Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, horseman napisał:

"Dzięki. Moja nowa dziewczyna potrafi o mnie zadbać."

Haha ale bracie trafiłeś.

Faktycznie ta koszula jest od nowej przyjaciółki.

 

Jedynie odpisałem że moja nowa kobieta ma świetny gust skoro byłej gwieździe też się podoba.

Dodałem też kiedy będzie zwrot tysiąca złotych, niestety już odpowiedzi nie uzyskałem.

3 godziny temu, Goya napisał:

poszukaj dobrego dermatologa, komplet badan na wszystko co przenoszone plciowo,

Badania zrobione, wszystko ze mną na szczęście ok.

44 minuty temu, Ramzes napisał:

Będziesz przynajmniej świadomym obserwatorem. ;) 

Relacje tylko i wyłącznie na seks z jakąś miłą przyjaciółką.

Tylko i wyłącznie świadomy obserwator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć i czołem, witam wszystkich Braci.

 

Jeśli kogoś ten temat jeszcze interesuje mała aktualizacja informacji.

 

Otóż kilka dni temu po pół roku od zakończenia "związku" moja mamuśka napisała do mnie piękny, romantyczny list.

 

"Często myślę o tobie, czy z kimś jesteś, czy czasem mnie wspominasz, nadal nie mogę o tobie zapomnieć. Gdybyś mnie kochał to nie pozwolilbys abyśmy się rozstali. Szkoda, że już o mnie zapomniałeś i nie odzywasz się nawet przyjacielsko, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy i powspominamy stare czasy".

 

Wiem, jest tu masa bardziej doświadczonych mężczyzn ode mnie ale już jakiś czas czytam forum, wyciągam wnioski, patrzę szerzej na relacje z kobietami i widzę wszystko z innej perspektywy, mianowicie takiej, że nasze piękne kobiety to nie są delikatne, bezbronne aniołki a wredne żmije wysysające krew, energię i zasoby z faceta a powinny wysysać jedynie nektar miłość z dżordża między nogami.

 

Kilka moich przemyśleń na temat wiadomości którą otrzymałem.

 

Podziękowała mi za związek bez żadnych rozmów, wyjaśnień, oczywiście zakomunikowała mi to SMSem a ja miałem walczyć o naszą wielką miłość jak nieustraszony rycerz ( miałem błagać, skomleć, łazić za nią z kwiatami i prosić o drugą szansę).

 

Nie mam kryształowej kuli ale myślę, że jest tak.

 

Kobietka pospotykała się z różnymi stulejarzami którzy od dawna nie widzieli groty rozkoszy, otrzymała dużo atencji, poczuła się jak księżniczka a oni jedynie nabijali jej licznik.

 

Ja od początku miałem wywalone, żadnych dyskusji, błagań czy powrotów ale oczywiście toksyczny związek dał mi się we znaki, dużo wspomnień, idealizowania ale z każdym dniem było coraz lepiej a kobiety jak to kobiety, ten co nie prosi, nie poniża się w ich oczach, nie błaga, nie robi z siebie pipki punktuje bardzo wysoko.

 

Najbardziej chyba ją boli mój całkowity brak reakcji na cokolwiek z jej strony, obojętność totalna i gdybym teraz się z nią spotkał z pewnością byłoby urabianie dupą i tak dalej i jeśli trafilibyśmy do łóżka, dopięła by swojego celu to sądzę, że zmiotłaby mnie z powierzchni ziemi kolejnym kopem w dupę bo okazałem się zwykłym frajerem, którym można manipulować.

 

Bracia, szanujmy się, nie prośmy, nie błagamy bo jeśli nie będziemy siebie samego dobrze taktować to nie liczmy, że kobiety będą nas szanować.

 

Zapraszam do dyskusji i waszego zdania.

 

Pozdrawiam.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Massamba_ napisał:

Kobietka pospotykała się z różnymi stulejarzami którzy od dawna nie widzieli groty rozkoszy, otrzymała dużo atencji, poczuła się jak księżniczka a oni jedynie nabijali jej licznik.

 

Na 99% tak właśnie było. 

 

Jest nadzieja w narodzie. 

 

Czego one się spodziewają? 

 

Szybciej, później popuszczą szparkę i normalny facet ucieka.

