Skocz do zawartości

Agresywny Wojtek potrzebuje pomocy


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przyznam że lubię gościa, wiele jego opowieści z życia to czysty kabaret, jako ochroniarz pracował np w domu rozkoszy i miał wiele ciekawych obserwacji zatrudnionych tam pań:

 

 

Niestety Wojtek choruje, kto wie na ile sport się temu przyczynił, czeka go operacja przeszczepu nerki, ja wspomogłem, myślę że warto, poniżej o jego stanie zdrowia:

 

Zrzutka aby mu pomóc:
https://zrzutka.pl/ymbw5t

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I owszem, Pan Wojtek jest sympatyczny, życzę mu wyzdrowienia.... ale pamiętam też, jak z kolegą nagrywali akcje, gdy chodzili i zastraszali mniejszych mężczyzn. Kamerowali ich twarze, ich strach a ludzie mieli z tego bekę. Nagrałem o tym na starym kanale audycję, teraz tego akurat filmu nie mogę znaleźć, ale na 2 części "Koksy ruszają w miasto", jego koleżka się śmieje jak to przed Wojtkiem wszyscy "spierdalają". 

 

 

Edit. znalazłem - OBEJRZYJ PRZED DALSZĄ LEKTURĄ.

 

https://www.cda.pl/video/23775473

 

No cóż, nie wszyscy. Jest wielu konkretnych chłopaków z MMA czy boksu, którzy by taką prowokację zakończyli ciężkimi obrażeniami dla Pana Wojtka i jego kompana. No ale do konkretnych chłopaków nie podchodzili :) tylko do "zwykłych" - a ci zwykli teraz, będą robili ściepę na gościa dla którego prawdopodobnie niewiele by się liczyli.

 

I tak jak szczerze współczuję choroby Panu Wojtkowi, tak jeszcze szczerzej współczuję tym upodlonym publicznie dla fejmu mężczyznom, którzy latami będą się prawdopodobnie czuli jak zero, że dali się przed kamerami ośmieszyć.

 

Pan Wojtek pewnie szybko o sprawie zapomniał, ale ci młodzi mężczyźni będą cierpieć prawdopodobnie do końca życia, takich rzeczy łatwo się nie zapomina.

 

Wolałbym dorzucić się na dobrą terapię dla tych chłopaków, niż dla gościa który całe życie nadwyrężał zdrowie. Oni cierpią niezawinienie, a Pan Wojtek prawdopodobnie się do choroby dołożył. Nie trzeba być lekarzem, by wiedzieć co z nerkami robi białeczko w mega ilościach i inne suplementy...

 

Dlatego proszę nie umieszczać tu zrzutki na Pana Wojtka. Chętnie płacę na chore dzieci, schroniska dla psów, uwielbiam pomagać ludziom, ale zbyt wiele razy zetknąłem się z ofiarami takich akcji zastraszania, by pomóc komuś kto to robił.

 

Panu Wojtkowi życzę jednakże zdrowia i powodzenia. Osobom które upodlił publicznie, także.

 

Na samym początku kolega Pana Wojtka mówi o części 1 której nie mogę znaleźć - 

 

  • Like 21
  • Dzięki 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej tego żenującego filmiku ze straszeniem przechodniów. Na prank to nie wygląda, więc tym gorzej. Co trzeba mieć we łbie, by takie rzeczy kręcić? Już pomijam fakt, że ktoś mógłby zareagować ostrzej, nawet ten, po którym takiej reakcji nikt by się nie spodziewał na pierwszy rzut oka. I za głupotę OiOM albo nekropolia.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

Przyznam że lubię gościa, wiele jego opowieści z życia to czysty kabaret, jako ochroniarz pracował np w domu rozkoszy i miał wiele ciekawych obserwacji zatrudnionych tam pań:

 

Widziałem kilka jego filmików i szczerze nie zrobił ten pan na mnie miłego wrażenia.

Do tego te nagrania jak zaczepiali słabych chłopaków ciekawe czemu nie podchodzili do takich zbliżonych swoich gabarytów? 

