Skocz do zawartości

Trójkąt


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel opowiadał mi, że w ostatnie wakacje razem ze swoim kolegą poznali laskę nad morzem. Oczywiście skończyli u niej w pokoju hotelowym i bzykali ją na dwa baty, jednocześnie. Jeden w cipę, a drugi w odbyt. Ja osobiście bym się czuł bardzo nieswojo w takiej konfiguracji. Na samą myśl by mi opadł. Mieliście może w życiu taką akcje? I co myślicie o tym?

Wiem, że macie tutaj ciekawe doświadczenia, dlatego pytam :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie cielesnym trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu miałby być symbolem pradawnej samicy. Wytworzyła ona w sobie nasienie, które stało się następnie symbolem męskim przedstawionym jako trójkąt z wierzchołkiem skierowanym do góry. Jest to zatem symbol zjednoczenia tych dwóch pierwiastków, złączeniem męskiego i żeńskiego bóstwa. Na poziomie duchowym to najwyższy symbol zrównoważonej boskości.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 23:23, mroczny.rycerz napisał:

Oczywiście skończyli u niej w pokoju hotelowym i bzykali ją na dwa baty, jednocześnie. Jeden w cipę, a drugi w odbyt

 

To nieźle chłopaki się zabawili?

 

W dniu 31.01.2021 o 23:23, mroczny.rycerz napisał:

Ja osobiście bym się czuł bardzo nieswojo w takiej konfiguracji. Na samą myśl by mi opadł.

 

Rozumiem, że obecność kolegi sprawiła by nieswoją sytuację?

Pomyśl w ten sposób darmowy seks z atrakcyjną kobietą bez zobowiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 23:23, mroczny.rycerz napisał:

bzykali ją na dwa baty, jednocześnie. Jeden w cipę, a drugi w odbyt. Ja osobiście bym się czuł bardzo nieswojo w takiej konfiguracji.

Na samą myśl by mi opadł. Mieliście może w życiu taką akcje? I co myślicie o tym?

 

Dopóki się jajca nie stykają, to jest git ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Na poziomie cielesnym trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu miałby być symbolem pradawnej samicy. Wytworzyła ona w sobie nasienie, które stało się następnie symbolem męskim przedstawionym jako trójkąt z wierzchołkiem skierowanym do góry. Jest to zatem symbol zjednoczenia tych dwóch pierwiastków, złączeniem męskiego i żeńskiego bóstwa. Na poziomie duchowym to najwyższy symbol zrównoważonej boskości.

Wolę ten symbol w wersji 2k 1m zdecydowanie. 

Godzinę temu, marcopolozelmer napisał:

 

Dopóki się jajca nie stykają, to jest git ?

Niektórzy bzykają dwoma badylami w jednej dziurce. No cóż.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Rozumiem, że obecność kolegi sprawiła by nieswoją sytuację?

Pomyśl w ten sposób darmowy seks z atrakcyjną kobietą bez zobowiązań. 

Tak, właśnie obecność kolegi. Z jednej strony tak, z drugiej nie przekuje mnie to. Najlepsze, że on mówił, że jemu się podobało i z tym kumplem od 3 lat w wakacje przynajmniej jedną taką akcje zaliczają bo tak ich to kręci. 

W dniu 1.02.2021 o 05:38, lync napisał:

A w takiej, że jeden od strony ust, a Ty z drugiej? ?

No to chyba jedyna ewentualność. Chociaż dalej nie wiem, dziwne to da mnie trochę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 1.02.2021 o 05:38, lync napisał(a):
W dniu 31.01.2021 o 23:23, mroczny.rycerz napisał(a):

konfiguracji.

A w takiej, że jeden od strony ust, a Ty z drugiej

Niegłupia opcja, tylko jak coś to mi pierwszemu wolałbym, żeby berło pucowała.🤣

 

Nie byłem w takiej sytuacji, ale przypuszczam, że mogło by to kogoś w kompleksy wpędzić( ewentualnego szwagra ofc🤣).🤔

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2021 o 18:21, mroczny.rycerz napisał(a):

Tak, właśnie obecność kolegi. Z jednej strony tak, z drugiej nie przekuje mnie to. Najlepsze, że on mówił, że jemu się podobało i z tym kumplem od 3 lat w wakacje przynajmniej jedną taką akcje zaliczają bo tak ich to kręci. 

No to chyba jedyna ewentualność. Chociaż dalej nie wiem, dziwne to da mnie trochę :P 

A koniec końców po kilku razach zrozumieją że w sumie ta są gejami i że kobieta to im tylko przeszkadzała xD

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rex91 napisał(a):

Ja byłem w takiej konfiguracji i mi się podobało 😉

 

A potem taka "Myszka" założy rodzinę z kimś, dla kogo będzie "tą jedyną" i weź tu trzymaj swoją "kwadratową szczękę" i muskulaturę na poziomie, jak trójkąta nic nie przebije w odczuciach "Myszki".

