Skocz do zawartości

Spermiarstwo w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba pan spermiarz= biały rycerz level master. Wg. mojej córki (ona nie znosi takiego zachowania wśród mężczyzn,) taki pan oszukuje swoim zachowaniem i od takich  typów każda kobieta powinna trzymać się daleko.

 

Zjawisko tzw. spermiarstwa występuje również wśród kobiet. Kumpel, kapitan ż.w. na portalu na S zamieścił swój profil z zdjęciami typu: on na tle opery w Sydney, Statua Wolności w NY. przylądek Horn itp. i napisał, że szuka towarzyszki życia, z którą mógłby podróżować po świecie?. Spotykał się z pięcioma kobietami  naraz, a tak odreagowywał swój ciężki rozwód.

 

Branie miał takie, że mi się musk wyginał. Nawet sporo młodych panienek z bąbelkami do niego uderzało pt. "zawsze mi się starsi podobali". Facet dobrze opanował mowę kobiet: 

"nie wiem co czuję", "nie jestem gotowy na związek", "nie chcę ciebie krzywdzić" itp. Z kumplami go podziwialiśmy, że takie kity potrafił z kamienną twarzą mówić i się przy tym nie śmiać.

 

Jak mu się qrwy lecące na kasę znudziły, a szybko to nastąpiło, to bez problemu na tym samym portalu znalazł sobie normalną kobietę z którą chce się zestarzeć.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Januszek852 napisał:

Szanowni,

 

Zastanawiam się, czy cokolwiek może powstrzymać zalewającą nas ze wszystkich stron falę spermiarstwa internetowego. W skrócie: każdy kawałek ciała przyciąga dziesiątki plusujących się nawzajem zboczeńców, którzy zachwycają się i komplementują. Oczywiście na próżno, bo od pisania mniej lub bardziej anonimowych komentarzy dupy nie dostaną, za to napompują ego pańci do poziomów astronomicznych.

 

Spermią niestety młodzi i starzy, przykład spermiarstwa 50-60 latków na interii w komentarzach, (ten przedział wiekowy jest dominujący u czytelników tego portalu) : https://sport.interia.pl/siatkowka/ekstraklasa-kobiet/video,vId,3022567

 

Niestety, słowa takie jak nasz "spermiarz" czy angielski "simp" są mało znane i nawet nazywając takich osobników po imieniu zwykle wzbudzimy jedynie konsternację. Ponadto, wydają się ci faceci całkowicie ślepi na krzywdę, jaką robią tzw. "rynkowi matrymonialnemu". W sumie śmieszne, bo zgaduję, że większość z nich jest sfrustrowana i wyposzczona - i robią dokładnie to, czego nie powinni, tj. dokładają cegiełkę do tego, by podnieść poprzeczkę na rynku jeszcze wyżej ;)

 

Przydałaby się jakaś zorganizowana akcja anty-spermiarska, niestety, ten problem jest niemal niezauważany, a w moim odczuciu tego typu atencja (oraz ta z portali randkowych) nieprawdopodobnie zepsuła coś, co kiedyś było fajnym sposobem poznawania ludzi, tj. nawiązywanie relacji przez internet. Miałem ~20 lat, gdy zaczynałem na Sympatii i chociaż była fotka.pl gdzie spermiły jakieś dzieciuchy, to kobiety raczej wtedy jeszcze niechętnie udostepniały zdjęcia i często można było nawiązać kontakt nawet z "lachonem" i dowiedzieć się, że ma kompleksy na punkcie wyglądu ;) na tym rynku działałem kolejne 10 lat i z każdym rokiem było coraz gorzej. Coraz większe wymagania kobiet, coraz głupsze opisy, coraz mniej odpisujących Pań.

