Jump to content

Moja historia jak stałem się pizdą....

Recommended Posts

@Oversize czy zawsze używasz gumek?

Bo:

12 minut temu, marcopolozelmer napisał:

Pytanie zasadnicze - czy kochanek miał gumę?

Być może inicjuje sex tylko po to aby ukryć ciążę z kochankiem.

• Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jasne bracie, czego się nie robi dla powiększenia świadomości młodych. Romans byłej zaraz po ogłoszeniu przezemnie dowodów zdrady wygasł samoczynnie. Co ciekawe ona nie chciała rozwodu, pasowało

Właśnie wygrał. Za rok będzie 32 latkiem, który ma dochody większe niż 3/4 polaków, świetnie wygląda, ma ciekawe hobby (moto) i nieruchomość. Ba! Nawet nie musi zapładniać żadnej Pani bo "geny zostały

Chłopie, tyle nerwów przeżyłeś, tyle płakałeś, że Cię upokarza, groziła Ci rozwodem mówiła wprost, że już Cię nie kocha i jak zrobi prawko to odchodzi... a ty jej to wszystko przebaczyłeś... twoja, to

7 minut temu, Brat Jan napisał:

@Oversize czy zawsze używasz gumek?

Bo:

Ten chlop ma dobre serce , wychowa jak swoje .

• Like 4
  • Haha 3
9 godzin temu, Brat Jan napisał:

Też od razu o tym pomyślałem. Ta nagła ochota na figle może wynikać tylko z dwóch powodów:

albo laska naprawdę nie ma dokąd pójść po tym jak się wszystko jebło i kochaś moment zawinął dupę,

albo zaskoczyła z lovelasem, a wyskrobać nie ma jak, bo jest już za późno.

9 godzin temu, thyr napisał:

Ten chlop ma dobre serce , wychowa jak swoje .

W końcu czy to aż takie ważne kto zrobił...

6 godzin temu, fruit napisał:

Ale szambo, laska zdradza męża z kolesiem z pracy, ten jej wybacza bo w końcu ma seks ludzie trzymajcie mnie :D 

I rano wszyscy tam w tej pracy w czwórkę się spotykają.

Teraz autor powinien puknąć żonkę popychacza jego starej i będzie malina 👍

Tak swoją drogą, to ciekawe kto jeszcze w firmie wie i o czym, bo że łoś dowiaduje się zawsze na końcu,

to jest normalne, a i tak wie tylko tyle co sam znalazł i do czego przyłapana łajza musiała się przyznać. 

To do czego nie musiała, to całkiem inna para kaloszy...

Edited by marcopolozelmer
  • Like 4
  • Haha 2
7 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

Teraz autor powinien puknąć żonkę popychacza jego starej i będzie malina 👍

Myślę że ciekawszą opcją byłoby gdyby popychacz puknął też autora tematu

• Like 1
  • Haha 4
W dniu 25.02.2021 o 08:42, Mmario napisał:

A jak roocha to przed sądem nie można wykazać rozkładu pożycia...

Tak odnośnie pukania.

Na studiach wykładowcą psychologii był ksiądz, który brał udział w sądzie biskupim. Mówił, że wiele par podczas procesu unieważniania małżeństwa, a sądzie rozwodu kopulowały jak króliki. Co często nie przeszkadzało im mocno się nienawidzić.

@Oversize kibicowałem ci chłopie, ale niestety zginąłeś jak ciotka w Czechach ;) ta kobieta czuje do ciebie na 100% tak wielką pogardę, że nawet sobie nie wyobrażasz ;) Stwierdzam że całkowicie nie masz do siebie szacunku, a twoja biała i lśniąca zbroja oślepia wszystkich logicznie myślących forumowiczów. Mam cichą nadzieję, że obudzi się w tobie jakaś godność, zakończysz tą spierdolinę i zaczniesz normalne życie, pozdrawiam

• Like 4

Uuuu a taki @Oversize był obiecujący, był na wygranej pozycji. A teraz został kolejnym cuckiem. Urobi go i tyle z tego będzie. Zostanie dla dziecka ( bo lepiej żeby się wychowywało w kłamstwie i toksycznym hipotetycznym związku rodziców. ) A jak już bariery pękną skończy się seksik i przywileje i wyjebie go w dupsko mentalnie jeszcze raz. Ale tym razem będzie się lepiej kryć. 

