Skocz do zawartości

Moja historia jak stałem się pizdą....


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Oversize napisał:

No i na pewno złożę mu wizytę z klasycznym wpierdolem...

Wyjdziesz na przemocowca. A jak jeszcze twa luba przytaknie, że się nad nią znęcałeś to będziesz miał mocno pod górkę.

Godzinę temu, Oversize napisał:

jest to ktoś od niej z pracy

Czyli jak większość kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kespert napisał:

Bardzo, bardzo zły pomysł. Odpuść jakiekolwiek konfrontacje fizyczne.

Masz wszystko, czego potrzebuje jego żona, by "załatwić go" lepiej, niż ty kiedykolwiek zdołasz.

Przede wszystkim, Ty masz czas.

To akurat jest problem... jeśli miejscowość jest mała, musisz liczyć się z rykoszetem. Nieważne kto ma rację, wszyscy mogą równo polecieć z roboty na bruk. 

Znowu, Ty nie dasz rady narobić gościowi takiego wstydu, jak jego własna żona. Do przemyślenia na zimno.

Dobra, bójkę odpuszczę, w sumie racja, później będę ciągany po sądach za pobicie a oni będą mieli z tego satysfakcję. 

 

Miejscowość 28 tys mieszkańców, praca jest 25km stąd. Nie wiem czy on jest z innej miejscowości czy z tej samej. 

Dlaczego miał bym wylecieć na bruk z tego powodu ?

 

Edit; wbiłem na jej fb i w historii wyszukiwania widzę jednego z pracy ale też jego żonę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz spuszczać wpierdol facetowi, z którym randkuje lub nawet zdradza Cię żona?

To nie w nim jest problem, tylko w Twojej żonie. Małżeństwo to nie jest w żaden sposób posiadanie na własnośc drugiej osoby.

Małżonkowie godzą się być sobie wierni, robią to dobrowolnie. Nie ma przymusu.

 

Zatem jeśli stwierdziłeś NIEWIERNOŚĆ to umowa między wami w tym zakresie ulega wypowiedzeniu.

Osoba trzecia nie ma tu żadnego znaczenia, bo:

 

1) J/W - żona to nie Twoja własność i jak stwierdzi, że chce dać dupy innemu, to ma prawo. Nie ma przepisu zabraniającego.

2) Nie wiesz co gościowi nagadała, a mogło być tego sporo (jesteśmy w trakcie rozwodu, on traktuje mnie jak powietrze, bije mnie)

3) Może ma faktycznie jakieś braki.

 

Co by nie było, problem jest w niej, nie w osobie trzeciej.

 

I dobrze Ci napisano wczesniej - skujesz facetowi mordę to popełniasz przestępstwo. Twoja żona pukając się na boku żadnego przestępstwa nie popełnia. Więc problem będziesz mieć Ty.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Oversize said:

Dlaczego miał bym wylecieć na bruk z tego powodu ?

Proste pytanie, rozbija się o pragmatyzm - jeśli dwie osoby nie mogą pracować razem w firmie, czasem wylatuje ta sprawiająca kłopot, czasem ta która przynosi mniejszy zysk, a czasem ta która mniej wazeliny smarowała szefostwu. A czasem obie, za przynoszenie złego wizerunku. Zawsze jest element losowy.

 

Ty nie musisz nic robić - jeśli jego żona się tym zajmie, to narobi dość bałaganu i smrodu bez jakiegokolwiek Twego udziału.

Na razie - masz czas.

10 minutes ago, Oversize said:

w historii wyszukiwania widzę jednego z pracy ale też jego żonę

 To na razie poszlaka. Żaden dowód - równie dobrze mógł to być ktokolwiek przypadkowy, kto akurat w pracy pochwalił się wyjazdem do Egiptu, i Pani szukała zdjęć.

 

28 minutes ago, Brat Jan said:

Czyli jak większość kobiet.

Feminizm jako źródło "pracy" dla kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kespert napisał:

 

 To na razie poszlaka. Żaden dowód - równie dobrze mógł to być ktokolwiek przypadkowy, kto akurat w pracy pochwalił się wyjazdem do Egiptu, i Pani szukała zdjęć.

 

Nie do końca. W nagraniu padło jego nazwisko i miejscowość gdzie mieszka. 

Z nagrania nie wynikało że chodzi o niego. Ale jak zobaczyłem tą historie to wszystko zaczyna się układać w całość. Głos też jak by mi pasuje.

