Skocz do zawartości

Patch na czapkę (pomysły)


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat do relacji damsko męskich i spraw męskich ma sie jak karabin do szydełkowania, ale stwierdziłem że rzucę pomysłem na forum. Jak wielu z Was już wie pracuję na poczcie jako kurier. Ostatnio ktoś zwrócił mi uwagę że mam na czapce rzep, i co tam przyklejam? No i tak zacząłem się zastanawiać co by tam przykleić. Musi być w miarę krótkie. Myślałem nad "Awizomen", albo "I cyk awizo" :) Mam dobrą reputację w firmie więc myślę że mogę sobie pozwolić na trochę śmiechu (szczególnie w takich pierdołach). Macie jakieś pomysły? Hasło musi być krótkie  że temat :D

 

Na lato planuję zakup koszulki z Sasinem na znaczku:

 

znaczek-poczta-polska-sasin-70-milionow.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Trevor napisał:

Mam dobrą reputację w firmie więc myślę że mogę sobie pozwolić na trochę śmiechu (szczególnie w takich pierdołach). Macie jakieś pomysły? Hasło musi być krótkie  że temat :D

 

Dochodzę. Nie przenoszę.

Bądź moim paczkomatem.

Dostawca emocji.

Mam coś dla Ciebie.

Always came. That was she said.

Twój doręczyciel. 

Akceptuję napiwki.

Wchodzę bez pukania. 

Charles Bukowski*

 

*który napisał "Kobiety" oraz "Listonosza" :)

Edytowane przez horseman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Trevor napisał:

"I cyk awizo"

Pracuję na infolinii kurierskiej i odnoszę wrażenie, że awizo to ulubione słowo kurierów. :)
Aczkolwiek też zawsze mam uśmieszek jak klient wspomina " mamy tutaj konflikt z kurierem i notorycznie paczki na awizo lecą - co można z tym zrobić?" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gryczany Ja z reguły z kurierami problemów nie mam a nawet z jednej firmy dostają napiwki, ale jak sprzedawca oferuje wysyłkę  tylko DPD to aż się "boje". I jeśli jest opcja wyboru punktu pickup to tam przesyłam akurat mam ok 50 m od domu. Choć ostatnio będąc pełen obaw kurierd DPD okazał się normalny, pewnie nowy w firmie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.