Skocz do zawartości

Agresywny Wojtek potrzebuje pomocy


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

@Król Jarosław I Wrócił i ten co czytać ze zrozumieniem nie potrafi... Nie wiem, ile razy mam pisać, tłumaczyć, że tam się ODNOSIŁEM tylko do jednej sytuacji a ten mi zaczął pisać nie wiadomo o czym. xD Wróć do tego wątku i przeczytaj sobie mój post jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem tym razem. Ja o gruszce ten o pietruszce, nie wiem, jak już mu tłumaczyć...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Czy Ty rozumiesz, że goście byli przerażeni, byli przekonani że za chwilę zostaną ciężko pobici w biały dzień? I taki chłopak ma być asertywny i w stanie wręcz szoku odmawiać gościom, których się przed chwilą bał - i nadal boi, bo ich jest kilku z kamerami, a on sam jeden, słaby i mały, bo silnych nie zaczepiali?

Silnego nie zaczepią, bo brak jaj na takie coś. Proszę bardzo niech zaczepią takiego Wildera, Usyka czy Joshue w języku angielskim. Albo chociażby z polskiego podwórka np. Masternaka czy Sarare. Też nie lubię takich niby pseudo kozaczków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mało w portki nie narobili, a później zbili pionę i się pośmiali, bo adrenalina skoczyła. Ja bym tak nie dramatyzował, bo nikomu nic się nie stało. Poza tym nie ma co na ten temat już dyskutować, bo Wojtek niestety zmarł niedawno. Wielka szkoda, młody człowiek z dużym poczuciem humoru, raczej starał się być w porządku, a kto się głupio nigdy nie zachował niech pierwszy kamieniem rzuci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramzes napisał:

Szkoda Pana Wojtka. Chyba lepiej jednak by wyszedł jakby śpiewakiem został. 

A mi go nie szkoda. Sam się do zgonu przyczynił, nikt go nie zamordował. Codziennie na świecie giną ludzie o wiele bardziej wartościowi jak np. chirurdzy, strażacy, ratownicy medyczni itd. Nikt z tego nie robi większych smutków z mimo iż wielu tych ludzi, zrobiło dużo więcej od tego koksa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcącemu nie dzieje się krzywda. Postać tego Wojtka jest antywzorem. Przykładem czego w życiu nie robić. Uosobieniem stereotypowego "koksa" z siłki. Kompletnie nic nie osiągnął, nie startował w zawodach, nie zrobił hajsu, odmówił udziału w leczeniu. Właściwie sam się zabił.

Żaden z niego sportowiec, walił tyle towaru to jakieś wyniki miał ale nigdy nie wystartował w zawodach bo niby nigdy nie czuł się zbyt dobry (zasłyszane w jednym z materiałów o jego śmierci, powiedziane jakby to było zaletą), zwykły tchórz nie sportowiec.

 

5 minut temu, MarkoBe napisał:

Albo chociażby z polskiego podwórka np. Masternaka czy Sarare. Też nie lubię takich niby pseudo kozaczków.

Tarara to leszcz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarkoBe napisał:

 Codziennie na świecie giną ludzie o wiele bardziej wartościowi jak np. chirurdzy, strażacy, ratownicy medyczni itd. 

Tylko, że to absolutnie obcy ludzie, co innego jeżeli oglądasz jakiegoś twórcę, to tworzy się wtedy jakiś rodzaj przywiązania po którym pojawia się żal. Musisz pojąc, że uczucia to efekty uboczne pewnych zachowań i mechanizmów, żeby było Ci kogoś żal muszą być spełnione pewne kryteria np. Jeżeli usłyszysz, że Zdzisiek lat 60 zmarł to jest to obojętna informacja która mówi tylko, że ktoś był i zmarł. Jednak jak zobaczysz reportaż gdzie mowa o jego rodzinie i mieszkańcy wioski wspominają jaki to był dobry człowiek i ogólnie poznasz jego historię to będzie Ci go żal.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 10:21, Marek Kotoński napisał:

I owszem, Pan Wojtek jest sympatyczny, życzę mu wyzdrowienia.... ale pamiętam też, jak z kolegą nagrywali akcje, gdy chodzili i zastraszali mniejszych mężczyzn. Kamerowali ich twarze, ich strach a ludzie mieli z tego bekę. Nagrałem o tym na starym kanale audycję, teraz tego akurat filmu nie mogę znaleźć, ale na 2 części "Koksy ruszają w miasto", jego koleżka się śmieje jak to przed Wojtkiem wszyscy "spierdalają". 

 

No i widzisz, karma wraca - gość już nie żyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

No i widzisz, karma wraca - gość już nie żyje...

Ty wiesz na czym polega "karma"? Czy po prostu słyszysz, że dzwony grają ale nie wiesz w którym kościele? Na przyszłość nie używaj terminów o których nie masz pojęcia, bo wyjdziesz na głupka w towarzystwie. Uważasz, że śmierć była zemstą za głupi żart? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Generał Szrama napisał:

 Uważasz, że śmierć była zemstą za głupi żart? 