 

Jak według Was należałoby walczyć z tym zjawiskiem (oprócz wytłumaczenia własnemu synowi, jeśli ktoś go posiada, że to złe? ;) )

 

Kukoldy i spermiarze byli ,są i zawsze będą to osoby nie mające na co dzień dostępu do seksu, kobiet dodatkowo jest coś takiego

w mężczyznach jak pożądanie na widok atrakcyjnej kobiety, które ciężko opanować dlatego oni myślą ,że jak będą cukrować

i dawać darmową atencje to zamoczą co w rzeczywistości nigdy to nie nastąpi?

Wiek nie gra roli gdyby tylko ci faceci wiedzieli, że to wszystko czego pragną mogą mieć u pani do towarzystwa za 150 zł.

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że poprzez takie działania doprowadzili do popsucia relacji damsko-męskich co w

rezultacie przełożyło się na coraz to wyższe wymagania kobiet przeświadczonych o swojej zajebistości. 

Chłopie jaka zorganizowana akcja? w tym kraju za mówienie prawdy jest się prześladowanym

do tego wszystkim jest na rękę ,że mężczyźni są dzisiaj pipkami i można z nich doić jak z niewolnika.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż pisałem o tym jakaś animacja jak panny się zaczynają zachowywać po tym. Mi to tam powinno koło dupy latać szczerze. No ale jednak to irytujące jest jak bezproduktywne cipki dostają siano za nic a i rośnie frustracja w gościach. Coś trzeba z tym zrobić! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Stefan Batory said:

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba pan spermiarz= biały rycerz level master. 

Dokładniej to taki, co absolutnie wszystko i za każde pieniądze zrobi żeby się przypodobać. Od zlizywania brudu z trampka pani po niewybredne deklaracje "bede cię j.. bał od rana do wieczora, wyjdź za mnie". Szczególnym przypadkiem jest ten co tylko by "j..bał" i do każdej takiego openera stosuje. 

 

Białorycerstwo to powiedzmy ma jeszcze jakąś odrobinę honoru i na wszystko by się nie zgodziło, tak myślę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowemu spermiarstu to obojętne co lajkują.

?

 

A tu inny przypadek :D
 

Cytat

 

https://www.rmfmaxxx.pl/polecamy/Dziewczyna-marzen-Seks-robot-cieszy-sie-ogromnym-powodzeniem-na-Tinderze,43135.html

Już od kilku miesięcy roboty z funkcją „erotyczną” są dostępne dla bardziej zamożnych klientów. Można je zamówić przez Internet z dostawą do domu. Ostatnio Jimmy Mehiel postanowił - w ramach eksperymentu - iść o krok dalej i założył swojej lalce konto na Tinderze. Już po 2 godzinach 92 mężczyzn wyraziło zainteresowanie jej ofertą.

Opis profilu był dość oczywisty:

„Cześć, jestem anatomicznie poprawnym, seksualnie dostępnym robotem wyposażonym w najbardziej zaawansowaną sztuczną inteligencję. Jestem na Tinderze, by sprawdzić, czy mężczyźni się mną interesują”.

Ostatecznie 17 panów przyznało, że chce spotkać się z robotem w wiadomym celu, 15 było niezdecydowanych, a 25 mężczyzn wycofało się z wcześniejszej reakcji. Mehiel przyznał, że nie spodziewał się takich wyników i dodał, że chciał tylko sprawdzić, czy ktokolwiek zareaguje na to ogłoszenie. Jego eksperyment nie miał też na celu przeniesienia wirtualnego zainteresowania na rzeczywiste spotkanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się artykuł jednego z dawnych PUA, na temat przewidywań tego, jak będzie wyglądał podryw w przyszłości.

 

W skrócie, jego czarny scenariusz prezentuje się następująco:

- Wejście w monogamiczną relację, z młodą i atrakcyjną kobietą będzie niemożliwe.

- Zlewki ze strony kobiet będą czymś niezwykle częstym (jak nie prześpisz się z nią krótko po poznaniu, to ciężko będzie sprawić, żeby przyszła na randkę).

- Pojęcie monogamii się rozluźni (kobiety będą zdradzać łatwiej i częściej).

