Skocz do zawartości

Ja to jednak całe życie głupia byłam


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam to forum... tu facet remontuje kobiecie mieszkanie, tam jakieś ajfony za prawie 6 tysięcy, podróże, restauracje, za mieszkanie nie płacą, klejnoty jak z królewskich komnat kobiety dostają,  a ja całe życie za swoją kawę płacę, a byłemu to nawet wakacje zafundowałam.

Żebym ja tę mądrość forum posiadła 10 lat temu, to bym żyła jak normalna kobieta, na poziomie, z ajfonem, a tak to pół roku na remont mieszkania ciułałam, psia krew.

😪

 

PS. chwalcie się Siostry, co dostajecie od swoich facetów, nie mówię tu o miłości i przytulaskach, ofkors   🤑

  • Like 3
  • Haha 14
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrólowaŁabędzi 😉

To SIEM r o z w  a g a nazywa. Uniknęłaś bycia bohaterka (niechlubną!) tego Forum. To zwycięstwo. Ty ciesz się, iż posiadłaś tę mądrość przed mężczyznami. :D (mądrość dotyczącą niezależności finansowej także). Toż to fenomen Kobiecy, porównując do opisywanych tutaj Kobiet. 😉 :D Łabędzia Królowo...chylę czoła! I tak jakoś mi się skojarzyło z dzisiaj przeczytanym:

" Dziecko, od młodości troszcz się o karność,

a do siwizny znajdziesz mądrość.

Jak oracz i siewca przystępuj do niej

i czekaj na dobre jej plony;

trochę się utrudzisz, pracując nad nią,

a wnet będziesz spożywał jej owoce."

Mądrość Syracha 6, 18-19

:D

PS. chwalcie się Siostry, co dostajecie od swoich facetów, nie mówię tu o miłości i przytulaskach, ofkors 

 

Cóż począć, skoro ta " miłość i przytulaski" to najlepsza rzecz jaką mężczyzna może dać kobiecie. A kobieta mężczyźnie.

PS 1 O ile "nadają na jednej fali".

PS 2 No dobra, jeszcze kwiaty...to synonim przytulasków :D , polne polne zawsze się obronią i Jego wybronią 😉

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa kupiona za swoje smakuje najlepiej. Tak trzymaj Siostro!

 

Najwartościowszą rzeczą jaką dostałam od mężczyzny jest dziecko. Mimo że nie jesteśmy razem od paru lat, gdyby mu się coś stało, poświecę nawet parę lat życia na opiekę w ramach wdzięczności, że mi dał syna i jeszcze sam Go teraz wychowuje.

  • Like 2
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka Twój syn mieszka z ojcem?

 

@KrólowaŁabędzi Jeśli imponuje Ci rola pasożyta, która wymaga niewiele zaangażowania i bycia chociaż taką 5/10 aby móc taką rolę pełnić, to... ;) 

 

Ps. Zanim ktoś mnie posądzi o kija w dupie, to oczywiście też żartuję, jak mam nadzieję autorka tego tematu. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Rezerwat na swoim poziomie. Laska żałuje, że nigdy nie kupczyła dupą i że nie jest związkową prostytutką otrzymującą np. srajfona za dostęp do tego pęknięcia między nogami. Sam nie wierzę, że do tej pory tego nie robiła. Czyżby jakaś Himalajka, czy po prostu nieogarnięta życiowo? Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jeszcze swojego frajera misia od dostarczania dóbr znajdziesz;)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Krugerrand napisał:

Widzę Rezerwat na swoim poziomie. Laska żałuje, że nigdy nie kupczyła dupą i że nie jest związkową prostytutką otrzymującą np. srajfona za dostęp do tego pęknięcia między nogami. Sam nie wierzę, że do tej pory tego nie robiła. Czyżby jakaś Himalajka, czy po prostu nieogarnięta życiowo? Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jeszcze swojego frajera misia od dostarczania dóbr znajdziesz;)

Dziewczyna chciała po prostu zasugerować że jest z tych "porządnych" a nie tych które dupą idą przez życie, i że są jeszcze te normalne, przynajmniej ja to tak odebrałem :d

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupia, tylko brzydka. Bez urazy oczywiście, bo to nie my jako ludzie wybieramy sobie wygląd tylko jest on nam dany przez naturę.

 

(Tak tak, wiem, mizogin i incel ze mnie, ale pamiętajcie, że mam też wady.)

7 minut temu, mph25 napisał:

Dziewczyna chciała po prostu zasugerować że jest z tych "porządnych" a nie tych które dupą idą przez życie, i że są jeszcze te normalne, przynajmniej ja to tak odebrałem :d

Duża część z tych porządnych nawet nie miała wyboru. Nie zostały "przetestowane".

