Skocz do zawartości

Wykopek rozmawia z Julkami ze swoją elektroniczną "żoną"


LiderMen

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Salius Ketman napisał:

@Messer chyba nie załapał, że wykopek jest streamerem komikiem i wszystko robi w celach humorystycznych. To samo z dzwonieniem na divy i linie samobójczą 


Aa, w ten sposób. Właściwie nie wiem kim jest ten człowiek i raczej nie chce wiedzieć. Oceniłem po pierwszym filmiku, bo tych przegrywów tyle ostatnio wypełzło ze swoich nor na światło dzienne, że raczej nie mam ochoty wchodzić ciągle w te same klimaty. Dziękuję za wyprostowanie. :) 
 

 

8 minut temu, zychu napisał:

? Gdzie ty masz oczy?

Przeciętniara z grubą tapetą. I to już w tak młodym wieku. Obrzydliwe.


Nie jest przeciętna. Ma szczupłe ciało, ładnie zarysowaną żuchwę i ogólnie atrakcyjną twarz - myślę, że około 7/10 w zależności kto ocenia. Mi się u niej zęby nie podobają, bo ma je bardzo duże. Mimo wszystko, wiesz jakie ona musi mieć wzięcie? :) Takie, że facet o jej atrakcyjności musiałby stanąć na naprawdę bardzo, ale bardzo dużym portfelu, żeby mieć coś podobnego. Fakty są takie, że to ona rozdaje karty, a jak mówił William James - Prawdą jest to, co działa. 

Kiedy tutaj się mówi o przeciętniarze, ona może żonglować kolesiami zgodnie z własnym uznaniem i ma do wyboru setki jak nie tysiące kolesi, którzy z dużą chęcią weszliby z nią w związek i finansowali jej zachcianki. Ups. :) Na takie coś może pozwolić sobie facet, który jest może genetycznym wybrańcem i to musi się wysilić, żeby składać propozycje poznanym kobietom. I w sumie na tym tą rozmowę można skończyć.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Salius Ketman napisał:

@Messer chyba nie załapał, że wykopek jest streamerem komikiem i wszystko robi w celach humorystycznych. 

 

Czyli, że ten syf dookoła, brud, puste butelki po piwie to scenografia lub CGI na greenscrenie? Koleś po zakończeniu nagrywania prostuje się, myje włosy, zrywa drugi podbrudek i żyje jak wszyscy inni? Nie wydaje mi się. Cały ten "dystans do siebie" i emanacja własnych wad i niedoskonałości nie prowadzi do niczego dobrego. To taka kropla drążąca skałę ego. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, horseman napisał:

 

Czyli, że ten syf dookoła, brud, puste butelki po piwie to scenografia lub CGI na greenscrenie? Koleś po zakończeniu nagrywania prostuje się, myje włosy, zrywa drugi podbrudek i żyje jak wszyscy inni? Nie wydaje mi się. Cały ten "dystans do siebie" i emanacja własnych wad i niedoskonałości nie prowadzi do niczego dobrego. To taka kropla drążąca skałę ego. 

Taaa.... Czego nie zrobi prawdziwy artysta dla sztuki. Oczywiście artysta-performer. Tak jak w Hollywood aktorzy wcielają się w postacie, które mają zagrać i zmieniają sylwetkę tak pewnie i tutaj nasz "komik" musiał się latami przygotowywać do tak śmiałej roli. Poświęcił własne bujne włosy i kaloryfer na brzuchu i stał się specjalnie brudasem grubasem żyjącym w norze w jakimś pekinie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

Jego słowa są raczej śmieszne i smutne, te dziewczyny nawet nie wyglądały na striggerowane, prędzej na rozbawione i może trochę zażenowane.

Właśnie dla mnie one zachowały się bardzo normalnie, żadnych szyderczych min itp. bardziej wydają się mi one "zdumione" lekko typem. Coś jakbyś widział pierwszy raz w życiu i cię trochę wcięło XD 

43 minuty temu, Messer napisał:

Mimo wszystko, wiesz jakie ona musi mieć wzięcie? :) Takie, że facet o jej atrakcyjności musiałby stanąć na naprawdę bardzo, ale bardzo dużym portfelu, żeby mieć coś podobnego. Fakty są takie, że to ona rozdaje karty

No gorzka pigułka którą trzeba przełknąć... cipa rządzi światem :3

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Salius Ketman napisał:

@Messer chyba nie załapał, że wykopek jest streamerem komikiem i wszystko robi w celach humorystycznych. To samo z dzwonieniem na divy i linie samobójczą.

