Skocz do zawartości

Strategia matrymonialna kobiet w Polsce


Conrad

Strategia matrymonialna kobiet w Polsce - wykres  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wykres przedstawiony potwierdza się w Twoim przypadku, czy zgadzasz się z nim?

    • Tak
      10
    • Nie
      5
    • Jeszcze nie wiem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, 

Ciągle przejawiają się wątki o atrakcyjności, zarobkach, samorozwoju i o tym jak nas kobiety przez to postrzegają. Na grupie MGTOW Polska ktoś w grudniu wkleił taki wykres,  trochę śmieszny, trochę straszny. Jak Wasze doświadczenie życiowe się w to wpisuje, potwierdzacie to. Rozumiem, że partnerka ma SMV  zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki. 


comment_1609256706aLLfPdm5TPS907qjuEXfL9

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conrad w zasadzie tak ALE:

 

1. ONS obniżyłbym do 7/10. Mówimy o samym "gołym" wyglądzie, nie że ktoś jest gangusem, patolą i tym wszystkim co powoduję, że Pani "nie wiedziała co się z nią stało". ONS dla facetów 7-10/10 w 2021 roku to nic trudnego, oczywiście CZAD ma dostęp do innych panienek niż facet 7/10 (chyba, że nadrobi pozycją społeczną i kasą). Nie piszę tu tez o ONSach z starszymi babkami czy samotnymi mamuśkami bo to zupełnie inna bajka....

2. W przypadku CZADA 9-10/10 do związku nie są potrzebne żadne pieniądze ona będzie kłamać rodzicom i znajomym, że on jednak coś robi. CZAD o ile nie spieprzy sobie życia zabombelkowaniem idzie w kontaktach z kobietami całe życie na lvl easy*

3. Jeśli chodzi o "może być nie znajdę lepszego" oraz "betabankomat" wszystko się zgadza z zastrzeżeniem że Pan 5/10 , przy odpowiednie kasie, też wpadnie w ligę "nic lepszego nie znajdę"

4. "Fuj, obrzydliwe" w wielu przypadkach rozszerzyłbym na 6/10. Rynek i gra stają się coraz bardziej wymagające, a to co jeszcze 10 lat temu było 6-7/10 dziś to 5/10 (mowa o facetach).

 

Teraz jeszcze trzeba założyć kogo dotyczy ten wykres? Jeśli"

1. Pani 18-21 - to na 99% jest zainteresowana w dzisiejszych czasach tylko hajsem albo pukaniem więc tutaj "miłość" to tylko Czad i motylki

2. Pani 22-28 - Znów tutaj położyłbym bardziej nacisk na wygląd, bo cześć z tych lasek uważa, że "mają prawo się wyszaleć" i kasa jest mniej ważna. Z drugiej strony, część 23-28 nabiera trochę pokory do życia i rozumu i wtedy spuszczają z tonu co do wyglądu faceta ale bardziej liczy się pozycja i zasoby. Moim zdaniem najfajniejsza grupa do szukania sobie kobiety.

3. 30+ - tutaj przesunięcie w stronę kasy, dla tych co się chcą wiązać, będzie dużo mocniejsze ale jest też masa "wiecznie młodych" Tinderówek, co chcą się tylko pukać. Generalnie 30+ są podobnie hipergamiczne jak młode gówniary, a jeszcze jak Pani ma trochę hajsu za tyrkę w korpo to piąteczek i sobota w klubie, pukanko, kacyk w niedzielę, a w tygodniu Tinder.

 

Podsumowując - wykres bardzo dobry ale uśredniony. On inaczej wyglądałby u laski 2/10, 5/10, 7/10 a inaczej u 10/10. Ale to chyba jasne ;) 

 

Mogę również powiedzieć, na przykładzie faceta całe życie balansującego między 5-7 (może dla niektórych pań 8)/10, z wyglądu że każdy skok w wyglądzie powodował od razu znaczne zwiększenie zainteresowania kobiet.

