Skocz do zawartości

Psychopata atrakcyjny dla kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.filmweb.pl/film/Split-2016-750258/discussion/Główny+bohater+był+pociągający.,2860293

 

Miłego czytania - Mokry sen kanapowych Julek. 

Swoją drogą dobry film później może 2 część pykne. 

 

Ps: I ataki na gościa bo coś pisze na ten temat czy je to rajcuje XD. 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Obliteraror napisał:

Genialny ten film był, swoją drogą :)

malo co mnie szokuje w filmach nawet jak z kimś oglądam to przedstawiam ciąg zdarzeń i mam polewkę że jest tak faktycznie trzecia część tej trylogi również trzyma poziom - moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ntech napisał:

"Misiu, jesteś moim ulubionym workiem bokserskim!"

Oj nie, to ona raczej oczekiwała, że jej wpierdole, a ona będzie mnie tym szantażować... na każdy konflikt dostawała fujarkę w cipkę i spokój... ale kto wytrzyma 3 razy dziennie w dzień, w dzień. Opadłem z sił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychopata, trochę jak chad - jest wyższym gatunkiem niż zwykły człowiek.

 

Psychopaci są pozbawieni zbędnych cech „ludzkich” przez co są pozbawieni pewnych ograniczeń.

Empatia, moralność - cechy słabych. Niewrażliwość jest cechą silnych.

Więc normalne, że kobieta będzie pożądać silnego samca a nie romantycznego misia z fetyszem stóp.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Chada mu daleko, ale widać miał coś w sobie ... :)

 

https://pl.sputniknews.com/swiat/201811089153815-wiezienie-seryjny-morderca-tkacz-smierc/

 

W ukraińskim więzieniu zmarł Siergiej Tkacz zwany "połogowskim maniakiem". Odsiadywał wyrok dożywocia za serię zabójstw dziewcząt. Za życia chwalił się, że zabił około stu osób. W więzieniu ożenił się z fanką z Rosji i został ojcem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.