Skocz do zawartości

Po co mi to forum?


horseman

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia Samcy, 

 

Przewartościowuję swoje życie i krytycznie podchodzę do wszystkiego co robię, co myślę i w co wierzę. W moich rozważaniach dotarłem do tego forum. Rok temu założyłem sobie tu konto. Co się zmieniło przez ten rok? Zmieniłem pracę, wziąłem kredyt, poznałem dziewczynę. Czy osiągnąłbym to samo bez forum? Prawdopodobnie tak, po co więc tu jestem?

 

Pomagam sobie i innym. Piszę posty, których nigdy nie publikuję, bo po przelaniu moich problemów na papier wydają się trywialne. Zadaje sobie pytanie "Co byś poradził innemu bratu w tej sytuacji?". Okazuje się, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. 

 

Dowartościowuję się. Patrzę na problemy braci, którym zazdroszczę pozycji życiowej i myślę sobie "skoro taki robak jak @horseman nie z takich opresji wychodził to może nie jest taką miękką fają".  

 

Przyswajam wiedzę. Odnoszę wrażenie, że czerwona pigułka jest jak tabletki antykoncepcyjne. Zapomnisz o niej jednego dnia i możesz mieć duże problemy. Jestem tu więc, by spotykać się z historiami, które nie pozwolą mi zapomnieć o schematach rządzących społeczeństwem.

 

Nabieram dystansu. Po kilkunastu, a może kilkudziesięciu kobietach, z którymi coś mnie łączyło zaczynam widzieć w nich więcej wad niż zalet. W wakacje przeżyłem "seks życia" z Panią kompletnie z innej ligi. Doszło do tego dzięki prawidłom forum. Po wystrzeleniu ego w powietrze doszło do mnie, że to tylko kobieta i nic więcej. Miło jest to powspominać, ale... Tyle mi z tego przyszło, a na sprawę poświęciłem dużo energii. 

 

A co Wy robicie na tym forum?

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, horseman napisał:

A co Wy robicie na tym forum?

 

Trolujemy. 

A tak serio to jestem tu ponieważ:

20 minut temu, horseman napisał:

Odnoszę wrażenie, że czerwona pigułka jest jak tabletki antykoncepcyjne. Zapomnisz o niej jednego dnia i możesz mieć duże problemy.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem gdy byłem w czarnej dupie życiowej, akurat waliło się moje małżeństwo (zdrada ex), samoocena była na dnie. Forum pomogło mi przejść przez rozwód, poukładać życie na nowo, zbudować właściwy mindset, prawidłowe podejście do kobiet i własnej męskości, odbudować wartość. Dzięki temu po rozwodzie przeżyłem różne przygody z kobietami, których mi koledzy do dziś zazdroszczą. A finalnie znalazłem się w związku, który staram się właściwie prowadzić, przez co daje mi satysfakcję, a partnerka ma emocje i jest zadowolona.


Wiedza z forum wymaga powtarzania i utrwalania, dlatego regularnie czytam, czasem komentuję. Forum jest moim zdaniem doskonałą odtrutką na otaczającą bluepillową, zakłamaną rzeczywistość. Dzięki forum czuję, że dostrzegam więcej, nabieram lepszych nawyków w codziennym życiu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odpoczywam, a jednocześnie daję i odbieram pozytywną energię. Prezentuję własny przykład, żeby ktoś, kto załamany siedzi nie musiał tego robić i się uwolnił.

 

Bolą mnie realnie problemy męskiego świata, poziom niesprawiedliwości i myślę, że mam sporo do powiedzenia, bo zawsze miałem i dlatego publikuję.

 

Poza tym dla zajebistego poczucia humoru i fajnego klimatu dyskusji. Forum to taki mały projekt po godzinach, w który się wkręciłem 😆

 

Zawsze, jak zadałem tutaj pytanie to dostawałem prawidłową odpowiedź i polecenia. Dokonałem niezliczonych zakupów na podstawie niektórych tematów. Wiedza ludzi tutaj zgromadzonych to coś bezcennego według mnie i warto honorowo czasami pomóc, coś sensownego napisać, żeby móc zgodnie z zasadą wzajemności czerpać dobrą energię.

 

Służymy sobie po koleżeńsku i tworzymy pozytywną grupę energetyczną. Przynajmniej tak to odczuwam i tak działam.

 

Do tego całe życie szukam tych zdań, tych słów, które automatycznie zmieniają życie. A na forum takich zdań się pojawiło wiele. Takich haseł, wyrażeń historii, które zmuszają wręcz do cięższych, umysłowych sesji.

 

Doceniam. Jestem uczciwie traktowany w tym miejscu i szanuję cały projekt. Rozumiem, dlaczego powstał i dlaczego wsparcie, nawet anonimowe jest tak ważne w kryzysowym czasie.

 

Jak chcecie to podam wam szklankę wody na starość 😆

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, horseman napisał:

A co Wy robicie na tym forum?

