Skocz do zawartości

Co zrobić w przypadku głupich żartów i naigrywania się z nas na Facebooku?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

co byście zrobili gdyby w jakiejś dyskusji/poście na FB bylibyście oznaczeni przez kogoś i były wyciągane jakieś głupie żarty z przeszłości (sprzed kilkunastu lat)? Nie mam czasu na wchodzenie w jakieś dyskusje i głupie śmianie się z rzeczy, które dla mnie przestały być śmieszne, ale wkurza mnie to trochę.

 

Jaka najlepsza rada na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727

Primo - ustawiasz sobie, że można Cię oznaczać tylko po Twoim uprzednim zatwierdzeniu - masz z głowy takie sytuacje.

Secundo - na priv albo lepiej na żywo mówisz odpowiedzialnemu za to osobnikowi żeby się odpier.... i wyp.... z Twojego życia.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

@jankowalski1727

Primo - ustawiasz sobie, że można Cię oznaczać tylko po Twoim uprzednim zatwierdzeniu - masz z głowy takie sytuacje.

Secundo - na priv albo lepiej na żywo mówisz odpowiedzialnemu za to osobnikowi żeby się odpier.... i wyp.... z Twojego życia.

I jedno i drugie już dzisiaj zrobiłem. Uznałem, że reagowanie i wklejanie się do dyskusji będzie bezsensem (jeszcze bardziej się na mnie rzucą). Co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

co byście zrobili gdyby w jakiejś dyskusji/poście na FB bylibyście oznaczeni przez kogoś i były wyciągane jakieś głupie żarty z przeszłości (sprzed kilkunastu lat)? Nie mam czasu na wchodzenie w jakieś dyskusje i głupie śmianie się z rzeczy, które dla mnie przestały być śmieszne, ale wkurza mnie to trochę.

 

Jest takie powiedzenie cytat." Nie rzucaj pereł przed wieprze" po co wchodzisz w dyskusje z osobami na FB?

Później dziwisz się ich reakcjami i zaczynasz być obiektem żartów czy drwin.

Jak chcesz pogadać, podzielić się wiedzą czy pomóc w danym temacie rób to tu na naszym forum BS a poza nim

dostosuj się do warunków jakie panują w tym chorym systemie.

Większość ludzi nie ma żadnej wiedzy tyle co usłyszą w tv czy na portalach typu wp, onet i jak chcesz ich przekonać 

do czegoś lub coś wyjaśnić?

Nie zawracaj sobie myśli głupotami a najlepiej skasuj konto na FB i problem z głowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

Jest takie powiedzenie cytat." Nie rzucaj pereł przed wieprze" po co wchodzisz w dyskusje z osobami na FB?

Później dziwisz się ich reakcjami i zaczynasz być obiektem żartów czy drwin.

Jak chcesz pogadać, podzielić się wiedzą czy pomóc w danym temacie rób to tu na naszym forum BS a poza nim

dostosuj się do warunków jakie panują w tym chorym systemie.

Większość ludzi nie ma żadnej wiedzy tyle co usłyszą w tv czy na portalach typu wp, onet i jak chcesz ich przekonać 

do czegoś lub coś wyjaśnić?

Nie zawracaj sobie myśli głupotami a najlepiej skasuj konto na FB i problem z głowy.

Jest mi potrzebne do pracy/podyplomówkę. 

 

Ja to po prostu olewam, nie zaglądam w takie dyskusje, mam wyłączone powiadomienia oraz wymóg zgody na oznaczenie mnie.

Nie interesuje mnie babranie się w zakłamanym towarzystwie wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.