Skocz do zawartości

Mężczyźni błędnie sądzą po swoich upodobaniach, w jakich facetach gustują kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, PyrMen said:

Nosz urwa jeb. mać..

Za to ciało kobiety 40+, po dwójce dzieci to ciało, z brzuchem, fałdami, cyckami do pępka (45+ do kolan). 

Normalnie petarda że rzygać się chce. 

I nie, nie teoretyzuje. Wiem doskonale co pisze! 

 

A chciałem Was, kobiałki bronić. 

Trudno. 

 

No dobra ale do tych rozważań wyszliśmy od tego, że ten programista poczuł się niesprawiedliwie potraktowany przez życie. Natomiast jak się jakaś pani spasła ale nie zgłasza pretensji, to nie ma podstawy do dyskusji, tak? Mam jednak optymistycznego newsa: podobnież w czasie pandemii wzrosła liczba operacji plastycznych wiec wiesz jak już ściągniemy te maseczki to padniecie!

 

A na poważnie: jeśli mówisz o jakiejś konkretnej Pani, na której załóżmy Ci zależy, to za niecałe 50 dych sobie brzuch i te cycki spokojnie ogarnie, jak będzie chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Colemanka napisał:

A na poważnie: jeśli mówisz o jakiejś konkretnej Pani, na której załóżmy Ci zależy, to za niecałe 50 dych sobie brzuch i te cycki spokojnie ogarnie, jak będzie chciała.

Na poważnie:

 

Nie rozpierdalaj mi nerek. 

 

Ogarnie jak 99,9 % jak inne

40+

Zwis na bebzonie i cyckach x2. 

 

No, nie kur.. 

Próbowałem.. 

 

@Colemanka

Wiesz na czym mi zależy będąc samemu koło 40?

 

Dzieci mam, swoje. 

 

Na spokóju, na dobrze dającej i gotującej dupie,

na spokoju,

na spokoju

na spokoju. 

I żeby to się trzymało kupy..

i ona w miarę też. 

 

Kobiety koło 40 z bombelkami mi tego nie dadzą. Wiem z doświadczenia. 

 

A ich przebieg....

20 letni passat ma mniejszy. 

 

Wszyscy by tylko zaliczali

(ci mniej wymagający, jak ja niestety) i spierdalali.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

Te które mówią prawdę są przez Was wyzywane od ku*ew i materialistek.

Nie, dlaczego? @JudgeMe napisała szczerze w innym wątku i ja to doceniam. 

 

A w tym temacie to nic nowego od początku dziejów... panie lubią męskich, zaradnych, inteligentnych, o wysokiej pozycji społecznej, o nienagannych umiejętnościach społecznych, etc. + jakieś tam indywidualne preferencje typu oczy, dłonie, nietypowe pasje, etc. 

 

Czyli trzeba budować jak najlepszą wersję siebie i chyba rzeczywiście najlepiej być wysportowanym informatykiem 15k/mies. z dobrym social circle 😁

 

Z drugiej strony czy zaliczanie kolejnych kobiet jest takie niezbędne do życia i czy jest głównym wyznacznikiem męskości? 

 

W sumie taki były flep jak ja znalazł sobie w końcu całkiem fajną laskę, a moje zarobki przeciętne, pozycja społeczna z reguły niska, wysportowanie z reguły przeciętne, masa mięśniowa z reguły niska.... Itd. 

 

Ok, wracam do budowy karmnika 😉

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Colemanka napisał:

Zgoda tylko dlaczego ten programista średniego wzrostu będąc w technikum nie napierdzielał już na siłce? Przecież nie potrzeba znać żadnych pilli i forumowych prawd by dostrzec że męscy sportowcy zazwyczaj mieli powodzenie. Powiem więcej: męski potomek powinien uprawiać sport na skraju wyczynowego już od dziecka. A nie facet dopiero kmini pójście na siłkę jak się skapnie, że nikogo nie pociąga, tudzież fiut mu odmawia posłuszeństwa

Od dziecka uprawiać sport wyczynowy? Gratuluję logiki. Wiesz, jak może uprawiać sport wyczynowy, skoro znaczna większość nie jest do tego predysponowana genetycznie. Nie każdy to sportu się nadaję, ja ćwiczę regularnie i wyglądam b.dobrze. Jednak w historii większość ludzi, których pamiętamy już wiele czasu nie mieli z siłownią nic wspólnego np. Tesla, Einstein, Newton. Ich pamiętamy, po tobie zostanie marny proch, który za życia był zbyt ubogi intelektualnie, aby rozumkiem zaistnieć 😆 Tobie odmawia posłuszeństwa, ale rozum, ale tak to jest jak w życiu nic się nie osiągnęło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, weźcie się ogarnijcie. Przeglądam temat z zażenowaniem.

 

U mężczyzn i kobiet jest tak samo, wygląd liczy się najbardziej wraz z umiejętnością radzenia sobie wśród ludzi, a ponadprzeciętna inteligencja dopiero jeśli powyższe jest w jakimś stopniu spełnione.