Edytowane przez Lucjusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Tak czytam to forum... tu facet remontuje kobiecie mieszkanie, tam jakieś ajfony za prawie 6 tysięcy, podróże, restauracje, za mieszkanie nie płacą, klejnoty jak z królewskich komnat kobiety dostają,  a ja całe życie za swoją kawę płacę, a byłemu to nawet wakacje zafundowałam.

Żebym ja tę mądrość forum posiadła 10 lat temu, to bym żyła jak normalna kobieta, na poziomie, z ajfonem, a tak to pół roku na remont mieszkania ciułałam, psia krew.

😪

 

PS. chwalcie się Siostry, co dostajecie od swoich facetów, nie mówię tu o miłości i przytulaskach, ofkors   🤑

Trzeba było czytać forum netkobiety to teraz byś żyła jak królowa 😂🤣

Przecież wy kobiety w rezerwacie to 11/10 SMV i nie możesz ogarnąć sobie bogatego misia😁 Zabrakło jeszcze w w twoich żalach, że mężczyźni to sknery i egoisci bo ja jestem kobietą i mi się wszystko należy😆

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prod1gybmx napisał:

 

@KrólowaŁabędzi Jeśli imponuje Ci rola pasożyta, która wymaga niewiele zaangażowania i bycia chociaż taką 5/10 aby móc taką rolę pełnić, to... ;) 

 

Ps. Zanim ktoś mnie posądzi o kija w dupie, to oczywiście też żartuję, jak mam nadzieję autorka tego tematu. ;) 

 

Nie tyle imponuje, co zadziwia opisywany tu rozmiar tego zjawiska. Te księżniczki, co leżą i pachną wyskakują z każdego wątku, jakby to była normalność. A ja nigdy takiej nie spotkałam, stąd moja podszyta ironią wypowiedź ;) Nie posądzam Cię o kija w dupie :P

 

51 minut temu, Krugerrand napisał:

Sam nie wierzę, że do tej pory tego nie robiła.

Idę o zakład, że poza mną jest spora grupa kobiet, której to przez myśl nie przeszło. 

Cytat

 

Czyżby jakaś Himalajka, czy po prostu nieogarnięta życiowo?

No nie oszukujmy się, wiadomo, że druga opcja 😅

Cytat

Jestem jakoś dziwnie spokojny, że jeszcze swojego frajera misia od dostarczania dóbr znajdziesz;)

Ja zarabiam bardzo źle, a mój miś ledwie 200€ więcej, ale będę myśleć pozytywnie.

 

18 minut temu, mph25 napisał:

Dziewczyna chciała po prostu zasugerować że jest z tych "porządnych" a nie tych które dupą idą przez życie, i że są jeszcze te normalne, przynajmniej ja to tak odebrałem :d

Co więcej, ja sugeruję, że znakomita większość kobiet takich jest. 

 

17 minut temu, Lucjusz napisał:

Nie głupia, tylko brzydka. Bez urazy oczywiście, bo to nie my jako ludzie wybieramy sobie wygląd tylko jest on nam dany przez naturę.

Tak też może być 🤷‍♀️

17 minut temu, Lucjusz napisał:

 

Duża część z tych porządnych nawet nie miała wyboru. Nie zostały "przetestowane".

Co masz na myśli? 

 

@Iceman84PL

No na netkobietach bym pewnie lepiej wyszła, ale za późno 🙆🏻‍♀️

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie tyle imponuje, co zadziwia opisywany tu rozmiar tego zjawiska. Te księżniczki, co leżą i pachną wyskakują z każdego wątku, jakby to była normalność. A ja nigdy takiej nie spotkałam, stąd moja podszyta ironią wypowiedź ;) Nie posądzam Cię o kija w dupie

Bo to jest normalność tylko w wielu przypadkach źle pytasz albo wcale nie pytasz z drugiej strony pewnie słowo prezent to dla Ciebie co innego, a co do ironii na tym forum to prawda, wiele osób nie wychwytuje i bardzo szybko się triggeruje.

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:
19 minut temu, Lucjusz napisał:

 

Duża część z tych porządnych nawet nie miała wyboru. Nie zostały "przetestowane".

Co masz na myśli? 