 

Noo, komik w chu.j.

 

Mam wrażenie, że tego typu osoby, to ludzie obserwują tylko po to, aby móc się pocieszyć faktem, ze gdzieś tam w odmętach internetów jest jeszcze ktoś bardziej zjebany niż oni sami. Dowartościowanie się czyimś kosztem, gdzie część osób temu zaprzeczy, a druga część nawet nie będzie świadoma tego całego procesu, w którym tak chętnie biorą udział.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

A potem te same Julki przy których przeciętny bywalec internetu się obsra ze stresu w jej pobliżu (ta blondyna jest bardzo atrakcyjna)

 

Bez przesady z tą atrakcyjnością blondyna w okularach max 5/10 SMV i to w makijażu ta druga to góra 4/10 SMV😉

 

Godzinę temu, Messer napisał:

będą się śmiały z gościa z tłustymi włosami, mieszkającego w chlewie w którym może już coś się zalęgło, otyłego brzydala z lalką, bo jemu ewentualnie zostałyby samotne mamusie 3/10. Innymi słowy robak próbuje złożyć młode i dopierdalać innym w ramach emocjonalnego zadośćuczynienia, bo on jest "świadomy". Nie, nie jest świadomy - być może jest kimś w rodzaju społecznego zjeba, że musi pompować e-erekcję w taki sposób.

 

Na tym nagraniu nie wydaję się być dziwakiem, raczej racjonalny gość, mówi normalnie, ma wywalone co one myślą i powiedzą, który wie ,że ma niskie SMV i ogarnął sobie sex robota.

Julki mają ubaw bo to taki śmiech przez łzy bo widzą, że nawet mniej urodziwi mężczyźni mogą sobie zaspokoić potrzeby i swoje przyjemności bez udziału kobiet.

 

Godzinę temu, Messer napisał:

Żeby te słowa miały realny oddźwięk, dobrze by było gdyby głosił je człowiek, który coś sobą reprezentuje.

Godzinę temu, Messer napisał:

Widok nędzy i rozpaczy.

 

Czy ja wiem raczej zrobił swego rodzaju event by publika była zadowolona i pieniążki się zgadzały a, że może się przy tym ośmieszyć pewnie ma tego świadomość.   

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pancernik napisał:

Mam wrażenie, że tego typu osoby, to ludzie obserwują tylko po to, aby móc się pocieszyć faktem, ze gdzieś tam w odmętach internetów jest jeszcze ktoś bardziej zjebany niż oni sami.

"Komik" dostaje uwagę czyli coś, na czym mu zależy. Nieważne jak mówią, ważne, żeby mówili.

Obserwujący patrzą na to i cieszą się, że nie są tym komikiem.

Paradoksalnie każdy odnosi w tej sytuacji jakąś korzyść :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, johnnygoodboy napisał:

Obserwujący patrzą na to i cieszą się, że nie są tym komikiem.

A ja ci powiem że trochę mu zazdroszczę dystansu do siebie i odwagi w rozmowie przed kamerą, ja bym tak nie potrafił swobodnie rozmawiać.

 

Wielu z nas na tym forum także by nie odważyła się odwalać takich akcji. Zawodowi aktorzy potrafią się w gorszy sposób ośmieszać, ale oni za to biorą hajs więc są szanowani, bo "to tylko taka rola."

 

Dodam że gość ma radiową barwę głosu, czystą i dobrze się go słucha.

 

Nie czuję się od niego leprzy wręcz przeciwnie jestem w pewien sposób zszokowany jego pewną siebie postawą i śmieszy mnie w jaki sposób on rozmawia mimo że nie zawsze słowa są taktowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Iceman84PL napisał:

Julki mają ubaw bo to taki śmiech przez łzy bo widzą, że nawet mniej urodziwi mężczyźni mogą sobie zaspokoić potrzeby i swoje przyjemności bez udziału kobiet.