 

A potem płacz i pytania:

Tyle na obiecywał.. to miało być w końcu to! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, trop napisał:

No chyba że się "skusisz"😁

Zapewne jeszcze ze dwa miesiące temu wszedłbym w dyskusje typu wal się, spadaj, wal się z innymi ale czas robi swoje i z każdym dniem jestem coraz bardziej cwanym i przebiegłym lisem.

 

Muszę Cię @trop rozczarować 😁 nie skuszę się dlatego bo czuję takie dziwne, nie wiem.... obrzydzenie to za duże słowo, bardziej chyba niechęć, nie chciałbym dotknąć nawet palcem jej ręki nie wspominając o "słodkiej, wilgotnej brzoskwince".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoje miejsce kochana czeka mnóstwo innych chętnych do ssania rodżera.

Tak sobie zawsze to tłumaczę, skuteczność 100% :) Bo zawsze jakaś się znajdzie, rodżer zadowolony, umysł odcięty od brzoskwini Ex.

Proste, skuteczne, sprawdzone. 
Zimne wyrachowanie jak u kobiet :) 

Bardzo dobrze, że nawet nie odpisałeś. Nie grzebie się za zgnitym owocem w śmietniku.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PyrMen napisał:

A nie brzydziłeś się brać tej samotnej mamci? 

@PyrMen

Bardzo dobre pytanie, ja lubię prowokacyjne i nie za łatwe pytania, nie ma co łaskotać się po jajcach.

Już spieszę z odpowiedzią ktorej poniekąd udzieliłem w mojej wypowiedzi.

 

Toć nasze polskie, swojskie, słodziutkie jak miodek kobitki to jak takie niewinne, maleńkie kotki do przytulania, śliczne, z słodkimi oczkami, które tylko głaskać, pomagać a one  się miłym pomrukiwaniem odpłacą, że jesteś poważnym, troszkę empatycznym acz twardo stąpającym po ziemi człowiekiem.

 

A takiego ch*uja.

 

Ja trafiłem na wściekłego kocurka który tym słodziaczkiem był w wersji demo i przemienił się w kocura spaślucha, leniwego, wiecznie niezadowolonego.

 

Świat działa inaczej, Massambie kobiety dały sierpowego w ryj za co dziękuję z całego serca bo różowe okulary spadły, potłukły się, ryj był obity, spuchnięty ale już się zagoił.

 

💪

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Massamba_ napisał:

A takiego ch*uja.

 

Świat działa inaczej, Massambie kobiety dały sierpowego w ryj za co dziękuję z całego serca bo różowe okulary spadły, potłukły się, ryj był obity, spuchnięty ale już się zagoił.

I takie podsumowanie mi się podoba 👊 👊, a nie jojczenie co myszka miała na myśli i może raz bym ją pyknął (ale ino raz ;))
Brawo !
Widać że nauka nie poszła w las.

Edytowane przez spitfire
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 15:21, trop napisał:

Otóż chcą i stawiają na pierwszym miejscu swoje dziecko ( i tak powinno być), później siebie, swoją rodzinę a osobnik będący z nią pląta się w ogonie jej priorytetów. A Ty masz zapewnić jej i jej dziecku środki finansowe.

 

Dokładnie tak. Kiedyś jak byłem młody i głupi to też tego nie rozumiałem.

 

A to proste i... niestety... prawidłowe zachowanie. Kobieta z dzieckiem potrzebuje faceta który zapewni wszystko jej dziecku, wszystko czego to dziecko będzie potrzebować, zaczynając od drobnych prezentów i odwożenia do szkoły, kończąc na nieruchomości zapisanej na tą panią (żeby jej dziecko miało jak najlepsze warunki do życia i nie istniało ryzyko utraty tego).

 

Żadna samotna matka z dziekiem nie pomyśli sobie: znajde faceta to będe o niego dbała, będę się poświęcać dla niego, żeby był szczęśliwy i żeby czuł się dla mnie najwazniejszy.

 

Każda samotna matka z dzieckiem raczej myśli tak: znajde faceta to będzie dbał o moje dziecko, będzie się poświęcać dla niego, żeby było szczęśliwe i żeby czuło się najważniejsze.