Nie interesuje mnie życie jakiegoś zakompleksionego koksika... swoim zachowaniem pokazał że jest prymitywem i tchórzem który straszy "słabszych". Nie różni się od tych dresików z lat 90 którzy wyszli z patologii i swoją nienawiść wyładowywali na społeczeństwie i niewinnych ludziach.

Ten typ miał już od dłuższego czasu problem ze zdrowiem. To był kretyn. Ja go już ze 2 lata temu oglądałem. On ciągle lądował po szpitalach od tych dopingów... gość miał po prostu kompleksy XD

Wszyscy mu mówili by odstawił doping.. Ale widocznie bycie "koksikiem" który ma "szacun" było ważniejsze od jego życia ...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Nie interesuje mnie życie jakiegoś zakompleksionego koksika... swoim zachowaniem pokazał że jest prymitywem i tchórzem który straszy "słabszych". Nie różni się od tych dresików z lat 90 którzy wyszli z patologii i swoją nienawiść wyładowywali na społeczeństwie i niewinnych ludziach.

Ten typ miał już od dłuższego czasu problem ze zdrowiem. To był kretyn. Ja go już ze 2 lata temu oglądałem. On ciągle lądował po szpitalach od tych dopingów... gość miał po prostu kompleksy XD

Wszyscy mu mówili by odstawił doping.. Ale widocznie bycie "koksikiem" który ma "szacun" było ważniejsze od jego życia ...

ty to w ogóle nie masz kompleksów skoro takie rzeczy piszesz ;)

Naucz się nie myśleć o tym co było kiedyś bo to tworzy destrukcyjne emocje. Widać po twoim poście, że jesteś pełen żalu i nienawiści, bo kilka razy za małolata zebrałeś w łeb od jakiegoś dresika. No ale mówi się trudno nic z tym nie zrobisz, a co się odjebało nieistotne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

ty to w ogóle nie masz kompleksów skoro takie rzeczy piszesz ;)

Mam jeszcze dużo ale ja nie łażę po mieście i nie straszę bogu ducha winnych "słabszych" ode mnie ludzi na mieście jak jakiś przypał... tylko pracuje nad nimi.

Już pal licho te filmiki, ten gość był po prostu głupi bo ludzie mu CIĄGLE mówili by dał spokój z tym dopingiem bo życie jest ważniejsze... i co powiesz mi żę on był w jakiś sposób mądry? Zwykły typowy "koksik"

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

Naucz się nie myśleć o tym co było kiedyś bo to tworzy destrukcyjne emocje. Widać po twoim poście, że jesteś pełen żalu i nienawiści, bo kilka razy za małolata zebrałeś w łeb od jakiegoś dresika. No ale mówi się trudno nic z tym nie zrobisz, a co się odjebało nieistotne. 

Oho wycieczki personalne XD Komuś właśnie żyłka pękła XD

Nie, nie dostałem nigdy w łeb od koksika. Gardzę nimi bo z perspektywy czasu zauważyłem że to byli zwykli pozerzy i tchórze.. Większość tych których znałem albo znałem z widzenia siedzi albo poszli na dziadostwo.. mniej więcej od 2011.. Wpisz sobie w google "zmierz koksów, czyli jakie to życie przewrotne" kultowy temat z Insomniii. Wielkie chłopiska płaczą bo studenciaki im kobiety podbierają XD XD

 

Mierzi mnie po prostu wyżywanie się na słabszych bo tak postępują TCHÓRZE. Jakby startował do równych siebie - wtedy bym się z filmiku śmiał.. Ale widać że był pizdą i się BAŁ XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

Mam jeszcze dużo ale ja nie łażę po mieście i nie straszę bogu ducha winnych "słabszych" ode mnie ludzi na mieście jak jakiś przypał... tylko pracuje nad nimi.

Już pal licho te filmiki, ten gość był po prostu głupi bo ludzie mu CIĄGLE mówili by dał spokój z tym dopingiem bo życie jest ważniejsze... i co powiesz mi żę on był w jakiś sposób mądry? Zwykły typowy "koksik"

A co znasz go osobiście? Możliwe, że miał kompleksy i nie potrafił ich rzucić skoro był na koksie od nastolatka. Żył jak chciał i poniósł tego największe konsekwencje, może teraz jacyś jego widzowie odstawili sterydy, bo zobaczyli tego efekty. Szkoda bo to nie była śmierć z przyczyn naturalnych, zmarł młody człowiek. A ty też nie masz żadnego powodu aby nazywać go głupim koksikiem bo tak naprawdę nie znałeś go osobiście. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Szrama A co jakiś to twój wzór do naśladowania że go tak bronisz? Dla mnie wzór to Robert Lewandowski który doszedł do wszystkiego ciężką pracą, talentem i uporem. A nie jakiś jeden z tysiąca koksów którzy ładował w siebie syf i po prostu poniósł za to konsekwencje...

