Skocz do zawartości

Jak usunać pasożyty z organizmu ?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

@Samiec:) @Boromir

tak w skrócie, skopiowane

 

"Triphala jest mieszanką trzech ziół, a dokładnie trzech owoców - amli, bibhitaki oraz haritaki. Składniki tej mieszkanki są ekstraktem z owoców lub sproszkowanymi owocami. Pochodzi ona z Indii, gdzie stanowi ona podstawowy składnik diety. W kraju tym od pokoleń wykorzystuje się go na leczenie rozmaitych schorzeń, ponieważ oczyszcza ona organizm, odżywia układ trawienny, a także ma zdolność do regulacji pracy jelit. Obecnie Triphala swoje zastosowanie znajduje głównie w naturalnej medycynie, niemniej jednak coraz więcej osób wykorzystuje ją również w kosmetyce, ponieważ opóźnia pojawienie się oznak starzenia organizmu, a także poprawia kondycję skóry, włosów oraz paznokci"

 

W internecie możecie znaleść dużo więcej informacji. Od siebie mogę powiedzieć, że mi pomaga, moje trawienie było w kiepskim stanie, ciągłe bulgotanie, wzdęcia, zaparcia. Teraz praktycznie żadne z tych dolegliwości nie występują. Oczywiście nie mogę powiedzieć w 100%, że to przez samo stosowanie triphali ponieważ w czasie mojej walki z tymi przypadłościami stosowałem lewatywy, oczyszczenie wątroby(polecam! http://www.naturoterapia.atyde.pl/site/oczyszczanie_watroby/n/1/n/1.html), piłem na czczo siemie lniane z kefirem przez miesiąc, jednak na pewno przyczyniło się do poprawy zdrowia. Obecnie spożywam 1g(dwie kapsułki)około 30min przed posiłkiem 3x dziennie, czasami zapomnę ale obecnie stosuje to w celu podtrzymania jakości trawienia na tym poziomie co mam.

Pozdr

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry lekarz i jego wywiad i wpierw jakis zentel czy pdobny, ale nie jest to rada lekarska oczywiście. Najpierw trzeba wybić bo ziółkami zaczną uciekać np do mózgu.. tak, więc trzeba wpierw ubić ostro. Poszukajcie materiałów Dr Ozimka i umówcie się na jakąś wizytę do podobnego lekarza, poczytajcie.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Boromir napisał:

Jak zauważyłem , większość ofert to Triphala w kapsułkach, jadłeś te w kapsułkach ?

Co byś polecił z tych ofert ?

Obecnie jestem w UK więc nic z Pl nie polecę bo nic nie sprawdziłem osobiście, jeżeli chodzi o mnie to kupiłem paczke proszku 0,5kg i sam porobiłem sobie kapsułki, wychodzi duzooo taniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.