Skocz do zawartości

Konon szcza pod wejściem do sklepu budowlanego :D


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Może to zemsta na sklepie za sprzedawanie środków oburzających majorowi.

 

Ja z takich nietypowych ojszczań, jedynie kiedyś w miejscu publicznym w biały dzień sowicie zmoczyłem graffiti z herbem legii, ale to już parę lat temu.

 

BTW nawet zawodnicy z UFC jest fanem dla jego, jak się okazuje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ja z takich nietypowych ojszczań, jedynie kiedyś w miejscu publicznym w biały dzień sowicie zmoczyłem graffiti z herbem legii, ale to już parę lat temu.

Mając pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy, wyjątkowo mocno cisnął mnie pęcherz, nie wiem może z nerwów :D

 

Jeszcze przed jazdą, a byłem umówiony na odbiórkę w centrum miasta, tak mnie przycisnęło, że musiałem szczać pod blokiem, dobrze że był tam jakiś krzak i mnie zasłaniał trochę, ale i tak musiałem przerwać w trakcie, bo jakaś baba wychodziła z klatki xd

 

Co do fanów szkolnej, to:

 

 

 

 

@Dworzanin.Herzoga coś czułem że wizyta w sklepie budowlanym nie była przypadkowa :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Mając pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy, wyjątkowo mocno cisnął mnie pęcherz, nie wiem może z nerwów :D

 

Albo może piłeś kwaśne mleko. ?

 

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Co do fanów szkolnej, to:

 

Ciekawe. Ogólnie z tego co kojarzę, ten Michał Pol to taki wyluzowany koleś z dystansem.

 

6 minut temu, cst9191 napisał:

coś czułem że wizyta w sklepie budowlanym nie była przypadkowa :)

 

Widać, że harmonogram mu się poprzesuwał, bo to był wtorkowy rytuał - pewnie kierowca z Mercedesa klasy S [bo RODO] mu pomieszał plany.

I nieźle śniegu nasypało w białymstoku heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Albo może piłeś kwaśne mleko. ?

Jadłem twarożek jak wracałem z balangi u Tereski :D

 

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Widać, że harmonogram mu się poprzesuwał, bo to był wtorkowy rytuał - pewnie kierowca z Mercedesa klasy S [bo RODO] mu pomieszał plany.

I nieźle śniegu nasypało w białymstoku heh.

Musi się wyczilować przed wizytą duszpasterską w Choroszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 No i milicja podjechała, bo twierdził w rozmowie z nagrywającym, że chce się zabić i zostało to potraktowane jako próba samobójcza.

Była też karetka, Mercedes V [bo RODO] i struś w środku. Niebawem okaże się, co dalej. Dla jego byłby najlepszy przymusowy detox w choroszczy, przynajmniej kilka tygodni.

Ma też zapłacić podobno 5000zł zadośćuczynienia za zaśmiecanie lasu. Ale znając białostockie służby, jutro może już mielić dziąsłami na szkolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ma też zapłacić podobno 5000zł zadośćuczynienia za zaśmiecanie lasu. Ale znając białostockie służby, jutro może już mielić dziąsłami na szkolnej.

Wyrok sądowy? Bo jeśli nie, to max kara jest z tego co wiem 500zł.

 

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Była też karetka, Mercedes V [bo RODO] i struś w środku. Niebawem okaże się, co dalej. Dla jego byłby najlepszy przymusowy detox w choroszczy, przynajmniej kilka tygodni.

Mam mieszane uczucia, z jednej strony mi go żal, że jest uzależniony, ale z drugiej, gdy tylko usłyszę że wszyscy winni tylko nie on, to już mniej mi go żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cst9191 napisał:

Wyrok sądowy? Bo jeśli nie, to max kara jest z tego co wiem 500zł.

 

W 2020r przygotowali projekt ustawy zwiększający maksymalną karę za śmiecenie w lesie z 500zł na 5000zł i od tego roku weszła w życie.

Przykładowe info:

 

Cytat

Lasy Państwowe podwyższają mandat

Minister środowiska Michał Woś poinformował, że przygotowany został projekt zmian ustawowych, mających na celu podwyższenie kar za zaśmiecanie lasu. Mandat, który dotychczas wynosił 500 zł, wzrośnie do 5 tys. zł. Ponadto, ustawa przewiduje możliwość nałożenia na osobę dopuszczającą się zaśmiecania terenów leśnych kary sprzątania lasu. Lasy będą także w większym stopniu monitorowane, pojawi się pięciokrotnie więcej fotopułapek, które pomogą zwiększyć skuteczność wykrywania tego rodzaju wykroczeń. Aktualnie w lasach działa 2 tys. takich urządzeń, jednak do końca 2020 roku Lasy Państwowe mają wydać 2 mln zł na 3 tys. kolejnych, a w roku 2021 stanąć ma ich jeszcze 5 tysięcy. Monitoring lasów prowadzony będzie także za pomocą dronów.

