Skocz do zawartości

Samotna 43 latka z dwójką dzieci szuka faceta na stałe - mały eksperyment na popularnym czacie


Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, Sundance Kid said:

Ja o tym już tutaj chyba pisałem kiedyś; my tu sobie opowiadamy koszałki-opałki o ścianie i tym, że kobieta kończy się po 25 roku życia, a rzeczywistość jest nieco bardziej zniuansowana.

 

 W tym jest też grupa samotnych mężczyzn 50+ z coraz bardziej dotkliwą świadomością, że czeka ich starość w czterech ścianach, a jak zniedołężnieją - to płatna opiekunka na kilka godzin w tygodniu.  I oni z pocałowaniem ręki wezmą w miarę zadbaną i w miarę nieagresywną i miłą babę po ścianie, z dziećmi, bez pieniędzy, byleby ich zechciała i byleby mieli do kogo gębę otworzyć.

 

Był temat o ścianie i kilka osób poza mną pisało, że ściana istnieje, ale nie jest taka jaką większość sobie ją wyobraża. Kobieta ma praktycznie zawsze opcje na seks nawet do 55-60roku życia. Wiele opcji na związek z tym, że co to są za opcje. Często zmęczeni życiem i alkoholem ludzie którzy większość życia tyrali fizycznie, za najniższą krajową. Jacyś rolnicy z dwoma krowami i 5 kurami którzy zostali na ojcowiznie i siedzą w wiosce gdzie literalnie nie ma ani jednej wolnej kobiety. Bardzo nieliczne kobiety przeniosą się na prawdziwą wieś, a co zrobi taki gościu co 50lat żył z roli i teraz jak on odnajdzie się w bloku i cywilizacji. Ogarnięci rówieśnicy 40-45latki w większości będą szukali młodszych opcji i je znajdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnnygoodboy napisał:

Spędziłem na tym czacie godzinę (więcej nie dałem rady, bo zaproszenia spływały jak głupie i ostatecznie trochę mnie to zmęczyło) i jakie są moje wnioski?

Po pierwsze - sytuacja matrymonialna kobiety takiej jak Madzia wcale nie jest trudna, w ciągu tej godziny rozmawiałem przynajmniej z trzema sensownymi kolesiami w podobnym do niej wieku, którzy bardzo naciskali na spotkanie. Osoba taka jak Madzia może siedzieć i wybrzydzać, a na bank znajdzie kogoś, kto wpisze się w jej wymagania, nawet jeśli będą z kapelusza.

Napisać na czacie można cokolwiek.  a potem sorry bejbe.

1 godzinę temu, johnnygoodboy napisał:

Po drugie - Madzia może uprawiać seks z kimkolwiek chce, pełen przekrój facetów w różnym wieku.

To fakt. Każda laska która chce się rżnąć ma z automatu masę wielbicieli

1 godzinę temu, johnnygoodboy napisał:

Po trzecie - facet nie ma czego na takim czacie szukać. Niewyobrażalna konkurencja. Jeśli w ten sposób poznajesz kobiety musisz się czymś wyróżnić, bo każdy tam pisze praktycznie dokładnie to samo.

Czasem wyróżnić się łatwo

1 godzinę temu, johnnygoodboy napisał:

Mieliście rację, internet to faktycznie inny świat. 

90% w necie i tak leci na wizje łatwego seksu albo realizuje w tym swoje dysfunkcje ("Zajme się dziećmi, w końcu będę dla kogoś ważny, w końcu zrobię coś godnego pochwały") Zwłaszcza młodszych. No bo trzeba być chyba Macronem by chcieć się wiazać ze sporo starszą kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

@johnnygoodboy

43 lata? To jeszcze nic, kilka miesięcy temu wrzucałem zdjęcia, gdzie ci sami spermiarze zachwalali ciała 70-latek :D

 

 

No i ja do dziś żałuję że otworzyłem ten wątek, wbrew swoim przeczuciom 😃

 

@Jorgen Svensson na tym chyba polega sztuka uwodzenia: sprawić by high-smv baby latały za atrakcyjnym mężczyzną ☺ bo sytuacja odwrotna czyli bieganie w tabunie chętnych za jakąś kobietą zupełnie mija się z celem i nie daje żadnej korzyści

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, johnnygoodboy napisał:

natomiast na spotkanie „teraz, zaraz, natychmiast” parli praktycznie wszyscy.

