Skocz do zawartości

Praca i romans


sarabia

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Haruka napisał:

Mój znajomek był w takim układzie. Ona około 40, on około 25. Mu to pasowało bo miał full seksu, najlepsze zlecenia, fajną kasę, premie, dostęp do szkoleń itd. Kiedy mu się znudziło i powiedział dość, to przeskoczył do firmy konkurencyjnej z niezłym już CV.

Znaczy, żeby nie było, temu mojemu koledze ten układ pasuje. Jak powiedziałem jest to taki zarozumiały typ, że nawet go to podnieca, że ona ma męża. Jak powiedział: podnieca go fakt, że on jej spuszcza się na twarz, na język, a ona pół godziny później daje mu buzi na przywitanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, balin napisał:

W tym układzie pani robi za faceta, a on za pannę na boku do zerżnięcia.

Ach te złośliwości. To on rżnął a pani była rżnięta i w tym układzie, to on finalnie wyszedł na tym najlepiej.

Każda żywa i w miarę rozumna istota chce uzyskać maksimum korzyści przy minimalnej utracie energii własnej, a jeśli do tego dochodzi jeszcze element przyjemności, to wtedy Darwin tańczy ze szczęścia wraz ze swoją teorią ewolucji. 

17 minut temu, balin napisał:

Niestety kobietom za takie układy trzeba płacić, nie tylko bezpośrednią kaską.

No chyba, że jesteś cwany i przystojny, wtedy to tobie płacą, nie tylko pieniędzmi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Colemanka napisał:

Typowy układ. Zasadniczo bezpieczniejszy niż gdyby miało być odwrotnie.

BTW kto to pisał, że czterdziecha nie podnieca?

A dlaczego bezpieczniejszy jest w tą stronę? 

Wszystko zależy jaka to jest 40. W tym przypadku jest to bardzo zadbana kobieta, która przede wszystkim ma kasę na odpowiednie ubrania, kosmetyki, żeby podniecać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Colemanka napisał:

BTW kto to pisał, że czterdziecha nie podnieca?

 

Bo przecież 40 to są laski lepsze od 18 ????

Rzadko zdarza się zadbany Milf w tym przypadku kobieta jest na wysokim stanowisku, więc musi dbać o wygląd bo reprezentuje korporacje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, sarabia said:

A dlaczego bezpieczniejszy jest w tą stronę? 

 

Brat tutaj odpowiedział:

 

1 hour ago, balin said:

W tym układzie pani robi za faceta, a on za pannę na boku do zerżnięcia. Niestety kobietom za takie układy trzeba płacić, nie tylko bezpośrednią kaską.

Takie układy tracą byt (czasem z jakimś większym kwasem) gdy któraś ze stron zaczyna chcieć czegoś więcej. Gdyby podwładną była młodsza kobieta szybko by ją to zaczęło uwierać. Wolnej, młodej kobiecie nie opłaca się być kochanką starszego, zajętego mężczyzny. Twojemu koledze jak najbardziej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku wypowiedziały się już 3 kobiety. Jedna tylko (tak rozumiem słowo "żenada") potępiła zdradę męża kobiety, która dla własnej chuci zrobi też kuku swoim dzieciom, nie wspominając o złamaniu danej publicznie przysięgi małżeńskiej.

Coraz lepiej.

Pamiętajcie dziewczyny, że Was też ktoś może zdradzić i wtedy już tak fajnie nie jest.

Ale jak Kali krowę ukraść to ok jak Kalemu to już nie.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sleepwalking upadek zasad moralnych tyczy się zarówno kobiet jak i facetów tylko, że to zawsze Panowie byli przedstawiani jako CI "źli", którzy zdradzają, jakby robili to z kosmitkami albo pluszowymi misiami.

BTW - każdy, kto miesza w czyimś małżeństwie, powinien być świadomy, że w razie rozprawy może zostać wezwany na świadka + korespondencja może być użyta jako dowód w sprawie. A jeśli dany osobnik zdradzał z większą ilością partnerów może się okazać, że na sali sądowej ten chłopaczek może poznać jeszcze innych Panów z którymi ta cudna niewiasta się pruła.

 

Gdyby ona nie była w związku - jej sprawa z kim i w jakim wieku sypia - ale to żona, a przede wszystkim MATKA ale dla coraz większej ilości kobiet to już gówno znaczy.

Widać to zresztą po tym wątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Jedna tylko (tak rozumiem słowo "żenada") potępiła zdradę męża kobiety, która dla własnej chuci zrobi też kuku swoim dzieciom, nie wspominając o złamaniu danej publicznie przysięgi małżeńskiej.

Fu, fu, brzydko bardzo, nieładnie, zła pani. Lepiej? 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Nie no oczywiście, że tak. Kurestwa jest generalnie pełno wszędzie, nie tylko ze strony kobiet. Obejrzałem wczoraj film "Życie Carlita" - zaaaajebisty! Od głównego bohatera można by było brać przykład co do bycia fair wobec innych. I jak traktować tych którzy robią nam pod górę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sleepwalking napisał:

@niemlodyjoda Nie no oczywiście, że tak. Kurestwa jest generalnie pełno wszędzie, nie tylko ze strony kobiet. Obejrzałem wczoraj film "Życie Carlita" - zaaaajebisty! Od głównego bohatera można by było brać przykład co do bycia fair wobec innych. I jak traktować tych którzy robią nam pod górę :D

 

Ważne jest to aby odsiewać ziarno od plew. Przyjrzyj się zresztą ogólnie temu co się dzieje na kobiecych forach / grupach - facet zdradza - udupić go w sądzie - Pani zdradza - ok, "normalny układ" jak napisała tu jedna z użytkowniczek. 

