Skocz do zawartości

Czy znacie samotne kobiety z własnego wyboru?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reedson napisał:

i to takiego że się śmiałem jak głupi

Wiesz inaczej się rozmawia z laską, która ma 20, 30 lat a inaczej z kobieta, która jest po 40  lub 50. Masz milfa samotnego, która na dodatek ma własne lokum, to jest wielki plus, jak jeszcze ładna i zadbana i dobrze to rozegrasz, to może co pociumciasz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę 28 lat i jest samotna. Z wyglądu takie 4/10 (trochę ulana). Parcie na jakiś związek ma duże. Próbowała mnie usidlić ale wyjątkowo nie jest w moim typie. Widać u niej taki brak obycia z facetami. Tak więc nie wiem czy kwalifikuję się jako sama "z własnego wyboru". Widziałem jej matkę, ściana w tym przypadku będzie baaardzo bolesna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie znam dwa typy samotnych Pań. Pierwszy typ to nieudane związki, zostały porzucane przez facetów przez to załączał się im tryb feministycznym. Szukały księcia z bajki, a tu okazał się Shrek w ich mniemaniu. Drugi typ to kobiety zaburzone z którymi nie można zbudować jakiejś głębszej relacji. I tu się wyłania trzeci typ....czyli połączenie tych dwóch przypadków. Ogólnie jak facet i kobieta są w miarę normalni to dążą do jakiejś relacji. Czasem może nie wyjść...rozwody itp. Ale nie powinno się nienawidzić przeciwnej płci. Po prostu facet i kobieta inaczej patrzą na świat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RavenPL napisał:

typ to nieudane związki, zostały porzucane przez facetów

W dużej mierze bardzo często z własnej winy, tego typu kobiety bardzo często olewają normalnych kolesi a wiążą się z dupkami, gośćmi z którymi wiadomo i tak nic nie będzie na dalszą metę. Taki dupek ją wykorzysta, zrani, wyrucha, albo ona go zleje albo na odwrót, potem na zwykłego gościa bardzo często nawet nie spojrzy przez pryzmat tego złego gościa, z którym była. Bardzo często takie dziewczyny olewają dobrych, ułożonych facetów.

13 godzin temu, RavenPL napisał:

Po prostu facet i kobieta inaczej patrzą na świat.

Desperaci, białorycerze nie rozumieją takich rzeczy.

W dniu 14.02.2021 o 19:25, yrl napisał:

Mam koleżankę 28 lat i jest samotna. Z wyglądu takie 4/10 (trochę ulana).

To się nie dziwie, też mnie takie bazyle podrywały, pamiętam kiedyś, że z taką seks uprawiałem, z panną, która wogule mi się nie podoba, GŁUPOTA MŁODOŚCI, TERAZ CIESZĘ SIĘ, ŻE ŻADNEJ WPADKI Z TAKĄ DZIEWCZYNĄ NIE ZALICZYŁEM, TO BYŁ MÓJ PIERWSZY A ZARAZEM OSTATNI RAZ.

W dniu 14.02.2021 o 13:41, Reedson napisał:

i to takiego że się śmiałem jak głupi

Co odwaliłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.