...eeee to badanie w takim razie do dupy.

NIE zapodałeś gdzie ci 'Donkichoty' chcieli realizować spotkanie.

.....W samochodzie?....parku....chodzi o propozycję miejsc gdzie obecnie ciężko być samemu poza domem i samochodem.

Ciekaw ja ich kreatywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnnygoodboy A z ciekawości, bo napisałeś że atrakcyjna, jak bardzo? Bo jak bardzo atrakcyjna to się nie dziwię, myślę że było by lepiej, w sensie dla niej gorzej, gdyby wyglądała jak przeciętna 43 latka i madka dwóch babonów. A nie oszukujmy się przeciętna 43 letnia madka polka to nic ciekawego. Myślę że w zdecydowanym stopniu działa tu atrakcyjność. Przydało by się dla kontrastu zrobić to samo ale z najbardziej przeciętną, czyli niezbyt atrakcyjną kobietą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest całe grono facetów (w tym do niedawna ja), które czuje potrzebę ratowania księżniczek z opałów. Wielu z nich wychodzi z założenia, że na taką Panią spadła lawina nieszczęść i tylko ktoś taki jak oni są w stanie jej pomóc. Pani oczywiście doceni ich trud i wysiłek stając się przykładną żoną i kochanką. 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cst9191 napisał:

@johnnygoodboy

43 lata? To jeszcze nic, kilka miesięcy temu wrzucałem zdjęcia, gdzie ci sami spermiarze zachwalali ciała 70-latek :D

 

 

No i ja do dziś żałuję że otworzyłem ten wątek, wbrew swoim przeczuciom 😃

 

@Jorgen Svensson na tym chyba polega sztuka uwodzenia: sprawić by high-smv baby latały za atrakcyjnym mężczyzną ☺ bo sytuacja odwrotna czyli bieganie w tabunie chętnych za jakąś kobietą zupełnie mija się z celem i nie daje żadnej korzyści

 

@Ramaja Awantura ja bym powiedział że internet jest takim undergroundem myśli i działań ludzi, miejscem gdzie anonimowo można ulżyć swoim żądzom: ktoś spermi do jakiś kurewek na czacie, a w realu wycofany i spokojny mąż i ojciec, ktoś pisze ze zagazował by wszystkich Żydów, a w realu poczciwy miś co lubi przyrodę, ktoś w realu normalny normik, a w necie pisze do jakiegoś MILF-a że lizałby jej buty, itp, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PrzemAss napisał:

Przydało by się dla kontrastu zrobić to samo ale z najbardziej przeciętną, czyli niezbyt atrakcyjną kobietą. 

Tak samo by tłuki podbijały😁 Powiem więcej...Nawet jakbyś wstawił zdjęcie kabana ze 150 kg. z podpizdziem 20 kg, też by podbijały 😁

Edytowane przez trop
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie eskperymenty upewniają mnie tylko w wyborze jedynej właściwej drogi życiowej - MGTOW. Jeśli nie jesteś co najmniej 7/10 (siebie oceniam na 5/10, ewentualnie 5.5/10), a lepiej 8/10 i wyżej, to w dzisiejszych czasach zostaje ci jedynie jakaś bardzo przeciętna, wybrakowana, roszczeniowa Julka z nadwagą albo bycie bankomatem czy innym providerem. Ewentualnie zaliczanie samotnych mamuś w okresie promo i ulatnianie się po kilku takich akcjach, ale to ryzykowny sport - kobieta, której nie poszło po myśli, potrafi być okrutna.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, horseman napisał:

Pani oczywiście doceni ich trud i wysiłek stając się przykładną żoną i kochanką. 

O Panie kochany aż mnie zimny pot oblał.

Żebyś samotnej matce z bąblami co całe życie kręciła piruety na męskich zaganiaczach dał pięć baniek złotych to przypierdoli się czemu nie dałeś sześciu baniek sknero ty !

 

Ja jestem najlepszym tego przykładem, za nic nie usłyszysz głupiego dziękuję.

