Skocz do zawartości

Partnersko i sprawiedliwie wg kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu głos tysiąca fifarafuf z forum, trzymaj ramę, szacunek kobit ulicy, frajerzyna, przyjdzie identyczny temat, tylko napisze go koleś, dopisze, że ogarnął się i wyjebal kobitę za drzwi to będą płaczę "wyszedłeś na chama", "i co urosły Ci jaja", "ale masz silny charakter". 

 

 

Oceniacie normalnego typka, który się nie przejechał na kobiecie "narazie", kobieta też nie dopisywała, że przyjebała mu za to rogi itp, postąpił jak każdy z nas przed forum, z opowieści wynika, że głupi nie jest, podejrzewam, że jak by tylko wyczuł minimalny bull shit z strony kobiety to wpadł by tu i szukał odpowiedzi. 

 

 

Niech pierwszy rzuci kamień największy fifaraf trzymający ramę, przychodzi co do czego, a tu rama z cukru. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, balin said:

Zatem do przedstawionej przez Ciebie kalkulacji, trzeba doliczyć staranie się o swoją kobietę.

Jak najbardziej.

Czas to pieniądz, wysiłek też.

Miałem dużo do roboty więc tylko rzuciłem hasło.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop w wątku przedstawiamy niebezpieczeństwa, jakie czekają na różnych etapach związku i jaki sposób myślenia mają przeważnie kobiety, czego my kompletnie najczęściej nie rozumiemy. A zatem:

- początek związku i ułożenie relacji 

- urządzanie domu i koszty z tym związane

- sprawa atrakcyjności pożycia, potrzeba emocji, a nie jak się ogólnie uważa spokoju

- analizowanie korzyści, ciekawe zagadnienie rzeczy nieprzeliczalnych

- ciekawa sprawa jednego z braci, który był na randce, a ona świadczyła usługę, za która on zapłacił   

Jest tego więcej, jak dla mnie bardzo ciekawa lektura, zwłaszcza dla młodszych i niedoświadczonych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, balin napisał:

Jest tego więcej, jak dla mnie bardzo ciekawa lektura, zwłaszcza dla młodszych i niedoświadczonych. 

Pewnie tak, trochę z dystansem podchodzę na wywody kobiet z sieci,  także stanąłem w obronie gościa bo odebrałem to jako atak na jegomościa, który w zasadzie gra jak należy w matriks. Hipokryzją było by się śmiać z niego, jak połowa osób z forum tak postępowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Martius777 napisał:

Czemu faceci czcza kobiety jakby były boginiami i chętnie dają im ofiary pieniężne?

 

1. Bo wcześniej nie było TEGO FORUM

2. Bo wpajano im / nam bycie pizdą

3. Bo robiono z piczki kapliczki

4. Bo niewiasta to, niewiasta tamto

5. Bo żyje się krócej (jak to mężczyzna) więc niewiastom należy pomagać.

 

Większość z Nas (pewnie) ma już za sobą etap pizdowatości..

Ja swój już zamknąłem. Na debecie. Oczywiście..

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 2/5/2021 at 11:52 PM, maroon said:

za ~40k/rok mozesz mieć całkiem sensowną utrzymankę udającą całkiem dobrze partnerkę. Tylko że uczuć to tam raczej nie będzie, na wyłączność bym nie liczył, no i apetyt może rosnąć w miarę jedzenia.

Chyba by mnie po-ebało gdybym miał tyle płacić.

40k dla niej to 70k ode mnie zważywszy ZUS, podatki i inne obowiązkowe g*wna.

Ona bierze to do ręki i w/w nie płaci.

Co ona ma czego nie dostanę za 120/150/200 PLN?

Ile razy w roku da się bzyknąć, dodawszy do tego jeszcze czas gdy ona nie może.

Codziennie?

365*120 daje mniej więcej tę kwotę ale kto bzyka się codziennie?

Nawet nie znajdziesz tyle czasu, bo bo...

Jeszcze dochodzi fakt, że po kwartale znajomości ona nie pozwoli ci iść na inne panienki, zaczyna się syndrom małżonki.

Nawet dziwka, do której chodzę puszcza takie teksty, "do innej?, zdradzasz mnie?"...

 

maroon:
Większość polek jest słaba w łożku, facetów zresztą też.

Większość pieprzy się jakby świat miał jutro się skończyć gdy spotka "swojego" samca.

 

balin:
Zatem do przedstawionej przez Ciebie kalkulacji, trzeba doliczyć staranie się o swoją kobietę.

I to jest ostatnia rzecz jaką będę robił.

To ona ma się starać.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.04.2021 o 15:26, JoeBlue napisał:

Jeszcze dochodzi fakt, że po kwartale znajomości ona nie pozwoli ci iść na inne panienki, zaczyna się syndrom małżonki.

Nawet dziwka, do której chodzę puszcza takie teksty, "do innej?, zdradzasz mnie?"...

Serio?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dziwi.

Każda kobieta chce, żeby kasa szła do niej, a nie innej.

Pół żartem, pół serio, ale puszczała takie teksty, tyle że tu nie włączają sie "prawa małżonki".

Dla nas to lepiej, ona wie że powinna się trochę postarać o atmosferę.

Jednak dziwki również są dziś tak rozpuszczone, że nawet model "szafa" uważa się za gwiazdę i jeśli się pozwoli zmiesza cię z błotem.

Po prostu popyt przewyższa podaż jak również to, że faceci na to pozwalają.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.