 

@MarkoBe nie wiem, kto by się zbaitował na tak głupie zaczepki z Twojej strony. :D To samo, weź się chłopie ogarnij.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Natii napisał:

Oczywiście wysokie stanowisko też działa jak afrodyzjak i to nie tylko ze względu na kasę (choć nie będę oszukiwać, że nie jest ważna, szczególnie jesli kobieta też dobrze zarabia, to rzadko która chce faceta utrzymywać), ale ze względu na pozycję w "stadzie" :P.

 

No coś takiego. Kto by się spodziewał :):):)"Jak bieda wchodzi drzwiami, miłość ulatuje oknem" : )

 

Swoją drogą, najbardziej denerwujący i na dłuższą metę męczący są ludzie nie naprawdę zamożni, ale ci, którym się wydaje, że już są zamożni i coś znaczą, a cały świat ma być wobec nich w pozycji "klękajcie narody". Przynajmniej z moich doświadczeń. Syndrom nuworysza - dorobkiewcza, "cotojakurwaniejestem". To typ ludzi, którzy by sobie złote kółko w nosie powiesili, by świat widział, że ich stać.

'

Zdecydowanie wolę tych, którzy nie udają i są szczerzy, prostolinijni, nawet gdy z obejścia wyglądają na typowego Janusza niezależnie od tego, ile mają pieniędzy (jak to @Analconda mówi). Ale nie Janusza - chama, ale Janusza sympatycznego, rubasznego, swojego chłopa. Takiego, wiecie: część, sąsiad! Co to sąsiad dziś taki markotny? Auto nie odpala? Zaraz kabelki podrzucę itd. Albo flaszkę przy płocie otworzy, bo upiera się by razem zdrowie wypić. Albo jakiś kawał z brodą opowie ale w takim stylu, że trudno się nie zaśmiać. Lubię takich ludzi :)

A potem wsiądzie do auta za 500k z takim samym nastawieniem, jak kiedyś wsiadał do Poloneza, a potem Passata. I tak samo wozi w nim Grażynę jak i worki ziemniaków : )

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Janusza sympatycznego, rubasznego, swojego chłopa. Takiego, wiecie: część, sąsiad! Co to sąsiad dziś taki markotny? Auto nie odpala? Zaraz kabelki podrzucę itd. Albo flaszkę przy płocie otworzy, bo upiera się by razem zdrowie wypić. Albo jakiś kawał z brodą opowie ale w takim stylu, że trudno się nie zaśmiać. Lubię takich ludzi

Zrobię mały off top, ale muszę, proszę wybaczyć. Powtórzę się @Obliteraror bo uważam, że warto takich ludzi jak Ty i takie postawy docenić: świetnie łączysz pokorę, dystans do siebie, szacunek do innych i pozytywną energię.

 

jeszcze raz sorry, za prywatę 😉

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

"Jak bieda wchodzi drzwiami, miłość ulatuje oknem" : )

Po lekturze forum oraz obserwacji otoczenia należałoby odrobinę zmodyfikować tą życiową mądrość:

"Gdy bieda lub choroba wchodzi do mieszkania drzwiami tam miłość i związek spierdala oknami".

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zychu napisał:

@Wewerka Okej, niech ci będzie. Tyle że to kobieta po 30 ma silniejsze parcie na związek i bombelki.

 

Statystyczny facet tez ma parcie na bombelki. I ustatkowanie się, zwłaszcza jak jest jedyny z ekipy który nie ma żonki i bombelka.

12 godzin temu, zychu napisał:

A takie przechulane egzemplarze raczej nie cieszą się dużym szacunkiem, wzięcie mają tylko u niedowartościowanych beta-misiów.

Ktoś je przehulał. A niedowartościowanych misiów jest znowu masa.

12 godzin temu, zychu napisał:

Ujmę to tak - mężczyzna w takim przypadku jest jak kierowca, który przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów, różnymi autami. Po prostu doświadczony kierowca. Kobieta zaś jest autem o duużym przebiegu, na dodatek zmieniało właścicieli kilka razy. Prędzej wsiadłbym do auta z doświadczonym kierowcą, niż kupił wspomnianego grata.

 

Jak ja kocham te porównania.
Paradoksalnie najwięcej wypadków powodują doświadczeni kierowcy, rutyniarze i zbyt pewni własnych zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, PyrMen said:

Wiesz na czym mi zależy będąc samemu koło 40?

Dzieci mam, swoje. 

Na spokóju, na dobrze dającej i gotującej dupie,

na spokoju,

na spokoju

na spokoju. 

I żeby to się trzymało kupy..

i ona w miarę też. 

Kobiety koło 40 z bombelkami mi tego nie dadzą. Wiem z doświadczenia.

