Skocz do zawartości

Po co mi to forum?


horseman

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, horseman napisał:

Odnoszę wrażenie, że czerwona pigułka jest jak tabletki antykoncepcyjne. Zapomnisz o niej jednego dnia i możesz mieć duże problemy.

Ładne porównanie.

 

Ale ten tytuł to sugeruje trochę odwrotną treść 🤪 dobrze, że uściśliłeś!

 

6 godzin temu, horseman napisał:

A co Wy robicie na tym forum?

Jeśli można poetycko przyrównać społeczność forum do lasu, to przechodziłem obok, zobaczyłem jaki piękny, ożywczy Las, też chce być jego częścią.

 

Jeśli czytając i słuchając materiałów japa otwiera się na pozycji "wow" to coś jest na rzeczy.

Zasiałem się na forum.

I zostałem.

Wspieram co wartościowe, na tyle na ile jestem w stanie, bo to jedno z niewielu miejsc, gdzie można się swobodnie wyrażać - i co ważniejsze aktywnie wspierać.

Jest tu wiele fajnych, interesujących, mądrych, doświadczonych osób, czuć wysoką wibrację i chęć dzielenia się z nią z innymi.

Jest synchroniczność, dążenie do wprowadzenia elementu równowagi w relacjach damsko-męskich, zasiewania odwagi.

 

Forum widzę jako generator (wiedzy, energii, refleksji), motywator (do działania, do kontaktu z innymi, udzielania pomocy, do odwagi w kierunku pisania, wyrażania siebie, do wyjmowania kija z 4 liter, czyli ... dojrzewania) - jednym zdaniem: atraktor, który budzi pozytywne energie i daje kolejnego kopa do rozwoju.

Oczywiście wiadomo, że to nie tyle forum, a określone działania forumowiczów i forumowiczek, które kształtują BS do formy, w jakiej jest obecnie.

 

Poza tym....lepiej uciekać w forum, niż w alko  :)

Edytowane przez lync
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, horseman napisał:

 

co Wy robicie na tym forum?

TOWARZYSZU.

SIEJĘ chaos i zniszczenie.

 

Jakby to napisał jeden 'cukieraśny': "beka z typa".

 

....tak na serio, najwyraźniej jesteś w pojęcie STAGNACJI SENSU ŻYCIA.

 

cHARAKtERYSTYCZNY punkt dla wytrwałych z tej gromady osobliwości.

 

Cytując tekst z filmu Matrix, jest to mniej więcej moment 'niewiedza jest błogosławieństwem'.

....teraz czy OBY na pewno???

....po wejściu na szczyt, widzisz, że są nowe szczyty.

Droga do nich prowadzi w dół aby potem ponownie się wspinać.

 

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Kiedyś, szukając materiałów PUA,

???

...a do czego Ci to beeeło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem na Forum, gdy po skończeniu studiów nie byłem pewien drogi którą obrałem, nie miałem jasno sprecyzowanych celów, przez co czułem się po prostu źle, odcięcie od znajomych ze studiów jeszcze to potęgowało. Zostałem, jestem tu bo zawsze dostanę poradę w problemach, sam też staram się pomóc jeśli mam dane kompetencje. Podoba mi się panującą tutaj kultura wypowiedzi, brak krytyki, zrozumieni e - jest zupełnie inaczej niż np. na forum typu Elektroda albo jakimś prawnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.