Zacytuje jeszcze raz:

9 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Mierzi mnie po prostu wyżywanie się na słabszych bo tak postępują TCHÓRZE. Jakby startował do równych siebie - wtedy bym się z filmiku śmiał.. Ale widać że był pizdą i się BAŁ XD

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Generał Szrama napisał:

jak na hejterka przystało

Yhy...

Na kolanach do miecza, albo "łolaboga, HEJTERY!!!"

 

Wrzucę swoje 0,03 PLN do tej... intensywnej 🙂 rozmowy.

 

Moim skromnym zdaniem postać Wojtka jest wielowymiarowo - tragiczna.

 

Spójrzmy na plusy:

DOSKONAŁY gawędziarz. Seria o bramkach itp - fajnie się tego słucha. Jak na człowieka, który edukację zakończył w okolicach początków szkoły średniej... Ogarnięty sposób komunikacji, wysoka elokwencja.

BARDZO dobry wokal. Parę coverów jakie jest na YT wyrywa z butów w zderzeniu z tą postacią

Bardzo dobre osiągi w swoim sporcie. Łapka w górę, kto targnie w martwym z trójką z przodu? Polecam analizę na kanale "Stalowy szok" - jeżeli gość targa na poziomie pierwszej setki na świecie, to umówmy się - jest NAPRAWDĘ niezły.

Potężna determinacja w dążeniu do celu.

Wysoki poziom fachowej wiedzy - na tym poziomie już trzeba nieco kumać.

Facet osadzony w realiach. Znający swoje miejsce w szeregu, mający świadomość swoich niedoskonałości.

 

Mamy też minusy. Nie chcę się rozdrabniać, więc sprowadzę to do jednego punktu:

Facet EWIDENTNIE gdzieś się zgubił. I to na wczesnym etapie życia. Widać, że sporty siłowe były dla Niego mechanizmem kompensaty jakichś deficytów do stopnia ciężkiego uzależnienia.

Widać to chociażby po tym, że on mocował się z żelazem dla samego mocowania się z żelazem. Owa "droga" była celem samym w sobie. Takim chyba sposobem na zbudowanie życia wokół czegoś... Stąd brak bicia atencji - występów na zawodach (zresztą jak wystąpić na zawodach, jak walisz teścia wiadrami?), czy pompowania się osiągami w socmediach.

 

Jakich deficytów? Nie wiem. Nie jestem psychoanalitykiem.

Patrząc na to, że w opowieściach często pojawiała się matka, a NIGDY ojciec (na klepsydrze/nekrologu też nie ma mowy o ojcu). Może tędy droga?

 

Przypuszczam, że gdyby przynajmniej część tej pary, jaką wkładał w uprawianie sportu siłowego przekierował na inne aspekty rozwoju własnego, to osiągnąłby BARDZO wiele.

 

Co do kwestii "pranków" filmowych...

Dla mnie w ogóle ta "branża" to król raków. Nazywanie "prankiem" - nazwijmy to po imieniu - ZNĘCANIA SIĘ nad ludźmi i legitymowanie tego jako "ahaha, aaaleśmieszne!No z nami się nie pośmiejesz?!" to... Taki HIV z rakiem na sterydach...

Wciąż czekam z niecierpliwością, aż ktoś skutecznie upierdoli sądownie jakiegoś prankstera.

I to mówię nie w kontekście Wojtka, tylko ogółu tego raczydła. Czy Wojtek, czy Wardęga, czy inne "kamusie" - ucinałbym łeb.

 

Tak więc Panowie,

To, że ktoś jest SYMPATYCZNY, że ma jakąś_tam charyzmę, że coś_tam w życiu osiągnął to nie jest powód do patrzenia na tą osobę przez różowe okulary. Każdy z nas ma jakąś ciemną stronę. Tylko nie bądźmy Tadziami Rydzykami i nie poszukujmy usprawiedliwień dla spierdolonych zachowań...

A i same zachowania oddzielajmy od sprawców czynu.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Agresywny Wojtek potrzebuje pomocy
3 godziny temu, Taran napisał:

"Agresywny  Wojtek " nie żyje proponuje zamknąć ten  temat. RiP.

Bo "ciszej nad tą trumną" i "o zmarłych TYLKO dobrze"?
Nie.

Zmarłym owszem, należy się szacunek. Rozumiany jako nie bezczeszczenie zwłok. Tym niemniej nie bawmy się w czarowanie zakłamywanie rzeczywistości i pogańskie zabobony (to 'tradycja' wywodząca się z czasów pogańskich!), że "o zmarłych TYLKO na kolanach, ze łzami w oczach, łykając miecz po kule, a jeśli zmarły chujem złamanym był to o tym csssiii, albo wręcz przedstawiajmy sprawę na opak".

O życiu ludzi którzy odeszli można i WARTO rozmawiać.

 

Co innego dyskusja/analiza/rozważania, a co innego obrzucanie gównem. Tego tu nie ma.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.