 

Alpha Widow to jeszcze do ogarnięcia ale podwójne Alpha Widow?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka A potem jak ja w innym temacie piszę, że szkoda zachodu to mnie cisną od malkontentów i takie tam.🤔🤣

 

Godzinę temu, Miszka napisał(a):

do ogarnięcia ale podwójne Alpha Widow?

No to chyba smv Chada musi być co najmniej zbliżone do smv 2 popychaczy razem wziętych.🤔😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

@Miszka A potem jak ja w innym temacie piszę, że szkoda zachodu to mnie cisną od malkontentów i takie tam.🤔🤣

 

Rozumiem, że pewne wypowiedzi wyrwane z kontekstu mogą tak brzmieć i mogą być tak odebrane. Zdanie innych to tylko zdanie innych. Ty masz swój zestaw przekonań i doświadczeń. Na tym bazujesz. 

Jeśli w Twojej głowie funkcjonuje przekonanie, że "nie warto", no to "nie warto". Zakładam, że wiesz dlaczego. 

 

Natomiast dla kogoś, kto uważa że "warto" tylko nie wie jak to zrobić... kiedy napiszesz mu "nie warto" to będziesz brzmiał jak malkontent. 

 

32 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

No to chyba smv Chada musi być co najmniej zbliżone do smv 2 popychaczy razem wziętych.🤔😎

 

Nie... wystarczy, że będzie miał 2 ku...sy. I się wyrówna. 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thyr napisał(a):

Jako roochany czy roochajacy ?

Jako ruchający

2 godziny temu, Miszka napisał(a):

 

A potem taka "Myszka" założy rodzinę z kimś, dla kogo będzie "tą jedyną" i weź tu trzymaj swoją "kwadratową szczękę" i muskulaturę na poziomie, jak trójkąta nic nie przebije w odczuciach "Myszki".

 

Alpha Widow to jeszcze do ogarnięcia ale podwójne Alpha Widow?

Później tak myszka będzie mogła opowiadać wnukom podczas wigilii jak dwóch facetów na raz spuszczało jej się do buzi 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W formie zabawy, ja bym spróbował taki układ. Z jedną laską miałem taką akcję ja + dildo (w jej stronę) i mega wrażenia, zarówno u mnie jak i uniej.

 

14 minut temu, rex91 napisał(a):

Później tak myszka będzie mogła opowiadać wnukom podczas wigilii jak dwóch facetów na raz spuszczało jej się do buzi

Ja myślę że wiele kobiet ma dużo "gorsze" historie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miszka napisał(a):

 

A potem taka "Myszka" założy rodzinę z kimś, dla kogo będzie "tą jedyną" i weź tu trzymaj swoją "kwadratową szczękę" i muskulaturę na poziomie, jak trójkąta nic nie przebije w odczuciach "Myszki".

 

Alpha Widow to jeszcze do ogarnięcia ale podwójne Alpha Widow?

 

Dlatego jako stary niewyluzowany pierdziel 15 lat temu podjąłem decyzje że nie wejdę w związek długoterminowy. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako młody chłopak nie dał bym rady psychicznie. Za bardzo moja zbroja lśniła i za wysoko na piedestale kładłem kobiety. Byłbym zazdrosny i zszokowany. Miałem silną potrzebę poczucia że kobieta jest tylko moja. Ogólnie rycerzem byłem pierwsza klasa. Gdzie to tak we 2 we dwie dziury? Przeciez kobiety są takie delikatne i napewno tak nie robią :) Podejrzewam że mocno uszkodził by mnie taki trójkąt. 

 

To było jednak kiedyś.  

 

Teraz jest inaczej. Sam chętnie bym poszedł w swing i wymienił się żonami ale na ruchanie jednej kobiety na pół z jakimś gościem trochę mi nie pasuje. Nie za bardzo chce oglądać jego ciało albo dotykać choćby przez przypadek. Co innego wymiana żon i ruchanie w jednym pokoju. To bym nawet dał rady ale to też trzeba by się to jakoś etapami robic. 

 

Ogólnie jak nikomu się krzywda nie dzieje to droga wolna. Kobiety lubią układu 2m+1k

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RealLife napisał(a):

Jako młody chłopak nie dał bym rady psychicznie. Za bardzo moja zbroja lśniła i za wysoko na piedestale kładłem kobiety. Byłbym zazdrosny i zszokowany. Miałem silną potrzebę poczucia że kobieta jest tylko moja. Ogólnie rycerzem byłem pierwsza klasa. Gdzie to tak we 2 we dwie dziury? Przeciez kobiety są takie delikatne i napewno tak nie robią :) Podejrzewam że mocno uszkodził by mnie taki trójkąt. 

I to jest klasa! Znam przykład gdzie gościa zmiotło to z matrymonialnej planszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

wiele

😎

4 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Rozwiń

Jego żona, ON, żona typa, Typ. ON z żoną typa. Żona z Typem. 
ON już po robocie, patrzy na swoją żonę, a ona robi takie miny i tak jest jej dobrze z Typem, jak ON sam nigdy jej nie widział… no nie dźwignął tego chłopak. Tak wjechało mu to na łeb…

 

Depresja z depresją. Nie wszyscy się do tego nadają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.