Skocz do zawartości

Dlaczego twierdzę, że tzw. wirus SARS-COV-2 nie istnieje?


Rekomendowane odpowiedzi

@Seveneight Wierzę Ci. Jutro zakładam triple mask, bo mi się zrobiło szkoda Twojego znajomego - ledwo mówił :-( Nie chcę więcej krwi na rękach.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbiorowa_histeria

 

Koronaparanoja (2020-2030), czyli jak coroczna grypa przerodziła się w straszliwą pandemię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham tych mrożących krew w żyłach historii o kuzynach i sąsiadach co prawie na covid umierali, a tu u mnie, mimo dość szerokiego grona znajomych, rodzinnego, klientów i współpracowników nic ?

 

Jedna laska ponoć węch straciła na 3 dni. 

 

Drugi koleś miał test pozytywny, ale nawet kataru nie dostał ?

 

Za to są trupy bo karetka nie dojechała, zapalenia zatok, przeziębienia i chrypki, czyli typowe objawy dla niby zimy. 

 

Naprawdę nie wiem. Może jednak powinienem się zacząć bać tej straszliwej pandemii? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynka pokazała mi listę zaszepionych w firmie jej. Każdy się zaszczepił ona nie. 

Oni chorzy po zaszczepieniu i to dosyć mocno. 

Ona przeziębiona lekko. 

 

Co jeźdzcy apokalipsy ujeżdżający osły......nasi forumowi mi na ten temat powiedzą? ? 

9 godzin temu, Jonash napisał:

Zasada domniemania niewinności. Proste zasady, które działały od lat. Nie wiem dlaczego macie manie zakazywania, nakazywania wszystkiego. Jak ktoś chce się czuć bezpieczny to niech sobie zrobi wszystko dla swojego bezpieczeństwa i bliskich ale niech nie nakazuje tego reszcie świata.

 

Skąd u was takie popędy totalitarne ludzie? 

Pięknie napisane!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie wstrzymywałem się z odpowiedzią dopóki nie dostanę wyniku testu i co? 

 

Moja kobieta stwierdzony Covid, mieszkamy razem cały czas mamy bliski kontakt fizyczny, seks, śpimy ze sobą, ona lekkie objawy, straciła węch i smak na trzy dni. Ja poszedłem wykonać test wczoraj, dzisiaj wynik. Minęło od jej testu 9 dni. Wynik mojego testu - negatywny, nie stwierdzono wirusa w żadnym stopniu. Przecież to jest chyba jakiś żart. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że fajne badanie wynalazłeś, nieźle przedstawiłeś dowód swojej tezy natomiast z tym rozkładaniem się to lekko przesadziłeś. Przy czym "lekko" to eufemizm. Skoro wirus może przeżyć, wg badań, nawet tydzień na stali nierdzewnej, to może też przeżyć, bez rozkładu kilka godzin w próbówce.

 

Nie zgodzę się, że nie ma wirusów, że się nie zarażamy i że są one w nas. Jak to są "w nas"? Od urodzenia są? Jeśli tak to po co, dlaczego, w jakim celu? Jeśli nie to jak się w nas znalazły?

 

Ze względu na fakt, a jest to fakt, specyficzności objawów (utrata węchu i smaku u ok. 1/3 chorych) można stwierdzić, że jest jakiś nowy wirus. Jaki dokładnie nie musi to być takie oczywiste, ale jakiś jest, nazywa się, słusznie czy nie, SARS-CoV-2, i na przełomie września/października, wg danych WHO, miał śmiertelność ~0,14% i ta liczba systematycznie, choć coraz wolniej, spada. Wbrew powszechnym (co najmniej do późnego lata) stwierdzeniom, że nie jest zależny od pogody, ewidentnie widać, że od pogody zależny jest - jego korelacja z niskimi temperaturami na zewnątrz jest uderzająca. Każe go to zakwalifikować jako podobny do sezonowego przeziębienia/grypy w tej materii, oraz, jako słabo zaraźliwy. Gdyby był mocno zaraźliwy to by miała miejsce tylko jedna fala, trwająca ok 10 tygodni (tak jak to miało miejsce w Szwecji na początku roku) i byłby koniec, bo wszyscy dawno by się zarazili i go przeszli, w mniej lub bardziej widoczny sposób. Tak nie jest, szczyt jest teraz, dokładnie w szczycie przeziębień i wiosną się ta cała epidemia zakończy, żeby powrócić jesienią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 hours ago, orkest said:

 

Na tej liście brakuje p(l)andemii świńskiej grypy w 2009.

