Skocz do zawartości

Kobieta palaczka, kandydatka na sympatię - jak to widzicie?


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie papieros w ustach atrakcyjnej kobiety to jak gówno na białym dywanie.

 

To tak, jakby sportowiec kończył bieganie/wizytę na siłowni/jakikolwiek inny trening w knajpie, a potem wracał po ścianie do domu i znaczył drogę treścią żołądkową.

 

Niby da się, ale za cholerę to nie pasuje i nie ma sensu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak za szczyla (16-17 lat) spróbowałem kilka razy papierosów i potem miałem na ustach taki dziwny słony-obrzydliwy posmak.

 

Weź tu się teraz całuj z kobietą, która ma całe usta tym wypełnione, a jak jeszcze piła tanie piwsko przed chwilą jak to ma w zwyczaju coraz więcej polskich niewiast...

 

... To ja lepiej postoję z boku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dnia 19.01.2016 o 20:22, Waflo napisał:

W dodatku za tym ciągnie się jak papierosowy smród masa złych cech nabywanych "dzięki" znajomym:

-kombinatorstwo, cwaniactwo, mniejsze lub większe przekręty, drobne kradzieże nie są problemem ( w końcu gdy złamało się jedną zasadę to inne też można).

Niektórzy po prostu palą bo lubią, a po tym też widać skłonność do używek.

 

Powiem Ci na swoim przykładzie, szlugi mnie brzydzą pomału więc rzadko po nie sięgam, nigdy na początku dnia, ale samą czynność lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.