Skocz do zawartości

Spermiarstwo w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Zastanawiam się, czy cokolwiek może powstrzymać zalewającą nas ze wszystkich stron falę spermiarstwa internetowego. W skrócie: każdy kawałek ciała przyciąga dziesiątki plusujących się nawzajem zboczeńców, którzy zachwycają się i komplementują. Oczywiście na próżno, bo od pisania mniej lub bardziej anonimowych komentarzy dupy nie dostaną, za to napompują ego pańci do poziomów astronomicznych.

 

Spermią niestety młodzi i starzy, przykład spermiarstwa 50-60 latków na interii w komentarzach, (ten przedział wiekowy jest dominujący u czytelników tego portalu) : https://sport.interia.pl/siatkowka/ekstraklasa-kobiet/video,vId,3022567

 

Niestety, słowa takie jak nasz "spermiarz" czy angielski "simp" są mało znane i nawet nazywając takich osobników po imieniu zwykle wzbudzimy jedynie konsternację. Ponadto, wydają się ci faceci całkowicie ślepi na krzywdę, jaką robią tzw. "rynkowi matrymonialnemu". W sumie śmieszne, bo zgaduję, że większość z nich jest sfrustrowana i wyposzczona - i robią dokładnie to, czego nie powinni, tj. dokładają cegiełkę do tego, by podnieść poprzeczkę na rynku jeszcze wyżej ;)

 

Przydałaby się jakaś zorganizowana akcja anty-spermiarska, niestety, ten problem jest niemal niezauważany, a w moim odczuciu tego typu atencja (oraz ta z portali randkowych) nieprawdopodobnie zepsuła coś, co kiedyś było fajnym sposobem poznawania ludzi, tj. nawiązywanie relacji przez internet. Miałem ~20 lat, gdy zaczynałem na Sympatii i chociaż była fotka.pl gdzie spermiły jakieś dzieciuchy, to kobiety raczej wtedy jeszcze niechętnie udostepniały zdjęcia i często można było nawiązać kontakt nawet z "lachonem" i dowiedzieć się, że ma kompleksy na punkcie wyglądu ;) na tym rynku działałem kolejne 10 lat i z każdym rokiem było coraz gorzej. Coraz większe wymagania kobiet, coraz głupsze opisy, coraz mniej odpisujących Pań.

 

Jak według Was należałoby walczyć z tym zjawiskiem (oprócz wytłumaczenia własnemu synowi, jeśli ktoś go posiada, że to złe? ;) )

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet musi myśleć i stworzyć biznes, żeby zarabiać pieniądze. Kobiecie wystarczy zrobienie półnagiej fotki żeby sie ustawić na cały miesiąc. Uświadomiłem koledze co wysyłał duże kwoty na onlyfans (aby otrzymywać ikonkę buziaka, po kilku wpłatach dostał serduszko) - Co ty odpierdalasz chłopie, kupujesz darmowe emotki?

 

Możesz wykorzystać mój tekst do grafiki jak spermiarz otrzymuje serduszko za wpłatę 200zł.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nas to choćby potop. ;) Nie odwrócisz tego trendu, nie wygrasz z popkulturą i wpajanym od dziecka przekonaniom, które bombardują jak i Panów, tak i Panie. Szkoda prądu.

Największym jednak problemem jest to, że większość chłopów jest zbyt durnych, żeby interesowało ich w życiu coś więcej niż cipka i bzykanie. Także... 

Żyj tak, żebyś Ty nie marnował swojej energii na coś bezproduktywnego i nie angażuj jej w relacje z ludźmi, z którymi po prostu nie warto mieć nic wspólnego. A resztę pierdol...

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zająć się sobą a z drugiej mamy pozwolić na pranie mózgów naszych synów, znajomych? W teorii każdy ma rozum a w praktyce otrzymują jeden słuszny przekaz i kierunek nie wiedząc, że można inaczej żyć. Obojętność dobrych ludzi prowadzi do zła.

 

Nawet nie trzeba energii aby dawać innym dobry przykład i od czasu do czasu sprowadzić kogoś do rzeczywistości jednym zdaniem bez wyśmiewania, z szacunkiem. Jeśli Ty nie uświadomisz i KTO ma ich uświadomić? 

 

Bierność "męskich" facetów - zostaw, szkoda energii, niech myśli, myślenie indywidualne, działania indywidualne jest idealną pożywką dla kobiet, które trzymają się razem i wykorzystują wpływy do "hodowli" mężczyzn, którzy będą im wysyłać po 200zł za otrzymanie darmowego serduszka i aby wprowadzali przepisy dyskryminujące mężczyzn.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Januszek852 said:

Jak według Was należałoby walczyć z tym zjawiskiem (oprócz wytłumaczenia własnemu synowi, jeśli ktoś go posiada, że to złe? ;) )

Zjawisko stare jak świat, przed epoką Instagrama pamiętam zażenowanie jak wykładowcy 50+ nazwali "rodzynkiem" zdrabniali imię jednej studentki, grubej i brzydkiej ale miłej.

Technika teraz to ułatwia. Tylko się cieszyć, głupie i puste same się identyfikują.

