Skocz do zawartości

Musisz Wiedzieć


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mimo czterdziestu wiosen na karku nie czaję na jakiej podstawie taki youtube miałby jakoś blokować takie zacne treści. 

 

Mam własne doświadczenia z bezprawiem i obrzucaniem błotem z nadzieją że coś się przyklei (polsze pożal się Boże femi-prokuratorki itd.), ale co te skur. lewaczki mogłyby tu zarzucić? Mowę nienawiści, propagowanie symboli państw totalitarnych? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PyrMen napisał:

Panowie mimo czterdziestu wiosen na karku nie czaję na jakiej podstawie taki youtube miałby jakoś blokować takie zacne treści. 

 

Mam własne doświadczenia z bezprawiem i obrzucaniem błotem z nadzieją że coś się przyklei (polsze pożal się Boże femi-prokuratorki itd.), ale co te skur. lewaczki mogłyby tu zarzucić? Mowę nienawiści, propagowanie symboli państw totalitarnych? 😉

Blokowanie na YouTube to ostateczność, najpierw się nie wyświetla w podpowiedziach, nie ma w polecanych itd, to zazwyczaj wystarczy.... 

 

Facebook robi to samo, zauważyłem że komentarze z automatu ustawiają się na najbardziej trafne, a nie na wszystkie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakoś to tak ze mną jest, że jak pojawia się coś nowego na tym kanale to tematyka dotyczy tego, na co poświęciłem ostatnio trochę czasu. Tym razem o tym, jak istotna jest semantyka - oczekiwania, pragnienia, żądze, czym jest radość, spełnienie. Jest też o obawach, taoizm, buddyzm, jak panować nad tym co się pojawia w głowie, zamiast być przez to kontrolowanym. Do tego o działaniu, sprawczości.

Do tego co jest powiedziane na filmie o działaniu dodam od siebie coś co nie jest powiedziane tam wprost - brak działania, brak sprawczości niszczy mężczyznę. Dłuższy okres takiej niemocy to psychika zamienia się w płonące zgliszcza.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popełnię wpis tutaj, bo to fajny temat dla kanalu "musisz wiedzieć", a może Glos nas tu cichcem podczytuje :)

 

Na Netflix pojawil sie program "100 ludzi", na pierwszy rzut oka typowa amerykańska papka, ale pierwszy odcineknie zainteresował. W programie robią testy, np:

 

- Grupa kontrolna 2x50 osób dostaje zdjęcie przestępcy i opis przewinienia, mają wydać wyrok. Różnica w tym że jedni dostają zdjecia osób ładnych/przystojnych, a drudzy nie.

 

- Znów podział na grupy, ale tym razem oglądają aktorów, którzy w jednej z grup są nudni a w drugiej zabawni - zadanie to ocenić atrakcyjność.

 

Więcej nie zdradzam, wyniki są interesujące.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bzgqdn napisał:

wyniki są interesujące

Zbyt mała grupa ludzi, aby wyciągnąć jakieś konkretne wnioski, ale sam pomysł podoba mi się i może dać do myślenia. Już sobie wrzuciłem na listę i przyjemnością przejrzę dzisiaj pierwszy odcinek, także dzięki za rekomendacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.