Zdrada męża i w perspektywie rozwalenie dzieciom rodziny - "normlany układ".

Jprdl...

 

Ten wątek to po prostu:

obornik.jpg

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Colemanka napisał:

BTW kto to pisał, że czterdziecha nie podnieca?

 

To jakiś utarty mit na tym forum, z którym się nie zgadzam. Wielokrotnie widziałem mega atrakcyjne kobiety po 40. Jakbym miał wybierać atrakcyjną 40stke lub 18latke to zawsze 40stke bym bral. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Colemanka napisał:

Takie układy tracą byt (czasem z jakimś większym kwasem) gdy któraś ze stron zaczyna chcieć czegoś więcej. Gdyby podwładną była młodsza kobieta szybko by ją to zaczęło uwierać. Wolnej, młodej kobiecie nie opłaca się być kochanką starszego, zajętego mężczyzny. Twojemu koledze jak najbardziej się opłaca.

Tutaj chyba nie ma opcji, żeby ktoś coś więcej chciał bo oni nawet ze sobą nie rozmawiają. Nawet w biurze jedyny ich kontakt to sporadycznie ona poprosi go do swojego gabinetu, żeby pod biurkiem wylizał ją xD 

Ona naprawdę potrzebuje go tylko do jednego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, sarabia said:

Tutaj chyba nie ma opcji, żeby ktoś coś więcej chciał bo oni nawet ze sobą nie rozmawiają. Nawet w biurze jedyny ich kontakt to sporadycznie ona poprosi go do swojego gabinetu, żeby pod biurkiem wylizał ją xD 

Ona naprawdę potrzebuje go tylko do jednego. 

 

Czyli nie próbował dowiedzieć się co tam w jej małżeństwie nie gra?

Ciekawe jak się spiknęli? Nie wiesz? Ona mu ten układ zaproponowała otwartym tekstem?

 

Czy ten chłopak to twój przyjaciel?

 

A co Ty o tym myślisz? Widziałbyś się na jego miejscu? Jeśli już pisałeś to wybacz, potem prześledzę tamten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Colemanka napisał:

 

Czyli nie próbował dowiedzieć się co tam w jej małżeństwie nie gra?

Ciekawe jak się spiknęli? Nie wiesz? Ona mu ten układ zaproponowała otwartym tekstem?

 

Czy ten chłopak to twój przyjaciel?

 

A co Ty o tym myślisz? Widziałbyś się na jego miejscu? Jeśli już pisałeś to wybacz, potem prześledzę tamten wątek.

Nie no, coś tam wie. Generalnie gość ma zerowe libido, jej mąż. Po kilku latach związku on ma ochotę na seks raz na miesiąc. Ona z kolei ma bardzo wysokie libido podobno. Dodatkowo gość średnio o siebie dba, nie jest zbyt atrakcyjny. 

Układ powstał przed pandemią jeszcze. Mieliśmy wyjazd integracyjny, na którym się napili i on ją wyruchał wtedy. Tydzień później zaproponowała mu bycie chłopakiem do jebanka. 

Przyjaciel może nie, ale dobry kolega. Generalnie u nas młodzi pracownicy zawsze się podniecają tą babką, bo faktycznie jest bardzo sexy. Myślę, że 80% facetów by nie odmówiło jakby miało taką propozycje, a tym bardziej młodych. Ja raczej bym pewnie w to wszedł jakbym był na jego miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sarabia @Colemanka

 

Założyłem kiedyś fake konto na datezone, jak był tu pewien temat dotyczący tej stronki. Jakieś fake zdjęcie wydziabanego gościa, z kratką na brzuchu. Napisał do mnie jeden typek, czy nie jestem zainteresowany relacją typu cuckold. Czyli ruchanie jego żonki za jego przyzwoleniem i wiedzą. Pociągnąłem temat dalej bo gość mnie kurwa zaciekawił XD I się okazało, że podobna sytuacja do tej, gość nie ma tak wysokiego libido, a żonka by sie jebała non stop. I dla niego to nie problem, żeby miał udostępnić ją dla kogoś stałego z jego wiedzą. Napisał, że moge do nich wpaść, pogadamy, a potem pójdę bawić się z jego lubą do sypialni. No kurwa nie mogłem się nadziwić, haha XD

 

Ale to też obrazuje nam generalnie fajnie całą sytuacje - jest problem, są małżeństwem, on daje na to przyzwolenie, chodzi tylko o jebanie. Jeżeli gość ma tak silną psychę, że jest w stanie się na to zgodzić i funkcjonować w tym małżeństwie to czemu nie?

 

Ale tu wchodzi kolejna kwestia, jeżeli nie ma takiej psychy i się nie zgadza, to powinni się rozstać. A nie, że go żonka robi na boku bez jego wiedzy jak jest w sytuacji jak w temacie. Tu z resztą wracamy do tej kwestii moralności którą poruszyliśmy z @niemlodyjoda.

 

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od ludzi. Ja osobiście gdybym miał mniejsze libido niż moja partnerka, a ona mogłaby pieprzyć się non stop i nie dawałbym rady, to chyba wolałbym się rozstać. Tak samo jak byśmy nie dogadywali się w jakiś kwestiach i nie mogli znaleźć złotego środka. Wszystko lepsze od katowania samego SIEBIE, i drugiej osoby.

1 minutę temu, Gigi napisał:

Nie wie co sądzić, musiałabym zobaczyć tą 40-stkę czy faktycznie warto. :)

 

Excusez-moi, czy Ty przypadkiem nie miałaś romansu z żonatym mężczyzną?

 

Jak to prawda, to cyrk w chuj XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.