 

Obawiam się, że ten proces myślowy, na ten moment jest dla nich odrobinę zbyt zaawansowany i w głowach mają raczej proste, o dziwak, pośmiejmy się chwilę, bo i tak jesteśmy znudzone, a następnie damy next (co w sumie miało miejsce).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pancernik napisał:

 

Obawiam się, że ten proces myślowy, na ten moment jest dla nich odrobinę zbyt zaawansowany i w głowach mają raczej proste, o dziwak, pośmiejmy się chwilę, bo i tak jesteśmy znudzone, a następnie damy next (co w sumie miało miejsce).

W tym wieku to tak na razie się smieja i za dużo nie kumają, ale za kilka lat i to już tak wcale niedługo obudzą się z ręką w nocniku przy tzw. małej ścianie w wieku 25 lat i miny będą mieć nie tęgie jak będzie masowy dostęp do sex lakek czy prostytutek, które są tańsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iceman84PL napisał:

Bez przesady z tą atrakcyjnością blondyna w okularach max 5/10 SMV

Plus nos jak u nosacza.

 

40 minut temu, Iceman84PL napisał:

ta druga to góra 4/10 SMV😉

 

Za to ta wygląda jak chiński kartofel.

 

41 minut temu, Iceman84PL napisał:

raczej racjonalny gość, mówi normalnie, ma wywalone co one myślą i powiedzą, który wie ,że ma niskie SMV

Kogoś mi przypomniałeś. 

 

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

"Teraz rozmawia pan ze mną,

I w jaki sposób to powiedziała. 

 

Godzinę temu, horseman napisał:

Czyli, że ten syf dookoła, brud, puste butelki po piwie to scenografia lub CGI na greenscrenie?

Można bardzo łatwo sprawić np takie wrażenie. Ja np mam portfel wypchany Jagiełłami i Zygmuntami. No i już kilka osób myślało że "mam kasę", także sam widzisz że to łatwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Iceman84PL said:

W tym wieku to tak na razie się smieja i za dużo nie kumają, ale za kilka lat i to już tak wcale niedługo obudzą się z ręką w nocniku przy tzw. małej ścianie w wieku 25 lat i miny będą mieć nie tęgie jak będzie masowy dostęp do sex lakek czy prostytutek, które są tańsze. 

Żarcik taki sytuacyjny. 

 

Siedzimy na ognichu. Do kumpla się małolata przywala, 24 wiosenki. 

 

Rzucił do niej na odczepne "Jak się tak lepisz, to maybe baby?". Suchar straszny, ale wszyscy w śmiech, a małolata ze śmiertelnie poważną miną "Do zapłodnienia to ja mam kolejkę chętnych na 3 lata do przodu! ". 

 

Samo life 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za komik? Żaden z niego komik...

@Messer wyczerpał temat i podsumował tak jak jest.

 

Zamiast obserwować i tracić czas na pseudoyoutuberow, weźcie się za robotę i coś co faktycznie wam da jakiś zwrot.  Potem podświadomie modelujecie zachowania tych, których obserwujecie na sieci.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LiderMen napisał:

A ja ci powiem że trochę mu zazdroszczę dystansu do siebie

Pytanie tylko czy aby "trochę" z tym nie przesadził 😀

Istnieje delikatna różnica między akceptacją własnych wad a rezygnacją.

Akceptacja to pierwszy, najważniejszy krok przed podjęciem zmian we własnym życiu. Przykładowo - "akceptuję to, że na tą chwilę jestem gruby", przestaję szukać dla siebie usprawiedliwień i zabieram się za siebie, żeby to zmienić.

Rezygnacja to krok ostatni. "Akceptuję to, że jestem gruby" jako coś niezmiennego i nic z tym nie robię. Chłop poszedł o krok dalej, podkręcając jeszcze własny wizerunek w imię niezrozumiałego dla mnie jajcarstwa i tzw. "dystansu do samego siebie".

Jeśli zrobienie z siebie odpychającego gościa uczyniło go szczęśliwym to mi nic do tego. Pytanie jednak jak wygląda jego życie po wyłączeniu kamerki i sczytaniu tych wszystkim pochlebnych komentarzy w stylu "ale dojebałeś tym tępym Julkom".