- Sława (np. bycie youtuberem, DJ-em, sportowcem) może być warunkiem koniecznym, żeby mieć szanse do atrakcyjnych kobiet.

 

https://www.rooshv.com/the-future-of-game

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spermiarz to nie to samo co białorycerz. Spermiarz po prostu jest nakierowany na seks. Zrobi dla seksu wszystko. Białorycerz broni kobiety bo taki kod socjokulturowy został mu wgrany. Pomoże, wesprze, nic nie otrzyma w zamian i będzie ok.
Spermiarz stwierdzi ze zrobił to i to i pani to kurwa bo mu nie dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Stefan Batory said:

@maroon  Dziękuję za wyjaśnienie. Napisałeś o ludziach ewidentnie zaburzonych, bo tym jest to tzw. spermiarstwo.

 

Tak mi się przypomniało. To chyba o to chodzi:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IVbwPqK_r3Q

 

Tak do końca niewiadomo czy zaburzone. Pamiętaj że zjawisko głównie netu dotyczy. Ludzie czują bezkarność, mogą swoją frustrację wylać, jakieś chore fantazje. Na żywo pewnie by się okazał, że temu co by "j..ał od rana do wieczora", to ręce się trzęsą, buzia czerwona i ani me ani be. 

 

Jest dużo środowisk gdzie "dostęp" do kobiety w takim zwykłym codziennym życiu jest utrudniony, zwłaszcza po ukończeniu szkoły/uczelni. 

 

Ostatnio widziałem na budowie jak za młodą panią inżynier zasuwało 12 pomagierów i każdy tylko czekał żeby pani o coś poprosiła. Komicznie to wyglądało. 

 

Inna sytuacja siedzimy na spotkaniu, 10 inżynierów i dyrektorów, jedna pani prawnik. I wszyscy prawie się na nią gapią. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Januszek852 said:

Zastanawiam się, czy cokolwiek może powstrzymać zalewającą nas ze wszystkich stron falę spermiarstwa internetowego.

Na pewno warto piętnować spermienie i wyśmiewać osoby, które się tak się zachowują.

 

Adept kiedyś napisał fajny artykuł, tego typu wiedzę powinno się rozpowszechniać.

 

https://www.uwodzenie.org/lajkujesz-przegrywasz-jak-zniszczyc-swoje-szanse-u-dziewczyny/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Jprdl - żeby wysportowani faceci, widać, że dbający o siebie, błagali taką kobietę o seks to jest już dno.

Widły wiekowe Panów - 20-50 lat.

@niemlodyjoda

 

xD A skąd wiesz ze to byli oni a nie zapuszczone piwniczaki z fotami z neta? Testujący metodę na bogatego Klaudiusza?

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, maroon napisał:
35 minut temu, Stefan Batory napisał:

 

Tak do końca niewiadomo czy zaburzone. Pamiętaj że zjawisko głównie netu dotyczy. Ludzie czują bezkarność, mogą swoją frustrację wylać, jakieś chore fantazje. Na żywo pewnie by się okazał, że temu co by "j..ał od rana do wieczora", to ręce się trzęsą, buzia czerwona i ani me ani be. 

 

Jest dużo środowisk gdzie "dostęp" do kobiety w takim zwykłym codziennym życiu jest utrudniony, zwłaszcza po ukończeniu szkoły/uczelni. 

 

Ostatnio widziałem na budowie jak za młodą panią inżynier zasuwało 12 pomagierów i każdy tylko czekał żeby pani o coś poprosiła. Komicznie to wyglądało. 

 

Inna sytuacja siedzimy na spotkaniu, 10 inżynierów i dyrektorów, jedna pani prawnik. I wszyscy prawie się na nią gapią. 

 

Ciężko mi było to zrozumieć. Sam widziałem podobne sceny, bo obracam się powiedzmy w sferach ogólnobudowlanych. Gdy w "jukeju" odruchowo przepuściłem w drzwiach przed sobą taką panią, to mi walnęła w lokalnym narzeczu taką mowę, że tylko różne odmiany słowa "fuck" zrozumiałem.?. Ale wystarczyło, traktuję kobiety tak samo jak mężczyzn.

