Skocz do zawartości

Moja historia jak stałem się pizdą....


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Brat Jan napisał:

Być może inicjuje sex tylko po to aby ukryć ciążę z kochankiem.

 

Też od razu o tym pomyślałem. Ta nagła ochota na figle może wynikać tylko z dwóch powodów:

albo laska naprawdę nie ma dokąd pójść po tym jak się wszystko jebło i kochaś moment zawinął dupę,

albo zaskoczyła z lovelasem, a wyskrobać nie ma jak, bo jest już za późno.

 

9 godzin temu, thyr napisał:

Ten chlop ma dobre serce , wychowa jak swoje .

 

W końcu czy to aż takie ważne kto zrobił...

 

6 godzin temu, fruit napisał:

Ale szambo, laska zdradza męża z kolesiem z pracy, ten jej wybacza bo w końcu ma seks ludzie trzymajcie mnie :D 

 

I rano wszyscy tam w tej pracy w czwórkę się spotykają.

Teraz autor powinien puknąć żonkę popychacza jego starej i będzie malina 👍

 

Tak swoją drogą, to ciekawe kto jeszcze w firmie wie i o czym, bo że łoś dowiaduje się zawsze na końcu,

to jest normalne, a i tak wie tylko tyle co sam znalazł i do czego przyłapana łajza musiała się przyznać. 

To do czego nie musiała, to całkiem inna para kaloszy...

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2021 o 08:42, Mmario napisał:

A jak roocha to przed sądem nie można wykazać rozkładu pożycia...

Tak odnośnie pukania.

Na studiach wykładowcą psychologii był ksiądz, który brał udział w sądzie biskupim. Mówił, że wiele par podczas procesu unieważniania małżeństwa, a sądzie rozwodu kopulowały jak króliki. Co często nie przeszkadzało im mocno się nienawidzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oversize kibicowałem ci chłopie, ale niestety zginąłeś jak ciotka w Czechach ;) ta kobieta czuje do ciebie na 100% tak wielką pogardę, że nawet sobie nie wyobrażasz ;) Stwierdzam że całkowicie nie masz do siebie szacunku, a twoja biała i lśniąca zbroja oślepia wszystkich logicznie myślących forumowiczów. Mam cichą nadzieję, że obudzi się w tobie jakaś godność, zakończysz tą spierdolinę i zaczniesz normalne życie, pozdrawiam

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu a taki @Oversize był obiecujący, był na wygranej pozycji. A teraz został kolejnym cuckiem. Urobi go i tyle z tego będzie. Zostanie dla dziecka ( bo lepiej żeby się wychowywało w kłamstwie i toksycznym hipotetycznym związku rodziców. ) A jak już bariery pękną skończy się seksik i przywileje i wyjebie go w dupsko mentalnie jeszcze raz. Ale tym razem będzie się lepiej kryć. 


Zapalmy świeczkę, dla brata który poległ. 
[*}

Edytowane przez Spellman71
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nawroty nigdy nie trwają długo, lasce w końcu się odechce robić za darmową seks lalkę

i nasz kolega tu się pojawi szybciej niż jeszcze może mu się teraz wydawać. 

Dostanie bana na dupę i zaraz mu wróci "myślenie" o tym co zrobiła i że on tak dłużej nie może bla bla bla... 

historia zatoczy pełne koło i cały cykl rozpocznie się od nowa, tylko że tym razem będzie trwał jeszcze krócej, 

bo pani właśnie się przekonała ile są warte te śmieszne groźby i żałosne straszonka, tyle co zeszłoroczne liście. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie krytykujcie.

Jego życie, jego sprawa.

Dostał świetne rady, każdy dobrze wie co będzie dalej, w bliskiej przyszłości.

 

Nie chce uczyć się na cudzych więc niech się uczy na swoich błędach.

 

Oby tylko brat @Oversize nie wylądował pod mostem bez żadnych perspektyw na dalsze życie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta cała nagonka na kolegę @Oversize. Postawcie się na chwilę w roli gości, którzy lubują się w ruchaniu czyichś kobiet.

 

Wiecie jaka to tragedia, gdy ruchasz taką laskę, a ta nagle stwierdza, że chce sobie z tobą układać życie, podczas gdy ty, tylko chciałeś sobie pozużywać. Nie wspominając o sytuacjach, gdzie facet takiej pani stwierdza, że nie che mieć kurtyzany w domu i pod wpływem emocji postanawia ci ją odstawić pod dom, ze słowami, bierz ją, chciałeś to masz!!!