 

Wystarczy zrobić prosty test - wrzućcie gdziekolwiek Wasze zdjęcia niepozowane, a potem pozowane i obrobione. Proste.

 

*Wśród kobiet młodszych, a już na pewno poniżej 25 roku życia i lasek z Tindera z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że ta sama Myszka, która jest taka cicha i spokojna dla każdego z nas (chłopak 5-8/10) raczej na pewno przynajmniej raz miała ONSa z Panem 9-10/10, a jeśli to jest kobieta z Tindera to... :D 

 

Podsumowując - olać księżniczki (MGTOW), brać co jest (Blue Pill) albo maksymalizować własne SMV (Red Pill).

 

PS Tak wiem - niektórych koledzy pukają "modelki", a są brzydcy i biedni :D

PS 2 Ten wykres nie jest ani śmieszny ani straszny. To natura. Czasy mamy jakie mamy, kobiety wybierają i przebierają jak w ulęgałkach, a stado spermiarzy za nimi lata. Podejmujesz rękawicę albo nie. Wolny wybór jeszcze pozostał

PS 3 Olszak, z kanału "Ocal Siebie", mówił o tym, żeby ludzie o słabej i średniej atrakcyjności nie zagłębiali się w mechanizmy parowania, psychologię ewolucyjną itp. ponieważ to może odebrać im możliwość szczęścia w życiu (w sensie szczęścia w związku). Ja jednak wolę prawdę.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gościu napisał:

@niemlodyjoda

Narysowałbyś kilka wersji wykresu, to łatwiej będzie czytać :)

 

 

Ja tu nie jestem ewangelistą Red Pilla czy psychologii ewolucyjnej więc niestety ale nie :D 

 

Ale kilka uwag, bardziej spostrzeżeń:

1. Samotne kobiety po 30stce oraz samotne matki i dziewczyny 18-21 mają dużo wspólnego ze sobą. Jedne już zalatują desperacją bądź są nieustatkowanymi kobietami ze znacznym przebiegiem, drugie jawnie kupczą swoimi wdziękami licząc na zapewnienie beciaka co pomoże utrzymać bąbla, trzecie "muszą się wyszaleć" - więc jeśli masz zasoby pożądane przez każdą z tych grup (2 pierwsze hajs, trzecia wygląd) o seks jest dziś mega łatwo. Np. Tinder, w przypadku dobrego wyglądu, to rezerwuar do masy seksu. Jeśli słabo/ przeciętnie wyglądasz - z 30+, jeśli b. dobrze - z małolatami,

2. Czym młodsza Pani tym wygląd ma większe znaczenie, a zasoby mniejsze,

3. W moim odczuciu kobieta na stałego partnera chce faceta minimum "2 piętra" w SMV wyżej od niej samej - czym starsza tym mniejsze wymagania,

4. Nie można mylić SMV na One Night Stand z SMV do związku tylko należy pamiętać, że jeśli ktoś jest kiepski z wyglądu to na "miłość" nie ma co liczyć, a związek będzie z wyrachowania bądź desperacji,

5. Niestety skłaniam się ku twierdzeniom, że nie ma kobiety, która w odpowiednich warunkach (zazwyczaj chodzi o to aby nikt się nie dowiedział) nie zdecyduje się na ONS z facetem z TOPki czyli 9-10/10,

6. Jeśli od czasów bycia nastolatkiem i w początkowym okresie studiów (15-21 lat) dany osobnik nie zmienił wyglądu (nie schudł, nie przytył, nie przypakował itp.) to jego realne SMV jest banalnie proste do określenia - to pochodna zainteresowania koleżanek w jego wieku. CZAD-nieśmiały będzie "uroczy", a zwykły chłopak "ofermą".

 

Można sobie wypierać, że to tak nie działa i stawiać na mityczną "ramę", "charakter" albo wierzyć, że jak się wygląda słabo ale będzie miało kupę hajsu to kobiety same przyjdą. Nie dziś i nie w tych czasach.

