Skocz do zawartości

Moja historia jak stałem się pizdą....


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BrandyRiver napisał:

Chłopy, nakręcacie się a to bajkopisarz.

***

Przecież to troll. 

 

To nie ma znaczenia. Większość z nas nie zna się osobiście, jesteśmy dla siebie tylko zbiorem pikseli na ekranach komputerów. Mimo to, historie taka jak ta, bez znaczenia czy są prawdziwe czy zmyślone pomagają wielu facetom w trudnych chwilach. Jeśli kolega @Oversize to trol - dobrze dla niego, przez jego aktywność być może ktoś przejrzy na oczy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam obserwować kolegę (i cyk) dodano. Popcorn do mikrofali już kupiłem, browar w lodówce jest. Teraz tylko poczekać na kolejny temat za kilka tygodni/miesięcy. 

Jak myślicie jaki będzie jego tytuł? Zachęcam do wspólnych rozważań może coś koledze poradzimy.

Pozwólcie że zacznę; 

Dałem jej szansę i zostałem na lodzie.

 

@Oversizemiękka faja z ciebie. Jednak nie przejmuj się, niektórzy potrzebują dostać parę razy w dupe nim zrozumieją a inni nie zrozumieją nigdy. Mam nadzieję że nie zaliczasz się do tych drugich.

Zrób chociaż chłopie rozdzielność majątkową po ślubie. Dużo czasu ci to nie zajmie. Jedna wizyta u notariusza po wcześniejszym umówieniu. Koszty około 600zł. Teraz masz jeszcze jakąś szansę że ona ci to podpisze, zwłaszcza jak zaszantażujesz. Chroń się chociaż trochę dżizys ku#rwa ja pier@le.

 

 

1 godzinę temu, Tajski Wojownik napisał:

Jak się zdziwiłem, kiedy chciałem zerwać ze swoją pierwszy raz, a ona ściągnęła całą rodzinę do mojego mieszkania, a potem skakała, wywijała salta na moim kutasie jak jakiś akrobata

Ale tak przy całej rodzinie te salta?

No kurła też bym się zdziwił.😉

 

A to Polki były? Zaraz rzucę okiem na twoją historię. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Oversize napisał:

Oczywiście koleś odrazu się na nią wypiął, rozmawiali kilka minut i to była ich ostatnia rozmowa

Mleko się rozlało. Teraz udaj się do jego żony, niech gach skamle jak Twoja żona o wybaczenie.

7 godzin temu, Oversize napisał:

Zlewam ją na każdym kroku po za seksem, teraz to chce prawie codziennie...

Chociaż życzę Ci najlepiej i trzymam kciuki za Ciebie, to muszę napisać żeś dał dupy na całego.

Nie masz za grosz szacunku dla samego siebie, o godności nie wspomnę.

Wygląda to tak, jakby Ci było obojętne, że Cię zdradziła ale za to masz teraz ruchania do woli.

Przecież pisałeś, że patrzeć na nią nie możesz.

 

Ja osobiście nie umiałbym na jej cipsko spojrzeć.

Nie oceniam Cię, bo pewnie ją kochasz i nie umiesz zostawić.

Na forum natomiast zderzyłeś się z pociągiem.

Pewnie myślałeś, że zostaniesz pogłaskany jak kotek.

 

Powodzenia na nowej drodze życia 🥳

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Łabędź said:

Ale tak przy całej rodzinie te salta?

No kurła też bym się zdziwił.😉

 

A to Polki były? Zaraz rzucę okiem na twoją historię. 

 

 

Haha to było potem jak rodzinka nas opuściła. Nigdy nie zapomnę tego co wtedy widziałem. Bogini seksu normalnie, ale krótko bo 2 tygodnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łabędź napisał:

No to zaczynam obserwować kolegę (i cyk) dodano. Popcorn do mikrofali już kupiłem, browar w lodówce jest. Teraz tylko poczekać na kolejny temat za kilka tygodni/miesięcy. 

Jak myślicie jaki będzie jego tytuł? Zachęcam do wspólnych rozważań może coś koledze poradzimy.

Pozwólcie że zacznę; 

Dałem jej szansę i zostałem na lodzie...

 

...okazało się, że ona jest w ciąży, ale nie wie z kim, prawdopodobnie to dziecko kochanka i co ja mam teraz zrobić,

nie mogę jej wyrzucić jak psa, ale pozwolić jej zostać też nie chcę. Ona jeszcze nie wie czy urodzi, sam nie wiem, pomóżcie...