 

58 minut temu, cst9191 napisał:

Mam mieszane uczucia, z jednej strony mi go żal, że jest uzależniony, ale z drugiej, gdy tylko usłyszę że wszyscy winni tylko nie on, to już mniej mi go żal.

 

Ja podobnie, sam sobie robi krzywdę, więc ma u mnie dużo mniejsze współczucie niż ludzie, którzy przez sytuacje losowe, niezależne od nich wpadli w poważne problemy.

Byłoby mimo wszystko dobrze, gdyby to rzucił i jako-tako funkcjonował.

 

Ogólnie ciekawy jestem, czy mógłby wyjść z kirania i jak zareagowałby na to organizm - czy regenerowałby się powoli, czy wręcz przeciwnie.

Bo nie brakuje np. długoletnich palaczy, którzy po nagłym rzuceniu szlugów dostali zawału, znam takie przypadki z dalszej przeszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W 2020r przygotowali projekt ustawy zwiększający maksymalną karę za śmiecenie w lesie z 500zł na 5000zł i od tego roku weszła w życie.

To byłby kolejny cios od życia dla jego.

 

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ogólnie ciekawy jestem, czy mógłby wyjść z kirania i jak zareagowałby na to organizm

Jedno jest pewne, mózgowi już nic nie pomoże :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Jedno jest pewne, mózgowi już nic nie pomoże :D

 

Kiedyś czytałem artykuł zaczynający się od słów: 

"Czas leczy rany, ale wpływu wąchania lotnych rozpuszczalników na mózg nie uleczy".

Chociaż urządził neuronom holocaust, to może ta reszta jeszcze by się skoordynowała trochę.

 

We Francji był przypadek, że typ zgłosił się do lekarza z bólem głowy, a po badaniu okazało się, że jego czaszka składa się głównie z płynu mózgowo-rdzeniowego, a mózgu ma niewielką ilość.

Mimo tego normalnie funkcjonował, co ciekawe pracował jako urzędnik, tylko jedyna nieprawidłowość, że miał IQ na styku niskiego-normalnego i łagodnego upośledzenia.

Także organizm bywa zaskakujący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga wrzucam filmik, który miałem w polecanych i już po pierwszych słowach Konona skisłem :D

 

 

 

 

Oglądałeś to?

 

edit: znalazłem jeszcze to, okazuje się że krowa, którą doił, należy do innej "gwiazdy":

 

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cst9191 napisał:

wrzucam filmik, który miałem w polecanych i już po pierwszych słowach Konona skisłem :D

 

Czytałem artykuł, który napisała ta pani i miał mocno gorzki wydźwięk z tego co mniej więcej kojarzę.

Fragment tych rozmów kiedyś widziałem. Kononowicz zajebiście lawirował, żeby nie wyszło, że nic nie robi. ?

 

Edit: A ja odświeżyłem sobie to video do kawałka Słonia [całość mi nie podchodzi, unikam zbyt chorych klimatów, ale to jest spoko]:

 

 

7 tysięcy łapek w górę. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga info od osoby, która dzwoniła dzisiaj do Prezydenta:

 

Informacje od Krzyska: narkoman wrócił do domu około 12, gotuje coś. Przyszedł na fufu i czuć było alkohol. Jutro jedzie do jego terapeutki składa pismo co on wyrabia. Jacusiek pierdolony zostanie zatrzymany(Krzysiek dostał list ze pijaczek podobno karmił Azora gwoździami kiedy ten był w szpitalu). Ogólnie jest w bojowym nastroju, jedzie po jacku jak po psie. Cpun drze mordę w tle ze spierdala stad zostawia okno na pamiątkę.

 

Kanał YT: skazany.

 

Jutro zaczyna się operacja Ulice Choroszczy.

 

Z tymi gwoździami dobra historyjka, Konon ma bujną wyobraźnię :D A samo podobno otruł psa sąsiadowi dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 19:23, cst9191 napisał:

Przycisnęło? 

Mógł tam jeszcze nasrać i byłoby git.

W dniu 29.01.2021 o 17:54, cst9191 napisał:

po pierwszych słowach Konona skisłem

Tam do niego laski przychodza, nie wierzę, całkiem niezła ta blondyna, i nawet nie pękła od smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.