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Betabankomat" rozciągnął bym kosztem " fuj obrzydliwe" na każdego faceta zarabiającego powyżej 5k niezależnie od wyglądu.

 

Poza tym z całym wykresem się nie do końca zgadzam chyba że miałby się odnosić do kobiet sprzed 20 lat to może tak.

 

Dla dzisiejszych się liczy przede wszystkim na ile można cię odjebać i czy się dasz więc w sumie całość można by zamknąć w jednym kwadracie podzielonym na dwa pola " chce wziąść ślub i wierzy, że kobieta daje w życiu szczęście" - czytaj nadaje się i " nie chce wziąść ślubu i przejrzał jakimi jesteśmy kurwami" - czytaj nie nadaje się.

 

Cała reszta, którą sobą reprezentujesz lub nie to dla niej tylko tło.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

On inaczej wyglądałby u laski 2/10, 5/10, 7/10 a inaczej u 10/10. Ale to chyba jasne

Nie Do końca jasne.

WYSTARCZY zmienić klub z przesunięciem fazowyn(cena lokalna) i ta skala jest z dupy wzięta.

 

TERAZ patrząc z gry 'ulicznej' nic się nie zgadza.

Laski są tak tępe teraz, że nie odróżniają tablić w lisingu od własnych.

Mieszkanie można wynajmować na pukanko.

Zatem moje pytanie by było.... W jakiej społeczności ten wykres naniesiono i przy jakiej średniej krajowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 godzin temu, Conrad napisał:

Rozumiem, że partnerka ma SMV  zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki. 

 

Dzisiaj mamy wolność seksualną dlatego dla kobiet mężczyzna zaczyna się od 7/10 SMV.

Znalezione obrazy dla zapytania: smv wykres

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wykres można by było poszerzyć o wiek bo np. według tego wykresu mężczyzna 5/10 SMV z zarobkami 2K może być dla kobiety póki nie znajdzie lepszego, ale 4/10 gdzie różnica jest minimalna z takimi zasobami już nie? Do tego nie ogary 9-10/10 SMV tylko ONS? wątpię bo kobieta jakby takiego dorwała to z rąk by nie wypuściła, mało tego kredyt by wzięła, samochód kupiła byle by tylko symetron przy niej został. Mężczyźni bankomaty to zazwyczaj 5-6/10 SMV a w przypadku dobrze zarabiających bądź nie ogarniętych 7-8/10 SMV to dla przeciętnych kobiet i tak będzie miłość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie widziałem pewne niepopularne na forum zjawisko tj. zostawianie samca alfa z charakteru i wyglądu, dla samca bety, ponieważ alfa nigdy nie da się przemielić.

 

Mieszanka nienawiści i pożądania do samca alfa, jest dla niektórych kobiet wybuchowa ( idą w tango), jednak na codzień większość kobiet przejawia patologiczną potrzebę dominacji w związku, co jest z alfą niemożliwe, więc dominują betę i TO JE SPEŁNIA.

 

Podświadomość kobiet w ostatnich czasach zmienił internetowy telewizyjny bełkot niezależnej telewizji i to wszystko działa dziś już trochę inaczej.

 

Kobiety pragną też straszliwie zasobów w postaci pieniędzy, facet , który się nie dzieli, jest zazwyczaj rzucany dla brzydszego, beciaka, który się dzieli.

 

Materializm współczesnych kobiet to podstawa ich egzystencji.

 

Emocje też ważne, stąd częste zdrady uległych, z dominującymi.

 

Możesz być jak Brad Pitt, jak się nie dzielisz , nie chcesz ślubu to po czasie jest, nazwijmy to „zanik namiętności” hehe.