Na tej liście brakuje p(l)andemii covidozy w 2020/'21.

 

--

13 hours ago, Orybazy said:

Słyszę reklamę auta "bo bezpieczeństwo jest dla ciebie najważniejsze". No k%$^ nie jest

 

Bezpieczeństwo jest ważne bo co ci po szybkości jak nie dojedziesz w całości/w jednym kawałku?

Jakiś kompromis musisz poczynić ale wciąż będzie to kompromis, bo jeśli chcesz 100% bezpieczeństwa to nigdzie nie wyjedziesz, bo to niebezpieczne.

 

--

7 hours ago, Seveneight said:

Dalej twierdzicie że nie istnieje.

No ja przeszedłem corona wirusa na początku miesiąca.

 

No ja też przeszedłem i nie miałem gorączki, tylko lekkie "przeziębienie".

Znajoma pani też "ma", tylko dlatego, że robili im w pracy przesiewowe testy. Zero objawów. Po 10 dniach dzwonili do niej czy ny nie przyszła już do pracy.

 

I czego to dowodzi? To dowody anegdotyczne są. I twoje i moje.

Chcesz dowodów to sięgnij do statystyk - liczby nie kłamią.

 

 

7 hours ago, Seveneight said:

corona wirusa

 

Koronawirusa. Przez 'k' i razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potraciliście zdrowy rozsądek i tyle. Na koniec tej paranoidalnej histerii:

 

15 godzin temu, maroon napisał:

Nie ma cząsteczki "powietrza", chyba że jakąś alternatywną chemię uprawiasz.

Nie ma to jak przyp***ć się do przecinka albo złapać kogoś za słówko, tylko że kontekst się nie zmienia i co teraz? Idź i poszukaj bezpiecznych masek, zanim ci je wykupią, albo najlepiej się zaszczep tylko w masce i nie zapomnij o tym żeby nie wdychać surowego powietrza...

Wszędzie paranoicy i forumowi nauczyciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, wrotycz said:

Bezpieczeństwo jest ważne bo co ci po szybkości jak nie dojedziesz w całości/w jednym kawałku?

Jakiś kompromis musisz poczynić ale wciąż będzie to kompromis, bo jeśli chcesz 100% bezpieczeństwa to nigdzie nie wyjedziesz, bo to niebezpieczne.

Jak słyszę "najważniejsze" to najważniejsze w domu zostaję. Ta tresura bojaźliwych niewolników denerwuje mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, wrotycz said:

Na tej liście brakuje p(l)andemii świńskiej grypy w 2009.

Na tej liście brakuje p(l)andemii covidozy w 2020/'21.

Skoro to jest p(l)andemia to kto ja zaplanowal?

Imiona, nazwiska, adresy? 

Potrafisz podac konkret = stanac przed sadem i dowiesc slusznosci swoich tez?

Czy tylko "gdzies w internetach pisali ze Bill Gates i Rosenbloombilderbergowie z ich wyslannikami jak Morawiecki..." ;) 

10 hours ago, wrotycz said:

No ja też przeszedłem i nie miałem gorączki, tylko lekkie "przeziębienie".

Znajoma pani też "ma", tylko dlatego, że robili im w pracy przesiewowe testy. Zero objawów. Po 10 dniach dzwonili do niej czy ny nie przyszła już do pracy.

 

I czego to dowodzi? To dowody anegdotyczne są. I twoje i moje.

Chcesz dowodów to sięgnij do statystyk - liczby nie kłamią.

Czy jest cos zlego w anegdotach?

Czy metoda naukowa jest zawsze lepsza od "zdrowego rozsadku"?

Statystyki oczywiscie nie klamia (bo nie zyja) - ale juz statystycy tak. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, eknm2005 said:

Skoro to jest p(l)andemia to kto ja zaplanowal?

 

Cui prodest scelus is fecit.

 

Rządy, dzięki mniemanej pandemii, dostały z dnia na dzień władzę dyktatorską. Żaden nie chce jej oddać. Zgodnie ze słowami wybitnego praktyka socjalizmu, Włodzimierza Lenina, władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy.

Koncerny farmaceutyczne sprzedają, z olbrzymim zyskiem, miliony nieprzetestowanych produktów farmaceutycznych, do tego testerzy tych produktów są darmowi, nie trzeba im płacić, sami się do eksperymentu zgłaszają.


