Jump to content

Strategia matrymonialna kobiet w Polsce


Strategia matrymonialna kobiet w Polsce - wykres  

19 members have voted

 1. 1. Czy wykres przedstawiony potwierdza się w Twoim przypadku, czy zgadzasz się z nim?

  • Tak
   10
  • Nie
   5
  • Jeszcze nie wiem
   4


Recommended Posts

Bracia, 

Ciągle przejawiają się wątki o atrakcyjności, zarobkach, samorozwoju i o tym jak nas kobiety przez to postrzegają. Na grupie MGTOW Polska ktoś w grudniu wkleił taki wykres,  trochę śmieszny, trochę straszny. Jak Wasze doświadczenie życiowe się w to wpisuje, potwierdzacie to. Rozumiem, że partnerka ma SMV  zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki. 


comment_1609256706aLLfPdm5TPS907qjuEXfL9

 

 • Like 5
Link to post
Share on other sites

@Conrad w zasadzie tak ALE:

 

1. ONS obniżyłbym do 7/10. Mówimy o samym "gołym" wyglądzie, nie że ktoś jest gangusem, patolą i tym wszystkim co powoduję, że Pani "nie wiedziała co się z nią stało". ONS dla facetów 7-10/10 w 2021 roku to nic trudnego, oczywiście CZAD ma dostęp do innych panienek niż facet 7/10 (chyba, że nadrobi pozycją społeczną i kasą). Nie piszę tu tez o ONSach z starszymi babkami czy samotnymi mamuśkami bo to zupełnie inna bajka....

2. W przypadku CZADA 9-10/10 do związku nie są potrzebne żadne pieniądze ona będzie kłamać rodzicom i znajomym, że on jednak coś robi. CZAD o ile nie spieprzy sobie życia zabombelkowaniem idzie w kontaktach z kobietami całe życie na lvl easy*

3. Jeśli chodzi o "może być nie znajdę lepszego" oraz "betabankomat" wszystko się zgadza z zastrzeżeniem że Pan 5/10 , przy odpowiednie kasie, też wpadnie w ligę "nic lepszego nie znajdę"

4. "Fuj, obrzydliwe" w wielu przypadkach rozszerzyłbym na 6/10. Rynek i gra stają się coraz bardziej wymagające, a to co jeszcze 10 lat temu było 6-7/10 dziś to 5/10 (mowa o facetach).

 

Teraz jeszcze trzeba założyć kogo dotyczy ten wykres? Jeśli"

1. Pani 18-21 - to na 99% jest zainteresowana w dzisiejszych czasach tylko hajsem albo pukaniem więc tutaj "miłość" to tylko Czad i motylki

2. Pani 22-28 - Znów tutaj położyłbym bardziej nacisk na wygląd, bo cześć z tych lasek uważa, że "mają prawo się wyszaleć" i kasa jest mniej ważna. Z drugiej strony, część 23-28 nabiera trochę pokory do życia i rozumu i wtedy spuszczają z tonu co do wyglądu faceta ale bardziej liczy się pozycja i zasoby. Moim zdaniem najfajniejsza grupa do szukania sobie kobiety.

3. 30+ - tutaj przesunięcie w stronę kasy, dla tych co się chcą wiązać, będzie dużo mocniejsze ale jest też masa "wiecznie młodych" Tinderówek, co chcą się tylko pukać. Generalnie 30+ są podobnie hipergamiczne jak młode gówniary, a jeszcze jak Pani ma trochę hajsu za tyrkę w korpo to piąteczek i sobota w klubie, pukanko, kacyk w niedzielę, a w tygodniu Tinder.

 

Podsumowując - wykres bardzo dobry ale uśredniony. On inaczej wyglądałby u laski 2/10, 5/10, 7/10 a inaczej u 10/10. Ale to chyba jasne ;) 

 

Mogę również powiedzieć, na przykładzie faceta całe życie balansującego między 5-7 (może dla niektórych pań 8)/10, z wyglądu że każdy skok w wyglądzie powodował od razu znaczne zwiększenie zainteresowania kobiet.

 

Wystarczy zrobić prosty test - wrzućcie gdziekolwiek Wasze zdjęcia niepozowane, a potem pozowane i obrobione. Proste.

