Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety uprawiają seks? - "Nie wiem Ale się Dowiem" - 7 ciekawych powodów


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam braciom ten wycinek z książki "Dlaczego kobiety uprawiają seks" Cindy Meston i David Bussa:

 

 

W skrócie:

1. Dla korzyści materialnych

2. Aby utrzymać partnera

3. Aby zdobyć partnera

4. Dla zdobycia pozycji społecznej

5. Aby pozbyć się bólu głowy

6. "Eliksir dobrego nastroju"

7. Z samotności.

 

Autor zapomniał chyba o "z miłości" :(

 

 

 

 

  • Like 8
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara - wszyscy się śmieją ze Spurkowej a ja się zastanawiam czy ona nie będzie, za jakiś czas, polską Kamalą Harris i czy właśnie dlatego jest tak mocno promowana... BTW - wpiszcie w Google Dough Emhoff - mąż Harris - i zobaczcie bio... :D

 

3 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Który facet dyma z miłosci?

 

A co to jest miłość?

Bo jak mityczny haj hormonalny to raczej większość - na początku związków.

Jak "miłość" w sensie romantycznym - to pewnie trochę by się znalazło.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

wszyscy się śmieją ze Spurkowej a ja się zastanawiam czy ona nie będzie, za jakiś czas, polską Kamalą Harris i czy właśnie dlatego jest tak mocno promowana.

Mogliby grać pod Hołownię, bo Trzaskowski to dostaje od nich po głowie... tylko, że Hołownia to się pewnie nie doturla do wyborów. W końcu to 3 lata, a to za długo żeby mu się hype utrzymał.

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków uprawiają seks dla jakiś korzyści, w krótszym lub dłuższym czasie.

 

Na dowód tego kładę przykład mężatek że szlabanem na dupę. To się zaczyna jak mężatka dostanie już wszystko co chce, czyli męża, dzieci, kredyt na mieszkanie. Następnie patrzy czy ojciec jest przywiązany do dzieci i w ten sposób sprawdza czy jest uzalezniony. Uzalezniony więc nie odejdzie. Można przestać uprawiać seks.

 

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.