Przypomnę, że rząd zadeklarował zakup 85 milionów dawek szczepionek, podczas gdy populacja dorosłych Polaków to < 31 milionów. Nawet jeśli wszyscy będą chcieli się zaszczepić, co jak wiemy jest niemożliwe to zostanie im 25 milionów szczepionek. I co z nimi zrobią? Zutylizują? A kto na tym zarabia? I kto za to wszystko płaci?

 

Przypomnę, że to nie pierwszy raz, kiedy taki cyrk ma miejsce, ale pierwszy raz na taka skalę.

Podobny był w 2009. Wtedy nikt tego nie kupił - zgodziło się zaszczepić, w zależności od kraju, od 1% do 8% ludzi. Resztę zakupionych szczepionek trzeba było zutylizować, oczywiście nie za darmo. Ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz nas od tego wydatku uchroniła. Tym razem, Maowiecki na to nie pozwolił.

 

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, wrotycz said:

 

Cui prodest scelus is fecit.

Errare humanum est.

20 minutes ago, wrotycz said:

Koncerny farmaceutyczne sprzedają, z olbrzymim zyskiem, miliony nieprzetestowanych produktów farmaceutycznych, do tego testerzy tych produktów są darmowi, nie trzeba im płacić, sami się do eksperymentu zgłaszają.

Olbrzymi zysk = $14Bn dla Pfizera za produkt, ktory ma teoretycznie "ratowac zycie".

https://www.theguardian.com/business/2020/nov/10/pfizer-and-biontech-could-make-13bn-from-coronavirus-vaccine

Dla porownania firma udostepniajaca przestrzen wirtualna do publikacji zdjec z cyklu "co mialem dzisiaj na obiad" zarobila w 2019 $70 Bn.

https://www.statista.com/statistics/268604/annual-revenue-of-facebook/

 

Od tego zreszta firmy sa by generowac zysk. A jak do tego ludzie chca za to placic z wlasnej nieprzymuszonej woli + sami zglaszaja sie do pomocy to w czym problem. Wolny rynek, yeah!

 

Btw. napisac w jednym zdaniu, ze produkt byl nieprzetestowany oraz testerzy tych produktow sa darmowi to cos, co moj mozg poslugujacy sie logika binarna nie potrafi ogarnac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, eknm2005 said:

Od tego zreszta firmy sa by generowac zysk. A jak do tego ludzie chca za to placic z wlasnej nieprzymuszonej woli + sami zglaszaja sie do pomocy to w czym problem. Wolny rynek, yeah!

 

Dziękuję, że mnie wyręczyłeś.

Teraz pokaż mi, gdzie w szczepieniach jest wolna, nieprzymuszona wola?

Nie ma.

Gdzie w szczepieniach się płaci z własnej kieszeni?

Też nie ma.

 

To wytłumacz mi dlaczego rząd zmusza nas do zakupu szczepionek, których nie chcemy, do wykonywania szczepień, których nie chcemy (około połowa Polaków powiedziała, że się nie zaszczepi), do eksperymentowania na nas bez naszej wiedzy, bo to jest eksperyment medyczny, tylko rząd zapomniał nas o tym poinformować.

 

 

4 hours ago, eknm2005 said:

Btw. napisac w jednym zdaniu, ze produkt byl nieprzetestowany oraz testerzy tych produktow sa darmowi to cos, co moj mozg poslugujacy sie logika binarna nie potrafi ogarnac.

 

Przykro mi, że nie potrafisz. Postaram się to wytłumaczyć najprościej jak się da - produkt farmaceutyczny pod handlową nazwą "szczepionka mRNA" nie jest przebadany. Będzie w styczniu 2023 a ci którzy go przyjmują są darmowymi testerami firmy. Normalnie się takim ludziom płaci za to, że podejmują nieznane ryzyko ale nasz wspaniałomyślny rząd postarał się o to by firmie nie brakło królików doświadczalnych.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele obostrzeń faktycznie jest niepotrzebna. W dodatku te niepotrzebne ograniczenia dobijają gospodarkę. Jednak uważam, że część ograniczeń w tym maski są potrzebne.

Na początku zaznaczę, że nie będę się wypowiadał o wirusie od strony technicznej, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Potrafię mówić o nim bazując tylko i wyłącznie na własnym doświadczeniu.

