Skocz do zawartości

Irytacja spowodowana przez kobietę w związku


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, maroon napisał:

@sleepwalking Albo jak średnia panna uważa, że bardzo dobrze rokujesz. 

Miałem taką. Po historii sztuki. Bardzo inteligentna. Rypała się ze mną, swoim dyrektorem z pracy i z kustoszem muzeum. Zaszła w końcu z pewnym mecenasem sztuki. Żonatym. 

 

Żaden z nas o innych nie wiedział. 

 

Zrozumiałem @maroon 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z panienką, której ciągle spać się chciało. Zmęczona non stop. A u mnie w tamtym okresie siłownia po 3 godziny, angielski, studia, dorabianie, imprezowanie. Wstawałem o 6 i dopiero o 22:30 w domu 😆 A ona zmęczona kurwa. Jak się z nią spotykałem to chciała od razu iść do łóżka i zasnąć. Pomyśl, co to za poziom irytacji 😆 

  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jonash napisał:

ta zmęczona i obolała całe życie 😉

 

Za 10 lat będzie, że to wszystko twoja wina, że poświęciła sie dla ciebie i dlatego nic sama nie osiągnęła :D 

 

Będzie też, że młodość zmarnowała na ciebie, a mogła mieć szejka ;) 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Za 10 lat będzie, że to wszystko twoja wina, że poświęciła sie dla ciebie i dlatego nic sama nie osiągnęła :D 

 

Będzie też, że młodość zmarnowała na ciebie, a mogła mieć szejka ;) 

 

Beze mnie to by ćpała w kiblu na suto zakrapianych imprezach, robiona przez trzech więc pewnie masz rację 😄 

 

1 minutę temu, KolegiKolega napisał:

Po to jest związek, żebyś się nie musiał wkurwiać na jakieś obce przypadkowe baby, tylko masz tę swoją myszkę jedyną, tak inną niż wszystkie.

 

Też właśnie musiałem sobie o tym przypomnieć 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj hormonalny się kończy i normalna sprawa. Ma to swoje plusy i minusy. Związek przez to może nie przetrwać i nie jest tak wspaniale jak na początku. Z drugiej strony jak ktoś źle zainwestuje uczucia to po pewnym czasie może się z tego tylko śmiać zamiast ciągle cierpieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

A ona zmęczona kurwa. Jak się z nią spotykałem to chciała od razu iść do łóżka i zasnąć. Pomyśl, co to za poziom irytacji 😆 

Łoooooo.

Aż mnie zimny pot oblał.

Miałem podobnie.

Moja wraca z pracy o 18 i o 19 już śpi.

Przyjeżdżam do niej w sobotę na weekend na całonocne rypańsko ona o 20 śpi bo zmęczona.

 

Budzi się o 7 rano i do 8 sto westchnień i stękań... zmęczona do choooja po dwunastu godzinach spania.

 

Szlag może trafić człowieka.

 

Ale gdy się jakiś balet i wóda trafiała to potrafiła o 18 skończyć pracę, o 20 być na imprezie, o 5 powrót do domu i na 8 do roboty.....i cud się stał, wtedy niczym nie zmęczona.

Taki to okaz był.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Massamba_ dokładnie ten przypadek. Wyjechałem z panienką raz na spływ. Masa ludzi była zajebistych. Ogólnie wszystko spoko. Przybiliśmy po spływie na integrację. Grill, domek ze wspólnym zakwaterowaniem, chyba 20 osób, ja z nią. Ona spać poszła od razu 😆 Całą noc przesiedziałem z ludźmi. Chlaliśmy, dzieliliśmy się wrażeniami ze spływu, historiami życiowymi, ogólnie zajebioza, taki wakacyjny klimat. A ona chuj, spać, bo to najważniejsze. I zgadnij, co dalej? Foszek, bo ja się dobrze bawiłem 😆 Panienka bez sportu, bez niczego. Studia i dom, zero psychicznego odświeżenia. Jakbym tak żył to też bym spał całymi dniami, bo i po chuj żyć xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Massamba_ Komu nigdy pancia nie spierdoliła spać przy ochocie rypańska po męskiej stronie, niech pierwszy rzuci kamieniem XD Ale z tymi imprezami też true :D Kurwa człowiek kiedyś głupi jak but był :D

 

 

@mac Foszek bo nie było penetracji, czy rzeczywiście foszek, że się dobrze bawiłeś? :D  Bo jak to drugie, to nic, tylko iść se w łeb strzelić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Panienka bez sportu,

I tu właśnie mam tę zagwozdkę bo moja ex nudziara masakryczna, zero zainteresowań czy spędzania fajnie czasu (u niej fajnie spędzony czas jest równoznaczny z wydawaniem forsy przez misia)

 

ALE gdy trafia się chlanie, impra to ona zawsze chętna, pierwsza i nigdy nie zmęczona.

 

Przyszła alkoholiczka? Podejrzewam,że tak.

