Skocz do zawartości

Samotna 43 latka z dwójką dzieci szuka faceta na stałe - mały eksperyment na popularnym czacie


Rekomendowane odpowiedzi

On 2/6/2021 at 1:37 PM, johnnygoodboy said:

 

Osobiście nie znam żadnej relacji z kilkunastoletnią różnicą wieku, chyba, że z telewizji.

 

Ja znam, tyle że niestety prawie zawsze jest jakiś haczyk. Albo układ, albo pani z daddy lub innymi issues albo płyną hajsy albo przemocowość albo albo. 

 

Co prawda w każdej relacji może to wystąpić i występuje, ale przy dużej (15+ powiedzmy) różnicy na niekorzyść faceta, prawdopodobieństwo czystej interesowności młodej pani dramatycznie ekstremalnie rośnie. 

 

Byłem w takich związkach, włącznie z eks i zawsze pod spodem były pewne oczekiwania, których spełnianie oznaczało być albo nie być związku. Czasem mi nie przeszkadzały, bo wpisywały się w moją koncepcję bycia razem, a czasem były nie do zaakceptowania (np. pan tyra, pani pachnie, pani oczekuje szybkiego ślubu i bombelka, itp. ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.