 

Najlepsze jest to że w grudniu żona była u nich na parapetówce ( już wiem dlaczego jej tak zależało, nie chciałem żeby jechała, ja nie miałem ochoty więc pojechała sama  ). Mieszkanie na kredyt. I córka która dopiero poszła do przedszkola. Byli tam też inni znajomi z pracy. Sam ją zawiozłem. Gdy ją odbierałem, namówili mnie żebym wszedł do środka. ( To tam mnie chwaliła jaki jestem dla niej dobry, o czym pisałem w pierwszym poście ). 

Edytowane przez Oversize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wolumen napisał:

skujesz facetowi mordę to popełniasz przestępstwo. Twoja żona pukając się na boku żadnego przestępstwa nie popełnia.

Widzicie jak nas matrix rozegrał?

 

Za pobicie jest kara, za zdradę nie ma żadnej!

A wręcz kobiety często mają z tego korzyści w postaci przejęcia majątku męża po rozwodzie, wysokich alimentów ( wyznaczanych na podstawie domniemanych dochodów męża, a nie rzeczywistych, które była przetraca w sporej części na siebie a nie dzieci bo nikt tego nie nadzoruje) oraz opieki nad dziećmi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

Widzicie jak nas matrix rozegrał?

 

Za pobicie jest kara, za zdradę nie ma żadnej!

A wręcz kobiety często mają z tego korzyści w postaci przejęcia majątku męża po rozwodzie, wysokich alimentów ( wyznaczanych na podstawie domniemanych dochodów męża, a nie rzeczywistych, które była przetraca w sporej części na siebie a nie dzieci bo nikt tego nie nadzoruje) oraz opieki nad dziećmi.

Matrix czy nie matrix to pewne jest jedno - małżeństwo opiera się na uczuciach, umowie między dwojgiem ludzi.

Umowa nie przewiduje żadnych sankcji wobec jej nienależytego wypełniania.

 

rozwodu nie nazywam sankcjami. To jest jak wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank, wobec braku płatności rat na czas.

 

Wszystko, co powyżej było Ci znane przed zawarciem związku małżeńskiego, dlatego napisze raz jeszcze - nie ma przymusu.

Wręcz nie wyobrażam sobie, by za zdradę były jakies sankcje w rozumieniu kodeksu karnego. 

To ma się opierać na uczuciach, miłości - nie potrzeba tego niczym sankcjonować jeśli ludzie są dla siebie stworzeni i sobie pisani.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem historię, gdzie facet (zdradzany), udał się do domu gacha z flaszką. Otworzyła gacha żona. Poprosił o przyjście męża. Gach gdy go zobaczył o mało co ducha nie wyzionął. Wyjął flaszkę i podziękował mu za załatwienie sprawy. Żona gacha zapraszała do środka na kawkę, dopytując za co dziękuje. Nie skorzystał. Po przekazaniu flaszki poszedł. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Łabędź napisał:

kontener w jakim celu? Jako magazyn żywności? 

Mobilny dom.

Szybkiego reagowania.

 

Stoiiiii sobie kontenerek, zaspawane ma otwory a w nim w środku mieszkają MITYCZNE STWORY.

.......przyjdzie kiedyś taki czas HDS'em wywieźć w inny las.

 

Zresztą co ja Ci będę pierdolił,  TAKA odskocznia w szczerym polu, lesie.

 

.....zmienisz miejscówkę to przywieziesz 'BUNKIER'.

?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę cicho ale ciągle obserwuję wątek i dołączam się do apelu aby nie doszło do rękoczynów. Zniszcz ją i jego ale bez popełniania przestępstwa, bo co mu zrobisz? Parę strzałów i po bólu. Tzn. poboli go trochę i po jego bólu, a jak dostanie za mocno to nie tylko kartoteka na policji, ale i może nawet wakacje w ZK dla ciebie.  Daj jego panci niezbędne narzędzia, kup popcorn i patrz jak zemsta sama się dokonuje. Zrób to bezlitośnie i z klasą. Nawet jak jego pancia go nie pogoni, to i tak możesz być pewny że do końca tego związku będzie słyszał o tym pamiętnym 2021. Trzymam kciuki za to by skończyli ze świadomością, że chcieli wyruchać ciebie a to ty wyruchałeś ich. A co do pracy, to pewnie cię/was nie wyleją, ale sam bym się zastanowił czy chce mijać tych ludzi. Może to będzie dobry moment by pomyśleć o zmianach na każdej płaszczyźnie, w tym zawodowej.

Edytowane przez alphachad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja zona uzywa spolecznosciowek? One czesto udostepniaja jakies gowna, jak to "romantyczna zdrada, to rozejrzyj sie tam troche. Jak to zdrada typu janusz i grazyna to moze sam odnajdziesz kto to.

