Skocz do zawartości

Siłka - byłem dzisiaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem mówiąc szczerze czym Panowie sie podniecacie, ćwiczyć w tłumie, gdzie nie można swobodnie kroku zrobić, czekać po 10 minut na każdą rzecz, żadna przyjemność z treningu, dla mnie to dramat.

 

Ale na szczęście spora część się wykruszy za jakiś czas i będzie ja dawniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, taka ciekawostka. Nie wiem czy też tak macie? Mam czterdziechę i teraz zakwasy generalnie łapią mnie dopiero 2 dni po wysiłku i to takie potrafią aż za łeb drzeć. Z 10 lat temu to miałem po wieczornym treningu od rana. Czy to już kurwa starość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Wiecie co, taka ciekawostka. Nie wiem czy też tak macie? Mam czterdziechę i teraz zakwasy generalnie łapią mnie dopiero 2 dni po wysiłku i to takie potrafią aż za łeb drzeć. Z 10 lat temu to miałem po wieczornym treningu od rana. Czy to już kurwa starość?

Myślę, że prędzej rozsądek. Nie przeginasz głupio. Poza tym w okolicy 40 roku życia osiąga się maksimum wydolności krążeniowo tlenowej jeśli ćwiczyłeś regularnie. Sportowcy jeśli się nie zajechali i nie mieli kontuzji często w tym wieku osiągają najlepsze wyniki. Szczególnie dotyczy to sportów wytrzymałościowych. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Wiecie co, taka ciekawostka. Nie wiem czy też tak macie? Mam czterdziechę i teraz zakwasy generalnie łapią mnie dopiero 2 dni po wysiłku i to takie potrafią aż za łeb drzeć. Z 10 lat temu to miałem po wieczornym treningu od rana. Czy to już kurwa starość?

 

Mam podobnie z tym, że jeden dzień po.

 

Cały czas chodzę do podziemnej siłowni, zrobiłem spoko progres, a byłby większy gdyby nie przerwy, a to kontuzja, a to covid przechodziłem, a to jeszcze co inne.

 

Jedno jest pewne, na wiosnę wszystkie witaminki moje. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Wiecie co, taka ciekawostka. Nie wiem czy też tak macie? Mam czterdziechę i teraz zakwasy generalnie łapią mnie dopiero 2 dni po wysiłku i to takie potrafią aż za łeb drzeć. Z 10 lat temu to miałem po wieczornym treningu od rana. Czy to już kurwa starość?

Jestem przed 40-stką, zakwasy łapią mnie 2 dni po wysiłku i napierdalają przez kolejne 2 albo 3... Obawiam się, że to starość :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Kuuuuurwaaaaaa co za dziki tłum :D Ja pierdolę, klata w 3 piętrowym klubie po trzech chłopa na zmianę robi na jednej ławce. Cipki na recepcji nie nadążają wpuszczać. Fantastycznie!

wow  "cipki na recepcji" - ty to jesteś panisko!

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Master napisał:

Pytanie do tych, którzy byli na siłce w ostatnich dniach:

 

- Musieliście płacić za rejestrację w jakimś związku sportowym?

Za 50 zł zostałem członkiem jakiegoś Stowarzyszenia, nawet nie wiem którego :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Master said:

Pytanie do tych, którzy byli na siłce w ostatnich dniach:

 

- Musieliście płacić za rejestrację w jakimś związku sportowym?

 

Ja wlasnie tak na legalu latam od listopada. 20zl za licencje federacji nac. Do niektórych policja i sanepid się czepiali ale po pokazaniu licencji i sprawdzeniu nic nie mogli zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Shit test odbiłem rozwodem napisał:

Wiecie co, taka ciekawostka. Nie wiem czy też tak macie? Mam czterdziechę i teraz zakwasy generalnie łapią mnie dopiero 2 dni po wysiłku i to takie potrafią aż za łeb drzeć. Z 10 lat temu to miałem po wieczornym treningu od rana. Czy to już kurwa starość?

Starość. Mi bliżej do 40 niż dalej. Zakwasy też z opoznieniem. Jak, spompowalem bicepsy miałem takie zakwasy, że gdy prostowałem ręce to mi się rzygać chciało. Dziwna sprawa na mska. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.