 

Cztery lata temu zacząłem czytać forum BS i słuchać nagrań MK, czytałem artykuły na samczeruno, dwa i pół roku działałem na forum Samiecweb, uczestniczę również na live u MK.

Wszystko to sprawiło, że moje życie poszło do przodu na lepsze, zdobyłem masę wartościowej wiedzy, którą wykorzystałem w praktyce.

Jestem na forum by dzielić się tą wiedzą, wspierać, pomagać i rozwiązywać problemy osób, które tego potrzebują, spędzać miło czas w doborowym gronie braci i odwdzięczyć się 

MK za lata fantastycznej pracy jaką wykonał na rzecz pomocy i poprawy jakości życia mężczyzn.

Bo tak jak zawsze powtarza MK gdzie pójdziesz porozmawiać o problemach życia i znaleźć rozwiązanie jak nie tutaj na forum gdzie otrzymasz pomoc.  

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj, ponieważ nie ma takiego drugiego miejsca w sieci, przynajmniej tej polskiej. Wszystko co powstaje przepełnione jest wręcz gynocentryzmem, którym już osobiście rzygam i mam tego dość, dlatego tu jestem. Jest to bardzo fajne miejsce, gdzie można w wielu sprawach usłyszeć męski głos, taki inny niż codziennie w realnym życiu, taki głos, który na co dzień jest wyśmiewany, spychany na margines, deprecjonowany, wręcz przepełniony wobec niego nienawiścią i pogardą. 

 

To forum pozbawione jest politycznej poprawności tak bardzo wszechobecnej w dzisiejszym życiu społecznym. Tu nazywa się rzeczy po imieniu, baardzo często nieprzebierając w słowach i to moim zdaniem jest bardzo dobre, właściwe i może odpowiednio ludźmi pokierować. Słowa nie powinny tracić swojego pierwotnego znaczenia jak np. tolerancja, chyba najbardziej skurw...obecnie słowo w naszym słowniku, która przecież nie oznacza akceptacji.

 

Jest to miejsce pełne osób z różnorakim doświadczeniem i wiedzą, którą chętnie się dzielą zupełnie za darmo. Można otrzymać tu dużo wskazówek, rad czy porad, a także zwyczajnie sobie pogadać i pośmiać się. Jak tu parę pat temy przyszedlem, najpierw jako czytelnik, bardzo dużo rzeczy w glowie mi się ułożyło, forum sporo mi pomogło w przepracowaniu własnej przeszlości w kwestiach damsko-męskich oraz pokazało mi, że nie jestem sam, nie jestem jedyny i to co mnie kiedyś spotkało nie było czymś odosobnionym. 

 

Dzięki forum dowiedziałem się też wielu rzeczy spoza kwestii typowo związkowych. Dzięki postom niektórych Braci dokonalem w życiu pewnych zakupów, których pewnie bym nie zrobił, a okazały się bardzo pomocne. Jak szukałem ze dwa lata temu jakiegoś dobrego i w odpowiedniej cenie czytnika e-book'ów, to znalazłem tu dość aktualny temat i na jego podstawie oraz pogrzebania nieco poza forum dokonałem zakupu, którego zupełnie nie żałuję. 

 

Odpowiada mi tu forumowa atmosfera. Jestem tu także dlatego, aby poćwiczyć nieco postawę, sprawdzić swój mindset i dzięki Rezerwatowi często się to udaje;) Dobrze, że na forum równiez i panie mają takie swoje miejsce gdzie mogą się wypowiadać, a ja mogę im czasem chyba nieco podnieść ciśnienie:lol:

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał:

myślę sobie "skoro taki robak jak @horseman

 

Zasługujesz na srogie lanie pasem po pupie za takie myśli we własną stronę.

 

NAPISAŁEŚ SOBIE SAM SWÓJ NAJWIĘKSZY KŁOPOT.

28 minut temu, mac napisał:

tworzymy pozytywną grupę energetyczną

 

Mi tego tu brakuje, pozytywnego pierdolnięcia, wiem wiem, świat naokoło nie jest pozytywny, ale smuty niektórych gagatków to dramat do czytania :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, horseman napisał:

A co Wy robicie na tym forum?

 

 

Kiedyś, szukając materiałów PUA, trafiłem na audycje Marka. Potem z nich na Red Pilla. Red Pill uratował mi majątek i zdrowie psychiczne przy rozwodzie. Potem trafiłem na forum (na początku nie wiedziałem, że Marek ma forum).

 

Forum stanowi dla mnie genialne miejsce "odtrutkę" od skamlenia reszty Internetu w stosunku do kobiet, simpowania, lamentowania, stawiania ich na piedestał i tłumaczenia ich każdej niegodziwości.

 

Red Pill i forum nauczyły mnie jednej ważnej rzeczy - jakiekolwiek wątpliwości na temat kobiety należy interpretować na jej niekorzyść, jeśli nie przedstawi przekonywujących dowodów. Zawsze się sprawdza.