 

Dobra i kompetentna pani inżynier powinna sobie poradzić z wkurzającym spermiarstwem podległych jej ludzi.

1 minutę temu, Orybazy napisał:
Godzinę temu, Stefan Batory napisał:

Spotykał się z pięcioma kobietami  naraz, a tak odreagowywał swój ciężki rozwód.

W każdym porcie inna to takie cliche dla marynarza. 

To było dość przygnębiające, to zachowanie tych kobiet.  Dzięki, uśmiałem się?. W każdym porcie inna??.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

@niemlodyjoda

 

xD A skąd wiesz ze to byli oni a nie zapuszczone piwniczaki z fotami z neta? Testujący metodę na bogatego Klaudiusza?

 

Bo były tam zarówno zapuszczone piwniczaki jak i bardzo dobrze wyglądający goście + podawali numery telefonów + ona się z kilkoma spotkała.

To moja dawno sfriendzonowana znajoma. Fajna, inteligentna babka, która za dużo poskakała po kutangach i teraz płacze po nocach.

 

1 godzinę temu, Master napisał:

Przypomniał mi się artykuł jednego z dawnych PUA, na temat przewidywań tego, jak będzie wyglądał podryw w przyszłości.

 

W skrócie, jego czarny scenariusz prezentuje się następująco:

- Wejście w monogamiczną relację, z młodą i atrakcyjną kobietą będzie niemożliwe.

- Zlewki ze strony kobiet będą czymś niezwykle częstym (jak nie prześpisz się z nią krótko po poznaniu, to ciężko będzie sprawić, żeby przyszła na randkę).

- Pojęcie monogamii się rozluźni (kobiety będą zdradzać łatwiej i częściej).

- Sława (np. bycie youtuberem, DJ-em, sportowcem) może być warunkiem koniecznym, żeby mieć szanse do atrakcyjnych kobiet.

 

https://www.rooshv.com/the-future-of-game

 

Dokładnie tak.

 

A co lepsze - TOPka facetów będzie miała (i już ma!) łatwiej z laskami bo one wszystkie zaczną w nich celować, a po "przerobieniu" przez Chadów taka laseczka (ok 27-35 lat) wraca na rynek, poszuka frajera, pardon, "kandydata na męża" i miś ugotowany. To co było jeszcze 10, nawet 5 lat temu, to parafrazując klasyka, była igraszka, przy cyrku matrymonialnym dziś i zjebaniu rynku przez appki.

 

W obecnej chwili bycie sławnym z brakiem wyglądu i mindsetu to prosta droga do zastania ultra-beciakiem i kukiem (patrz Gonciarz). 

 

Paradoksalnie - seks potaniał. Ale potaniał w grupie "spadającej z SMV" czyli 30+ - jak człowiek jest choć trochę ogarnięty to z samego Tindera czy Badoo zrobi sobie "stadko" kilku rotujących mamusiek do pukanka. Tylko, że to nie służy ani facetom ani kobietom plus żadna sztuka.

 

Jeśli chodzi o zdradę - oczywiście ponieważ od 5-10% mężczyzna (oficjalnie), a realnie z 20-25% wychowuje nie swoje dzieci. Czyli, patrząc nawet optymistycznie, co dziesiąty (!!) facet haruje na nie swoje geny.

 

Spermiarze mają w tym swój udział - ta pani, o której pisałem, ma podbite ego do granic możliwości. A jaka jest jej realna wartość na rynku - chyba każdy wie ;)

 

A co z tym robić - kumpli, dzieci itp. edukować, resztę olać, są idiotami niech spermią. A samemu albo wycofać geny z puli albo dążyć do maksymalizacji SMV.

 

Cytat

 

Zjawisko tzw. spermiarstwa występuje również wśród kobiet.

 

@Stefan Batory Prawda tylko, że...