Nie walczyć a używać do selekcji pań.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Martius777 napisał:

Z jednej strony zająć się sobą a z drugiej mamy pozwolić na pranie mózgów naszych synów, znajomych? W teorii każdy ma rozum a w praktyce otrzymują jeden słuszny przekaz i kierunek nie wiedząc, że można inaczej żyć. Obojętność dobrych ludzi prowadzi do zła.

To nie bądź obojętny. Zajmuj się swoim synem, ucz go pewności siebie. Ucz go by nie był wycieraczką i nie był fiutem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Martius777 napisał:

Z jednej strony zająć się sobą a z drugiej mamy pozwolić na pranie mózgów naszych synów, znajomych? W teorii każdy ma rozum a w praktyce otrzymują jeden słuszny przekaz i kierunek nie wiedząc, że można inaczej żyć. Obojętność dobrych ludzi prowadzi do zła.

Masz wpływ na wychowanie swojego syna w znacznym stopniu, albo przynajmniej powinieneś mieć.

25 minut temu, Martius777 napisał:

Nawet nie trzeba energii aby dawać innym dobry przykład i od czasu do czasu sprowadzić kogoś do rzeczywistości jednym zdaniem bez wyśmiewania, z szacunkiem. Jeśli Ty nie uświadomisz i KTO ma ich uświadomić?

Jehowi mają podobne podejscie ze swoją "prawdą" i w zderzeniu z katolem, są traktowani jak sekta/szury. Nie mnie oceniać kto z nich ma racje o ile ktoś ma, ale jak wyskoczysz z czymś skrajnie odmiennnym niż ktoś był uczony do tej pory, w dodatku wiekszość może to odebrać jako seksizm, to mniej więcej w takie szufladki będziesz zamykany wśród obencych i przyszłych znajomych. Miałoby to sens, gdyby ludzie nie byli zakorzenieni w swoich poglądach do tego stopnia, że przedstawiając taką "inną" perspektywę, odbierają to jako atak na ich samych.

25 minut temu, Martius777 napisał:

Bierność "męskich" facetów - zostaw, szkoda energii, niech myśli, myślenie indywidualne, działania indywidualne jest idealną pożywką dla kobiet, które trzymają się razem i wykorzystują wpływy do "hodowli" mężczyzn, którzy będą im wysyłać po 200zł za otrzymanie darmowego serduszka i aby wprowadzali przepisy dyskryminujące mężczyzn.

Wystarczy zachowywać się jak facet w stosunku do innych, a nie zakładać społecznosci "nawracających". Bo to będzie wyglądało mniej więcej jak grupa klasowych nerdów, których nikt nie rozumie, przy okazji mając ich kompletnie w dupie.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z tym walczyć? Przecież to broń obu sieczna. Chłopak który to robi dostanie prędzej czy później lekcje życia, a pańcia po pewnym czasie kiedy już nie tyle co zejdzie a spierdoli się na plecy zeskakując z karuzeli kutangów uświadomi sobie, że nie jest taka piękna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

tylko, że trzeba uderzyć się też we własne piersi.

Trzy dni temu rozmawiałem z koleżanką, 38 lat 5/10, samotna matka z dzieckiem, sympatyczna ale seksualnie... "nienahalna".

Pokazała mi badoo i tindera.

Jprdl - żeby wysportowani faceci, widać, że dbający o siebie, błagali taką kobietę o seks to jest już dno.

Widły wiekowe Panów - 20-50 lat.

Tacy ludzie mają 0 szacunku do siebie i podbijają tym babkom ego w kosmos.

A potem zdziwienie, że kobieta sobie wybiera i przebiera.

 

@Januszek852 - dzieje się tak, bo coraz mniej  facetów ma dostęp do seksu, nawet jak są w związkach. Łażą po necie i spermią, lajkują zdjęcia koleżanek, posty z modelkami sprzedającymi bieliznę etc.

Panowie - 0 atencji za darmo - za naszą atencję trzeba coś dostać. I spermienie by się skończyło.

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze bo takie osobniki wzbudzają co najwyżej pogardę. Co z tego że laska ma ego bo codziennie dostaje setki wiadomości od napalonych facetów skoro dla niej to tylko frajerzy. Jak napisał wyżej @WoLe po co z tym walczyć, skoro prędzej czy później normalny facet z prawidłowym myśleniem będzie wart o wiele więcej niż setka frajerów. Dbajcie o siebie i sami nie bądźcie tacy jak oni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Panowie,

tylko, że trzeba uderzyć się też we własne piersi.

Trzy dni temu rozmawiałem z koleżanką, 38 lat 5/10, samotna matka z dzieckiem, sympatyczna ale seksualnie... "nienahalna".

Pokazała mi badoo i tindera.

Jprdl - żeby wysportowani faceci, widać, że dbający o siebie, błagali taką kobietę o seks to jest już dno.

Widły wiekowe Panów - 20-50 lat.

Tacy ludzie mają 0 szacunku do siebie i podbijają tym babkom ego w kosmos.

A potem zdziwienie, że kobieta sobie wybiera i przebiera.