 

Jak Ci nie zależy na 40chach, to niech im wisi bebzon, cycki i co tam jeszcze na zdrowie, who cares anyway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Colemanka napisał:

No to jak naginał na kompie choć na pewno pyton się przypominał, że należałoby zacząć inny aspekt życia już sobie powoli ogarniać, to został z ręką w nocniku.

Wcale nie został, wystarczy że nie weźmie sfeminizowanych i roszczeniowych europejek lub amerykanek kub australijek tylko kobiety z nieskażonych jeszcze tym gównem kultur 😜

 

Cała ameryka pld., Afryka, Azja i Europa wschodnia na niego czeka. 

On nie potrzebuje siłowni tylko wiedzy😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, yrl said:

Zawsze mnie rozwala logika kobiet. Dawać w najlepszych latach życia za darmo na prawo i lewo a jak przychodzi 30 to nagle zaczynają się cenić. I beciak musi płacić wysoką cenę.

Skoro są chętni, to znaczy że to logiczna taktyka. Problem w beciaku, który zamiast się ogarnąć i mieć jakieś standardy, cieszy się że ta koleżanka z liceum, która by wtedy nawet na niego nie spojrzała, odzywa się do niego po 30, a on leci do niej. 

2 hours ago, Obliteraror said:

chama

Dziś usłyszałem dobrą definicję, kim jest cham. Ziemkiewicz określił go jako silny wobec słabych, służalczy wobec silnych.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak głosi stare przysłowie: "pierwsi w nauce, pierwsi w sporcie..."

Jako nastolatek nie byłem pierwszy ani w tym, ani w tym... Nauczony jednak pewnym życiowym doświadczeniem po czasie wziąłem dupę w troki i dzięki temu dziś dziewczyny, o których kiedyś marzyłem stały się dla mnie niewidzialne, przezroczyste... Gdy spotykam czasami na ulicy odpowiadam "cześć" i mijam je nie odwracając się za siebie. Usłyszeć za plecami "co u Ciebie" - bezcenne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

1. Statystyczny facet tez ma parcie na bombelki. I ustatkowanie się, zwłaszcza jak jest jedyny z ekipy który nie ma żonki i bombelka.

2. Ktoś je przehulał. A niedowartościowanych misiów jest znowu masa.

3. Jak ja kocham te porównania.
4. Paradoksalnie najwięcej wypadków powodują doświadczeni kierowcy, rutyniarze i zbyt pewni własnych zdolności.

1. Statystyk nie prowadzę, obserwuję otoczenie.

2. A one się dały przehulać (czy może nie?).

3. Też je kocham. Dlatego jednego użyłem. :)

4. Zależy, co rozumiemy jako wypadek w przełożeniu na relacje d-m. Bo dla kobiety kraksą może być np. kop w d*** po odkryciu jej manipulacji albo zdrady...

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wewerka napisał:

kobiety się buntują, chcąc mieć to samo co zawsze mężczyźni mieli, tym drugim to nie na rękę?

Ok. Tylko niech same sobie to zdobywają, bez wykorzystywania nas mężczyzn. Jestem teraz pewny na 100%, że jakby tak zabrać wszystkie socjale, wsparcia, odseparować was od beciaków i dając wam wolną rękę, którą już zresztą macie, to kobiet, które osiągnęły jakiś sukces, byłby dosłownie mały promil. 

 

Obecnie za każdym sukcesem kobiety stoi mężczyzna. 

Zdobywajcie se te świat, ale bez naszej pomocy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Vstorm napisał:

Ok. Tylko niech same sobie to zdobywają, bez wykorzystywania nas mężczyzn. Jestem teraz pewny na 100%, że jakby tak zabrać wszystkie socjale, wsparcia, odseparować was od beciaków i dając wam wolną rękę, którą już zresztą macie, to kobiet, które osiągnęły jakiś sukces, byłby dosłownie mały promil. 

A ja nie sądzę. Było by natomiast mniej wybrzydzania bo panny nieogarniające by szukały bankomatów.

24 minuty temu, Vstorm napisał:

Obecnie za każdym sukcesem kobiety stoi mężczyzna. 

Aha. Bo to pasuje do światopoglądu.

24 minuty temu, Vstorm napisał:

Zdobywajcie se te świat, ale bez naszej pomocy. 

I one to robią. Facet jest zbędny nad czym masa braci ubolewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mosze Black said:

Wcale nie został, wystarczy że nie weźmie sfeminizowanych i roszczeniowych europejek lub amerykanek kub australijek tylko kobiety z nieskażonych jeszcze tym gównem kultur 😜

Cała ameryka pld., Afryka, Azja i Europa wschodnia na niego czeka. 

On nie potrzebuje siłowni tylko wiedzy😜

 

No tak jak mówisz, nie inaczej. Wystarczy poczytać o porażającym nieskażeniu poniżej: ''Upewniając mnie w swym uczuciu i tym, że nic nie oczekuje ani nie chce (pieniędzy, mieszkania itp.), postanowiłem zostawić to co miałem w Polsce" 🤑

 

BTW próbowałeś ostatnio może gdzieś polecieć?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.