 

Tyle miałem farta, że finansowo na samotnej matce praktycznie nic nie straciłem ale takie akcje odwalała że pała mięknie.

 

Doszło do sytuacji krótkiej i zwięzłej "Nie masz swoich dzieci więc zapierdalaj na moje" 

Na moją piękną odpowiedź aby tyrali na jej dzieci biologiczni tatusiowie był tygodniowy foch 🙂

Tyle dobrze że nie było szantażu seksem bo dobrze ją przepychałem i na to zawsze miała ochotę czy z fochem czy bez, haha !

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, trop napisał:

Tak samo by tłuki podbijały😁 Powiem więcej...Nawet jakbyś wstawił zdjęcie kabana ze 150 kg. z podpizdziem 20 kg, też by podbijały 😁

Myślę że nawet spermiarstwo w sieci ma swoje granice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z najgorszych rzeczy za które mi wstyd u mężczyzn. Niektórzy z nas to by krowę wyruchali - to apropo tego wklejonego zdjęcia. 

 

Czasem mam wrażenie że jestem jakiś inny bo nigdy seks nie był dla wartością, niegdy się o niego nie zabijałem i samym seksem raczej dama u mnie nic nie zdziala. Pewnie, że spust prosto do gardła bez wypluwania rozkochuje ale nie powinno to stanowić priorytetu.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, SamiecGamma said:

Takie eskperymenty upewniają mnie tylko w wyborze jedynej właściwej drogi życiowej - MGTOW. Jeśli nie jesteś co najmniej 7/10 (siebie oceniam na 5/10, ewentualnie 5.5/10), a lepiej 8/10 i wyżej, to w dzisiejszych czasach zostaje ci jedynie jakaś bardzo przeciętna, wybrakowana, roszczeniowa Julka z nadwagą albo bycie bankomatem czy innym providerem. Ewentualnie zaliczanie samotnych mamuś w okresie promo i ulatnianie się po kilku takich akcjach, ale to ryzykowny sport - kobieta, której nie poszło po myśli, potrafi być okrutna.

Oczywiście jest rozwiązanie, nazywa się "Kierunek Azja", to będzie moim zdaniem opcja dla każdego białego gościa który jest 5-7.5. Warunek jest taki, że się tam przenosisz, broń Boże nie ściągaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

Nie miałem dzisiaj zapału do pracy i trochę z nudów, zainspirowany historią przedstawioną ostatnio przez @Massamba_ postanowiłem przeprowadzić mały eksperyment.

Wcieliłem się w Madzię, 43-letnią, atrakcyjną samotną matkę z dwójką małych dzieci, która postanawia znaleźć faceta na stałe na jednym z najpopularniejszych polskich czatów.

Madzia posługiwała się nickiem "Samotna_matka43" i była osobą bardzo bezpośrednią o wydawałoby się bardzo dużych wymaganiach jak na jej trudną sytuację życiową.

Madzia lojalnie informowała na początku rozmowy każdego faceta, że szuka ojca dla swoich dzieci, najlepiej bogatego, żeby mógł przy okazji spełniać jej zachcianki (sama pracowała jako sekretarka w małej firmie).

Madzia była ostrożna, jeśli chodzi o seks - wchodził w grę dopiero przy dużo bliższym poznaniu w razie rozwoju relacji.

Jednorazowe przygody czy nawet relacja przyjacielska absolutnie nie wchodziły w rachubę - jedynie związek na stałe na wyłączność.

Gdy tylko wszedłem na czat zostałem wprost zasypany zaproszeniami do rozmowy. Pisali faceci w przeróżnym wieku, nawet 19-latkowie. Miałem wrażenie, że zainicjować kontakt z Madzią chciał każdy facet, który wtedy przebywał na czacie.

Żeby uprościć sobie sytuację od razu odrzucałem zaproszenia od facetów, których nicki wskazywały, że interesuje ich wyłącznie seks, ale i tak trudno było odpisywać na te wszystkie wiadomości. 