Wolę przeznaczać pieniądze na konkretne cele a nie na gościa, który sam przyczynił się do utraty zdrowia.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tutaj to każdy taki moralny, że japitole. Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. :D

Każdy został poinformowany o tym, że zotał nagrany. Nie bez powodu niektórzy mają zakryte twarze. 

Tego, że pomógł wielu młodym chłopakom nikt nie wspomni tylko filmik x lat. W kanałach sportowych nadal jest kanał narcyza i nikt nie mówi o tym, że wyśmial chłopaka młodego. Chłopak miał z tego powodu bardzo dużo przykrości. Ale są moralni i moralniejsi. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szkoda chłopa, ale lekarze mówili mu by przestał aż tyle ćwiczyć i jeść białka, a to w jego wypadku obciążało mocno nerki, pewnie genetyczne predyspozycje. Zszedł by te 30 kg doczekałby transplantacji i jakoś by sobie żył. Możliwe że miał bigoreksje. Rest in Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 13:49, Ragnarok napisał:

Z całym szacunkiem, ale pitolicie jakby każdy z was był kryształowy i nigdy nie zrobił czegoś głupiego. Pewnie po "akcji" zaraz przybili chłopakom piątkę i tyle, a nie zaraz jakieś tam traumy i leczenie u psychologa. 

 

Nigdy w życiu nikogo nie napadłem i nie upokorzyłem w taki sposób, i żaden porządny człowiek tego bez ważnego powodu nie zrobił.

 

W dniu 27.01.2021 o 13:34, $Szarak$ napisał:

Każdy został poinformowany o tym, że zotał nagrany. Nie bez powodu niektórzy mają zakryte twarze. 

 

Najpierw gość jest przerażony bo jest o krok od ciężkiego pobicia w biały dzień na ulicy, a chwilę później pytają go czy się zgadza na nagranie i przybijają piąteczkę... myślisz że goście których twarz widać, są zadowoleni z tego że widać, jak byli przerażeni?

 

Chłopaki po takich właśnie traumach, potrafią wiele, wiele lat dotkliwie cierpieć, mieć lęki, zniszczoną samoocenę. Trudno wycenić straty uczynione taką "zabawą".

 

 

 

 

Nie wiem kurwa, co się z wami ludzie dzieje. Czy to głupota, czy znieczulica? Czasem mi głupio że to jest moje forum :(

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 13:34, $Szarak$ napisał:

Kurde tutaj to każdy taki moralny, że japitole. Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. :D

 

 

W dniu 27.01.2021 o 13:49, Ragnarok napisał:

Z całym szacunkiem, ale pitolicie jakby każdy z was był kryształowy i nigdy nie zrobił czegoś głupiego. Pewnie po "akcji" zaraz przybili chłopakom piątkę i tyle, a nie zaraz jakieś tam traumy i leczenie u psychologa. 

 

 

Czy takie zastraszanie dużo się różni od tematu poniżej?

Tu było 2 koksów. W temacie poniżej 4 typów.

Może tam też bł prank, a koleś z naprutą pańcią bez potrzeby uciekał.

Pomijamy w tym momencie, że to poniżej może to być fikcją literacką.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Najpierw gość jest przerażony bo jest o krok od ciężkiego pobicia w biały dzień na ulicy, a chwilę później pytają go czy się zgadza na nagranie i przybijają piąteczkę... myślisz że goście których twarz widać, są zadowoleni z tego że widać, jak byli przerażeni?

Kwestia asertywności. Jakby ją mieli, zwyczajnie by powiedzieli, że nie chcą.

 

40 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Chłopaki po takich właśnie traumach, potrafią wiele, wiele lat dotkliwie cierpieć, mieć lęki, zniszczoną samoocenę.

Nie dziwne, że mają, bo pewnie, nawet jakby tam postawić 50 kilowego sebiksa, by tak samo zareagowali, jak na nich dwóch. Zresztą ci sami, zrobili pranka podobnego, tylko z chłopakiem młodym i chudym. Reakcję były praktycznie  identyczne. Jakby był konkretny gość to gdyby musiał, by inaczej zareagował a są tacy.