 

Podczas pierwszej fali twierdziłem że covid to ściema. Starałem się myśleć logicznie i jak byk wychodziło mi, że ten wirus nie istnieje, albo jest niegroźny. W dodatku relacje mojej matki, która jest pielęgniarką utwierdzily mnie w tym przekonaniu. Też mówiła, że wirus to żart. Spora część personelu szpitala w którym pracuje również podzielała jej zdanie.

Sytuacja zmieniła się podczas drugiej fali. W szpitalu otworzyli oddział covidowy. Na 23 pacjentów 21 zmarło.

 

Następnie zachorowała moja mama. Powiem tyle, że przeszła chorobę bardzo źle. Od końca choroby minęły 2 miesiące i do tej pory ma nieprzyjemne powikłania. Mama zawsze dobrze się odżywiała, prowadziła zdrowy tryb życia, a do tej pory nie odzyskała pełni sił. Wyjście po schodach staje się wyzwaniem, powracają bardzo częste bóle głowy i wciąż nie powrócił węch ze smakiem.

Przechodziła kiedyś grypę sezonową i nie może porównać tych dwóch chorób, ponieważ wg niej Covid jest dużo trudniejszy.

 

Zachorował też 12 letni brat mojej koleżanki. Teraz leży pod respiratorem i rodzice obawiają się najgorszego.

 

Nie wiem gdzie leży prawda jeśli chodzi o obecną pandemię, lub jak kto woli plandemię. Ale wolę żeby moi bliscy chodzili w tych pieprzonych maskach i nie złapali tego świństwa.

Edytowane przez Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TruthInPlainSight

Za dlugi temat do czytania o tej porze.

Mam sugestię.

Ktoś z twojej rodziny zna jakąś pielęgniarkę.

Niech ona załatwi wejście do prosektorium i da ci porozglądać się wokoło.

Potem wrócisz tu z pogladami w co wierzę i nie wierzę.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

Dziękuję, że mnie wyręczyłeś.

Teraz pokaż mi, gdzie w szczepieniach jest wolna, nieprzymuszona wola?


Nie mieszkam w Polsce, wiec moje opinie czerpie z internetu i relacji bliskich. Jak sa one nieprawdziwe to nie omieszkaj mnie oswiecic.

Tak wiec, nie ma bezposredniego przymusu szczepien, w sensie jaki byl planowany w Holandii(?) =  nie chcesz sie szczepic to policja przychodzi do Ciebie do domu i zostajesz zaszczepiony sila. 

To ze sa "plany" przymusu posredniego (paszporty itp.) to osobna kwestia - na razie to wrozenie z fusow. 

W zaleznosci od wprowadzanych ograniczen mozna przyjac ze byla by to forma opresji - ale to na razie fantastyka.

Nawet moj tata (70+ lat) zastanawia sie czy sie szczepic czy nie, wiec, chyba przymusu nie ma?

Pisze to od strony formalnej, bo od nieformalnej to jak przegladam wyborcza to w Polsce juz mamy kalifat i pieklo kobiet  :P

1 hour ago, wrotycz said:

Gdzie w szczepieniach się płaci z własnej kieszeni?

Z wlasnej kieszeni nie placisz bezposrednio - ale jak bedzie opcja by zaszczepic sie prywatnie to domyslam sie, ze bedziesz mial wolny wybor.

A co do tego ze Panstwo Polskie w Twoim imieniu zaciaga pozyczki, ktore beda musialy splacac Twoje dzieci (albo przyszle pokolenia jak nie planujesz) - to juz problem obecnego ustroju gospodarczego. I bez tego calego Covida nie wyglada to dobrze.

 

1 hour ago, wrotycz said:

To wytłumacz mi dlaczego rząd zmusza nas do zakupu szczepionek, których nie chcemy, do wykonywania szczepień, których nie chcemy (około połowa Polaków powiedziała, że się nie zaszczepi), do eksperymentowania na nas bez naszej wiedzy, bo to jest eksperyment medyczny, tylko rząd zapomniał nas o tym poinformować.

Z tego samego powodu, z ktorego na polska elektrownie atamowa wydano juz miliard zlotych a chyba jeszcze nawet nie wybrali lokalizacji ;) 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25738229,elektrowni-nie-ma-ale-atomowa-spolka-wydaje-pieniadze-pol.html

1 hour ago, wrotycz said:

Przykro mi, że nie potrafisz. Postaram się to wytłumaczyć najprościej jak się da - produkt farmaceutyczny pod handlową nazwą "szczepionka mRNA" nie jest przebadany. Będzie w styczniu 2023 a ci którzy go przyjmują są darmowymi testerami firmy. Normalnie się takim ludziom płaci za to, że podejmują nieznane ryzyko ale nasz wspaniałomyślny rząd postarał się o to by firmie nie brakło królików doświadczalnych.

