Skocz do zawartości

Lepper "samobójca"


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym aby to był temat zbiorczy, Jakby ktos znalazł jakieś najnowsze informacje, Ślady jakiekolwiek poszlaki czy cokolwiek na temat Leppera i na przykład petelickiego czy innych "samobójców" to mógłby to tutaj zamieścić. Tak tak wiem że nigdy nie dowiemy się prawdy no ale może ktoś przypadkiem z pośród tej naszej garstki wpadłby na coś ;)

 

https://www.facebook.com/TymochowiczPiotr/videos/281098966647431/

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem może z 10 lat a dalej pamiętam jak ludzie z niego mieli beke bo chodził na solarium czy dbał o siebie w inny sposób a wyszło na to, że facet wyprzedził epoke jak nie dwie.

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdy i tak się nigdy nie dowiemy a świadkowie tych zdarzeń znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

Ci co byli blisko z Andrew mają dzisiaj problemy.

Musiał wiedzieć coś co zagrażało ówczesnej władzy lub układowi okrągło stołowemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nie patrzcie na niego, tylko przez pryzmat tej przemowy. Co on kombinował za naszą wchodnią garnicą i z kim? 

 

Na pewno prowadził jakieś swoje interesy mówi się ,że na Białorusi.

Na moje nie pasował władzy bo nie chciał się sprzedać jak większość polityków i miał dostęp do tajnej wiedzy dlatego był zagrożeniem.

Może odkrył coś co nie powinno było ujrzeć światła dziennego jak sławne Klewki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL mu dostarczano te informacje, o ile były prawdziwe, on nie chciał się sprzedać, ok, ale w jego niezależność też nie dam wiary... To po tej Białoruśi wrócił już taki odmieniony? Garniak, solar? A jak w gazecie sie przyznał do zdrad żony, kiedy był na stołku, już wtedy miał nóż na gardle... Ta spawa śmierdzi niemytym chujem, smród jest, nie znamy źródła...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poza tematem Leppera: jak najszybciej zwróć na siebie uwagę? Poprzez kontrowersje, co robi Tymochowicz. Promuje swoją nową książę właśnie na kontrowersyjnym temacie, którego rozwiązania pewnie jeszcze długo nie poznamy. W swojej starszej książce - Biblia skuteczności - opisuje narzędzia do świadomego budowania relacji, a jednym z nich jest inwersja emocji - jak sprawić by ktoś w bardzo krótkim czasie podświadomie myślał, że zna nas bardzo długo (miał do nas zaufanie). W tym narzędziu chodzi o mówienie o kimś źle w czasie przeszłym zaś dobrze w obecnym (pomyślcie co czujecie gdy ktoś przy ognisku powie wam: Adam, myślałem, że z ciebie chuj i gnida, ale jak cię poznałem, zobaczyłem, że jesteś świadomym, odważnym i nie pierdolącym się w tańcu gościem. Jak ty to robisz).

Jak mocniej wytworzyć pozytywną emocje niż standardowo? Właśnie poprzez inwersje. Negatywne rzeczy wpływają na nas mocniej niż pozytywne (przytacza tutaj przykład syndromu sztokholmskiego albo zakochania w gwałcicielu). 

Co zaś jest w "Czarnej księdze manipulacji"; czy warto zainteresować się tą pozycją 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Iceman84PL mu dostarczano te informacje, o ile były prawdziwe, on nie chciał się sprzedać, ok, ale w jego niezależność też nie dam wiary... To po tej Białoruśi wrócił już taki odmieniony? Garniak, solar? A jak w gazecie sie przyznał do zdrad żony, kiedy był na stołku, już wtedy miał nóż na gardle... Ta spawa śmierdzi niemytym chujem, smród jest, nie znamy źródła...  

 

Materiały mógł prawdopodobnie otrzymać od służb specjalnych Białorusi, Ukrainy czy Rosji na temat czołowych polityków w Polsce

lub przekrętu stulecia czyli podpisaniu niekorzystnej umowy na gaz od Rosji.

Mając te dokumenty w 2011 roku mógł wrócić do polityki przedstawiając światu te informacje. 

Oczywiście nie jest to tak ,że był nieskazitelnym człowiekiem pewnie maił swoje za uszami.

Każdy widzi gołym okiem, że ta sprawa cuchnie na kilometr czy kiedykolwiek ujrzy światło dzienne wątpię?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka ciekawych materiałów o tej sprawie wartych wysłuchania zainteresowanych zapraszam do zapoznania się😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.