2 minuty temu, sleepwalking napisał:

Komu nigdy pancia nie spierdoliła spać przy ochocie rypańska po męskiej stronie, niech pierwszy rzuci kamieniem XD

To to choooooj niech idzie spać.

Miałem jazdy kolejnego ranka, że ją zaniedbuję i mało się kochamy.

 

Jak ty zawsze zmęczona lub śpisz to jak mam cię walić? Jak lalkę dmuchaną ?

 

Odpowiedź w iście mistrzowskim stylu "ta, pewno masz jakąś dziffke na boku"

 

Pierdolca idzie dostać, wymiksowałem się z patologii i gitara siema XD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sleepwalking napisał:

 

@mac Foszek bo nie było penetracji, czy rzeczywiście foszek, że się dobrze bawiłeś? :D  Bo jak to drugie, to nic, tylko iść se w łeb strzelić XD

To drugie 😆 Bo ona chciała, żebym też poszedł spać (prawdopodobnie) 😆 I u mnie tak przez całe życie, takie ameby. I jak tu się dziwić, że sam skończyłem 😆 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

@Massamba_ dokładnie ten przypadek. Wyjechałem z panienką raz na spływ. Masa ludzi była zajebistych. Ogólnie wszystko spoko. Przybiliśmy po spływie na integrację. Grill, domek ze wspólnym zakwaterowaniem, chyba 20 osób, ja z nią. Ona spać poszła od razu 😆 Całą noc przesiedziałem z ludźmi. Chlaliśmy, dzieliliśmy się wrażeniami ze spływu, historiami życiowymi, ogólnie zajebioza, taki wakacyjny klimat. A ona chuj, spać, bo to najważniejsze. I zgadnij, co dalej? Foszek, bo ja się dobrze bawiłem 😆 Panienka bez sportu, bez niczego. Studia i dom, zero psychicznego odświeżenia. Jakbym tak żył to też bym spał całymi dniami, bo i po chuj żyć xD

 

Głupia cipa.

 

Na szczęście, są żywotne niektóre kobietki, choć rzadko.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle szukacie panowie.

 

Na Roksie dziewczyny poddają w ogłoszeniach, że są gotowe do akcji przez całą dobę.

 

Jak przyjedziecie na spotkanie, to możecie być pewni, że dziewczynie nie będzie chciało się spać i to niezależnie od godziny, o której się u niej pojawicie.

 

Nie mówiąc już o jakiejś samotnej zabawie. Nie można się w spokoju samemu popluskać, bo zaraz znienacka wskakuje do kabiny, żeby pomóc ci dokładnie plecy wyszorować...

 

A myszka ? a no myszka jest zmęczona. Próbujesz jakichś pieszczot, a ona przewraca się na drugi bok. Chcesz zaprosić znajomych na kolację, ale ona ma inne plany. Proponuje cie wspólny netflixowy seans, a po nim główną atrakcję wieczoru, czyli se...sen. Tak to już bywa na tym świecie, ty chcesz się z nią przespać, a ona chce przespać życie.

 

Cytat

Chamówa i na śpiocha XD A rano z bolącą dupą, haha

I z myślą " ale mnie ten Mokebe wygrzmocił... niby sen, a tak jakby to się zdarzyło naprawdę" xD

 

 

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Massamba_ napisał:

Łoooooo.

Aż mnie zimny pot oblał.

Miałem podobnie.

Moja wraca z pracy o 18 i o 19 już śpi.

Przyjeżdżam do niej w sobotę na weekend na całonocne rypańsko ona o 20 śpi bo zmęczona.

 

Budzi się o 7 rano i do 8 sto westchnień i stękań... zmęczona do choooja po dwunastu godzinach spania.

 

Szlag może trafić człowieka.

 

Ale gdy się jakiś balet i wóda trafiała to potrafiła o 18 skończyć pracę, o 20 być na imprezie, o 5 powrót do domu i na 8 do roboty.....i cud się stał, wtedy niczym nie zmęczona.

Taki to okaz był.

Jak widać zmęczenie to kwestia priorytetów i motywacji.

Może gdybyś pojechał do niej z co najmniej 0,7 litra byłoby inaczej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Leniwiec napisał:

Najbardziej wkurwiające, to są takie mimozy, co je wiecznie coś boli

Mojej mimozy nic nie bolało ale wiecznie zmęczona i śpiąca.

Z kolei seks.... loda nie zrobi bo nie lubi, w dupę nawet lekkiego klapsa nie dasz bo boli, za włosy nie złapiesz bo boli.

Jedyne wyjście to wypinaj dupę a ja cię zerżnę.

 

I tak se rżnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni to chyba nigdy dłużej nie byli z laską, która ma wysokie libido i chce się ciągle rypać. Rano, przed śniadaniem, po śniadaniu, w południe i na obiad. Na podwieczorek, kolację, pod prysznicem i przed zaśnięciem. I w środku nocy też. 

 

A jak nie dogadzacie, to grymasy. 

 

Po miesiącu wyglądacie i czujecie się jak własny cień, a laska marudzi, że mało. 

 

Kaarwa. Wrogowi nie życzę. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.