 

@Januszek852 - dzieje się tak, bo coraz mniej  facetów ma dostęp do seksu, nawet jak są w związkach. Łażą po necie i spermią, lajkują zdjęcia koleżanek, posty z modelkami sprzedającymi bieliznę etc.

Panowie - 0 atencji za darmo - za naszą atencję trzeba coś dostać. I spermienie by się skończyło.

Prawda jest też i taka, że to co w realu znasz jako 5/10 w "rzeczywistości wirtualnej" często jest przez pańcie pokręcane na 6 czy 7 /10. Co jak co ale kobiety umieją zadbać o własny wizerunek.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Personal Best napisał:

Prawda jest też i taka, że to co w realu znasz jako 5/10 w "rzeczywistości wirtualnej" często jest przez pańcie pokręcane na 6 czy 7 /10. Co jak co ale kobiety umieją zadbać o własny wizerunek.

 

Ja to naprawdę wszystko rozumiem, tak jak rozumiem, że ktoś może lubić Panie niższe, wyższe, szczupłe, przy kości, starsze i młodsze ale nie skamleć grupowo o seks :D

O tym piszę :)

To jest właśnie spermiarstwo do kwadratu :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Personal Best napisał:

Prawda jest też i taka, że to co w realu znasz jako 5/10 w "rzeczywistości wirtualnej" często jest przez pańcie pokręcane na 6 czy 7 /10. Co jak co ale kobiety umieją zadbać o własny wizerunek

Plus aura tajemniczości. W necie nasz ulubiony cukierek, a po poznaniu na żywo, chwilowej rozmowie face to face i "otwarciu" zawiniątka w realu... Brzydkie i bardzo brzydko pachnące... G.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Znajoma (41) opowiadała mi ostatnio, że gdzieś po 3 latach założyła ponownie konto na Sympatii. Jak te 3 lata temu niedojeby to był raczej folklor, to teraz 1 dnia dostała:

 

- ok 50 serduszek

- ok 30 "prezentów" 

- 50+ wiadomości "jesteś piękna" (jest przeciętna), "wyjdź za mnie", itp. 

 

i uwaga

 

- prawie setkę wiadomości w stylu "chcesz się ruchać?" 

 

Mówiła też, że hurtowo to kasowała i nawet nie patrzyła na zdjęcia. 

 

Po 3 dniach konto skasowała. 

 

Także ten teges. Nawet jak facet normalny, to szanse przebić się ma zerowe. 

 

Natomiast moim zdaniem trend atencyjny głównie młode siksy produkują ~<26 lat, bo na żywo też to obserwuję jak kolesie się łaszą i na wyścigi do pomocy. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

Znajoma (41)

 

4 minuty temu, maroon napisał:

Po 3 dniach konto skasowała. 

 

Tak robią te bardziej normalne kobiety. Żadna o zdrowej psychice nie będzie siedziała w takiej spermiarni.

 

 

3 minuty temu, maroon napisał:

ok 50 serduszek

- ok 30 "prezentów" 

- 50+ wiadomości "jesteś piękna" (jest przeciętna), "wyjdź za mnie"

A zdjęć kutasów ile?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

Jak według Was należałoby walczyć z tym zjawiskiem

 

Wyjść z internetu i w realu już jest inaczej.

 

Nawet bym się pokusił o stwierdzenie, że spermiarze obniżają poprzeczkę, bo nie jest to dla mnie żadna konkurencja, więc czym ich więcej tym lepiej. Laski się nimi brzydzą.

 

Podniesiona poprzeczka wynika nie z fali spermiarstwa a z postępu technologicznego dającego dziewczynom dostęp do Czada. Jest to często tylko potencjalny dostęp, bo do większości Czad nie będzie miał czasu odpisać. Ale to już wystarczy żeby odrzucić normalnego chłopaka i cały czas żyć nadzieją. Wielokrotnie było już o tym na forum. Potem już jej nikt nie chce. Albo bierze wcześniej normalnego gościa ale jest z tego powodu sfrustrowana i zaczynają się inne kłopoty.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eks mi kiedyś powiedziała takie głęboko ilustrujące dzisiejszą rzeczywistość zdanie:

 

"Dlaczego mam chcieć rozwiązać problem skoro mogę od niego uciec?" 

 

Spermiarstwo to jest skutek. Przyczyną gospodarka jednorazowych sztućców. 

 

Od pewnego czasu prowadzę sobie w klubie eksperyment z takim instagramowym dziewczęciem w wieku 27 lat. Laska bardzo ładna, zgrabniutka, wysportowana. W głowie niestety niezbyt dużo. Atencji dostaje tyle, że jej się uszami przelewa, literalnie każdy się do niej ślini. Od dawna jako jedyny ją ignorowałem, czasem wręcz chamski byłem ? Laska mnie najpierw od gburów wyzywała, potem udawała, że się nie znamy, a teraz widzę że zaczyna często zerkać gdy myśli, że nie widzę ?

 

To oczywiście o niczym nie świadczy, ale ilustruje, że spermiarz nigdy nie wzbudzi zainteresowania samego z siebie. 

Edytowane przez maroon
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.