 

Tak bym to widział. Temat musi być na topie, bo taki był jego zamysł, no ale wszystko już się wydarzyło, tempo siadło,

najwyższa pora wprowadzić nowy wątek do opowieści i rozruszać towarzystwo kolejną wymyśloną historyjką,

która pewnie już się pisze, cierpliwości. Przewidywalne i beznadziejne zakończenie nagryzmolone w pośpiechu na kolanie,

to lekka żenada po 25 stronach stopniowania napięcia śledztwem, nagraniami, detektywem, prawnikiem i chuj wie czym,

na pewno będzie jakiś ciąg dalszy, także myślę można spokojnie robić zapasy popcornu i coli.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasdnicze pytanie jakie sobie teraz zadaj - ona jest, bo kocho tak mocno, czy bo tamten jej nie chce a do domu jak ona wroci to ma pozamiatane? skoro relacja miedzy nimi jakas sie tam wytworzyla, to teraz kolejne pytanie, jak ci nadstawia, to o kim mysli, o tobie czy o nim? 

to co ona teraz odstawia, to moim zdaniem teatr/operetka, byle cie urobic, jak dogada jednak tamtego, znajdzie innego, szybko zniknie z twojego zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem, ale to że poszedłeś z nią do łóżka totalnie się kupy nie trzyma. Skąd libido po takiej akcji. O pójściu do łóżka z tą konkretną osobą nie wspominając. Już walić honor, ale przecież seks może się skończyć ciążą. Skąd będziesz wiedzieć czyje to dziecko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj historię młodego Mazocha belka podniesiona do granic kukoldwery cipa twojej pani wieje już na wietrze daje sygnał że możesz skakać rozpedzasz się coraz bardziej a za kilka tygodni wylecisz z progu na bruk za fałszywe oskarżenie o gwałt i z papierem rozwodowym. Bracia już po chłopie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Oversize napisał:

Zlewam ją na każdym kroku po za seksem, teraz to chce prawie codziennie... Jest taka jaka nigdy nie była, stara się jak nigdy, chociaż domyślam się że to tylko chwilowe

 

To znaczy że doskoczyłeś do cipki jak Kubuś do miodku? 

 

Brawo.. 

Kurwa.. brawo.. 

 

Żenua.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, balin said:

Gdyby ona chciała cokolwiek ratować, to pobiegła by za tobą, gdy wyszedłeś z domu. A ona chciała się naradzić z gachem i pewnie wyłożyć ci na stół super karty. Gach się wystraszył zapewne na jakiś czas, no to ona robi wszystko, żeby sprawa się wyciszyła, a potem się zobaczy. 

Stało się to czego należało się spodziewać. Kobieta pojechała schematem, żeby na teraz dupę ratować. A ty nie masz animuszu, żeby to zakończyć. Liczysz zapewne, że ona teraz zrozumie swoje błędy, przemyśli sprawę i będziecie żyć długo i szczęśliwie. 

totalna racja, gdyby faktycznie chciala ratowania zwiazku, to nie ma konsultacji z kochankiem, teraz nigdy nie zaufasz jej, nigdy na 100% nie powiesz czy to co robi to jej szczere przekonanie, czy szczera gra na czas, byle zrobi prawo jazdy, trafi jej sie wolny frajer, co przygarnie z dzieckiem, a do ciebie jest gra na przekonanie, urobi cie chwile seksem, a potem zastosuje ponownie dystans i olanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maximus napisał:

Ciekawe, jak pełne gacie ma teraz kochanek?

 

Zawiedziona kochanka już wie, że chciał ją tylko przelecieć .

A obiecywał złote góry 😀

 

Napisałem do niego, jednak bez żadnych wyzwisk, z kulturą. To napisał że przyznaje się jedynie do pisania bo Twoja żona się na Ciebie żaliła. A reszta to urojenia Twojej żony. Jego żonie nic nie mówiłem, wszyscy pracujemy w jednej firmie, nie wiadomo jak ona zareaguje. Chyba sobie zaoszczędzę tego wstydu na firmie 

10 godzin temu, Goya napisał:

totalna racja, gdyby faktycznie chciala ratowania zwiazku, to nie ma konsultacji z kochankiem, teraz nigdy nie zaufasz jej, nigdy na 100% nie powiesz czy to co robi to jej szczere przekonanie, czy szczera gra na czas, byle zrobi prawo jazdy, trafi jej sie wolny frajer, co przygarnie z dzieckiem, a do ciebie jest gra na przekonanie, urobi cie chwile seksem, a potem zastosuje ponownie dystans i olanie

Powiedziałem że wychodzę do sklepu i zaraz wracam. Z tym zaufaniem to wiem że nigdy nie będzie tak jak powinno być. A czy to jest szczere? Mam nadzieję że się dowiem, wkoncu popełni jakiś błąd wpisując jakieś hasło w google. 

Ma nowy telefon na którym włączyłem jej historię lokalizacji, logując się na mapach Google na jej koncie widzę wszystkie miejsca w których była, łącznie z czasem, ile czasu tam spędziła itd. 

Oczywiście telefon teraz bez blokady ekranu i zostawia mi go pod nosem co chwilę 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Oversize napisał:

Chyba sobie zaoszczędzę tego wstydu na firmie

Myślę, że Ty nie masz się czego wstydzić. On za to robi w porty.

