Skocz do zawartości

Zabiła dzieci, żeby nie oddać ich mężowi


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widzę jakiś usprawiedliwień dla kobiet, które zabiły kogoś, bo podobno musiały, bo facet był dla niej zły i miała z nim piekło. Tutaj trafiam na kolejny artykuł, gdzie matka zabiła dzieci, żeby ich nie oddać mężowi. W komentarzach na facebooku oczywiście samo współczucie dla niej, że musiała to zrobić. Zgubiłem gdzieś to fa fejsie wiec nie wkleję linku do komentarzy. Wyobraźcie sobie co by było gdyby facet zabił dzieci, żeby ich nie oddać pod opiekę matce. Czy reakcje ludzi byłyby takie same? Bo moim zdaniem by go tam zajebali w komentarzach.

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/turzany-zbrodnia-w-turzanach-matka-zabila-dzieci/kjmb20y?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage&fbclid=IwAR2rGHK9FOj4STheyvTTHlk6ZwKLfdHPwKD2GWL4LMbN1xvhDxNOMkcqm_E

Edytowane przez fikakowo
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

kobiety są zdolne do

 

a targaja nimi emocje...

Jeśli ja czasem sam sobie nie wierzę, to jak ja mogę wieżyć osobie która może przyjść do mojego życia z kosmosu, i teoretycznie wbić mi nóż w plecy, lub w jakiś sposób oszukać?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fikakowo napisał:

Wyobraźcie sobie co by było gdyby facet zabił dzieci, żeby ich nie oddać pod opiekę matce. Czy reakcje ludzi byłyby takie same? Bo moim zdaniem by go tam zajebali w komentarzach.

Bo taka kultura. Rycersko patriarchalna.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z linią programową postępowej lewicy. Aborcja pourodzeniowa, eutanazja dla dzieci - co prawda na razie tylko dla chorych ale, dość szybko, pewnie będą chcieli "na życzenie".

 

Godzinę temu, fikakowo napisał:

Czy reakcje ludzi byłyby takie same? Bo moim zdaniem by go tam zajebali w komentarzach.

Oczywiśće, że nie... ona biedaczka ma depresje 💝 a on jest chorym zwyrolem 👽

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Analconda napisał:

Trzeba było dawać dupy teraz u mnie nie mają taryfy ulgowej.

Jesteś Pan Cham i prostak!!!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I mi się to podoba.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BumTrarara napisał:

Zgodnie z linią programową postępowej lewicy. Aborcja pourodzeniowa, eutanazja dla dzieci - co prawda na razie tylko dla chorych ale, dość szybko, pewnie będą chcieli "na życzenie".

Ale to już było - w III Rzeszy. Aborcja dla Słowian? Władza popiera, jeśli mowa o podludziach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fikakowo Też mi się to zdarza.

Ostatnio słuchałem podcastu o wiosce, w której kobiety wytruły swoich ojców, mężów i synów bo ci, wróciwszy z wojny, nie nadążali z robotą w gospodarstwie oraz agresywnie zareagowali na wiadomość, że pod ich nieobecność małże puszczały się z więźniami z pobliskiego obozu. Komentarze pod nagraniem:

"no wzięły babeczki sprawy w swoje ręce"

"spoko kobietki, napiłabym się z nimi"

"wiecie, czy lepy na muchy wciąż zawierają arszenik? pytam dla koleżanki heheheheheh"
 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Nie uwierzyłbym jakby nie przeczytał. Winny: mąż, teściowa, domownicy, dzieci, Pis, TVN, sąsiedzi.  1,3 tys lajkow że winna męża. Piszą że Madki szkoda, bo nie podniesie się z tej tragedii,  a nie powinna się podnieść z krzesła elektrycznego. Jak gość napisał wyrazy współczucia dla ojca, to zjebali go od troli i że resztę życia ma spędzić w więzieniu. 

 

Wyobrażacie sobie, sytuacje zgoła odwrotną, że 99 % internetu usprawiedliwia ojca mordercę i potępia matkę małych bąbelków, bo przecież ojciec musiał mieć powód?

 

Oglądaliście serial "Sin" - Grzesznica? Tak Netflix kształtuje świadomość milionów widzów. Kobita zabija na plaży gościa, w toku akcji odkrywamy, że morderczyni z siostrą pojechały do czadów na ostre rżnięcie. Tylko siostra miała słabe serce i po dojściu odeszła. Czad nieświadomy choroby babki, próbował ją ratować. Nasza bohaterka przypomniała sobie po latach o zajściu i zajebała gościa. Sąd ją uniewinnił, bo nie dość że kobieta, to jeszcze atrakcyjna. Dalej klaszczmy uszami. 

 

Ps. kardynał Bergolio modlił się po cichu, ale tak by go jednak usłyszano, o zaprzestanie przemocy wobec kobiet, bo tylko one biedne są ofiarami przemocy, jakiej to już wiemy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fury King napisał:

Winny: mąż, teściowa, domownicy, dzieci, Pis, TVN, sąsiedzi.  1,3 tys lajkow że winna męża. Piszą że Madki szkoda, bo nie podniesie się z tej tragedii,  a nie powinna się podnieść z krzesła elektrycznego. Jak gość napisał wyrazy współczucia dla ojca, to zjebali go od troli i że resztę życia ma spędzić w więzieniu.

"Ja to nie wiem skąd bierzecie te wszystkie wampirzyce, przeciętna p0lka to wzorowa gospodyni i troskliwa mamusia. Nie to co te paskudne Niemki."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/8/2021 at 5:29 PM, nesq said:

Kobieta bardzo często będzie broniła inna kobietę w trudnych a nawet zbrodniczych sytuacjach, bo nigdy nie wiadomo kiedy borniąca kobieta bedzie w takiej samej sytuacji...

 

Dokładnie. Napisałeś bardzo ważną, można napisać - z psychologii społecznej,  prawdę o kobietach. Nie tylko tyczy się to tego przypadku ale także innych, mniej makabrycznych. 

 

Zauwazcie, że kobiety zawsze będą wybielać złe postępowanie innych kobiet w ten sposób same się asekurując w razie czego. Dlatego też zawsze winny będzie mąż, teściowa, cały świat ale nie kobieta.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.