Skocz do zawartości

Witam


Mosze Green

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mosze Green napisał:

Oczywiście nick i avatar jest żartem, pomyślałem, że będzie śmiesznie. Pozdrawiam.

Cześć.

 

To zależy od poczucia humoru.

Ja je mam i dystans do siebie też ale wydaje mi się troszkę nie na miejscu że tak się wyrażę parodiować brata Mosze Red.

 

Od kilku miesięcy jestem na forum czytam, przyswajam wiedzę a Brat Mosze Red wnosi tu bardzo dużo.

 

Nie na miejscu to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Massamba_ napisał:

Cześć.

 

To zależy od poczucia humoru.

Ja je mam i dystans do siebie też ale wydaje mi się troszkę nie na miejscu że tak się wyrażę parodiować brata Mosze Red.

 

Od kilku miesięcy jestem na forum czytam, przyswajam wiedzę a Brat Mosze Red wnosi tu bardzo dużo.

 

Nie na miejscu to jest.

Jeśli to nie jest trolling i merytoryka będzie zbliżona do czerwonego to chyba dla naszego reda nie będzie to żaden problem a nawet mały uśmiech jeśli będzie tak jak pisałem wyżej. 

 

co dwóch Moszów to nie jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Massamba_ napisał:

Cześć.

 

To zależy od poczucia humoru.

Ja je mam i dystans do siebie też ale wydaje mi się troszkę nie na miejscu że tak się wyrażę parodiować brata Mosze Red.

 

Od kilku miesięcy jestem na forum czytam, przyswajam wiedzę a Brat Mosze Red wnosi tu bardzo dużo.

 

Nie na miejscu to jest.

 

Wiem, że dorównać nie będzie łatwo, ale będę się starał 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.