Skocz do zawartości

Moja historia jak stałem się pizdą....


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, gallanonim napisał:

Nie w plusie, ale w orange. Jak pierwszy raz chciałem sprawdzić billing u mnie, to system wysłał sms z kodem na sprawdzany telefon, wiec najpierw zobacz, czy u Ciebie nie bedzie tak samo, bo Twoja żona może zacząć cos podejrzewać. 

Jak powiem że potrzebuje kod puk bo numer jest zablokowany ( źle wpisałem kod pin ) to wysłanie tego kodu na ten numer było by bez sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, chociaż mi chodziło o to, że może być dodatkowa weryfikacja już ze strony na której sprawdzasz billing. Jesli masz swój telefon w tej samej sieci, to sprawdź najpierw na swoim lub poproś kogoś znajomego, żeby potem nie było "miś, dostałam takiego smsa, ktoś mi próbuje telefon zhakować". I nie wiadomo, czy to pytanie dostaniesz Ty, czy kochaś żony.

Edytowane przez gallanonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gallanonim napisał:

Owszem, chociaż mi chodziło o to, że może być dodatkowa weryfikacja już ze strony na której sprawdzasz billing. Jesli masz swój telefon w tej samej sieci, to sprawdź najpierw na swoim lub poproś kogoś znajomego, żeby potem nie było "miś, dostałam takiego smsa, ktoś mi próbuje telefon zhakować". I nie wiadomo, czy to pytanie dostaniesz Ty, czy kochaś żony.

Zacznę od aplikacji, sprawdzałem na swoim numerze. Wchodzę w wykaz połączeń i wszystko czarno na białym.

Jednak są tam tylko połączenia wychodzące, przychodzących brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj raz obranego kursu, pamiętaj teraz jesteś na wojnie. Zanim człowiek wystawi działa, najpierw działa wywiad. NIGDY!!! nie daj po sobie poznać, że coś wiesz, że się domyślać, bo moim zadaniem to jest najtrudniejsze do zrealizowania.

Sam piszesz, że jesteś wrażliwy. Teraz się naczytałeś rad i myślisz, że jesteś kozak, za chwile nadejdą gorsze myśli, stan depresyjny. Nie jednego twardziela wiadomość o zdradzie potężnie załamała i nie myślał racjonalnie. Nadejdzie sinusoida wahań nastrojów. Na to się przygotuj. Jak nie będziesz dawał rady idź do lekarza po lekkie leki uspokajające. Dobrze, że trenujesz to pomaga. Trafiłem na forum za późno  z podobnych do twoich problemów. Zjebałem zanim tu trafiłem, ale wiedza jaką bracia się dzielą wyprowadzi Cię na prostą. Trzymaj  się bracie!

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek , jestem aktualnie od roku w związku o dziwo zajebiście udanym( trzymanie ramy , forum forum forum !!) 

już miałem myśli o jakimś statkowaniu się( na szczęście kroki nie zostały poczynione) i przychodzisz ty ubrany cały na biało ;)

Dzięki takim wątkom nadal pamiętam ideę forum i trochę mnie to sprowadza na ziemię.

Pytam jedynie :

Jak mam to kur*a zrobić , jak się pogodzić z tym , że jeżeli tylko powinie mi się noga , poświęcę się bardziej pracy, rodzinie i o zgrozo przez jakiś mój błąd pani straci do mnie szacunek i zacznie sobie pozwalać( jak u Ciebie) .

To zostanę sam z wydupconą psychiką 

jak mam się z tym pogodzić i najważniejsze żyć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 14:32, uśmiechnięty napisał:

Ja od ponad roku mam dzieci stale z krótka przerwa aby mamusia mogła przypomnieć  się dzieciom ,że jest....

Coś o tym wiem, syn niemal 90 % czasu u mnie. Chodził spać do niej, bo wieczorem go odwoziłem.

Za to teraz chce go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oversize napisał:

Dostałem się do historii połączeń, mam numer ( w plusie ). Rozmowy po 20 minut. SMS i MMS całymi dniami. 

I już wiesz że Cię rąbie po rogach. Dla mnie to było jasne od Twojego pierwszego wpisu.

