Skocz do zawartości

Matura 2021


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, elogejter napisał:

Cześć Bracia!

Ktoś z was zdaje/poprawia mature w tym roku? Ja poprawiam Matme i Polski po 4 latach...  Nie sądziłem, że będę poprawiał maturę, jak byłem młodszy nie sądziłem, że do czegoś mi będzie potrzebna... Młody, głupi...

Jak wasze przygotowania?

 

Spoko na pewno zdasz maturę są coraz łatwiejsze muszą kogoś promować bo na studiach zabraknie studentów?

Ja maturę zdawałem 16 lat temu jeszcze na starych zasadach gdzie żeby zdać trzeba było coś umieć.

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Spoko na pewno zdasz maturę są coraz łatwiejsze muszą kogoś promować bo na studiach zabraknie studentów?

Ja maturę zdawałem 16 lat temu jeszcze na starych zasadach gdzie żeby zdać trzeba było coś umieć.

Muszę zdać. Innej opcji nie widze. Żałuję jedynie, że kiedy był czas na nauke, nie uczyłem się tylko głupoty w głowie. Imprezy zamiast nauki, czy granie na komputerze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elogejter napisał:

Muszę zdać. Innej opcji nie widze. Żałuję jedynie, że kiedy był czas na nauke, nie uczyłem się tylko głupoty w głowie. Imprezy zamiast nauki, czy granie na komputerze... 

 

Bardzo dobrze, że podejmujesz działanie zawsze jest czas na zmiany nie ważne ile masz lat. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gryczany napisał:

Powodzenia! 
Ja zdałem maturę w wieku 23 lat kończąc zaoczne liceum, bo w młodości robiłem zawodówkę.
Teraz aktualnie jestem na 2 roku studiów i już myślę o magisterce.
Więc jak się chce to wszystko można! :)

Gratki ja będę zdawał w wieku 24 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaje w tym roku. Jesteśmy w tym samym wieku. W Technikum w ogóle nie zdawałem matury. Tak jak mówisz  młody i głupi. Naukę zacząłem gdzieś tak od listopada, Polski, Angielski w miarę ogarnąłem. Od lutego biorę się za matematykę, w szkole właśnie najgorzej mi szło z tym przedmiotem. Mam nadziej że przez pandemie będzie łatwiej i jakoś mi pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bird97 napisał:

Ja zdaje w tym roku. Jesteśmy w tym samym wieku. W Technikum w ogóle nie zdawałem matury. Tak jak mówisz  młody i głupi. Naukę zacząłem gdzieś tak od listopada, Polski, Angielski w miarę ogarnąłem. Od lutego biorę się za matematykę, w szkole właśnie najgorzej mi szło z tym przedmiotem. Mam nadziej że przez pandemie będzie łatwiej i jakoś mi pójdzie.

Powodzenia! Ja też po technikum angielski na 60kilka procent zdałem. A matma Polski poprawiam. Zobaczymy co z tego będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z matmą mogę Wam polecić na pewno to by na egzaminie maturalnym siedzieć do samego końca.
Robić zadania które wpierw czujecie, że umiecie a następnie brać się za te co są trudniejsze.

Ja robiłem tak, że liczyłem bardzo dużo arkuszy maturalnych.
Polecam popatrzeć  na "pewniaki maturalne" co są u matemaksa i na stronie szaloneliczby (do wygooglowania). 
Tam bardzo mi pomogło rozpracowanie schematu danego typu zadań i to na co zwracać uwagę.

 

Edytowane przez gryczany
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ślę gratulacje Markowi w związku ze zdobyciem średniego wykształcenia. 👏 

 

Ten bagaż doświadczeń maturalnych już za Tobą, a zaraz po tym pozostaje wybrać kierunek albo kierunki studiów, idąc za ciosem nie odpuszczać tematu i odpalić swoje życiowe turbo. 🚀

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.