Masz w opisie:

"The study consists of 2 parts: Phase 1: to identify preferred vaccine candidate(s) and dose level(s); Phase 2/3: an expanded cohort and efficacy part."

 

Jest juz pozno wiec moze cos zle wyczytalem, ale Styczen 2023 to planowany termin zakonczenie 3 fazy. Przed tym firma musiala ukonczyc 1 i 2. Na stronie ktora podales masz wiele informacji co zostalo zrobione w fazie 1/2 + inne info, wiec streszcze tylko:

 

Faza 1: sprawdzenie czy lek jest bezpieczny (w znaczeniu czy moze byc dopuszczony na rynek?)

Faza 2: efektywnosc/bezpieczenstwo przy niektorych chorobach + krotko terminowe efekty uboczne

Faza 3: sprawdzanie innych dawek, badania wiekszych populacji, interakcje z innymi lekami

 

Tak wiec szczepionka jak najbardziej zostala przebadana by zostac dopuszczona do rynku. Twierdzenie wiec, ze jest nie przebadana jest nie prawda. Jeszcze raz rzuc okiem na podana strone - masz tam 3 artykuly z cala metodologia jakie badania zostaly przeprowadzone. Fakt, ze faza 3/4/5 i 50 ;) nie zostaly ukonczone i z tego powodu nie zostala W PELNI przebadana jest takim samym stwierdzeniem jak to, ze Twoj komputer/samochod nie zostaly w PELNIE przetestowane. W koncu za 20 lat moze okazac sie, ze komputery powoduja raka pluc a jazda samochodem jest najwazniejsza przyczyna bezplodnosci. Przypuszczam, ze nie ma zadnego leku ktory zostalby W PELNI przebadany.

 

"Normalnie sie takim ludziom placi" - toz przeciez masz informacje na stronie Pfizera, ze za badania placi, a na innych stronach nawet ile:

"Also, the test sites pay volunteers as much as $2,000 for completing the two-year study."

https://www.scientificamerican.com/article/thousands-volunteer-for-covid-19-vaccine-study/

Takze nie masz co sie obawiac o nabor nowych krolikow doswiadczalnych. W Polsce nawet za polowe ww. kwoty "około połowa Polaków [ktora] powiedziała, że się nie zaszczepi" moglaby zmienic zdanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, eknm2005 said:

Tak wiec, nie ma bezposredniego przymusu szczepien,

 

Oczywiście, że jest - de facto, nie de jure*.

 

3 hours ago, eknm2005 said:

Z wlasnej kieszeni nie placisz bezposrednio - ale jak bedzie opcja by zaszczepic sie prywatnie to domyslam sie, ze bedziesz mial wolny wybor.

 

A jest "prywatnie"? Nie. No to nie opowiadaj bajek.

 

3 hours ago, eknm2005 said:

A co do tego ze Panstwo Polskie w Twoim imieniu zaciaga pozyczki, ktore beda musialy splacac Twoje dzieci (albo przyszle pokolenia jak nie planujesz) - to juz problem obecnego ustroju gospodarczego. I bez tego calego Covida nie wyglada to dobrze.

 

Nie gospodarczego a politycznego. Polityka gospodarcza jest tylko częścią i narzędziem polityki. I przeczy to wolnemu rynkowi, na który się powołujesz.

 

3 hours ago, eknm2005 said:

Masz w opisie:

Jest juz pozno wiec moze cos zle wyczytalem, ale Styczen 2023 to planowany termin zakonczenie 3 fazy. Przed tym firma musiala ukonczyc 1 i 2. Na stronie ktora podales masz wiele informacji co zostalo zrobione w fazie 1/2 + inne info, wiec streszcze tylko:

 

Faza 1: sprawdzenie czy lek jest bezpieczny (w znaczeniu czy moze byc dopuszczony na rynek?)

 

Faza 1 ma się skończyć w sierpniu 2021. A to tylko 1 faza. Więc nawet ten pierwszy etap nie jest skończony a ty mówisz, że produkt jest przebadany. Nie jest.

 

I dlatego, że jak twierdzisz jest przebadany Norwegowie odradzają stosowania go u osób starszych.