 

Gdybym trafił na forum wcześniej najprawdopodobniej nie popełniłbym tego kolosalnego błędu jakim było małżeństwo. Nigdy kurwa więcej.

 

Obecnie staram się tu czytać posty ludzi mądrzejszych ode mnie, uczyć się od nich ale też dzielić moją skromną wiedzą. 

 

Cytat

Odnoszę wrażenie, że czerwona pigułka jest jak tabletki antykoncepcyjne. Zapomnisz o niej jednego dnia i możesz mieć duże problemy.

 

Pięknie napisane. Ogólnie to trochę zazdroszczę czasem niektórym, którzy żyją w BluePillu i albo ich kobieta nie wydymała (mają farta) albo po prostu się łudzą. Piękny sen. Gorzej, jak zaliczysz twarde lądowanie albo godzisz się na codzienne gnojenie w imię cipki i "domu".

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, horseman napisał:

przeżyłem "seks życia" z Panią kompletnie z innej ligi. Po wystrzeleniu ego w powietrze doszło do mnie, że to tylko kobieta i nic więcej. Tyle mi z tego przyszło, a na sprawę poświęciłem dużo energii.

Tak to właśnie z tym jest. Dlatego należy czas (najcenniejsza waluta) poświęcać na prawdziwy rozwój - naukę jakiegoś fachu, przyswajanie wiedzy, rozwijające hobby, sport. Seks jest przez chwilę, a po nim przychodzi pustka.

Nie o to chodzi, by zrezygnować z kobiet. Ale tak jak napisałeś - to tylko kobieta. I nic więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu, bo my faceci powinniśmy się wspierać, nawet jeśli różnimy się w poglądach.

Chcę też na własnym przykładzie pokazywać młodym, że możliwe jest stworzenie satysfakcjonującego związku z kobietą i że nie są skazani na żywot mnicha, który nie każdemu służy.

Przeszedłem swoje w życiu i chcę się dzielić własnym doświadczeniem i wiedzą, którą nabyłem w toku procesu wychodzenia z syfu od mądrzejszych od siebie. To dla mnie pewnego rodzaju rozliczenie z przeszłością.

No i lubię Wasze poczucie humoru.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum relaksuje i daje możliwość dzielenia się wiedzą i zdobywania wiedzy.

 

Bywa też zabawne, jest sporo ludzi z poczuciem humoru. 

 

Daje możliwość wygadania się, bądźmy szczerzy poglądy większości z forumowiczów są niezbyt dobrze przyjmowane przez innych, którzy żyją "po teleizyjnemu". 

 

A tutaj spokojnie, we własnym gronie o zbliżonych poglądach możemy sobie porozmawiać.

 

No czasem wskoczy jakaś nawiedzona feministka w dyskusję, ale jeśli nie jest to zbyt często to dodaje tylko kolorytu ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam samotnych matek.

 

No i przy okazji tego od czasu do czasu wystawiam swoje przekonania na publiczną krytykę oraz korzystam z doświadczeń starszych braci. Zdarza się też, że poradziłem sobie z jakimś problemem to dzielę się rozwiązaniem oraz krytykuję czyjeś przekonania na temat świata.

Edytowane przez Lucjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiotuję codzienną poprawnością polityczną, femiofensywą i zakłamywaniem rzeczywistości. Tu się to prawie nie zdarza i to szanuję. 

 

Dodatkowo czytając historie i tragedie życiowe spowodowane przez kobiety dochodzę do wniosku, że opatrzność musi czuwać nade mną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem szukając rady w czasie gdy byłem na rozdrożu.

 

Otrzymałem kubeł zimnej wody, wsparcie, skuteczne rady jak ukierunkować swoje życie.

 

Cieszę się, że trafiłem tu w młodym wieku i zabezpieczyłem się przed wszelkimi zagrożeniami.

 

Dzięki wiedzy zdobytej na forum, filmach na youtube twórców takich jak BetterBachelor czy Donovan Sharpe czuję, że świadomie kieruje swoim życiem.

 

Jestem przygotowany i mogę podejmować dobre decyzję.

 

Kiedy jest okazja dzielę się też moim skromnym doświadczeniem.

 

Forum uczy mnie by nie bagatelizować i nie czuć się zbyt pewnie.

 

Każda nowa historia w świerzakowni przypomina mi, że ryzyko jest cały czas realnę i żebym nie opuszczał gardy.

 

Moje relacje z kobietami są dużo lepsze i bardziej zdrowe.

 

Nauczyłem się myśleć o sobie, wymagać, oczekiwać, ale też doceniać te dobre zachowania.

 

Najlepszym aspektem tego forum jest fakt, że ludzie nie przychodzą tu z problemem by po jego rozwiązaniu odejść.

 

Wręcz przeciwnie, część docenia wsparcie i zostaje na dłużej by dalej się rozwijać i dzielić doświadczeniem i swoją historią z innymi.

 

Nie ma drugiego takiego miejsca. :)

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.