Skocz do zawartości

Koleżanka wbija na tindera


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia,

pewnie temat znany i lubiany, wczoraj kumpela załozyla przy mnie tindera. Fajna dziewczyna 9+ z wyglądu i to co się tam dzieję to przechodzi wszelkie granice.

W 10minut 99 par+, wiadomości od sypią się jak z rękawa, gdzie wspólny mianownik to "cześć jak ci mija dzień/wieczór", "kawa?". Czasami zdarzy się gość, który napisze coś ciekawego i ma coś w głowie, ale i tak wszyscy się puszą jak na rozmowie kwalifikacyjnej. 

Ja się już kompletnie nie dziwie, że te laski nawet przeciętne mają tu takie branie, wymagania wyjebane w kosmos, jak takie coś podbija atencje.

Brudny i zniszczony jest ten rynek matrymonialny. Zastanawiam się czy będzie jej ciężko w tym bagnie wyłowić jakąś perełkę.

PS drugą rzecz, która zauważyłem, że goście chyba odrobili lekcje bo każdy wygląda na zdjęciach jak milion dolców.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, iDest napisał:

Czar pryska, jeżeli któryś śmiałek dojdzie do etapu spotkania i jest konfrontacja twarzą w twarz.

 

2 godziny temu, calltoaction napisał:

Fajna dziewczyna 9+ z wyglądu

Drugi raz czar pryska, gdy ją zobaczy bez makijażu :D

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iDest napisał:

To chyba że brakuje jej atencji w realnym świecie.

Często tak jest. Bo 9/10 dla większości facetów jest jak gwiazda na niebie. Mogą sobie o niej fantazjować i nie mieć odwagi słowa powiedzieć

1 minutę temu, iDest napisał:

No ale w sumie tak, pandemia, kluby zamknięte, studia zdalnie, praca zdalnie

Ale to jest od długiego czasu.

1 minutę temu, iDest napisał:

Nie ma kto adorować

Hindusi na fejsie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, calltoaction napisał:

Cześć Bracia,

pewnie temat znany i lubiany, wczoraj kumpela załozyla przy mnie tindera. Fajna dziewczyna 9+ z wyglądu i to co się tam dzieję to przechodzi wszelkie granice.

W 10minut 99 par+, wiadomości od sypią się jak z rękawa, gdzie wspólny mianownik to "cześć jak ci mija dzień/wieczór", "kawa?". Czasami zdarzy się gość, który napisze coś ciekawego i ma coś w głowie, ale i tak wszyscy się puszą jak na rozmowie kwalifikacyjnej. 

Ja się już kompletnie nie dziwie, że te laski nawet przeciętne mają tu takie branie, wymagania wyjebane w kosmos, jak takie coś podbija atencje.

Brudny i zniszczony jest ten rynek matrymonialny. Zastanawiam się czy będzie jej ciężko w tym bagnie wyłowić jakąś perełkę.

PS drugą rzecz, która zauważyłem, że goście chyba odrobili lekcje bo każdy wygląda na zdjęciach jak milion dolców.

Kobieta 9+ i zakłada konto na tinderze a co ona nie umie sobie chłopa ogarnąć z takim SMV? Chyba przeceniasz jej urodę.

Kobiety czy to ładne czy brzydkie mają mnóstwo atencji i zainteresowania ze strony kukoldow i spermiarzy. A skoro dostają za darmochę są przekonane o swojej zajebistosci wtedy nie dziwne, że tyle wymagań mają.

Rynek mayrymionalny jest popsuty przez to wszystko gdzie kobieta o SMV niższym może mieć mężczyznę 3 poziomy wyżej natomiast mężczyźni walczą o ochłapy i odpadki. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "była" jakiś czas później, kiedy zakończył ze mną znajomość, też założyła sobie tindera. Nawet raczyła mnie o tym poinformawać, że teraz znajdzie sobie kogoś odpowiedniego wreszcie... xD

Ale swoją drogą, też mam konto na tinderze. Teraz już nie używam, ale kiedyś jak używałem, to udało mi się spotkać w realu z 3 kobietami poznanymi na tinderze, z czego jedna na prawdę ładna była 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, calltoaction napisał:

Zastanawiam się czy będzie jej ciężko w tym bagnie wyłowić jakąś perełkę.