 

*Wśród kobiet młodszych, a już na pewno poniżej 25 roku życia i lasek z Tindera z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że ta sama Myszka, która jest taka cicha i spokojna dla każdego z nas (chłopak 5-8/10) raczej na pewno przynajmniej raz miała ONSa z Panem 9-10/10, a jeśli to jest kobieta z Tindera to... :D 

 

Podsumowując - olać księżniczki (MGTOW), brać co jest (Blue Pill) albo maksymalizować własne SMV (Red Pill).

 

PS Tak wiem - niektórych koledzy pukają "modelki", a są brzydcy i biedni :D

PS 2 Ten wykres nie jest ani śmieszny ani straszny. To natura. Czasy mamy jakie mamy, kobiety wybierają i przebierają jak w ulęgałkach, a stado spermiarzy za nimi lata. Podejmujesz rękawicę albo nie. Wolny wybór jeszcze pozostał

PS 3 Olszak, z kanału "Ocal Siebie", mówił o tym, żeby ludzie o słabej i średniej atrakcyjności nie zagłębiali się w mechanizmy parowania, psychologię ewolucyjną itp. ponieważ to może odebrać im możliwość szczęścia w życiu (w sensie szczęścia w związku). Ja jednak wolę prawdę.

Edited by niemlodyjoda
 • Like 4
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Gościu napisał:

@niemlodyjoda

Narysowałbyś kilka wersji wykresu, to łatwiej będzie czytać :)

 

 

Ja tu nie jestem ewangelistą Red Pilla czy psychologii ewolucyjnej więc niestety ale nie :D 

 

Ale kilka uwag, bardziej spostrzeżeń:

1. Samotne kobiety po 30stce oraz samotne matki i dziewczyny 18-21 mają dużo wspólnego ze sobą. Jedne już zalatują desperacją bądź są nieustatkowanymi kobietami ze znacznym przebiegiem, drugie jawnie kupczą swoimi wdziękami licząc na zapewnienie beciaka co pomoże utrzymać bąbla, trzecie "muszą się wyszaleć" - więc jeśli masz zasoby pożądane przez każdą z tych grup (2 pierwsze hajs, trzecia wygląd) o seks jest dziś mega łatwo. Np. Tinder, w przypadku dobrego wyglądu, to rezerwuar do masy seksu. Jeśli słabo/ przeciętnie wyglądasz - z 30+, jeśli b. dobrze - z małolatami,

2. Czym młodsza Pani tym wygląd ma większe znaczenie, a zasoby mniejsze,

3. W moim odczuciu kobieta na stałego partnera chce faceta minimum "2 piętra" w SMV wyżej od niej samej - czym starsza tym mniejsze wymagania,

4. Nie można mylić SMV na One Night Stand z SMV do związku tylko należy pamiętać, że jeśli ktoś jest kiepski z wyglądu to na "miłość" nie ma co liczyć, a związek będzie z wyrachowania bądź desperacji,

5. Niestety skłaniam się ku twierdzeniom, że nie ma kobiety, która w odpowiednich warunkach (zazwyczaj chodzi o to aby nikt się nie dowiedział) nie zdecyduje się na ONS z facetem z TOPki czyli 9-10/10,

6. Jeśli od czasów bycia nastolatkiem i w początkowym okresie studiów (15-21 lat) dany osobnik nie zmienił wyglądu (nie schudł, nie przytył, nie przypakował itp.) to jego realne SMV jest banalnie proste do określenia - to pochodna zainteresowania koleżanek w jego wieku. CZAD-nieśmiały będzie "uroczy", a zwykły chłopak "ofermą".

 

Można sobie wypierać, że to tak nie działa i stawiać na mityczną "ramę", "charakter" albo wierzyć, że jak się wygląda słabo ale będzie miało kupę hajsu to kobiety same przyjdą. Nie dziś i nie w tych czasach.

 

 

 

 

Edited by niemlodyjoda
Link to post
Share on other sites

"Betabankomat" rozciągnął bym kosztem " fuj obrzydliwe" na każdego faceta zarabiającego powyżej 5k niezależnie od wyglądu.

 

Poza tym z całym wykresem się nie do końca zgadzam chyba że miałby się odnosić do kobiet sprzed 20 lat to może tak.

 

Dla dzisiejszych się liczy przede wszystkim na ile można cię odjebać i czy się dasz więc w sumie całość można by zamknąć w jednym kwadracie podzielonym na dwa pola " chce wziąść ślub i wierzy, że kobieta daje w życiu szczęście" - czytaj nadaje się i " nie chce wziąść ślubu i przejrzał jakimi jesteśmy kurwami" - czytaj nie nadaje się.

 

Cała reszta, którą sobą reprezentujesz lub nie to dla niej tylko tło.

