "właśnie nie jest urodziwy ale ma coś w sobie! tez uwielbiam takich facetow :)"

 

Kiedyś pisałem że media i społeczeństwo uczy nas jak nie wyrwać laski. Ja sam w wieku 8-15 lat miałem lepszy mindset, byłem bardziej odważny i mniej rozmyślałem a niżeli teraz. Miałem też wyższe poczucie własnej wartości... JA BYŁEM FAJNY  a potem inni, ja to CZUŁEM. Może niektórym to zostaje i to jest to "coś" ?

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Kiedyś pisałem że media i społeczeństwo uczy nas jak nie wyrwać laski. Ja sam w wieku 8-15 lat miałem lepszy mindset, byłem bardziej odważny i mniej rozmyślałem a niżeli teraz. Miałem też wyższe poczucie własnej wartości... JA BYŁEM FAJNY  a potem inni, ja to CZUŁEM. Może niektórym to zostaje i to jest to "coś" ?

Tyle różnych rzeczy ma na nas wpływ w trakcie dojrzewania, że ciężko powiedzieć co konkretnie może to powodować.

 

W Polsce główny powód to oddanie pełni wychowania w ręce kobiet przez co faceci ponabierali cech damskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vand napisał:

Jak tylko widzę nazwę strony, to już wiem co tam będzie. Niestety znam ten periodyk.

Spokojnie, to nie Kapela piszący o tym że to nieludzkie karmić psa mięsem zamiast nawracać go na weganizm. 

Tragedii nie ma. Jest natomiast krytyka kolejnego reality show gdzie dobiera się ludzi pod wizje autorów. Szykuje się festiwal białorycerstwa. Bo nerda redpillera nie wezmą. Wezmą zaś takich co będą stuleić jak w innych edycjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, vand napisał:

Gdyby to było nic trudnego to nie byłoby wątków na forum,

JAK TAM U CIEBIA Z LICZBAMI ZESPOLONYMI?

O macieżach słyszał?

Sygnały szeroko pasmowe....coś świta?

 

 

ZATEM jak złożymy te zależności jako potrzeby samicy okraszając to 'fongiem Van Goga' otrzymujemy PRZEPIS NA UWODZENIE.

 

 

....DLA TEGO są wątki na forum, ponieważ, gdyż, ble ble....co poniektórzy zagadywali laski w DISCO A nie pytają się gdzie poznawać dziewczyny/kobiety.

 

...np trzymanie za cyca pannę na 2 przystanku jadąc autobusem.....bo ona jest/MA CIEPŁE serduszko, a misio sprawdzał, udowadniająć IŻ TO KAMIEŃ LODU.....ble ble.

    ....na 3 wysiadłem drepcząc na UMCA UMCA.

CIAO CIAO sycyliano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zbychu napisał:

Ale dajmy na to jakiegoś mechanika, który otwiera swój warsztat. Ciężko mi sobie wyobrazić, że koleś jednocześnie rozwija swój biznes, poznaje nowe technologie w nowszych samochodach, myśli o pozyskiwaniu klientów i jeszcze ma czas na ćwiczenie gadki, pua i wyrywanie pań. I jeszcze będzie go frustrować mycie paznokci po zabawie w smarach cały dzień. Doba ma tylko 24h

 

Wystarczy pracować max 3 dni w tygodniu. To jest banalne rozwiązanie panowie i nie musicie mi nawet dziękować za to, ze rozwiązałem za Was ten problem.

 

Smart Hasan Minhaj GIF by Patriot Act

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.