Że to żadna sztuka nie dawać dupy za ajfona, jeżeli nawet nie miało się takiej możliwości. Wiele kobiet uważa się za cnotliwe i "lepsze" od tych, które dają dupy za dobra materialne, ale to jest bezpodstawne, ponieważ duża część z nich nawet nie miała takiej opcji żeby sprzedać własny tyłek, więc to żadna sztuka go nie sprzedawać i pozostać cnotliwą. Takie kobiety nie zostały przetestowane przez życie w ten sposób i prawdopodobnie nigdy nie będą z wiadomych przyczyn. Bo żeby dostawać takie propozycje trzeba mieć specjalne uwarunkowanie. Zauważ jaki typ kobiet dostaje prezenty, a jaki nie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucjusz napisał:

Że to żadna sztuka nie dawać dupy za ajfona, jeżeli nawet nie miało się takiej możliwości. Wiele kobiet uważa się za cnotliwe i "lepsze" od tych, które dają dupy za dobra materialne, ale to jest bezpodstawne, ponieważ duża część z nich nawet nie miała takiej opcji żeby sprzedać własny tyłek, więc to żadna sztuka go nie sprzedawać i pozostać cnotliwą. Takie kobiety nie zostały przetestowane przez życie w ten sposób i prawdopodobnie nigdy nie będą z wiadomych przyczyn. Bo żeby dostawać takie propozycje trzeba mieć specjalne uwarunkowanie.

Sądząc po wpisach na tym forum, to nawet samotna, 43-letnia matka 3/10 ma zabójcze powodzenie. Więc albo jestem mniej atrakcyjna niż samotna matka 3/10 lat 43, czego oczywiście wykluczyć nie mogę, albo są to bzdury na resorach, czego też nie wykluczam. 

 

6 minut temu, Libertyn napisał:

@KrólowaŁabędzi ja też nigdy nie musiałem nic kupować. I te opowieści o księżniczkach traktuje jak coś nowego, niemal zagranicznego. 

 

Posądziłabym Cię o wierutne kłamstwo i przyjęcie za dużo niebieskich pigułek, ale już zrobili to inni :P

 

2 minuty temu, Lucjusz napisał:

Zauważ jaki typ kobiet dostaje prezenty, a jaki nie.

Wg. forum każda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie tyle imponuje, co zadziwia opisywany tu rozmiar tego zjawiska

Zjawisko na pewno występuje, ale jaka jest jego skala, tego nikt nie wie. Jedno jest pewne. Tworzenie kolejnych tematów o jakiś patologiach i oszustwach przez te same osoby, wzajemnie się nakręcając, nie sprawi, że ich życie stanie się lepsze, a patologie w magiczny sposób znikną.  Dlatego nie sugerowabym się zbytnio tym co tutaj się pisze o skali, albo nie wyciągał wniosków na podstawie ilosci tematów, które powstają.

Moim zdaniem forum to miejsce, gdzie ludzie przychodzą po prostu się wyżalić, lub w jakiś sposób wyrzucić z siebie emocje. 

Bardziej martwi mnie to, że rzadko kto wyciąga wnioski, lub doświadczenia i cenna wiedza na temat relacji, przekształca się w jeszcze większą frustrację, bezradność, a czasem nawet nienawiść. 

 

 


 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Sądząc po wpisach na tym forum, to nawet samotna, 43-letnia matka 3/10 ma zabójcze powodzenie. Więc albo jestem mniej atrakcyjna niż samotna matka 3/10 lat 43, czego oczywiście wykluczyć nie mogę, albo są to bzdury na resorach, czego też nie wykluczam. 

 

Ma powodzenie, ale tylko na ruchanie. Faceci nie są tacy głupi i większość nie będzie inwestować własnych zasobów do czyjejś puli genetycznej.

 

3 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Wg. forum każda. 

 

No nie każda. Na dłużej i od ogarniętych, dobrze zarabiających gości, tylko ta z SMV min. 6/10, a prędzej 7/10, czyli zero nadwagi, zadbane ciało, miła buzia itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Idę o zakład, że poza mną jest spora grupa kobiet, której to przez myśl nie przeszło

Owszem, ta spora grupa kobiet to albo, łagodnie mówiąc, kobiety niezbyt urodziwe, albo takie co są, jak to się popularnie mówi, kłodami w łóżku;)

Niewykluczone, że są takie, które zaliczają się do jednej i do drugiej grupy. Mnie pozostaje się jedynie domyślać do jakiej Ty się moja droga zaliczasz:P

Przyznam, że nie wystawiasz powyższym najlepszego świadectwa własnej płci:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pancernik napisał:

Mi natomiast, przypomniało się to :)

 

Piękne jest to, że obecna beznadziejna gospodarczo- ekonomiczna sytuacja pokazuje kto żył na pokaz, a kto na poważnie.

 

Ponoć kilka tysięcy lux mesiów, już w maju zeszłego roku byznesmeni oddali, bo nie było na lizing.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.