 

@Niepoprawny

Załòż wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie testy na STD, AIDS, i wszystko przenoszone plciowo, nie wiesz ile panienek bzyka jej luby i co jej zaaplikowal, mieszkasz z rodzicami, po rozwodzie spokojnie wywalczysz opieke naprzemienna, jest w Polsce od kilku lat, wtedy nikt nikomu alimentow nie placi, pomysl o detektywie, rozerzyj sie, to teraz powszechna opcja

Jej ochota na seks, moze byc biologicznie umotywowana, musisz byc gotowy na informacje ze pancia jest w ciazy, bedzie cie chciala wrobic w wychowywanie nie twojego dziecka

zbieraj dowody, jak ogarniesz kto jest tym frajerem, i bedziesz mial paiery rozwodowe w rece, zadzwon przyn niej po jej rodzicow, i powiedz ze ona sie zaraz zaczyna pakowac i niech oni przyjada ja zabrac albo do nich albo do jej kochanka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niepoprawny napisał:

Pytam jedynie :

Jak mam to kur*a zrobić , jak się pogodzić z tym , że jeżeli tylko powinie mi się noga , poświęcę się bardziej pracy, rodzinie i o zgrozo przez jakiś mój błąd pani straci do mnie szacunek i zacznie sobie pozwalać( jak u Ciebie) .

To zostanę sam z wydupconą psychiką 

jak mam się z tym pogodzić i najważniejsze żyć ?

Dlaczego zaraz musi być Twój błąd?  Może zwyczajnie poznać lepiej sytuowanego, który ją poderwie a Ty nie popełnisz żadnego błędu. Życie...

 

To "tylko kobieta jakich setki widuje się na ulicach", nie żadna jedyna czy najdroższa twemu sercu. Nie ceń jej zbyt wysoko, priorytetem praca, dzieci, hobby, auto i dopiero może tu Twoja kobieta. Co zrobić jak takie czasy. Ślub czy związek to nic nie warte frazesy bo żadna kobieta nie ponosi konsekwencji zdrady.

"Teraz jest Twoja kolej", a kiedy i czy w ogóle nastąpi przeskok... któż to wie...

 

Nie buduj swego szczęścia na kobiecie! One mają być tylko dodatkiem do Twojego zajebistego życia.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Oversize said:

Detektyw średnio 1200zl za dobe, nie mogę sobie na to pozwolić niestety 

Jak ogarniesz ,,nowy" telefon dla nie niej z odpowiednim oprogramowaniem, moze monitorowac na biezaco jak do kogos pisze, czy gada, jak ustalisz date i czas kiedy ona planuje z boczniakiem spotkanie, to wtedy zamawiasz detektywa niech im cyknie fotki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Brat Jan napisał:

@Brat Jan

forum czytam regularnie ( prawie codziennie ) od 3 lat , zdążyłem po części zrozumieć zasady panujące nad tym kurwidołkiem.

Jak zaczynaliśmy się spotykać to nawet kupiłem silnik i części do projektu w razie gdybym ją musiał szybko odstawić.

Offtop: Forum dało mi tyle , że po roku czasu kobieta nigdy mnie nie obraziła , kiedy muszę wstać o 6 ona wstaje o 5:30 żeby mi zrobić śniadanie , seks mam w 95% kiedy chcę( każdy ma prawo czasami nie chcieć z różnych przyczyn) pomimo , że jestem JESZCZE gorzej sytuowany. Aha i nie jest pasztetem wręcz przeciwnie ;) 

Ciężko pracowałem na taki stan rzeczy i czym dalej w to brnę tym bardziej wiem jak to kruche tak jak to widać w poście @Oversize i po tym czasie stwierdzam , że trzeba być mocno odjechanym , żeby podołać i grać twardo całe życie jednakże 

mam nadzieję , że wspólnymi siłami się uda.

Jak i trzymam kciuki za Ciebie @Oversize  i tak jak bracia wyżej nadmienili po miłosnych zawodach polecam Sztuki walki i Siłownię , u mnie działało za każdym razem (wracałem jako lepszy ja :) ) a dobry staż w SW strasznie zmienia głowę.

No i dobra książka dająca perspektywę ,

Kto by pomyślał , że można.

Obserwuję dalej i powodzenia !!!

Edit: zagalopowałem się... da radę to przenieść?

30 minut temu, Brat Jan napisał:

 

 

Edytowane przez Niepoprawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję bracie, przechodziłem przez to wszystko kilka lat temu. Moja historia ciągle tu wisi.

Ja temat monitoringu telefonu ogarnąłem, program/aplikacja była zakupiona na profesjonalnej stronie internetowej od tych spraw. Z tego co pamiętam 300 zł za miesiąc dostępu do wszystkiego co znajduje się na telefonie, smsy i wszystkie komunikatory, rozmowy spakowane do czytelnych plików z godziną, datą i numerem, plus podgląd z kamery i podsłuch na bieżąco. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Największym problemem była instalacja na jej telefonie, ale musisz to jakoś ogarnąć.

Nie pytaj, już nie pamiętam jak się nazywa, może gdzieś to pisałem w swojej historii. Znajdziesz coś przez google, jak tak właśnie znalazłem ten którego używałem. 