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na ryneczku współczesnych męskich pizd,  na dzień dzisiejszy wygląda tak, że 90 % kolesi może pomarzyć o seksie z tą czarnulą, nie mówiąc o  blondi ( która jest przeciętnie atrakcyjna wg. mnie, głównie przez uzębienie i rzadkie włosy )

 

Wasze komentarze w stylu tapeciara, brzydula, są nieadekwatne do waszego zachowania przy tego typu młodej dziewczynie, wpatrzonej w was i rozbierającej was, zaczynającej taniec języka tj. zmysłowe fellatio, ze wzrokiem skierowanym prosto w wasze oczęta :) 

 

Podświadomość nie dopuszcza nawet do siebie takiej myśli, że mogłaby spółkować z taką blondi przez sekundę, co jest w gruncie rzeczy śmieszne i świadczy o tragicznie niskim poczuciu własnej wartości i męskości i głębokim wewnętrznym cierpieniu.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

rzucają im grosza

 

 

3 godziny temu, Messer napisał:

Oceniłem po pierwszym filmiku, bo tych przegrywów tyle ostatnio wypełzło ze swoich nor na światło dzienne, że raczej nie mam ochoty wchodzić ciągle w te same klimaty.

Taki trochę patostrem i to z "kradzionym formatem". Już tu na forum było coś podobnego tylko, że facet był jakimś słynnym (?) i przystojnym instagrammerem czy innym takim. Relacje, jak to on żyje sobie ze swoją sex lalką. Ok, znalazłem, przynajmniej, bo to był chyba ten:

https://torontosun.com/life/relationships/toronto-sex-coach-sex-dolls-provide-a-non-complicated-relationship

 

Moda? Czy może producenci/dystrybutorzy tych lalek robią kampanie? No wiecie, taki marketing sieciowo/celebrycki. A komu się w PL sprzeda takie lale, więc wynajęli odpowiedniego streamera? Może za bardzo kombinuję.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych okularkach wyglądają na bardzo ynteligentne.

 

--

4 hours ago, horseman said:

Przeraża mnie facet, który zamiast zaszpachlować i pomalować ścianę to siedzi jak w norze ;) Julki, które mają dwie lewe ręce do sprzątanie mają czyściej...

 

To że ściany są odarte i szpachla wokół drzwi niepomalowana ma się nijak do czystości. Tu czystości nie widać ale, jest ale, zastanawia mnie jak panny, które są tak wyczulone na materialne aspekty życia i kumate w tej materii nie zauważają, że gość ma takie obskurne ściany, co sugeruje (znowu, nie dowodzi ale sugeruje jak najbardziej), że za bogaty nie jest, że go średnio na "androida" stać.

 

Nie wiem czy to dowód na to, że gładką gadką można "zaszpachlować" wiele niedociągnięć, braków i niekompetencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Orybazy napisał:

Tylko inny kolor ramek okularów i farby do włosów.

Bo to pewnie są siostry.

Albo para lesbijek, tak patrząc na tą kolekcję zdjęć za plecami. Więc jedna się modeluje na drugą.

 

16 minut temu, wrotycz napisał:

kumate w tej materii nie zauważają, że gość ma takie obskurne ściany, co sugeruje (znowu, nie dowodzi ale sugeruje jak najbardziej), że za bogaty nie jest, że go średnio na "androida" stać.

 

Nie wiem czy to dowód na to, że gładką gadką można "zaszpachlować" wiele niedociągnięć, braków i niekompetencji.

Pewnie jedno i drugie.

Albo po prostu oglądają z nudów, co im się tam trafi. Raz będzie "śmieszny gość z lalką", innym razem "seksowny kulturysta" a za ostatnim "trzepiący kapucyna". W końcu one siedzą na takim losowym wideochacie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BumTrarara napisał:

A komu się w PL sprzeda takie lale, więc wynajęli odpowiedniego streamera? Może za bardzo kombinuję.

Bardzo ciekawa teza i daje dużo do myślenia.

A lalka kupiona ze zbiórki na życie, ktoś mu doradził żeby kupił se lalkę i stremował. Więc lalkę zakupił.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.