Skocz do zawartości

Ciekawe podcasty/wykłady


bulletproof

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione podcsty:

 

  • Art of manliness. Podcast o "męskiej tematyce", czyli sprawy bieżące, historia, społeczeństwo i ekonomia. Ostatni odcinek o historii "bycia sławnym" otworzył mi oczy wiele spraw. Minus to język. Podcast jest po angielsku, fakt jest to raczej potoczna mowa, ale wiele osób może mieć z tym problem. 
  • Warsaw Enterprise Institute, podcast Wolność w remoncie. Najlepszy polski podcast ekonomiczny. Dużo nawiązań geopolitycznych i historycznych.
  • Dział zagraniczny. Jak sama nazwa wskazuje, podcast o tym co dzieje się poza Polską. Ciekawe tematy, świetna realizacja.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, horseman said:
  • Warsaw Enterprise Institute, podcast Wolność w remoncie. Najlepszy polski podcast ekonomiczny. Dużo nawiązań geopolitycznych i historycznych.
  • Dział zagraniczny. Jak sama nazwa wskazuje, podcast o tym co dzieje się poza Polską. Ciekawe tematy, świetna realizacja.

 

Popieram i również polecam. 

 

Z polityki to również Rafał Frąckiewicz- Otoka i jego Pitu Pitu.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się wam, że ocal siebie ostatnio zrobił się bardzo mainstreamowy, jakoś mi się tak wydaje, że bardziej zaczyna mowic do kobiet niż do facetów. Może to kwestia biznesowa, bo jak już iść po pomoc w związku to częściej samica wybiera terapeutę, a nie wybierze takiego co mówi prawdę i że problemy wynikają głównie z kobiecej natury i hipergamii.... A on z tego żyje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam podcast radio argentyna realizowane przez Wojtka Ganczarka 12 odcinków +/-1h świetne wykonanie i dodatkowo świetnie sie go słucha opisuje on latinoamerykańskie warunki, przesłuchasz jeden odcinek to przesłuchasz wszystkie.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.