Zapalmy świeczkę, dla brata który poległ. 
[*}

Edited by Spellman71
  • Like 3

Takie nawroty nigdy nie trwają długo, lasce w końcu się odechce robić za darmową seks lalkę

i nasz kolega tu się pojawi szybciej niż jeszcze może mu się teraz wydawać. 

Dostanie bana na dupę i zaraz mu wróci "myślenie" o tym co zrobiła i że on tak dłużej nie może bla bla bla... 

historia zatoczy pełne koło i cały cykl rozpocznie się od nowa, tylko że tym razem będzie trwał jeszcze krócej, 

bo pani właśnie się przekonała ile są warte te śmieszne groźby i żałosne straszonka, tyle co zeszłoroczne liście. 

• Like 3

Panowie, nie krytykujcie.

Jego życie, jego sprawa.

Dostał świetne rady, każdy dobrze wie co będzie dalej, w bliskiej przyszłości.

Nie chce uczyć się na cudzych więc niech się uczy na swoich błędach.

Oby tylko brat @Oversize nie wylądował pod mostem bez żadnych perspektyw na dalsze życie.

• Like 3

Nie rozumiem po co ta cała nagonka na kolegę @Oversize. Postawcie się na chwilę w roli gości, którzy lubują się w ruchaniu czyichś kobiet.

Wiecie jaka to tragedia, gdy ruchasz taką laskę, a ta nagle stwierdza, że chce sobie z tobą układać życie, podczas gdy ty, tylko chciałeś sobie pozużywać. Nie wspominając o sytuacjach, gdzie facet takiej pani stwierdza, że nie che mieć kurtyzany w domu i pod wpływem emocji postanawia ci ją odstawić pod dom, ze słowami, bierz ją, chciałeś to masz!!!

DRAMAT, po prostu ludzki dramat panowie. Naprawdę szczerzę polecam docenić postawę naszego kolegi, ponieważ tacy jak on są potrzebni w ekosystemie, w którym obecnie żyjemy. W ekosystemie, gdzie możesz sobie poruchać mężatkę i nie masz lęków, że laska nagle ci się zwali na kwadrat ze słowami, ratuj, nie mam gdzie iść, wypie.dolił mnie z chałupy.

Już pomijam fakt, że w powyższym przypadku autor sam wskazuje nam wiele pozytywów zaistniałej sytuacji, jak chociażby większe starania i zaangażowanie ze strony jego kobiety, kto wie, może takiego ognia w sypialni, jak jest teraz, nie było nigdy.

Wiec sami widzicie, bądźcie szczęśliwi i pozwólcie być szczęśliwym innym, jak choćby autorowi tego wątku.

On swoje szczęście znalazł, a jest nim jego wyjątkowa KOBIETA.

Applause GIF by NewQuest

• Like 3
  • Haha 2
W dniu 7.02.2021 o 10:28, Pancernik napisał:

Osobiście, gdybym chciał się zemścić na owym kochanku, to bym mu po prostu taką kobietę oddał. Spakowałbym ją, a następnie odstawił pod drzwi kochasia ze słowami, bierz stary, teraz twoja kolej, też masz prawo do szczęścia. Później bym z daleka, spokojnie obserwował, jak doprowadza do ruiny jego i swoje życie.

Na bank miałbym z tego niezły ubaw.

Olala, żeby tak sie dało... LOL - takie rozkminy i problemy mam już dawno za sobą, ale pamiętając potencjalne "miny" w przeszłości i krzywe akcje... rozmarzyłem się xD

W dniu 5.03.2021 o 18:37, Spellman71 napisał:

Zapalmy świeczkę, dla brata który poległ. 

Jak na razie to:

"Zaginiony w akcji"  :D

• Like 1

Skąd Ja to znam, sytuacja BARDZO podobna. Wybaczyłem - nie zapomniałem patrzyłem na każdy ruch i spojrzenie w kierunku innych facetów a ona sypiała ze swoja przyjaciółką. Gdyby nie "prezent" oczywiście dla bezpieczeństwa w jej aucie - kamerka samochodowa to nigdy bym się nie dowiedział. Ale domyślałem się, że coś się dzieje na boku odstawienie od krocza i inne zauważalne zachowanie.

Chyba każdy Nice Gay musi to przejść(zdrada), ale takie rady i tak to wszytko spie... no nic jego życie, jego sprawa.

• Sad 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.