 

Cytat

 

Branie miał takie, że mi się musk wyginał. Nawet sporo młodych panienek z bąbelkami do niego uderzało pt. "zawsze mi się starsi podobali"

 

 

... miał branie wśród samotnych matek i "starszyzny" kobiecej. Po prostu zaprezentował zasoby i same się hieny zleciały.

Więc o czym mowa?

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat spermiarzy i simów mnie mocno triggeruje więc sobie daruję bo znowu @absolutarianin mnie wyzwie od pojebów jak mi hamulce puszczą XD XD

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Fajna, inteligentna babka, która za dużo poskakała po kutangach i teraz płacze po nocach.

No inteligentna chyba nie jest jak związków przyczynowo skutkowych nie ogarnęła... swoją drogą zabawne jest jak ktoś ćwiczy mięśnie, wylewa siódme poty na siłowni a z głową nic nie robi i potem wychodzi taki "koksik romantyk"... mi się wydaję że kobiety czują podwójną odrazę do takich bo przecież gość wygląda na nieustraszonego chada a jednak ją okłamuje bo to tylko pan dupa który przypakował...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

No inteligentna chyba nie jest jak związków przyczynowo skutkowych nie ogarnęła... 

 

A jakie związki przyczynowo-skutkowe ogarnia przeciętny facet? Np. z małżeństwem?

BTW - ciężko oczekiwać od kobiet innych zachowań skoro synonimem postępu, w oficjalnym filmiku promującym "rozwój", jest związek z czarnoskórym:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, niemlodyjoda said:

Jeśli chodzi o zdradę - oczywiście ponieważ od 5-10% mężczyzna (oficjalnie), a realnie z 20-25% wychowuje nie swoje dzieci. Czyli, patrząc nawet optymistycznie, co dziesiąty (!!) facet haruje na nie swoje geny.

 

Dane poproszę, te które ja widziałem mówiły o 1-3%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BumTrarara napisał:

comment_1593527743zCmjonqhxDh9yQXcywnVs5

 

Kto da więcej?

 

O kurwa jego mać... 

 

Edit: Jako przedstawiciel samczej braci jest mi wstyd za powyższy wpis i jemu podobne. Pisze na poważnie jak ktoś nie wierzy to priv.

Edytowane przez Jorgen Svensson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Miraculo napisał:

Dane poproszę, te które ja widziałem mówiły o 1-3%. 

 

Genetic tests carried out by medical professionals are revealing that up to one-in-10 people in the UK don’t have the father they think, a top health boss has revealed.

Ian Cumming, Chief executive of Health Education England, said that the situation is raising a number of difficult questions for the health services.

The Chairman of the NHS Leadership Board for England also explained that people are not currently told if genetic tests within families highlight a case of paternal discrepancy as it was simply an ‘incidental finding’ of the procedure.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7091717/Genetic-tests-revealing-one-10-people-UK-dont-father-think-do.html

 

Wyskakuj teraz ze swoim źródłem konkurencyjnym do angolskiego NFZtu.

 

 

Cytat

O kurwa jego mać... 

 

Klasyk @Jorgen Svensson młody spermi do młodych, a smakosze obrabiają sery pleśniowe... Nihil novi...

Edytowane przez niemlodyjoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Klasyk @Jorgen Svensson młody spermi do młodych, a smakosze obrabiają sery pleśniowe... Nihil novi...

 

No dobra młodość ma swoje prawa, sam kiedyś byłem młody ?, no ale są jakieś granice. Nie przypominam sobie, żebym na studiach sprzątał pokoje swoim współlokatorkom i jeszcze im za to płacił. Raczej pytałem czy nie skoczą po Golden Locha do biedronki, w tamtych czasach był niezły teraz to nie wiem. 

 

O ile można zrozumieć, że sperma do łba bije o tyle tego nie rozumiem. Co poszło nie tak w procesie wychowania takiego osobnika? Psychologiem nie jestem, ale to już musi być jakieś zaburzenie chyba i brak elementarnego szacunku do siebie i swoich pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.