 

 

Norwegian officials said 23 people had died in the country a short time after receiving their first dose of the vaccine. Of those deaths, 13 have been autopsied, with the results suggesting that common side effects may have contributed to severe reactions in frail, elderly people, according to the Norwegian Medicines Agency.

 

--


*

Quote

 

Kiedy ponad połowa Polaków nie chce się szczepić, musimy pomyśleć o obowiązku szczepienia:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Prof-Simon-Musimy-pomyslec-o-obowiazku-szczepienia-na-Covid-19-8005208.html

 

Prof. Gut: osoba, która nie zgłosi się na badania powinna ponosić konsekwencje, łącznie ze zwolnieniem z pracy:
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-w-polsce-prof-gut-uwaza-ze-trzeba-wprowadzic-radyklane-dzialania-i-kary-osoba-ktora-nie-zglosi-sie-na-badania-powinna-ponosic-konsekwencje-lacznie-ze-zwolnieniem-z-pracy

 

Benefity dla osób, które się zaszczepią:
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-michal-dworczyk-15-grudnia-opublikujemy-liste-miejsc-gdzie-b,nId,4895952

 

Gates: Niezaszczepieni będą prześladowani i nie będą mieli praw:
https://www.geekweek.pl/news/2020-11-19/bill-gates-przewiduje-jak-bedzie-wygladal-swiat-po-pandemii-covid-19/

 

Gates o certyfikatach szczepień jako wymóg podróżowania:
https://www.youtube.com/watch?v=PgZ3bvn5wR4

 

Morawiecki: Koniec praw człowieka dla niezaszczepionych:
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/szczepionki-przeciw-covid-19-kto-sie-zaszczepi-nie-bedzie-musial-przestrzegac/6mpqw9f

 

 

"Don't want the COVID-19 vaccine? You could lose access to normal life, says U.K. minister. Shots voluntary, but restaurants and bars may not let you in without one, says Britain's vaccine minister"
https://www.cbc.ca/news/world/uk-vaccine-covid-19-restaurants-bars-blocked-1.5822648

 

"Wolność" tylko ze szczepionką. Rzecznik prasowy europejskiej partii ludowej potwierdza
https://www.youtube.com/watch?v=Lir2oeMmllQ

 

"Jeśli negatywne testy na obecność koronawirusa mają być wymagane lub zalecane w przypadku jakiejkolwiek działalności, niezbędne jest wzajemne uznawanie testów, w szczególności w kontekście podróży" - zaznaczyła KE.
https://www.infodent24.pl/newsdentpost/na-razie-unijna-strategia-testowania-a-na-wiosne-szczepionka-chroniaca-przed-covid-19,116439.html

 

Wymagana szczepionka do wejścia na pokład samolotów:
https://www.theguardian.com/business/2020/nov/24/qantas-boss-says-all-international-travellers-on-airline-will-have-to-have-vaccination


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, wrotycz said:

Faza 1 ma się skończyć w sierpniu 2021. A to tylko 1 faza. Więc nawet ten pierwszy etap nie jest skończony a ty mówisz, że produkt jest przebadany. Nie jest.

Slownik na tamtej stronie:

Quote

Primary completion date - The date on which the last participant in a clinical study was examined or received an intervention to collect final data for the primary outcome measure. Whether the clinical study ended according to the protocol or was terminated does not affect this date. For clinical studies with more than one primary outcome measure with different completion dates, this term refers to the date on which data collection is completed for all the primary outcome measures. The "estimated" primary completion date is the date that the researchers think will be the primary completion date for the study.

Nie znam sie na wszystkich terminach uzytych na tamtej stronie, wiec popraw mnie jak cos przekrecam. Najlepiej z jakims linkiem bym mogl cos wiecej poczytac - lubie sie doksztalcac :)

 

O ile dobrze rozumiem informacje tam zamieszczone to:

"primary completion date" opisuje, kiedy przewidywane jest zakonczenie najwazniejszych prac dla calego badania. A badanie Pfizera sklada sie fazy 1, 2 i 3. Jak badanie kliniczne zakonczylo sie przed tym czasem lub zostalo wycofane nie wplywa to na ten termin. 

"study completion date" kiedy wszystkie (?) prace zwiazane z badaniem z faz 1/2/3 zostana zakonczone, ostatni gasi swiatlo. Ponownie, moze to nastapic wczesniej. 

 

Na moje oko "primary" nie oznacza tutaj fazy I, a jest terminem okreslajacym progres calego badania. Na potwierdzenie swojej tezy mozna znalezc badanie:

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04731025?phase=2&draw=2&rank=1

gdzie rowniez pada ten termin a cale badania dotyczy tylko fazy 3. 