A co do tego typu wykresu to relacje z kobietami są zbyt nieprzewidywalne by coś w ten deseń tworzyć.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety potrafią sobie wiele zracjonalizować, koleś z nadwagą, ale z kasą będzie słodki, bez kasy będzie ohydny. Czytałem niedawno "Głupcy Umierają" M. Puzo i tam zawsze w mniemaniu bohaterek przystojniakiem był ten, który wygrywał w kasynie, a potem rozpoczynała się próba dojenia, jeśli się dało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w zasadzie jako przystojnemu, ogarniętemu, zamożnemu facetowi obecna sytuacja odpowiada. Mogę mieć od kobiety wszystko co chcę a później jak w słowach piosenki "zaliczona - odstawiona", w przeszłości musiałbym się z kobietą ożenić a tak korzystam z życia nie ponosząc praktycznie żadnych kosztów. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Julek obecnie to tylko do zaliczania jak ktoś lubi licznik nabijać. 

 

Niedalej jak wczoraj taką miłą dla oka bruneteczkę przyuważyłem w sklepie, gdzieś 26-28 lat. Chciałem zagadać, ale rozmawiała przez tel. Jak posłuchałem o czym, to mi ochota przeszła 😁

 

A było gadane z psiapsiółą o zaliczaniu "frajerów z Tindera" 😁

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

Nie masz szans.

A tak poważnie - jeśli będziesz sobie to ciągle afirmować to z pewnością tak będzie. Lęk przed kobietami bierze się właśnie z tego typu przekonań.

Rozejrzyj się wokół siebie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy ruchają tylko piękni i bogaci.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

 

Będziesz uprawiał seks z kobietami jakie wynikają z  Twojego SMV. Czyli combo wyglądu i kasy.

 

8 minut temu, maroon napisał:

Większość Julek obecnie to tylko do zaliczania jak ktoś lubi licznik nabijać. 

 

Nie tylko Julek. Pań dyrektorek, psycholoszek, doktorantek itp. też. 

 

9 minut temu, johnnygoodboy napisał:

Rozejrzyj się wokół siebie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy ruchają tylko piękni i bogaci.

 

Oczywiście, że nie - seks uprawiają wszyscy, tylko, że w zależności od rozdzielnika o którym mowa wyżej.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wykresu jestem

 

Może być dopóki nie znajdę lepszego

 

Ciężko się do tego odnieść bo każda z moich partnerek planowała ze mną wspólną przyszłość i nie zdradziła czy nie szukała na boku.

 

Nie licząc jednej borderki, która jest wyjątkiem od normy. Do tego w czasach kiedy moja wiedza na temat relacji była zerowa, a zbroja aż lśniła.

 

Śmiem jednak twierdzić, że wykres całkiem dobrze wykonany i w dużym procencie może się sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kasą to nie da się tego tak prosto ujednolicić. 20 latek który zarabia 5k może robić wrażenie, ale 25 latek zarabiający 5k w dużym mieście? Masa jest takich osób. Na wsi te 5k dalej może być imponujące.

 

Z kolei 5k w wieku 30 lat dla żadnej pani nie będzie powalające. Masa facetów po 30 będzie w dużym mieście zarabiać 10k (programiści, lekarze, prawnicy, osoby z własnym biznesem) więc te 10k też szału nie zrobi - nie podniesie atrakcyjności. Po 30 żeby facet byl atrakcyjny "finansowo" to musi conajmniej 15 albo 20 netto miesięcznie zarabiać. Albo wyglądać na bogatszego niż jest w rzeczywistości

 

Mowa o dużych miastach bo 10k na wsi czy w małym miasteczku dalej będzie imponujące dla pań.

 

U facetów tych czynników jest więcej np popularność. Dla pań młodych 20-25 lat a nawet 30 popularność może sporo zmienić, bo one chcą się głównie pokazać, a ich główny wyznacznik to "żeby koleżanki zazdrościly". Tak więc jak ktoś ma kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji na. Youtubie albo Instagramie to niejednej julce zawrócił w głowie, bez zarabiania kupy kasy i wyglądu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.