 

31 minut temu, Brat Jan napisał:

Może tam też bł prank, a koleś z naprutą pańcią bez potrzeby uciekał.

Może tak a może nie. Unikanie takich sytuacji nie jest niczym złym, wręcz dobrą cechą, ale jak tam piszę, że nie miał wyjścia już a upadł czy coś takiego no to bardzo słabo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 22:01, $Szarak$ napisał:

Kwestia asertywności. Jakby ją mieli, zwyczajnie by powiedzieli, że nie chcą.

 

Czy Ty rozumiesz, że goście byli przerażeni, byli przekonani że za chwilę zostaną ciężko pobici w biały dzień? I taki chłopak ma być asertywny i w stanie wręcz szoku odmawiać gościom, których się przed chwilą bał - i nadal boi, bo ich jest kilku z kamerami, a on sam jeden, słaby i mały, bo silnych nie zaczepiali?

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Czy Ty rozumiesz, że goście byli przerażeni, byli przekonani że za chwilę zostaną ciężko pobici w biały dzień?

Noi co z tego? To by zostali. Takie życie. Przecież jedni mają tam zasłonięte twarze a drudzy nie, więc chyba przypadek to nie jest. 

 

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

a on sam jeden, słaby i mały, bo silnych nie zaczepiali?

Co to znaczy zaczepiać silnych? Przecież to oczywiste, że nie bedą czekali przed meczem jakimś i zaczepiali kiboli jakiś tylko zwykłych chłopaków. Tak działa natura i trzeba się z nią pogodzić, nikt jej nie zmieni. Wiadomo, że silny zawsze będzie zamiatał słabego. Mówienie, rzeczy w stylu ,,niech zaczepi silnego jakiegoś" to populistyczne bzudry według mnie. Przecież te podziały na ludzi słabych i silnych już sa widoczne od szkoły. Silni i odważni zawsze pomiatają w szkole słabymi. Wystarczy spojrzeć nawet na  klasy podstawowe,  to po krótkiej chwili, już będzie sie wiedziało, którzy są pomiatani a którzy pomiatają. Silny z silnym łączy się często i jeszcze bardziej dobija słabych. Jak jest w klasie kilku najsilniejszych, to często są oni zwartą grupą. Żaden z nich  nie staje w obronie, za tymi słabymi i rzadko walczą między sobą. A nawet, jak jeden postawi się i stanie za słabymi, to ci silni będą go mieli w dupie i też pozycje straci. Nawet w szkole, ci silni i odważni, jeszcze bardziej sobie podbijają pozycje tym, że piękne dziewczyny są nimi zainteresowane no a słabi w jeszcze większego doła wpadają. Więc natury się raczej oszukać nie da. I to jest NATURALNE, to widać, jak pokazałem na przykładzie od MAŁEGO.

 

To, że jedna czy dwie osoby nie zgadzają się z tym, bo ich system wartości jest inny, nic nie zmieni. Dla jednego coś będzie niemoralne a drugiego już ok. Jeszcze, jak u tego drugiego w otoczeniu nie potępiają tego to tym bardziej. Nie wiem, po co się oszukiwać w ogóle, że jest inaczej. Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, $Szarak$ napisał:

Co to znaczy zaczepiać silnych? Przecież to oczywiste, że nie bedą czekali przed meczem jakimś i zaczepiali kiboli jakiś tylko zwykłych chłopaków.

Od kiedy kibole są silni? Chyba ,że silny= agresywny, impulsywny. I jak ci silni kończą...

 

Dla przykładu inny sportowiec Pan Mateusz Kieliszkowski. Pokrewna sylwetka wyniki siłowe itp. Pokaż mi gdzieś gdzie jest on wulgarny, przeklina, poniża innych. 

Poziom kultury nie koreluje z siłą. 