 

Wiele niejasnosci spowodowanych jest tym, ze jest to zlozone badanie kliniczne skladajace sie z wielu faz/wielu pomniejszych badan. 

 

Mozna sie nieco pogubic w tym wszystkim pogubic, wiec dla odswiezenia:

Napisales "produkt farmaceutyczny pod handlową nazwą "szczepionka mRNA" nie jest przebadany. Będzie w styczniu 2023"

Ja odpisalem "Tak wiec szczepionka jak najbardziej zostala przebadana by zostac dopuszczona do rynku."

Nadal twierdze, ze jako produkt farmaceutyczny szczepionka ta zostala przebadana przynajmniej na tyle, by dopuscic ja do rynku.

Wspomniane badania, na podstawie ktorych to oparto, sa latwo dostepne wiec nie bede ich wklejal (sa dostepne tez na stronie z clinical trials). 

W skrocie:

Jesli Twoja glowna mysla bylo, ze szczepionka nie zostala,  wedlug Twojej opinii, nalezycie  przebadana jest OK. 

Ale jak chciales napisac, ze nie zostala ona nalezycie przebadana by wejsc na rynek, to naprawde trudno sie z tym zgodzic. 

 

 

Btw. rzeczywiscie, niektore z moich sformulowan nie byly precyzjne.

To co bym poprawil to

Quote

"Fakt, ze faza 3/4/5 i 50 ;) nie zostaly ukonczone i z tego powodu nie zostala W PELNI przebadana"

zamienilby na to, szczepionka nigdy nie bedzie / nie moze byc przebadana w PELNI. 

 

 

6 hours ago, wrotycz said:

I dlatego, że jak twierdzisz jest przebadany Norwegowie odradzają stosowania go u osób starszych.

Powiklania sa mozliwe po kazdym leku. Ba, nawet pijac wode mozesz sie zachlystnac, udusic i umrzec. 

Nie jest to bardzo przekonujace, ze jakas czesc osob zmarla po otrzymaniu szczepionki. 

 

Co innego statystyka :P

Jakbys napisal ze 23 osoby zmarlo z powodu szczepionki, ktora podano 33000 ludziom to mozna by podyskutowac czy to duzo czy malo.

Wtedy mozna porownac smiertelnosc szczepionki 0.06% uzywajac Twojego artykulu albo 0.115% uzywajac mojego

https://www.bmj.com/content/372/bmj.n149

do smiertelnosci Covidu ;) 

Tylko jaka jest smiertelnosc Covidu? 2%, 1% czy tez 0.1%?

 

Co innego logika :P

Jakbys napisal, ze na poczatku "pandemii" rozpoczela sie globalna panika z powodu niewielu przypadkow zgonow a teraz tej paniki nie ma, gdzie rowniez jest niewiele przypadkow zgonow z powodu szczepionki na Covid.  To mozna by podyskutowac gdzie tu jest sens ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś niewłaściwy temat.

 

Powinieneś się udać tutaj:

 

Dlatego wypowiem się ostatni raz w tej sprawie. Dalsze posty, wraz z tymi, moim skromnym zdaniem powinny zostać tam przeniesione.

 

 

1 hour ago, eknm2005 said:

Na moje oko "primary" nie oznacza tutaj fazy I

 

Oznacza zakończenie pewnego etapu badań a tak się składa, że pierwszy skończy się etap nr 1, tudzież pierwszy. Tak więc August 3, 2021 oznacza, że pierwszy etap skończy się właśnie wtedy.

 

Po drugie 

1 hour ago, eknm2005 said:

a jest terminem okreslajacym progres calego badania

 

Nie jest. Gdyby tak było to byłaby jedna data a nie kilka. Do tego termin zakończenia całego badania jest linijkę niżej (Estimated Study Completion Date: January 31, 2023) i jest podpisany jako termin zakończenia badania (w domyśle całego).

 

 

 

 

A teraz możemy powrócić to tematu, czyli do kwestii nie/istnienia SARS-CoV-2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmniejszyć populację? 

 

Wmawiać ludziom że płód to nie dziecko i aborcja musi być na życzenie (pomijam wady genetyczne i szanse na śmierć matki) 

 

- Promować homoseksualizm aby to ludzie byli bardziej anty zakładaniu normalnej rodziny. 

