Skocz do zawartości

Adept o kryzysie kobiecości


Rekomendowane odpowiedzi

Bo zaraz jeeebnę. Ten wyżelowany blondynek, to już całkowicie odleciał. 

 

Pozwolicie, że zacytuję, przygotowani??

Do czytania...

 

A ja jak świr miałem o sobie zdanie najlepszego kochanka na świecie. Wyobrażałem sobie ze seks płynie w moich żyłach zamiast krwi i , ze mój dotyk doprowadza do orgazmu każda kobietę. Moja mowa ciała odzwierciedlała moje myśli i działy się rzeczy w jakie teraz samemu mi ciężko uwierzyć. Kobiety czerwone na twarzy ze wstydu opuszczały swoją grupę znajomych, aby podejść do mnie po numer, albo pukały mi do okna w autobusie kiedy z niego wysiadały, żeby puścić mi oczko. I to czasem dziewczyny najwyższej klasy…achh..zresztą i tak pewnie w to nie uwierzysz. 

 

Cytując forumowego klasyka. Beka z typa.

 

Dobrze, że ta z autobusu gaciami w niego nie rzuciła, bo smród 3dniowej ryby udusiłby wszystkich pasażerów.

 

Ja pierdolę Najwyższy Stwórco, za co? No za co?

 

https://uwodzenieipodryw.pl/blog/uwodzenie-poczatki-spolecznosci-w-pl/

Edytowane przez giorgio
  • Like 1
  • Haha 6
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam kilku kolegów, którzy zajmują się od lat PUA. Mają słabe efekty i moim zdaniem PUA nie działa. 

 

Byliśmy wiele razy wspólnie w klubach czy na wyjazdach. Czasami coś im wychodziło, ale ciężko im szło i musieli podejść do wielu kobiet, zanim jedna łaskawie dała się wyrwać. Moim zdaniem PUA polega na tym, że goście podchodzą i podchodzą, aż w końcu trafią na taką laskę, której się w miarę podobają z wyglądu i która jest akurat chętna. 

 

Ja mam bardzo dobry wygląd, co najmniej 8/10, jestem jak to się mówi "Chadem". Na wspólnych wyjściach i wyjazdach to zawsze ja byłem oblegany przez laski, a nie panowie uwodziciele. Nawet jeżeli kolega z PUA zagadał, to potem laski i tak były zainteresowane mną, a nie nim. Próbowaliśmy sobie z tym radzić poprzez wcześniejsze ustalanie, która laska jest dla mnie - po zagadaniu twardo ignorowałem wszystkie poza wyznaczoną panną. To trochę pomagało, ale nie do końca, bo i tak przykuwałem uwagę wszystkich lasek. 

 

Wcześniej koledzy wierzyli, że wygląd jest przereklamowany, a kobiety lecą na pewność siebie i osobowość faceta. ? Bo tak im powiedzieli trenerzy uwodzenia. ? Koledzy mnie "nawracali", dużo opowiadali o wspaniałości PUA. Na wspólnych wyjściach okazało się jednak, że mój wygląd kompletnie miażdży wszystkie ich teorie i techniki. Oni zagadywali do kolejnych lasek i byli spławiani, a ja najczęściej przy pierwszym zagadaniu byłem od razu traktowany w ciepły i gościnny sposób. Oni się męczą i szarpią, a ja na luzie rozmawiam z napalona na mnie panną. W takiej atmosferze, że ONA pilnuje, aby tego nie spierdolić i stara się mi zaimponować. Na początku koledzy z PUA widząc to chodzili ze zdruzgotanymi minami, później się przyzwyczaili. Musieli zaakceptować fakt, że ich wieloletnia nauka PUA przegrywa sromotnie z wyglądem. 

 

Wiem o tym, że mało który facet ma wygląd jak ja. Ale oszukiwanie się bajkami PUA nikomu nie pomoże. Wygląd pozostanie taki sam, co najwyżej w głowie może się pomieszać od bzdur. 

 

Jeżeli chodzi o Adepta, to rozmawiałem o nim z kolegami i mówią o nim bardzo złe rzeczy. Od niektórych zrobiły mi się wielkie oczy. Mówią, że najlepszym polskim trenerem jest Fest, potem James i Żuber, a Adepta odradzają.

 

Zacytuję kilka wypowiedzi z tego wątku:

 

11 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Bo co, guru podrywu nie może sobie czasem pojechać (za kasę z poradników) na prostytutki albo na sexturystykę do Tajlandii?

 

11 godzin temu, Piter_1982 napisał:

ps. jego biseksualne przygody nie są tajemnicą od prawie 10 lat. Ci co chcieli babrać się w tym wątku robili to na forum Króla Rocka.