 

To, że założyła konto na Tinderze świadczy o niej bardzo źle.

 

Jest sort kobiet, które nigdy nie pozwoliłyby sobie na założenie Tindera.

 

Znam takie.

 

Kobiety na wyższym szczeblu intelektualnym i emocjonalnym.

Natomiast już to wiele razy pisałem, nawet dla atrakcyjnego faceta spędzanie czasu na Tinderze jest upokarzające, musi z założenia konkurować z tysiącami słabych samców.

 

 

Z mojego doświadczenia wynika że 9/10 na Tinderze to 5,6 n a żywo.

 

Kłamią dziewczyny beznadziejnie.

 

Prawdziwe rakiety i 10 w realu, nie mają zwykle Tindera.

 

 

  • Like 7
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

Wyjebane w kosmos wymagania, a my fajne chłopaki ciągle sami, za 3... 2... 1...

 

No kurwa ileż można, który to już wątek na ten sam temat i to tylko w tym roku, a mamy dopiero luty 🤦‍♂️

Jakieś wyjście z tej sytuacji proponujesz? Bo sytuacja jest patowa i każdy to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Jakieś wyjście z tej sytuacji proponujesz?

 

Proponuję najebać 17 stron o dziejowej niesprawiedliwości świata, a na koniec w proteście dokonać zbiorowego samospalenia. 

 

 

24 minuty temu, balin napisał:

Cos tam wybrała z tej pięknej ławicy?

 

A przestań, przecież to kolejny trollwątek z cyklu jak zabłysnąć na forum kontrowersyjnym tematem

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

 

Proponuję najebać 17 stron o dziejowej niesprawiedliwości świata, a na koniec w proteście dokonać zbiorowego samospalenia. 

 

 

 

A przestań, przecież to kolejny trollwątek z cyklu jak zabłysnąć na forum kontrowersyjnym tematem

To po co tu się udzielasz mądralo? Jak ci się nie podoba, to tu nie zaglądaj, chyba z natury jesteś niezadowolony z większości rzeczy jak zauważyłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, smerf napisał:

Paradoksem jest ze niby internet i te wszystkie apki mają ułatwić łączenie się ludzi w pary, ale mam coraz częściej wrażenie, że jest dokładnie na odwrót.

One mają zarabiać. Na tym ile czasu na nich spędzisz, na kontach premium i specjalnych lajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum "antysystemowych"  red pillersow emocjonuje się skrajnie komercyjnym korporacyjnym narzędziem do paziowania kobietom które jeszcze bardziej nakręca spierdoline i rażące podwójne standardy a do tego płacenia korporacjom. Cos jak wchodzenie na forum fanow ekstremalnego metalu żeby ponarzekać na  disco polo.  
Niech ktoś zatrzyma te beczkę śmiechu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

To po co tu się udzielasz mądralo? Jak ci się nie podoba, to tu nie zaglądaj, chyba z natury jesteś niezadowolony z większości rzeczy jak zauważyłem.

 

Smaraknie w rękaw nad własną niedolą, bo żadna Julka nie chce dotknąć w penis, to nie jest większość rzeczy, tylko już się ulewa zwyczajnie. 

No przecież nie można do chuja co drugi dzień zakładać kolejnego tematu o tym samym i pierdolić jak najęci przez dwa dni o tym samym.

Czy można i ktoś się poczuje od tego lepiej?

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, marcopolozelmer said:

można i ktoś się poczuje od tego lepiej

 

Żeby nie było, że bije tylko w Twoją stronę. Rozumiem z jednej strony poczucie wtórności, pewnego rodzaju zmęczenie czy też zażenowanie jak ponownie pojawia się ten sam temat w którym nikt nic nowego nie napisał pewnie od roku albo od dwóch. Z drugiej strony, wiele osób ma mylne pojęcie, że to co ich spotyka jest wyjątkowe. Więc te tematy okołotinderowe i jak ciężko jest znaleźć jakąkolwiek pannę na poziomie mogą i będą pojawiać się jeszcze częściej, bo rynek jest coraz gorszy a nie coraz lepszy. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.