 

Nie probowalem tego i nie daje na to gwarancji skutecznosci ale tak mi przyszlo do glowy... Czasem facebook pyta czy synchronizowac ksiazke telefoniczna, jak to zrobisz w proponowanych znajomych pojawiaja sie ludzie wlasnie z dopiero co synchonizowaniej ksiazki. A gdyby tak...

 

Zalozyc zupelnie czyste konto zeby nie mialo powiazan i dodac do telefonu tylko jeden kontakt i zsynchonizowac, kto wie moze w proponowanych pojawi sie Twoj nastepca... ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez pracował w korporacji i jego żona dawała dupy na boku jednemu fagasowi. Najgorsze ze w firmie wszyscy wiedzieli o tym ze mu rogi przyprawia, on dowiedział się na końcu :(

Najlepsza zemsta to poinformować żonę, tez mu jebnie rozwodem z jego winy to go zaboli najbardziej. Nie daj się sprowokować.

Zobacz jak szybko ogarniasz, jeszcze wytrzymaj jakiś  czas i sam będziesz cieszył się sexem z super dupeczkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cloud7 napisał:

Najlepsza zemsta to poinformować żonę, tez mu jebnie rozwodem z jego winy to go zaboli najbardziej.

Nie wiadomo co zrobi żona gacha. Znam historie, w której gach powiedział żonce, że tamta go omotała, a on biedny mis nie mógł sobie z tym poradzić. Żonka pogadała, pogadała i za chwile już razem chodzili za rączki. 

Kierowanie się zemstą, to kiepsko wygląda i można zrobić masę błędów.

Ważne by to dla siebie najlepiej załatwić, a nie da się tego zrobić inaczej jak na chłodno. Krok po kroku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia zna mase przypadkow, gdzie zdradzony maz idzie do ZK za pobicie kochanka zony, tak naprawde to najbardziej taka akcja ucieszy ego Twojej zony, poczuje sie taka bezcenna, skoro mimo rogow ty gotowy na odsiadke bo walczysz - tylko kurna o co?

- jej honor - nie kojarze

- jej cnote - dowcip chyba

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 godziny temu, Oversize napisał:

No i na pewno złożę mu wizytę z klasycznym wpierdolem...

 

Dodatkowo wszyscy pracujemy w jednej firmie więc wstydu też im nie zabraknie.

 

Przyznać się panowie, komu zrobiło się ciepło w majtkach i miał takie, o ku.wa, a co jeżeli typ mówi o mnie, i za chwilę to ja stanę się ofiarą tego klasycznego wpierdolu ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pancernik napisał:

  

 

Przyznać się panowie, komu zrobiło się ciepło w majtkach i miał takie, o ku.wa, a co jeżeli typ mówi o mnie, i za chwilę to ja stanę się ofiarą tego klasycznego wpierdolu ?

Na pewno nie ja.

 

Nie startuje do lasek z pracy, po co sobie robić szansę na kwas w miejscu gdzie się pracuje, zwłaszcza jeśli jest zajebiście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 18:59, Pietryło napisał:

ktoś napisze żebym może tego nie robił, ale wchodzę w to, na własną odpowiedzialność

Masz przewagę, jakiej myśmy nie mieli. Znasz już forum, wiesz jak masz postępować w małżeństwie.

Zdobyłeś wiedzę bezcenną.

Większość z nas znalazła się tutaj już poturbowana.

5 godzin temu, Oversize napisał:

No i na pewno złożę mu wizytę z klasycznym wpierdolem...

Niech Cię ręka Boska broni przed tym.

Zachowaj zimną krew.

Wyrazy współczucia bracie, uwierz- będzie dobrze.

Dodam Ci tylko, że ja nowemu kochasiowi ex podałem rękę jak siedział z nią w samochodzie.

Mina kolesia bezcenna.

 

5 godzin temu, Oversize napisał:

Ale też on mówi że to nie może się wydać, też ma żonę

Nie wiem czy dobrze radzę, ale jego żonce na razie nic mów.

Może zrobić mu aferę i koleś zerwie kontakt.

Nic już wtedy nie nagrasz. I nie będziesz miał wystarczających dowodów.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maximus napisał:

 

 

Nie wiem czy dobrze radzę, ale jego żonce na razie nic mów.

Może zrobić mu aferę i koleś zerwie kontakt.

Nic już wtedy nie nagrasz. I nie będziesz miał wystarczających dowodów.

To zrobię dopiero jak już będę miał więcej dowodów. Narazie siedzę cicho. Mam dostęp do lokalizacji więc mam nadzieję że uda mi się ich nakryć. Zastanawiam się gdzie się spotykają jak dzieli ich prawie 50 km. 

 

Jego żonie odrazu dam pendrive z nagraniami ?

Edytowane przez Oversize
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.