Większość rozmów była bardzo schematyczna, ale każdy dostawał od Madzi szansę - chciałem być dla tych facetów miłą odmianą :) Niektórzy faceci chyba zdawali sobie sprawę z ogromnej konkurencji na takim portalu, bo już w drugiej wiadomości wysyłali do "mnie" swoje zdjęcie, żeby jakoś zwrócić na siebie "moją" uwagę. 

Byłem przekonany, że bezczelna bezpośredniość Madzi zostanie jakoś złośliwie skomentowana przez chociaż jednego z nich, ale w odpowiedzi na jej wymagania pisali tylko "to bardzo dobrze, że wiesz czego chcesz", "to super, że jesteś taka szczera", "no tak, dzieci przecież potrzebują ojca", "na szczęście dobrze zarabiam".

Nikogo nie zniechęciło to, że ma być bankomatem Madzi, wielu facetów podchodziło do tego pomysłu z dużym entuzjazmem. 

Dwudziestokilkulatkowie chcieli pełnić rolę ojców dla dzieci Madzi, podwozić je do szkoły, odrabiać z nimi lekcje.

Spędziłem na tym czacie godzinę (więcej nie dałem rady, bo zaproszenia spływały jak głupie i ostatecznie trochę mnie to zmęczyło) i jakie są moje wnioski?

Po pierwsze - sytuacja matrymonialna kobiety takiej jak Madzia wcale nie jest trudna, w ciągu tej godziny rozmawiałem przynajmniej z trzema sensownymi kolesiami w podobnym do niej wieku, którzy bardzo naciskali na spotkanie. Osoba taka jak Madzia może siedzieć i wybrzydzać, a na bank znajdzie kogoś, kto wpisze się w jej wymagania, nawet jeśli będą z kapelusza.

Po drugie - Madzia może uprawiać seks z kimkolwiek chce, pełen przekrój facetów w różnym wieku.

Po trzecie - facet nie ma czego na takim czacie szukać. Niewyobrażalna konkurencja. Jeśli w ten sposób poznajesz kobiety musisz się czymś wyróżnić, bo każdy tam pisze praktycznie dokładnie to samo.

Mieliście rację, internet to faktycznie inny świat.

 

No ale przecież co ty gadasz, ściana, ściek, madka, szambo (wpisz dowolnie obraźliwy epitet pod adresem Madzi) bo tu kurwa znawcy życia wiedzą lepiej,

że kobieta po 30-tce to już jest zajechane życiem pudło z zerowymi szansami na znalezienie jakiegokolwiek sensownego faceta, a już tym bardziej

takiego super maczo alfa sralfa czada jak nasze forumowe chłopaki, co to klepią te pierdoły bez opamiętania i jeden drugiego przekonuje - tak tak, no ściana...

Osrana gównem dupa, a nie żadna ściana, na co macie teraz naoczny dowód, ale dalej będziecie dyskutować faktami, bo jeśli są inne, to tym gorzej dla faktów 😂

 

  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

Po pierwsze - sytuacja matrymonialna kobiety takiej jak Madzia wcale nie jest trudna, w ciągu tej godziny rozmawiałem przynajmniej z trzema sensownymi kolesiami w podobnym do niej wieku, którzy bardzo naciskali na spotkanie.

Po pierwsze, to trzeba sobie odpowiedzieć ilu z nich pisze żeby zakisić ogóra, bo chyba wiadome jest że z takimi ,,Pannami,, jest najłatwiej. I chcąc nie chcąc, żeby dobrać się do szparki musisz zachować jakiś poziom w rozmowie, przecież tam każda jest wartościowa i żadna z nich nie szuka tzw. przygód, a o wyklęciu akronimów typu ONS/FWB nie wspomnę.

 

Wstaw jakieś ciekawe dialogi, pośmiejemy się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym jest ten "eksperyment" bo chyba nie rozumiem?
Mężczyźni ("faceci") chcą przelecieć samotna matkę dwojga dzieci bo w tej chwili przekonanie, że "samotne matki są łatwe" funkcjonują nawet w mainstreamie nie mówiąc już o piwnych gawędach wielu mężczyzn- "zdobywców". 
Teksty, ze samotny dobrze sytuowany mężczyzna (=ogarnięty życiowo, wymagający od siebie a więc i od innych też)  chce poważnych relacji z matką dwojga dzieci ja między bajki włożę.
 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.