 • Like 3
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

On inaczej wyglądałby u laski 2/10, 5/10, 7/10 a inaczej u 10/10. Ale to chyba jasne

Nie Do końca jasne.

WYSTARCZY zmienić klub z przesunięciem fazowyn(cena lokalna) i ta skala jest z dupy wzięta.

 

TERAZ patrząc z gry 'ulicznej' nic się nie zgadza.

Laski są tak tępe teraz, że nie odróżniają tablić w lisingu od własnych.

Mieszkanie można wynajmować na pukanko.

Zatem moje pytanie by było.... W jakiej społeczności ten wykres naniesiono i przy jakiej średniej krajowej? 

Link to post
Share on other sites

 

 

7 godzin temu, Conrad napisał:

Rozumiem, że partnerka ma SMV  zbliżone do Ciebie, bo wtedy waga danych parametrów by rosła lub malała w zależności od skali SMV partnerki. 

 

Dzisiaj mamy wolność seksualną dlatego dla kobiet mężczyzna zaczyna się od 7/10 SMV.

Znalezione obrazy dla zapytania: smv wykres

 

 

 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Ameryki nikt tutaj nie odkrył, od zawsze tak było, że faceci mający atrakcyjny wygląd i portfel są bardziej pożądani przez kobiety.  

 • Like 3
Link to post
Share on other sites

Ten wykres można by było poszerzyć o wiek bo np. według tego wykresu mężczyzna 5/10 SMV z zarobkami 2K może być dla kobiety póki nie znajdzie lepszego, ale 4/10 gdzie różnica jest minimalna z takimi zasobami już nie? Do tego nie ogary 9-10/10 SMV tylko ONS? wątpię bo kobieta jakby takiego dorwała to z rąk by nie wypuściła, mało tego kredyt by wzięła, samochód kupiła byle by tylko symetron przy niej został. Mężczyźni bankomaty to zazwyczaj 5-6/10 SMV a w przypadku dobrze zarabiających bądź nie ogarniętych 7-8/10 SMV to dla przeciętnych kobiet i tak będzie miłość. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Wielokrotnie widziałem pewne niepopularne na forum zjawisko tj. zostawianie samca alfa z charakteru i wyglądu, dla samca bety, ponieważ alfa nigdy nie da się przemielić.

 

Mieszanka nienawiści i pożądania do samca alfa, jest dla niektórych kobiet wybuchowa ( idą w tango), jednak na codzień większość kobiet przejawia patologiczną potrzebę dominacji w związku, co jest z alfą niemożliwe, więc dominują betę i TO JE SPEŁNIA.

 

Podświadomość kobiet w ostatnich czasach zmienił internetowy telewizyjny bełkot niezależnej telewizji i to wszystko działa dziś już trochę inaczej.

 

Kobiety pragną też straszliwie zasobów w postaci pieniędzy, facet , który się nie dzieli, jest zazwyczaj rzucany dla brzydszego, beciaka, który się dzieli.

 

Materializm współczesnych kobiet to podstawa ich egzystencji.

 

Emocje też ważne, stąd częste zdrady uległych, z dominującymi.

 

Możesz być jak Brad Pitt, jak się nie dzielisz , nie chcesz ślubu to po czasie jest, nazwijmy to „zanik namiętności” hehe.

A co do tego typu wykresu to relacje z kobietami są zbyt nieprzewidywalne by coś w ten deseń tworzyć.

 • Like 8
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Kobiety potrafią sobie wiele zracjonalizować, koleś z nadwagą, ale z kasą będzie słodki, bez kasy będzie ohydny. Czytałem niedawno "Głupcy Umierają" M. Puzo i tam zawsze w mniemaniu bohaterek przystojniakiem był ten, który wygrywał w kasynie, a potem rozpoczynała się próba dojenia, jeśli się dało.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Najtrafniejszy wykres to chyba ten z YT przesłany przez @eknm2005

Czyli jeżeli hajs się zgadza to reszta nie ma znaczenia, a jeżeli brak hajsu to co najwyżej zabawa :D

 

Dodałbym jeszcze, że na osi x powinny być nie zarobki ale transfer hajsu w jedną stronę :D

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Tyle energi w gwizdek. 

 

Smv, wykresy, analizy... 

Tak się czasami zastanawiam czy dotyczą one kobiet, poznawania ich czy lotów na marsa. 

 

Ani to śmieszne ani straszne. 

Ale nie mam nic przeciwko, bawcie się dalej. 