 

Przeglądanie tego wszystkiego co się tam działo, to były katusze. Że wtedy nie zszedłem na zawał to cud. Nie spałem prawie wogule przez tydzień. Powiem szczerze że później żałowałem że nie wziąłem profesjonalisty, unikną bym stresu.

Proponuje zakupić sobie coś na uspokojenie.

 

Jak już zdobyłem dowody to rzuciłem wydruki na stół, nagrania na karcie i postawiłem ultimatum, rozwód z orzeczeniem o winie z jej powodu, albo spotykamy się w sądzie i wszystkie brudy będę wyciągał na światło dzienne plus informował wszystkich znajomych. 

Zgodziła się, jęczała coś o szantażu emocjonalnym ale miałem to już w dupie. 

 

Uważaj teraz na jakiekolwiek zbliżenia seksualne z nią, żeby czasem nie wyskoczyła z tekstem, miś jestem w ciąży - cieszysz się? O chorobach które możesz podchwycić już nie wspomnę. 

 

Jeszcze raz współczuję, wciąż jak sobie przypominam co przechodziłem to czyje się źle. Uważaj na siebie, bierz coś na uspokojenie odwiedź lekarza, spotkaj się z dobrym kumplem i wylej wszystko z siebie. To pomaga. Ja całą swoją sytuację przypłaciłem ciężką chorobą więc pisze ku przestrodze. 

 

Jeszcze jedno, nie lekceważ jej umiejętności w biegłym posługiwaniu się komputerem itp. One potrafią świetnie grać, sam się o tym przekonałem. To że mówi że czegoś nie potrafi i miś pomóż! Nie znaczy że nie potrafi, po prostu z wygody zrzuca to na innych/ciebie. Sprawdzone!!!

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Goya napisał:

po rozwodzie spokojnie wywalczysz opieke naprzemienna

z tego co wiem to w Polsce tylko i wyłącznie za zgodą obu stron i wcześniejszym tego ustaleniem i złożeniem takiego wniosku przed sądem. Inaczej to nie. Ale należy sprawdzić czy coś się w tej kwestii nie zmieniło, ale nie sądzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, gaźnik said:

Przypadek?

Wyjątek potwierdzający regułę? Znałem kilka lat temu Panią prawniczkę, która była bardziej black-pillowa od przeciętnego Forumowicza - ale zrezygnowała z zajmowania się rozwodami, ze względu na ostracyzm rodziny... i tak miała dość problemów, jak pokazała rodzinie swą partnerkę. 

 

26 minutes ago, gaźnik said:

z tego co wiem to w Polsce tylko i wyłącznie za zgodą obu stron i wcześniejszym tego ustaleniem i złożeniem takiego wniosku przed sądem. Inaczej to nie.

Jest ciut inna droga jeszcze - jeżeli sąd wyśle rozwodzących się na mediacje, i Pani ich nie zerwie (a w każdej chwili ma do tego prawo, bez podania przyczyny), to istnieje możliwość napisania umowy mediacyjnej z opieką naprzemienną. Wtedy sąd tylko ją przyklepuje, zazwyczaj, z całą mocą prawną wyroku - ale taką ścieżkę można rozważać po rozmowie z prawnikiem, on powinien wiedzieć czy jakiś "odpowiedni" mediator jest na liście danego sądu.

Oczywiście, jak sąd zobaczy 100zł alimentów w umowie plus całość opieki na drugim rodzicu, to raczej nie przyklepie... rozsądek przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Kespert said:

Jest ciut inna droga jeszcze - jeżeli sąd wyśle rozwodzących się na mediacje, i Pani ich nie zerwie (a w każdej chwili ma do tego prawo, bez podania przyczyny), to istnieje możliwość napisania umowy mediacyjnej z opieką naprzemienną. Wtedy sąd tylko ją przyklepuje, zazwyczaj, z całą mocą prawną wyroku - ale taką ścieżkę można rozważać po rozmowie z prawnikiem, on powinien wiedzieć czy jakiś "odpowiedni" mediator jest na liście danego sądu.Oczywiście, jak sąd zobaczy 100zł alimentów w umowie plus całość opieki na drugim rodzicu, to raczej nie przyklepie... rozsądek przede wszystkim. 

Jak dobrze rozegrac to w sadzie to jest szansa na opieke nad dziecmi dla ojca, Oversize powinien to ustalic ze swoim prawnikiem, w sadzie przedstawia dowody, ze pancia mocno buduje relacje z innym samcem, dzieci w czasie jej rui to tylko przeszkoda, oczywiscie wszystko w rekach kto daje wyrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.