Skocz do zawartości

Gdzie dostać tanio dobre audiobooki?


Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakąś stronę, gdzie są najtańsze audiobooki i nie oszukują?

 

Po kilkunastu godzinach dziennie przed kompem, czytanie książek jawi mi się jako tortura, a tak sobie można poleżeć, odpocząć i coś mądrego "zassać".

 

W empiku jakieś promocje są ciekawe, warto?

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z audioteki, jest aplikacja na smartfona. Można słuchać online albo ściągać na telefon. 

Subskrypcja jakieś 25zł na miesiąc w tym mnóstwo książek do odsłuchania za darmo/w subskrypcji. Dodatkowo ceny przyzwoite za wybrane pozycje. Jak masz subskrypcje to jest taniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Polecacie jakąś stronę, gdzie są najtańsze audiobooki i nie oszukują?

 

Marku ja kupuje od roku książki na taniaksiazka.pl jakoś tak,  zorientuj się czy mają też audiobooki, jak tak to warto, bo często są srogie promocje, papierowe wersję polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zaraz płacić subskrypcji na audiotece, jak założysz sobie konto to i tak masz dostęp do całej zawartości tylko dużo drożej. Ja słucham audio cały czas w pracy to mi się opłaca płacić za subskrypcje. Masa książek w abonamencie a nowości z dużą zniżką.

Jak rezygnujesz ze abonamentu to za wszystko płacisz. 

Obliczyć to jest prosto, wejdź do biblioteki na audiotece, przy każdej pozycji jest cena z abonamentem/subskrypcją i bez. Zobaczysz że część pozycji jest za free w abonamencie a normalnie kosztują po średnio 25zł. Jak słuchasz co najmniej jedną książkę w miesiącu to już wychodzisz na 0, cała reszta to na plus.

Ostatnia pozycja "Sybir punk" polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński zanim wydasz kasę na audiobooka sprawdź jutuba. 

 

Wiele wydawnictw wkłada tam reklamówki 30 - 60 minut nagrania, pierwsze rozdziały książki itp.

 

Przesłuchaj sobie ten darmowy kawałek i jak ci się spodoba to dopiero kupuj całość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.