 

 • Like 3
Link to post
Share on other sites

Mi w zasadzie jako przystojnemu, ogarniętemu, zamożnemu facetowi obecna sytuacja odpowiada. Mogę mieć od kobiety wszystko co chcę a później jak w słowach piosenki "zaliczona - odstawiona", w przeszłości musiałbym się z kobietą ożenić a tak korzystam z życia nie ponosząc praktycznie żadnych kosztów. 

 • Like 2
 • Confused 1
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

Poruchasz. 

Tylko określ swój możliwy target i nie czytaj głupot. 

 

 • Like 4
Link to post
Share on other sites

Większość Julek obecnie to tylko do zaliczania jak ktoś lubi licznik nabijać. 

 

Niedalej jak wczoraj taką miłą dla oka bruneteczkę przyuważyłem w sklepie, gdzieś 26-28 lat. Chciałem zagadać, ale rozmawiała przez tel. Jak posłuchałem o czym, to mi ochota przeszła 😁

 

A było gadane z psiapsiółą o zaliczaniu "frajerów z Tindera" 😁

 

 

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

Nie masz szans.

A tak poważnie - jeśli będziesz sobie to ciągle afirmować to z pewnością tak będzie. Lęk przed kobietami bierze się właśnie z tego typu przekonań.

Rozejrzyj się wokół siebie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy ruchają tylko piękni i bogaci.

 • Like 2
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

 

Będziesz uprawiał seks z kobietami jakie wynikają z  Twojego SMV. Czyli combo wyglądu i kasy.

 

8 minut temu, maroon napisał:

Większość Julek obecnie to tylko do zaliczania jak ktoś lubi licznik nabijać. 

 

Nie tylko Julek. Pań dyrektorek, psycholoszek, doktorantek itp. też. 

 

9 minut temu, johnnygoodboy napisał:

Rozejrzyj się wokół siebie i sam sobie odpowiedz na pytanie czy ruchają tylko piękni i bogaci.

 

Oczywiście, że nie - seks uprawiają wszyscy, tylko, że w zależności od rozdzielnika o którym mowa wyżej.

 

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Według wykresu jestem

 

Może być dopóki nie znajdę lepszego

 

Ciężko się do tego odnieść bo każda z moich partnerek planowała ze mną wspólną przyszłość i nie zdradziła czy nie szukała na boku.

 

Nie licząc jednej borderki, która jest wyjątkiem od normy. Do tego w czasach kiedy moja wiedza na temat relacji była zerowa, a zbroja aż lśniła.

 

Śmiem jednak twierdzić, że wykres całkiem dobrze wykonany i w dużym procencie może się sprawdzać.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mati248 napisał:

Czyli mówicie że jak z mordy jestem 4/10, to nie porucham(tak właściwe jest) ? 

operacja plastyczna = SMV+ :D

transfer hajsu = SMV++ :D

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Z tą kasą to nie da się tego tak prosto ujednolicić. 20 latek który zarabia 5k może robić wrażenie, ale 25 latek zarabiający 5k w dużym mieście? Masa jest takich osób. Na wsi te 5k dalej może być imponujące.

 

Z kolei 5k w wieku 30 lat dla żadnej pani nie będzie powalające. Masa facetów po 30 będzie w dużym mieście zarabiać 10k (programiści, lekarze, prawnicy, osoby z własnym biznesem) więc te 10k też szału nie zrobi - nie podniesie atrakcyjności. Po 30 żeby facet byl atrakcyjny "finansowo" to musi conajmniej 15 albo 20 netto miesięcznie zarabiać. Albo wyglądać na bogatszego niż jest w rzeczywistości

 

Mowa o dużych miastach bo 10k na wsi czy w małym miasteczku dalej będzie imponujące dla pań.

 

U facetów tych czynników jest więcej np popularność. Dla pań młodych 20-25 lat a nawet 30 popularność może sporo zmienić, bo one chcą się głównie pokazać, a ich główny wyznacznik to "żeby koleżanki zazdrościly". Tak więc jak ktoś ma kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji na. Youtubie albo Instagramie to niejednej julce zawrócił w głowie, bez zarabiania kupy kasy i wyglądu.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Gościu napisał:

operacja plastyczna = SMV+ :D

 

Dziwi mnie, że prawie każdy pisze o siłowni i ogarnięciu się fizycznym, a nikt nie doradzi poprawić sobie urodę twarzy. Przecież twarzowe jest wyżej punktowane.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.