Skocz do zawartości

Spokojny chłopak


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, xander99 napisał:

kobietę która szukała spokojnego chłopaka

Tak, wielorotnie. Jest ich większość. Taka kobieta ma burzyliwą przeszłość i trójkę dzieci - wszytkie z innymi partnerami...

Polecam.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Haha 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99, pewnie myślisz że @zuckerfrei robi z Ciebie bekę ale tak w większości naprawdę jest. 

Poczytaj forum, schematy związków, kup Kobietopedie u Marka dużo Ci się rozjaśni.

 

Na razie wiedz jedno. Tacy mężczyźni o których piszesz są najbardziej pożądani u kobiet które się już "wyszalały". Często też mają już dzieci, szukają jelenia by łożył na ten przychówek. Oczywiście są odstępstwa od tej zasady. Ale bardzo rzadko się to zdarza.

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trop napisał:

Na razie wiedz jedno. Tacy mężczyźni o których piszesz są najbardziej pożądani u kobiet które się już "wyszalały". Często też mają już dzieci, szukają jelenia by łożył na ten przychówek. Oczywiście są odstępstwa od tej zasady. Ale bardzo rzadko się to zdarza.

Ej, są katoliczki do dobrych domów jeszcze! One lubią spokojnych :)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Czy spotkaliście się z w swoim życiu dziewczynę czy kobietę która szukała spokojnego chłopaka, a  tym głośnym oskarkom dawały kosza? Czy dużo jest waszym zdaniem takich kobiet?

 

Tak spotkałem i to nie raz zazwyczaj kobiety po karuzeli kutangów w wieku 30+, samotne mamuśki czy księżniczki dobijające do 40  budzące się z ręka w nocniku z kotem u boku.

To co pokazują komedie romantyczne czy społeczeństwo na fociach ze srajbuka to brednie.

Rzeczywistość na tej planecie wygląda brutalnie poparta badaniami psychologów ewolucyjnych.

Nie masz wyglądu, statusu społecznego, pieniędzy, pewności siebie zapomnij o kobietach chyba ,że zaczniesz pracować nad sobą.

Lepiej usłyszeć tutaj bolesną prawdę niż oszukiwać się latami i łudzić nadzieją.

Poczytaj historię braci z forum, ciekawe artykuły czy filmy tu wstawiane.

 

  

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Czy spotkaliście się z w swoim życiu dziewczynę czy kobietę która szukała spokojnego chłopaka, a  tym głośnym oskarkom dawały kosza?

 

3 godziny temu, xander99 napisał:

Czy dużo jest waszym zdaniem takich kobiet?

Tak, ale są po 30 i im dalej tym więcej takich.

Edytowane przez Lucjusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają spokojnych z własnym mieszkaniem i dobrymi zarobkami. Oczywiście same będąc najczęściej po 30 i po tzw. ścianie. Chłopie, obudź się, to nie jest świat dla takich facetów, no ale wiesz mama albo ,, koleżanki" powiedzą inaczej, tylko tutaj odnajdujesz prawdę i godzisz się z rzeczywistością. Świata nie zmienisz i ludzi, ale siebie jak najbardziej

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Garrett napisał:

Ej, są katoliczki do dobrych domów jeszcze! One lubią spokojnych :)

 

Miałem jedną katoliczkę i wiesz co później dowiedziałem się, że pukał ją kto chciał w każdy otwór taka wierna i pobożna była.

U mnie w pracy też była katoliczka, która gardziła zwykłymi chłopakami a z Bad Boyami uprawiała seks jaki tylko chcieli i kiedy chcieli.

To samo ze sławetnymi kobietami z biblioteki rzekomo najlepszymi na żony?

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarkoBe napisał:

Chłopie, obudź się, to nie jest świat dla takich facetów, no ale wiesz mama albo ,, koleżanki" powiedzą inaczej

Rady mam, ciotek i babci o kobietach to można wsadzić na tą samą półkę, gdzie leży hobbit.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

są katoliczki do dobrych domów jeszcze! One lubią spokojnych :)

Rozjebaleś mnie.??

Napiszę Ci to z ręką na sercu. Najlepiej ojebaną gałę, z połykiem, z biciem fiutem po twarzy, a i wytrysk na grzywkę się nie raz zdarzył miałem z kobietą która-

- chodziła do kościoła co niedzielę a i zdarzało się że i dwa-trzy razy w tygodniu.

- była uczestniczką Oazy

- w latach nastoletnich przez kilka lat była w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży

- udzielała się w sprawach parafialnych

- czytała na mszy

- chodziła na pielgrzymki

- jeździła na różnego rodzaje akcje pod patronatem parafii

 

A to co wyczyniała z moim fiutem przechodzi ludzkie pojęcie. Po nocy z nią byłem tak wypompowany jakbym dzień wcześniej obalił litra wódki. A ostatni wytrysk to była już woda a i tak łapczywie spijała nawet kropelkę.

 

Hmm... Ciekawe co się z nią teraz dzieje...

 

 

Edytowane przez trop
  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xander99 napisał:

Czy spotkaliście się z w swoim życiu dziewczynę czy kobietę która szukała spokojnego chłopaka

 

Spokojna osoba kojarzy mi się z kimś komu wszyscy mogą wejść na głowę (i najczęściej tak jest), co innego osoba opanowana (nie mylić ze spokojną), na taką znajdą się chętne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trop napisał:

Napiszę Ci to z ręką na sercu. Najlepiej ojebaną gałę, z połykiem, z biciem fiutem po twarzy, a i wytrysk na grzywkę się nie raz zdarzył miałem z kobietą która-

Ja sobie żartowałem, znam forumową opinię o katoliczkach ;) Sam nie miałem przyjemnosci poznać takiej agentki haha.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat i odpowiedzi poniżej są po prostu epickie. Dla "młodzika" nieobeznanego z życiem, tak przedstawione informacje mogą być jak pierdzielnięcie łopatą w głowę :D 

 

Zastanawiam się tylko, czy jest w ogóle możliwe, żeby chłopak, który na własnej skórze nie przekonał się do czego zdolne są Panie, może uwierzyć, że to co piszecie to szczera prawda, a nie beka :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xander99 napisał:

Słuchajcie chciałem się was zapytać bo ja kompletnie nie mam obycia z dziewczynami. Czy spotkaliście się z w swoim życiu dziewczynę czy kobietę która szukała spokojnego chłopaka, a  tym głośnym oskarkom dawały kosza? Czy dużo jest waszym zdaniem takich kobiet?

 

 

Tak, są takie dziewczyny.

Czasem to wynika ze złych doświadczeń z poprzednimi, rozrywkowymi partnerami, z obserwacji takich relacji w swoim otoczeniu a czasem np. z szukania kogoś o cechach przeciwstawnych lub podobnych do rodzica.

Czasem z osobowości- mocna introwertyczka nie nadąży za 'głośnym oskarkiem".

Widywałem takie sytuacje kiedy przebojowi i zaprawieni w bojach pogromcy dziewic byli spuszczani z wodą.

Nie sugeruj się też pierwszym wrażeniem, mówi się że cicha woda brzegi rwie;)

 

Nie wiem czy dużo takich dziewczyn, obawiam się że coraz mniej.

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xander99 napisał:

Czy spotkaliście się z w swoim życiu dziewczynę czy kobietę która szukała spokojnego chłopaka, a  tym głośnym oskarkom dawały kosza?

Spotkałem sporo. Z reguły zahukane introwertyczki. Po prostu na oskarków się nie miały szansy natknąć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.