 

10 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Ja powiem jedno - Adept był zawsze najsłabszym ogniwem Warsaw Lair

 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Widziałem tego pana w akcji z kobietami i słabo sobie radził

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Armengar napisał:

Ja mam kilku kolegów, którzy zajmują się od lat PUA. Mają słabe efekty i moim zdaniem PUA nie działa. 

Dwa. Laski też korzystają z internetu. Kiedyś laska pyta mnie czy jestem pua - a ja kurwa nie wiedziałem o co pyta.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Armengar napisał:

Wcześniej koledzy wierzyli, że wygląd jest przereklamowany, a kobiety lecą na pewność siebie i osobowość faceta. ? Bo tak im powiedzieli trenerzy uwodzenia. ?

 

To wyobraź sobie ,że większość mężczyzn w tym kraju wierzy, że kobieta leci na mistyczne wnętrze i dobre serduszko???

Skala głupoty, bredni i niewiedzy na tematy damsko-męskie jest porażająca wśród facetów zwłaszcza młodego pokolenia.

Zamiast szukać wiedzy wolą zostać kukoldami , spermiarzami i liczyć, że jak będą dobrze służyć, wykonywać polecenia to

dostana się do upragnionego ciasteczka co jak dobrze wiemy nigdy nie nastąpi.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaj, taak. Żuber, Adept, James* i inni miszczowie podrywu...

Mitomani, bajkopisarze, przegrańcy. Ludzie, co trzeba mieć we łbie, aby wić się i trudzić - tylko po to, żeby przelizać się z jakimś karyniskiem?

Przecież to rak.

34 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

To wyobraź sobie ,że większość mężczyzn w tym kraju wierzy, że kobieta leci na mistyczne wnętrze i dobre serduszko

 

Warto mieć dobre serce, ale nie może to być jedyny atut, na którym jedziemy. Tak z kobietami, jak i ogólnie, w życiu.

 

* to chyba ten misiu, co to na jednym z nagrań napastuje nieletnią, która wychodzi z toalety. Klasa...

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można wałkować w kółko to samo.

Wygląd jest ważny, jak to któryś z braci u góry wspominał  laski same na niego lecą, zagadują ale jeśli byłby nieogarem, albo nie miał „social skilow” to szybko by czmychnęły.

Pua - jak kazda dziedzina ma swoje ciemne i jasne strony. Sztuka jest wybrać to co może się nam przydać i korzystać.
A tu często na forum musi być albo białe albo czarne, innych odcieni nie ma.
 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Armengar napisał:

Ja mam kilku kolegów, którzy zajmują się od lat PUA. Mają słabe efekty i moim zdaniem PUA nie działa. 

 

Popatrz na te filmiki czego trener uwodzenia uczy chłopaków, którzy poniżają się dla zdobycia numeru i zaproszenia na randki.

Tylko jednemu z nich udało się zainteresować panie zgadnij dlaczego?

Speed dating, Jarkowi udało się poderwać dziewczynę? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

 

Niestety pozostałej reszcie się nie udało.

Ten podryw nie mógł pójść gorzej! [Mistrzowie podrywu] - YouTube

Sebastian: "Kazali Ci tu przyjść i przebrali Cię w te śmieszne ubrania"? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

Poddał się po pierwszej próbie podrywu [Mistrzowie podrywu] - YouTube

To chyba nie był udany sposób na podryw? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ksanti napisał:

Niestety nawet na forum wciąż są tacy co naiwnie wierzą w tą tzw. mistyczną charakterność ponad wygląd.

No to ja juz nie wiem co mam robić.... Napierdalać na siłce i robić operację gęby czy co? A tak na serio to charakterność pozwoli utrzymać pannę której spodoba się wygląd. Z resztą ten wygląd to też kwestia gustu. Przecież znamy kolesi, którzy nie są wcale mega piękni mają panny/żony.

 

15 godzin temu, Armengar napisał:

o trochę pomagało, ale nie do końca, bo i tak przykuwałem uwagę wszystkich lasek. 

Założę się że jestes przy okazji kawał skurwielo-twardziela pod względem mentalnym. Panie inaczej by wyczuły słabość, a co ważniejsze nie byłbyś SPÓJNY w tym wszystkim. Miały by dysonans poznawczy.:blink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Garrett napisał:

Z resztą ten wygląd to też kwestia gustu. Przecież znamy kolesi, którzy nie są wcale mega piękni mają panny/żony.

Męski/ agresywny wygląd nawet, jeśli nie Chad sam w sobie dla kobiet jest atrakcyjny. Powiedz lepiej czy osoby o aparycji "nerda" jakich większość w społeczeństwie mają takie branie.

 

Przy tego typu obserwacjach zawsze pomijane jest kilka wątków. Po pierwsze to, że kobieta z kimś jest nie oznacza, że ten mężczyzna ją pociąga. Druga kwestia to mindset laski, samoocena. Po trzecie licznik przebolcowania oraz wiek. Mając chociażby takie dane można wywnioskować czy ta relacja to "kolos na glinianych nogach" czy nie.