Zasługuje żeby jego małżonka znała prawdę o mężusiu.

26 minut temu, Oversize napisał:

Z tym zaufaniem to wiem że nigdy nie będzie tak jak powinno być. A czy to jest szczere? Mam nadzieję że się dowiem, wkoncu popełni jakiś błąd wpisując jakieś hasło w google. 

Rozumiem, że zostajesz z żoną? Wybaczyłeś i teraz masz posprzątane, zajebiste obiadki i seks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 05:53, Oversize napisał:

Zlewam ją na każdym kroku po za seksem, teraz to chce prawie codziennie... Jest taka jaka nigdy nie była, stara się jak nigdy

Masz przynajmniej okazję posmakować jak wygląda sex w normalnym związku.

Chcesz mieć z nią jeszcze jedno dziecko?

Bo tak najczęściej się kończy sex na zgodę.

W dniu 20.02.2021 o 05:53, Oversize napisał:

Jest jeszcze jeden powód dla którego narazie mam mętlik w głowie ale nie wiem czy chce o tym pisać.... 

Życie nie jest zero-jedynkowe...

 

Pytanie skoro prawdopodobnie jej wybaczysz czy została lub zostanie za swoje czyny ukarana?

Bo na razie spotykają ją same przyjemności z Twojej strony.

25 minut temu, Oversize napisał:

Z tym zaufaniem to wiem że nigdy nie będzie tak jak powinno być. A czy to jest szczere? Mam nadzieję że się dowiem,

Znowu zajmujesz pozycję proszącego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Oversize napisał:

@marcopolozelmer daj już spokój z tym hejtem. To nie jest żadna zmyślona historia, ale nie będę Ci tego udowadniać...

 

Co najmniej kilka stron temu podsunąłem ci gotowe scenariusze nadchodzących wydarzeń,

które krok po kroku co do joty jak po sznurku na naszych oczach się realizują, więc moim zdaniem:

 

albo jesteś tak naiwny i głupi, że to nawet fizjonomom się nie śniło i aż dziwne że dożyłeś takiego wieku...

albo jesteś alternatywnym wcieleniem kogoś z forum, kto tutaj tworzy alternatywną rzeczywistość dla beki... 

 

Oczywiście na zakończenie musi pozostać zagadka, która ma nadać tajemniczości, ale o niej nie powiesz, bo coś tam...

Stawiam dolary przeciwko żołędziom, że tak samo zmyślona jak twój prawnik, detektyw i pewnie większość tej story 👍


 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksańska masakra i cyrk na kółkach , na prawdę to jak bym oglądał z babcią modę na sukces 😂

-Dostałeś scenariusz krok po kroku 

-Wypisane na tacy krok po kroku co robić 

- A ty ruchasz szona który dostawał pady w dupsko od twojego znajomego 🙂

ZACHOWANIE GODNE KOBIETY , DOBRAŁYŚCIE SIĘ ! 

 

stary życzę Ci wszystkiego dobrego i żeby Ci się ułożyło , w końcu życie jest tylko JEDNO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niepoprawny napisał:

-Dostałeś scenariusz krok po kroku 

-Wypisane na tacy krok po kroku co robić 

- A ty ruchasz szona który dostawał pady w dupsko od twojego znajomego 🙂

 

Bo w całej tej wszczonsajoncej historii od samego jej początku chodziło tylko o jedno. Zaruchać.

Stara przestała mu dawać, to się chłop wkurwił. Uknuł jakiś debilny planik na wątłych nóżkach,

że jak ją postraszy np. wyrzuceniem z chaty, to ona nagle nogi przed nim rozłoży i będzie git.

Okazało się, że choć planik był debilny, to wystarczyło, żeby dostać to, o co zasadniczo chodziło,

a więc cytując klasyka - Jeśli coś wydaje się głupie, a działa, to wcale głupie nie jest - można się rozejść.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oversize napisał:

Chodzi o to że też nie byłem święty... Można powiedzieć że jesteśmy kwita....

Teraz jej to wyjaw, przed jej dyktafonem, to zobaczysz jak się zachowuje "prawdziwy facet"

 

Rozgrzeszyłeś zatem swoją zdradę.

Godzinę temu, Oversize napisał:

Zawsze chciałem żeby młody nie był jedynakiem. Ale teraz trochę za późno.

Ile syn ma lat ?

Edytowane przez Maximus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, marcopolozelmer said:

Bo w całej tej wszczonsajoncej historii od samego jej początku chodziło tylko o jedno. Zaruchać

Na to wygląda. Kolega jest zakochany. Nie ma w swojej orbicie alternatywnego pukania i dlatego mu cipa oczy przysłoniła. 

Kolejny dowód na to że facet zawsze powinien mieć coś na boku bo tego wymaga jego zdrowie psychiczne. Inaczej baba mu na głowę wejdzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.