Skocz do zawartości

Świetny tekst o kobietach w wojsku


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

,,żołnierki”- ja pierdole.

Nawet nie chcę wiedzieć, gdyby taka trafiła do niewoli, co mogliby z nią robić, czytałem, że jak była wojna Rosyjsko -Gruzińska, trafiła kilka kobiet żołnierek do niewoli, to paczka kondonów wystarczyła, żeby je złamać, podczas, gdy facetów, żołnierzy musieli przesłuchiwać całymi dniami, żeby cokolwiek powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, wrotycz said:


Chyba nie, takiego rozprzężenia w legii by nie tolerowali.

Też tak myślę. Nie znam regulaminów Legii, ale @Mosze Red twierdzi, że kobiet nie biorą i to ma sens.

 

Tyle że po wyposażeniu nie da się odróżnić, bo Legia ma to samo, co regularna Armia. 

 

Anyway z żabojadów można się śmiać, ale widać, że się w tańcu nie pierdolą i słusznie. 

 

U nas by pewnie sanitarkę dla pani wezwali 😂 

 

Na uwagę zasługuje reakcja drugiej kobiety, ktora tam jest, jakaś funkcyjna. Na oko zszokowana takim mazgajstwem. 

 

Pływałem kiedyś dwa tygodnie ze złamanymi kośćmi dłoni. Nakurwiało niemiłosiernie. Ciekawe jaka pani by dała radę 🤔

3 hours ago, Boromir said:

, trafiła kilka kobiet żołnierek do niewoli, to paczka kondonów wystarczyła, żeby je złamać, 

No to jest ten smutny aspekt, który się dyplomatycznie pomija. Jednak facet ma dużo mniejsze szanse bycia zgwałconym, a dla takiej "żołnierki", to prawie pewnik. Jeszcze taka drobniutka, mmmm 🤔

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rnext napisał:

Być może podpowiedzią na rozwiązanie wszelkich problemów równouprawnienia, będzie manewr Tylera Reksa z ogłoszeniem, że "wszyscy żołnierze są kobietami" ;)

Przedstawiam wschodzącą gwiazdę zapasów kobiecych - szanowni państwo, oto sto dwanaście kilogramów Tylera Reksa :D

Tyler_Reks_bio.jpg

Ja tylko kojarzę taki przypadek... transgendrowy z MMA

https://www.bjjee.com/articles/transgender-mma-fighter-who-broke-female-opponents-skull-are-we-getting-too-politically-correct-with-reality/

 

Transgender MMA Fighter Who Broke Female Opponent’s Skull. Are We Getting Too “Politically Correct” With Reality?

A tu inne kobiety bez macic ;)

 

Wygrywające w sportach:

 

Polityczna poprawność to taka piękna rzecz. 🤣 Wystarczy tylko trochę przycwaniaczyć i medala za friko. Jak tu nie kochać lewicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Israeli Army Halts Integration of Women Into Infantry and Armored Corps
The medical corps has set high physical standards for women seeking to join elite units, due to the physical differences between the sexes. In general, men have more muscle mass, denser bones, longer strides and greater aerobic capabilities, and women are more prone to injury from carrying heavy weights.

 

Służba w jednostkach bojowych Izraela nie dla kobiet. Podano powody:
Służba kobiet w izraelskich oddziałach ciężkiej piechoty i wielu elitarnych jednostkach sił specjalnych nie jest możliwa ze względu na fizjologiczne różnice między mężczyznami i kobietami - oświadczyło dowództwo sił zbrojnych Izraela Wysokiemu Trybunałowi Sprawiedliwości w odpowiedzi na podania kobiet, ubiegających się o wzięcie udziału w egzaminach do jednostek sił specjalnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.