 

Z obserwacji zewnętrznej kompletnie nic nie wynika na jakiej zasadzie działa dana relacja. Może być tak, że widzisz parkę a miesiąc później rozstanie "ale jak to, przecież tak dobrze do siebie pasowali i mieli udaną relację". Sam miałem laskę o aparycji modelki, mimo beciakowej urody. Jednak gdybym nie był wówczas popularny to mogłoby być inczej. Oczywiście doszły też czynniki np. przebiegu, o których wcześniej wspomniałem.

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że jak laska się sparzy na Chadach to szuka sobie potem beta pieska. Beciak w takiej relacji, jeśli pokazuje, że ma własne zdanie to dostanie kopa w dupę i do widzenia. Panna się przeliczyła, bo okazało się, że nie jestem taki pokorny jak się jej wydawało. Znalazła innego beciaka na moje miejsce.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ksanti napisał:

Męski/ agresywny wygląd nawet, jeśli nie Chad sam w sobie dla kobiet jest atrakcyjny. Powiedz lepiej czy osoby o aparycji "nerda" jakich większość w społeczeństwie mają takie branie.

To prawda, jeśli chodzi i twarz to można być mówiąc oględnie "ładnym" ale nie mieć wielkiego powodzenia u pań z  tego tytułu. To jest tak, że każda męska twarz przywodzi na myśle (to automatyzm) pewne odczucia/emocje. Nawet jak ocenia facet hetero. Po twarzy staramy się wyczuć czy ktoś jest godny zaufania, czy nie itp. itd. Sami wiecie, że niektóre gęby powoduję negatywne odczucia. Ten mityczny "nerd" wcale nie musi być brzydki, ale po prostu może mieć delikatniejsze rysy, brak tej agresji i zawziętości na gębie. Ja tak mam na przykład. Sympatyczna twarz inteligenta ? Na to sie panien nie wyrwie. Trzeba to zrekompensować inaczej.

Wspomniany wcześniej James - ma taką aparycję, że sprawia wrażenie kozaka i badboya. Do tego tatuażyki i odpowiednia mowa ciała i pozamiatane. ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zychu napisał:

Warto mieć dobre serce, ale nie może to być jedyny atut, na którym jedziemy. Tak z kobietami, jak i ogólnie, w życiu.

 

Jak to mówią "Jak masz miękkie serce musisz mieć twardą dupę".

Oczywiście trochę dobroci, życzliwości z kobietami czy w życiu tak, ale nie do przesady

bo ludzie jak wyczują desperata to będą doić ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Iceman84PL said:

Niezły cringe, ale szacunek za odwagę, bo w TV przed kamerami większość facetów by się obsrała ;)

 

 

On 1/25/2021 at 11:47 PM, Armengar said:

Ja mam kilku kolegów, którzy zajmują się od lat PUA. Mają słabe efekty i moim zdaniem PUA nie działa. 

 

Byliśmy wiele razy wspólnie w klubach czy na wyjazdach. Czasami coś im wychodziło, ale ciężko im szło i musieli podejść do wielu kobiet, zanim jedna łaskawie dała się wyrwać. Moim zdaniem PUA polega na tym, że goście podchodzą i podchodzą, aż w końcu trafią na taką laskę, której się w miarę podobają z wyglądu i która jest akurat chętna. 

 

Ja mam bardzo dobry wygląd, co najmniej 8/10, jestem jak to się mówi "Chadem". Na wspólnych wyjściach i wyjazdach to zawsze ja byłem oblegany przez laski, a nie panowie uwodziciele. Nawet jeżeli kolega z PUA zagadał, to potem laski i tak były zainteresowane mną, a nie nim. Próbowaliśmy sobie z tym radzić poprzez wcześniejsze ustalanie, która laska jest dla mnie - po zagadaniu twardo ignorowałem wszystkie poza wyznaczoną panną. To trochę pomagało, ale nie do końca, bo i tak przykuwałem uwagę wszystkich lasek. 

Nie bierzesz pod uwagę tego, że Twoi koledzy pomimo czytania materiałów PUA, mogą być słabi w te klocki.

 

Dodatkowo zakładasz, że Ty nic poza wyglądem sobą nie reprezentujesz.

 

A może być tak, że nie dość że masz lepszy wygląd od swoich kolegów, to w dodatku masz lepszą mowę ciała, gadkę itp.

 

Bez podstawowej wiedzy na temat relacji kobieta-mężczyzna, nawet jak poznasz laskę, której podobasz się z wyglądu, to ciężko Ci będzie cokolwiek zdziałać.