 

Szkoda Pana Wojtka. Chyba lepiej jednak by wyszedł jakby śpiewakiem został. 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Wojtek nie rozliczył się z swoich pierwszych filmów i nawet jeśli to były ustawki to mimo wszystko nie chciałbym być obiektem takich żartów. Mówienie ze to prank to trochę absurdalne. Ja pamiętam czasy w Polsce, gdzie wielu wyrostków potrafiło podejść do gościa i poprosić go o 5 zł, włącznie z przeszukiwaniem kieszeni. I to w biały dzień przy ludziach na najruchliwszej ulicy. Natomiast chłopa jako człowieka szkoda, mógł sobie jeszcze pożyć, oby to była przestroga dla innych koksów, tak naprawdę wielu kończy dość młodo, z niczego to się nie bierze. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramzes napisał:

Dla przykładu inny sportowiec Pan Mateusz Kieliszkowski. Pokrewna sylwetka wyniki siłowe itp. Pokaż mi gdzieś gdzie jest on wulgarny, przeklina, poniża innych. 

Poziom kultury nie koreluje z siłą. 

 

Mateusza nie da się nie lubić, bo jest dobroduszny, skromny i po prostu normalny, swojski, a przecież jego siłowe wyczyny zawstydzają najlepszych na świecie. Uwielbiam oglądać vlogi z jego treningów i słuchać wywiadów z nim, chyba jeszcze żadnemu sportowcowi tak nie kibicowałem, jakbym wspierał dobrego kumpla. Gdyby potrzebował pomocy, bez zastanowienia coś bym przelał. Natomiast Agresywny Wojtek był jego przeciwieństwem, cwaniakiem z rozdętym ego i spojrzeniem pitbulla. Nic dziwnego, że chętnie brał udział w ośmieszaniu słabszych. Ponadto Mateusz mimo ekstremalnych obciążeń stara się dbać o siebie, odpuszcza najważniejsze zawody, żeby w pełni wyleczyć kontuzję, nie wyklucza wczesnego zakończenia kariery, a Wojtek świadomie się wykańczał, przecież nie potrzebował wielkich bicepsów do opowiadania sprośnych historyjek. Może to porównanie nie ma wiele wspólnego z kontekstem rozmowy, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edytowane przez Wstydliwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński daruj sobie....

 

U @$Szarak$ jest typ myślenia z blokowiska już się o tym przekonałem w ostatniej dyskusji.

 

Póki to nie dotknie jego dziecka ani się na niego jego "ziomki" nie rozjebią to będzie nazywał skurwysyństwo jajami i usprawiedliwiał wiele zjebanych rzeczy.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 21:00, Marek Kotoński napisał:

Najpierw gość jest przerażony bo jest o krok od ciężkiego pobicia w biały dzień na ulicy, a chwilę później pytają go czy się zgadza na nagranie i przybijają piąteczkę... myślisz że goście których twarz widać, są zadowoleni z tego że widać, jak byli przerażeni?

 

Chłopaki po takich właśnie traumach, potrafią wiele, wiele lat dotkliwie cierpieć, mieć lęki, zniszczoną samoocenę. Trudno wycenić straty uczynione taką "zabawą".

Dokładnie, tak jak mówisz Mistrzu. Dobrze, że potrafisz postawić się w sytuacji osoby, która zostaje zastraszona. To jest empatia, która otwiera drzwi do lepszego świata. Tu chodzi o to, żeby słabsi mieli możliwość wejścia na wyższy poziom, a nie żeby silniejsi mieli monopol na władze pośród ludzi. Na tym polega normalne społeczeństwo, w którym to każdy może podnieść swój poziom. Po to stworzyliśmy cywilizacje, demokracje, prawa człowieka. Gadanie typu ,,silny wygrywa i taka jest natura" nie zawsze jest prawdą, bo wielu wynalazców, którzy popchnęli świat do przodu, byli słabi bądź bardzo przeciętni fizycznie, a jednak dzięki nim, ten świat stał się wygodniejszy i lepszy pod wieloma względami. Natura to nie wszystko.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Agresywny Wojtek potrzebuje pomocy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.