 

DRAMAT, po prostu ludzki dramat panowie. Naprawdę szczerzę polecam docenić postawę naszego kolegi, ponieważ tacy jak on są potrzebni w ekosystemie, w którym obecnie żyjemy. W ekosystemie, gdzie możesz sobie poruchać mężatkę i nie masz lęków, że laska nagle ci się zwali na kwadrat ze słowami, ratuj, nie mam gdzie iść, wypie.dolił mnie z chałupy.

 

Już pomijam fakt, że w powyższym przypadku autor sam wskazuje nam wiele pozytywów zaistniałej sytuacji, jak chociażby większe starania i zaangażowanie ze strony jego kobiety, kto wie, może takiego ognia w sypialni, jak jest teraz, nie było nigdy.

 

Wiec sami widzicie, bądźcie szczęśliwi i pozwólcie być szczęśliwym innym, jak choćby autorowi tego wątku.

On swoje szczęście znalazł, a jest nim jego wyjątkowa KOBIETA.

 

Applause GIF by NewQuest

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 10:28, Pancernik napisał:

Osobiście, gdybym chciał się zemścić na owym kochanku, to bym mu po prostu taką kobietę oddał. Spakowałbym ją, a następnie odstawił pod drzwi kochasia ze słowami, bierz stary, teraz twoja kolej, też masz prawo do szczęścia. Później bym z daleka, spokojnie obserwował, jak doprowadza do ruiny jego i swoje życie.

 

Na bank miałbym z tego niezły ubaw.

Olala, żeby tak sie dało... LOL - takie rozkminy i problemy mam już dawno za sobą, ale pamiętając potencjalne "miny" w przeszłości i krzywe akcje... rozmarzyłem się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ja to znam, sytuacja BARDZO podobna. Wybaczyłem - nie zapomniałem patrzyłem na każdy ruch i spojrzenie w kierunku innych facetów a ona sypiała ze swoja przyjaciółką. Gdyby nie "prezent" oczywiście dla bezpieczeństwa w jej aucie - kamerka samochodowa to nigdy bym się nie dowiedział. Ale domyślałem się, że coś się dzieje na boku odstawienie od krocza i inne zauważalne zachowanie.

Chyba każdy Nice Gay musi to przejść(zdrada), ale takie rady i tak to wszytko spie... no nic jego życie, jego sprawa.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 27.01.2021 o 17:28, HumanINC napisał:

@Oversize bracie. Wiem, że cały się trzęsiesz i jesteś w emocjach ale postaraj się uspokoić. Ona bez skrupułów zdmuchnie Ciebie z planszy, jak jej na to pozwolisz. Mojej pierwszej ex, mogłem zdjęcia pokazywać i nagrania jak się spotyka z innymi typami, a myszka i tak potrafiła się wszystkiego wyprzeć.

Jeszcze będzie przepięknie. Z pomocą bardziej doświadczonych braci będziesz wykonywał przemyślane i rozsądne ruchy. Trzymaj garde i 100% focus na sobie.

Piona

Jak mozna sie tego wyprzec? To są fakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 21:15, nihilus napisał:

Jeśli będziesz się z nią bzykał to sąd nie da rozwodu. Aby mógł być rozwód muszą zaniknąć więzi: emocjonalne (sąd na rozprawie pyta czy rozwodzący się małżonkowie się kochają), fizyczne (współżycie, sąd pyta na rozprawie kiedy było ostatni raz) i ekonomiczne (wspólne prowadzenie gospodarstwa domowego).

A jak ona udowodni, że było bzykanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie po latach 😅 Do zajrzenia w ten wątek skłoniła mnie prywatną wiadomość jednego z forumowiczów który odkopał i przeczytał cały ten wątek. Zapytał w wiadomości prywatnej jak sprawy dalej się potoczyły. A więc nadal jesteśmy razem. Jest raz lepiej raz gorzej, uznałem to co się stało za karmę która do mnie wróciła ponieważ sam też nie byłem święty. Od tego czasu ani ja nic nie kombinuje ani ona (nadal mam zdalny wgląd w jej tel). Koleś z zakładu pracy się zwolnił krótko po tym jak sprawa się rypła, z miłości do swojej żony zrobił jej drugie dziecko i jej też już niema. Zrobiłem badania poziomu testosteronu który był w dolnej normie, od półtora roku jestem na syntetyku. Nie daje sobie tak wchodzić na głowę jak wcześniej, a każdy wybuch jej humorków gaszę w zarodku. Pewnie mogło by być lepiej gdzieś z inną ale co to zmieni jak wszystkie prędzej czy później są takie same. Do tematu nie zaglądałem bo chyba bałem się zderzenia z krytyką jaką tu zastane.  Pozdrawiam.

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.