 

Jest masa drobiazgów, którymi można skutecznie zniechęcić do siebie nowo poznaną kobietę i o których nie wiesz, jeśli nie jesteś od początku obyty z kobietami, albo sobie nie przeczytasz (i tutaj z pomocą przychodzi to całe PUA).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Popatrz na te filmiki czego trener uwodzenia uczy chłopaków, którzy poniżają się dla zdobycia numeru i zaproszenia na randki.

Tylko jednemu z nich udało się zainteresować panie zgadnij dlaczego?

Speed dating, Jarkowi udało się poderwać dziewczynę? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

 

Niestety pozostałej reszcie się nie udało.

Ten podryw nie mógł pójść gorzej! [Mistrzowie podrywu] - YouTube

Sebastian: "Kazali Ci tu przyjść i przebrali Cię w te śmieszne ubrania"? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

Poddał się po pierwszej próbie podrywu [Mistrzowie podrywu] - YouTube

To chyba nie był udany sposób na podryw? [Mistrzowie podrywu] - YouTube

 

 

 

Iceman:


Program jaki byl taki byl. Tymbardziej, że program byl w zamysle dla stacji kobiecej wiec, pod kobieca publicznosc.


Wiele z tego jak bylo naprawde na planie i jakie byly zalozenia, dlaczego  wygladalo to tak a nie inaczej - opisalem kiedys na blogu:


http://www.uwodzenie.org/10-ciekawostek-mistrzowie-podrywu/

 

Zgadzam sie ze wiele zalozen programu bylo niezgodnych z nauką podrywu, i bylo mainstreamowa wizją, ale nic nie moglem zrobic.

 

 

 

 

 

21 minut temu, Master napisał:

Niezły cringe, ale szacunek za odwagę, bo w TV przed kamerami większość facetów by się obsrała ;)

 

 

 

 

Dokladnie tak. Te sytuacje w programie  byly mega sztuczne, ale niestety tak chcial TVN.

W dniu 25.01.2021 o 15:47, Brat Jan napisał:

A może zauważył, że forum "braciasamcy" oraz Marek na jutubie i promowane wartości pną się w górę i chce spróbować być na tej na razie niszowej fali.

Nie. Nie pną sie w gore i raczej nigdy nie beda sie pnely.  Zawsze beda nisza, tak jak pua, czy nawet  bdsm  czy tantra itp.

W dniu 25.01.2021 o 20:00, Mosze Red napisał:

Bardzo dobry artykuł, prawdziwy.

 

Tylko z jedną rzeczą się nie zgodzę w pełni. 

 

"Ale kobiet, które mają takie „oczekiwania” nikt nie wyśmieje. Nikt nie sprowadza na ziemię. Bo zaraz by został okrzyknięty krwawym mizoginem skrzywdzonym przez kobiety. I jeszcze incelem na dokładkę."

 

Poczułem się pominięty, ja wyśmiewam i drwię.

 

Wielu braci z forum też :D 

 

 

 

Ale artykul mowil o mainstreamie, nie o forum BS. W mainstreamie kazdy sie boi podejrzen o bycie mizoginem itd. :):)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Garrett napisał:

 Przecież znamy kolesi, którzy nie są wcale mega piękni mają panny/żony.

Tak tylko większość tych kolesi poznała te kobiety we wcześniejszych latach teraz jak by mieli je poznawać, to  nie jeden by dostał kopa lub by musiał czekać jak zderzy się ze ścianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, adept45 napisał:

Program jaki byl taki byl. Tymbardziej, że program byl w zamysle dla stacji kobiecej wiec, pod kobieca publicznosc.


Wiele z tego jak bylo naprawde na planie i jakie byly zalozenia, dlaczego  wygladalo to tak a nie inaczej - opisalem kiedys na blogu:


http://www.uwodzenie.org/10-ciekawostek-mistrzowie-podrywu/

 

Zgadzam sie ze wiele zalozen programu bylo niezgodnych z nauką podrywu, i bylo mainstreamowa wizją, ale nic nie moglem zrobic.

 

 

Jeżeli jesteś prawdziwym Adeptem to miło poznać?

Być może chciałeś w dobry sposób nauczyć chłopaków uwodzenia i obycia z kobietami, ale niestety wyszło inaczej w odbiorze przez widza.

Fajnie by było zrobić program pod mężczyzn i powiedzieć prawdę tylko pytaniem jest, która stacja się na to zgodzi skoro w naszym kraju panuję kult kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Jeżeli jesteś prawdziwym Adeptem to miło poznać?

Być może chciałeś w dobry sposób nauczyć chłopaków uwodzenia i obycia z kobietami, ale niestety wyszło inaczej w odbiorze przez widza.

Fajnie by było zrobić program pod mężczyzn i powiedzieć prawdę tylko pytaniem jest, która stacja się na to zgodzi skoro w naszym kraju panuję kult kobiety.

 

obawiam sie ze taki nie powstanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.