 

- Feminizm, Sprawne zaburzanie roli kobiety i mężczyzny czego wynikiem są rozpady małżeństw z czym się wiąże to że dzieci są nieszczęśliwe. 

Takim ludziom łatwiej coś wmówić to co państwo sobie wymarzy a nie szczęśliwi rodzicie. Bo to państwo ma wychowywać nie rodzicie. Przykładów znacie wiele. 

 

- Brak edukacji oraz promowanie  różnych dysfunkcji społecznych, Stłamszanie pomysłów i innowacyjności (chyba że to się naprawdę opłaca) 

Rozrywki bez produktywne dla gawiedzi aby przyćmić wiele ważnych spraw wspieranie mniejszości na czele z homoseksualizmem. 

Nawet coś Amazon wspomniał że jest mniejsza szansa na stworzenie związków zawodowych i przecistawienie się pracodawcy jeśli w firmie są pracownicy z różnych kultur. Stąd jak sądzę również ta cała imigracja do Europy i próba wpuszczenia do Polski. Chociaż ten proceder i tak jest ale po cichu. 

Polacy są krewcy i muszą wyjeżdżać aby innych sprowadzać. 

 

- Szczepionki. No cóż wspomnicie co niektórzy moje słowa jak będzie nowy szczep za rok czy dwa lata ;) zapamiętajcie moje słowa i wróćcie tu za ten okres. 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał:

Jak zmniejszyć populację? 

Przecież wystarczy zwiększyć bogactwo ludzi oraz IQ i populacja będzie się zmniejszać. 

Więc może plan rządzących polega właśnie na zubożeniu społeczeństwa by więcej dzieci się robiło :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radeq napisał:

Przecież wystarczy zwiększyć bogactwo ludzi oraz IQ i populacja będzie się zmniejszać. 

Więc może plan rządzących polega właśnie na zubożeniu społeczeństwa by więcej dzieci się robiło

Myślisz że łatwiej i TANIEJ?  Wolisz ruchać jedną łanie czy mieć cztery? A może harem? Wolisz jeść żarcie z ulicy czy od najlepszych kicharzy na świecie? Można tak w kółko podniesienie bogactwa każdego. Dobre sobie. Dawno by to zrobić mogli jakoś się nie kwapią. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 02:18, wrotycz napisał:

Skoro wirus może przeżyć, wg badań, nawet tydzień na stali nierdzewnej, to może też przeżyć, bez rozkładu kilka godzin w próbówce.

Problem w tym ,że "wirus" wyizolowany nie został poprawnie więc dalsze drążenie jest mym zdaniem bezcelowe.

 

Ale nawet gdyby uznać, że jest to wg definicji wirus nie zalicza się do organizmów żywych.

W dniu 29.01.2021 o 02:18, wrotycz napisał:

Nie zgodzę się, że nie ma wirusów, że się nie zarażamy i że są one w nas. Jak to są "w nas"? Od urodzenia są? Jeśli tak to po co, dlaczego, w jakim celu? Jeśli nie to jak się w nas znalazły?

Możesz się nie zgadzać, nie widzę problemu o ile zachowujemy poziom dyskusji. Ja to szanuję.

 

Moim zdaniem tzw. wirusy są wytwarzane przez organizm o ile jest taka potrzeba. Taką potrzebą jest np. zatrucie, tzw. grypa, Pomagają w procesie oczyszczania, "biorą na klatę" i pożerają toksyny, które są wydalane na zewnątrz. Coś ala makrofagi.

W dniu 29.01.2021 o 02:18, wrotycz napisał:

Ze względu na fakt, a jest to fakt, specyficzności objawów (utrata węchu i smaku u ok. 1/3 chorych) można stwierdzić, że jest jakiś nowy wirus.

Jako dziecko wielokrotnie miałem tzw. pusty katar tj. utrata węchu i smaku. Czy to znak ,że to był nowy "wirus"?. Oczywiście ,że nie,

 

Tak jak napisałem w temacie, "wirus" nie został wyizolowany poprawnie co udowodniłem.

 

"Virus" z łaciny oznacza toksynę. Toksyną jest to czego ciało nie chce/nie potrzebuje. Jeśli wstrzykniesz sobie np. kadm , kadm stanie się wirusem. Kadm ten zostanie wyłapany i usunięty z organizmu (przy okazji powodując objawy). Jakie objawy? Nie wiem, być może utrate węchu np? Na codzień nie zajmuje się zdrowiem, to moje hobby. Pytanie co bym wiedział gdybym się tym zajmował na codzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.