Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2021 o 11:59, Optimus Prime napisał(a):

i jak oglądałeś?

 

Obejrzałem część właśnie. :P Dużo spekulacji, na które nie ma dowodów [np domysły, że w coli są do dziś liście koki itd], także średnio oceniam ten dokument póki co.

Ale to nie zmienia faktu, że coli nie piję w dalszym ciągu, oprócz tego od lutego zeszłego roku najpierw zacząłem ograniczać energetyki, a od ~4,5 miesiąca nie wypiłem nawet jednego.

 

Przerzuciłem się na muszyniankę. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał(a):

Nie chlać wgl

W zasadzie to pije bardzo mało albo wcale. Dzięki pracy pozbyłem się nałogów z alkoholem i męczeniem ogóra :D

Pytam bo za jakiś czas idę na wieczór kawalerski i chyba raczej będzie pite. Z reguł wchodzi Cola ale no właśnie. Co zamiast koka kola? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię koli - koncern jak koncern. 
Ale z tego co ja wiem to wpierw w składzie była kokaina, teraz już jej nie ma, a to korpo to jedyna firma w US która może sprowadzać ekstrakt lub liście koki - jakoś tak, do stanów i robi to legalnie. To był napój sprzedawany w aptekach na kaca - wtedy z tą kokainą. 

 

Ja czasem się napiję tej full sugar. Najczęściej na wyjazdach zawodowych.

 

Ostatnio jak wprowadziłem się na nowy apartament to zalewałem nią kibel. 

 

 

Ja szkockiej nie lubię, jak nie masz z czym zmieszać daj dobry lód, lub mieszaj z wodą. Tych od 11 lat w górę nie trzeba mieszać. 
 

 

Co do koko, pijano jeszcze czerwone wino z dużym dodatkiem kokainy. ❤️

 

 

Koko jest spoko! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perun82 napisał(a):

oli)u dla podlu..europy środkowej, a inaczej dla reszty

Zawartość cukru waha się w calej Europie kiedyś gdzie byłem porównywałem. W Dubaju nie piłem w Tajlandii też nie więc tam nie wiem. 

1 godzinę temu, Perun82 napisał(a):

gastryczne

I dalej tak jest mała ilość wspomaga trawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.