Skocz do zawartości

Wykopek rozmawia z Julkami ze swoją elektroniczną "żoną"


LiderMen

Rekomendowane odpowiedzi

Mina Julek bezcenna.

"Ona jak typowa kobieta nadaje się tylko do seksu"

Dialog tego (32 lata) dżentelmena z dwiema młodymi 18stkami zwala z nóg.

Nowa gwiazda internetu?

Czy kolejna postać do hejtowania?

Według mnie postać bardzo pozytywna o czym świadczą także komentarze pod filmikiem.

Polecam na wesoło.

 

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża w tym nagraniu jedno - te dziewczyny wyglądają jak klony. Na bank te same poglądy, ta sama muzyka, te same filmy, te same peje na fejsie i ten sam tik-tok. Ta sama szminka choćbym się nie zdziwił jakby wary już miały ostrzyknięte w tym wieku.

Faceta propsuję.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waliłem kiedyś to gumiane cudo, po alkoholu przewyższa w łóżku 70 % kobiet.

 

Nie żartuję.

 

Seksualna pasja wynika z pasji życiowej, z wysokiej energii, sama chemia i podniecenie na widok partnera nie wystarcza, to się  czuje.

 

Wysoką energią życiową może poszczycić się garstka kobiet.

Miny koncertowe lasek :D 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LiderMen napisał:

Dialog tego (32 lata) dżentelmena z dwiema młodymi 18stkami zwala z nóg.

 

Typ wygląda na min 10 lat więcej.

 

No i pytanie ile w tym jest beki, a ile to realia.

 

edit

 

Sprawdziłem jego filmografię i wychodzi, że nawet ku.rwa z Roxy mu odmówiła 🤣

Edytowane przez Pancernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja za kilka lat jak:

1) odloze wiecej kasy na androida

2) beda one bardziej zaawansowane, bo obecne modele sa za slabe

3) staram sie schudnac wiec moze troche lepiej bede wygladal :D

 

1 hour ago, Król Jarosław I said:

Jak miałem 13 lat kupiłem se dmuchana lalkę w sex- shopie.

 

Potwierdzam to ci pisze @RENGERS kawałek balonu przebijał wszystkie kobiety które miałem " z miłości" i kilka sfoszonych div.

Sie sprawdza opinie wczesniej ;)

Edytowane przez eknm2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, gówniary jak z jednej taśmy zdjęte. Wyroby kobietopodobne, czy może esencja współczesnej kobiety?

 

Kupiłbym ze dwie takie silkonowe lale (np. białą i murzynkę, czy jaką Azjatkę), a potem ruchał je przed kamerką i sprzedawał nagrania spermiarzom i innym frajerom. Myślę, że po kilku tygodniach zakup lalek by się zwrócił.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem fragmenty jego rozmowy. Moim zdaniem gość jest na tym forum. Wkręca innych w zabawny sposób. Przemycając w wypowiedziach wiedzę z forum, Marka, RedPill, BlackPill, MGTOW, itp. Choć mnie odstrasza nieco, sposób przekazania tych prawd.

https://www.youtube.com/watch?v=8_ahkjcVfKg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Morfeusz napisał:

Obejrzałem fragmenty jego rozmowy. Moim zdaniem gość jest na tym forum. Wkręca innych w zabawny sposób. Przemycając w wypowiedziach wiedzę z forum, Marka, RedPill, BlackPill, MGTOW, itp. 

Forum nie ma monopolu na tego typu treści. Wszystkiego co mówi Wykopek można dowiedzieć się na wykopie na tagach #przegryw i #blackpill. Jego konto to WykopekBordo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

Rzeczywiście, gówniary jak z jednej taśmy zdjęte. Wyroby kobietopodobne, czy może esencja współczesnej kobiety?

 

Kupiłbym ze dwie takie silkonowe lale (np. białą i murzynkę, czy jaką Azjatkę), a potem ruchał je przed kamerką i sprzedawał nagrania spermiarzom i innym frajerom. Myślę, że po kilku tygodniach zakup lalek by się zwrócił.

Ty wiesz że za to by płacili. Znalazła by się masa ludzi co by chcieli to oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LiderMen napisał:

Mina Julek bezcenna.

"Ona jak typowa kobieta nadaje się tylko do seksu"

Dialog tego (32 lata) dżentelmena z dwiema młodymi 18stkami zwala z nóg.

Nowa gwiazda internetu?

Czy kolejna postać do hejtowania?

Według mnie postać bardzo pozytywna o czym świadczą także komentarze pod filmikiem.

Polecam na wesoło.

 

Julki z wrażenia musiały się napić😁 Ich miny bezcenne kiedy mężczyzna mówi cytuje. "Kobiety do niczego się nie nadają prócz seksu"😂🤣 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Iceman84PL napisał:

Julki z wrażenia musiały się napić😁 Ich miny bezcenne kiedy mężczyzna mówi cytuje. "Kobiety do niczego się nie nadają prócz seksu"😂🤣 


A potem te same Julki przy których przeciętny bywalec internetu się obsra ze stresu w jej pobliżu (ta blondyna jest bardzo atrakcyjna), będą się śmiały z gościa z tłustymi włosami, mieszkającego w chlewie w którym może już coś się zalęgło, otyłego brzydala z lalką, bo jemu ewentualnie zostałyby samotne mamusie 3/10. Innymi słowy robak próbuje złożyć młode i dopierdalać innym w ramach emocjonalnego zadośćuczynienia, bo on jest "świadomy". Nie, nie jest świadomy - być może jest kimś w rodzaju społecznego zjeba, że musi pompować e-erekcję w taki sposób.

Jego słowa są raczej śmieszne i smutne, te dziewczyny nawet nie wyglądały na striggerowane, prędzej na rozbawione i może trochę zażenowane.

Żeby te słowa miały realny oddźwięk, dobrze by było gdyby głosił je człowiek, który coś sobą reprezentuje. W innym wypadku jest po prostu żałosny. Jak biedak, który złorzeczy bogatym - taki człowiek znajdzie respekt i uznanie właściwie wśród swoich. U osób stojących wyżej jest po prostu żałosny, a tą żałość można widzieć właściwie w komentarzach pod tym filmem. 

Widok nędzy i rozpaczy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer chyba nie załapał, że wykopek jest streamerem komikiem i wszystko robi w celach humorystycznych. To samo z dzwonieniem na divy i linie samobójczą. ,,Bardzo atrakcyjna" nie bez powodu w cudzysłowiu. Na tle moich znajomych z liceum byłaby przeciętna, a było to niedawno więc mnie pamięć i nostalgia nie myli. Do tego ta ściana tapety. 

 

Edytowane przez Salius Ketman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Przeciętniara z grubą tapetą. I to już w tak młodym wieku.

Tapeta aż wali po oczach.

 

3 minuty temu, Salius Ketman napisał:

wszystko robi w celach humorystycznych.

To akurat średnio pozytywne robić sobie jaja z telefonu zaufania, ale dostrzegam pewne plusy i minusy. Ci co chcieli by zadzwonić na taki numer przez takie akcję się załamią i tego nie zrobią, a ci co sami kiedyś komuś doradzali lub przyjdzie im doradzać osobie w silnej depresji mocno się zastanowią czy to aby na pewno pomocne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.