 

I to jest normalne, niestety tak powinno być. Matka ma dziecko, to jasna sprawa że chce mu zapewnić wszystko co najlepsze i wszystkie inne osoby (a zwłaszcza jakiś tam facet który dostarcza czas/pieniądze) schodzą na dalszy plan. Dziecko dla matki jest najważniejsze.

 

Kiedyś jak byłem młody i głupi to tego nie rozumiałem. Ale dorosłem, zmądrzałem, zrozumiałem. Nie. Nigdy. Nigdy takiego związku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adrianos napisał:

Każda samotna matka z dzieckiem raczej myśli tak: znajde faceta to będzie dbał o moje dziecko, będzie się poświęcać dla niego, żeby było szczęśliwe i żeby czuło się najważniejsze.

I to jest bardzo złe podejście kobiety z dzieckiem do faceta, mało perspektywiczne.

 

Mianowicie jeśli nie dba o faceta, czas demo się skończył, seks coraz rzadziej, niezadowolona, wieczna mina srającego kota to ten dostarczyciel dóbr dla niej i dziecka obróci się na pięcie i tyle go będzie widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Massamba_ napisał:

Mianowicie jeśli nie dba o faceta, czas demo się skończył, seks coraz rzadziej, niezadowolona, wieczna mina srającego kota to ten dostarczyciel dóbr dla niej i dziecka obróci się na pięcie i tyle go będzie widzieć.

Niekoniecznie. Teraz jest tyle cukoldòw, Januszy, spermiarzy i zwykłych nieuków że za kawałek przechodzonej cipy są gotowi sprzedać własną matkę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, trop napisał:

Niekoniecznie. Teraz jest tyle cukoldòw, Januszy, spermiarzy i zwykłych nieuków że za kawałek przechodzonej cipy są gotowi sprzedać własną matkę.

Wspaniały, brutalny tekst. 

 

Wszystko o facetach w takich związkach. 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 21:38, sleepwalking napisał:

Dużo braci tutaj piszę, że po zobaczeniu tak wielu czerwonych lampek nigdy by się w to nie wpierdolili. Tylko musicie wiedzieć jedno - wy macie już tą wiedzę, stoicie po drugiej stronie lustra i macie ŚWIADOMOŚĆ tego całego cyrku

Błąd nr 1.

Nigdy nie mów nigdy. Z pokorą do życia.

Błąd nr 2.

Nie świadomość a wiedzę mają :)

A jak życie pokazało nie raz, sama wiedza nie wystarczy.

 

Patrz przykład @Massamba_, który nie jest idiotą ale pomroczność jakiej doznał pod wpływem hormonów, emocji i dobrego seksu go załatwiła. Taka przestroga, nauczka dla wielu kogutków.

 

Błąd nr 3.

Jak widzisz, że coś robisz źle, to to zmień, zamiast darmo analizować.

Jeśli skupiasz się na analizowaniu to tak trochę jakbyś dalej tkwił w pajęczej sieci, tylko już wybudzony .. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, witam ponownie i po raz ostatni w tym temacie odnośnie mojego związku z samotną matką.

 

W sobotę miałem urodziny i jak to bywa wiadomo... Od byłej życzenia, że nawet nie liczy, że podziękuję i wreszcie robiła porządki w piwnicy i ....... znalazła moje stare, zniszczone, całe w pajęczynach brązowe trampki i chętnie się spotyka na piwko aby mi je zwrócić.

 

Czytam, nic nie odpisuje i się śmieję z tego wszystkiego, do tego już z dziesięć razy pytała w wiadomościach czy kogoś mam.

 

Po co pisać, pytać o cokolwiek skoro nawet jej nie odpisuję.

 

Jestem ciekaw kiedy otrzymam wiadomość prosto z mostu.

 

Przyjedź, wypijemy piwko, dam ci dupy i będziemy żyć długo i szczęśliwie.

 

Dzięki Bracia, to właśnie dzięki Wam wszystkim oczy już nie zarastają grotą rozkoszy a patrzę trzeźwo i z dystansem na wszystko i się tylko śmieje z tego wszystkiego.

 

Kobiety.... Schemat, schemat goni schemat i pogania schematem.

 

 

Udanego tygodnia🖐️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.