Skocz do zawartości

Rozważam przerzucenie się z siłowni na SW


Rekomendowane odpowiedzi

@Pancernik Nie rozumiem dlaczego tak się bulwersujesz, napisałem tylko że siłownia daje fałszywe poczucie pewności siebie gdyż mięśnie nie walczą a wszelkiej maści trójboistom, fitnesiakom wydaje się często odwrotnie przez co czasem pakują się w kłopoty. Dodatkowo ja nie wartościuję tego co jest lepsze, ważne jest żeby robić to co pozwala nam ciągle się rozwijać i przekraczać granice, udowadniać sobie że można zrobić więcej niż się do tej pory myślało.

 

Co do poczucia się bezpieczniej na ulicy to rekomenduję nauczyć się przyjmować ciosy na gardę i szybko biegać. Żadnych pałek, gazów i bijatyk, z tego zawsze są problemy. Siły fizycznej używajcie w ostateczności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2021 o 12:54, Sankti Magistri napisał:

@Pancernik Nie rozumiem dlaczego tak się bulwersujesz, napisałem tylko że siłownia daje fałszywe poczucie pewności siebie gdyż mięśnie nie walczą a wszelkiej maści trójboistom, fitnesiakom wydaje się często odwrotnie przez co czasem pakują się w kłopoty. Dodatkowo ja nie wartościuję tego co jest lepsze, ważne jest żeby robić to co pozwala nam ciągle się rozwijać i przekraczać granice, udowadniać sobie że można zrobić więcej niż się do tej pory myślało.

 

Co do poczucia się bezpieczniej na ulicy to rekomenduję nauczyć się przyjmować ciosy na gardę i szybko biegać. Żadnych pałek, gazów i bijatyk, z tego zawsze są problemy. Siły fizycznej używajcie w ostateczności. 

Siłownia ma to do siebie, że łatwiej wyrywać laski jak się ma sylwetkę, a jak jesteś dużym facetem to byle szczur do Ciebie nie wyskoczy, bo przestraszysz go swoją posturą. Jako osoba która ma staż 4-letni w sportach uderzanych mogę powiedzieć, że na ulicę nie trzeba być Ip Manem i siłownia zazwyczaj wystarczy. A już najlepiej to w ogóle się nie bić i zlewać zaczepki debili, bo najebiesz taką "prawilną mordeczkę z ulicy" a on pierwsze co zrobi to zgłosi się na komisariat, że go pobiłeś.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.