Skocz do zawartości

Media bez wyboru


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Gościu said:

Piękni są z romansu tła
Zmęczeni tylko z gazet
A ja

Jestem białą czystą kartką wśród was :D

 

 

 

A uj mi w oko, przyznam się wam do czegoś. Może z biegiem lat Edycie odjebało ale tak jak zaśpiewała ten kawalek to do dziś szczęka mi opada z wrażenia. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SennaRot napisał:

byłby piękny dzień i zwrot w losach ludzkości gdyby pozostawiono te wyłączone media tak już na zawsze.

Dla młodych pokoleń zwłaszcza insta atencjuszek byłby to armagiedon 😆 Ale jestem ciekaw co by faktycznie się wydarzyło po wyłączeniu Instagrama, fejsiora. Obstawiajmy:

1. Piekło.kobiet# do potęgi 10 na ulicach

2. Ośrodki uzależnień i psychiatryki na szybko zakładane na stadionach by pomieścić chore gwiazdki wirtuala

3. Masowe samobójstwa?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dyletant napisał:

W sumie to zabawne że przez ten protest media zmusiły ludzi do oglądania obrazu jedynie z telewizji z którą wałczą 😜

Kogo zmusiły to zmusiły. 

 

Problem jest znacznie poważniejszy. 

Ten PiSi nierząd prowadzi nas nad przepaść. 

Rozdawnictwo kosztuje.

Zadłużenie zapiernicza w ekspresowym tempie. 

 

Deforma sądownictwa.. itd. 

 

Przecież to chore co ci PiSdzielce wyprawiają. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PyrMen napisał:

Kogo zmusiły to zmusiły. 

 

Problem jest znacznie poważniejszy. 

Ten PiSi nierząd prowadzi nas nad przepaść. 

Rozdawnictwo kosztuje.

Zadłużenie zapiernicza w ekspresowym tempie. 

 

Deforma sądownictwa.. itd. 

 

Przecież to chore co ci PiSdzielce wyprawiają. 

 

 

Słyszę to samo od 6 lat i jakoś żyje. Zapewne napiszesz poczekaj jeszcze x czasu to zobaczysz. No więc czekam z niecierpliwością na tą zwiastowana komunę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny wybór to wypierdolić TV, gazety i inne gówno. To więcej szkody niż pożytku. Zalew negatywnych informacji na co dzień pogrąża podświadomość. Człowiek staje się nieustannie cierpiącym zombiakiem pożądającym potwierdzenia spierdolonej rzeczywistości i to właśnie dostaje. Na pohybel wszystkim. Za to z tobą wypiję. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SennaRot napisał:

To byłby piękny dzień i zwrot w losach ludzkości gdyby pozostawiono te wyłączone media tak już na zawsze.

Gdyby zniknęły Facebook, Badoo, Tinder, Datezone, TVN, TTV, Instagram itp. raczyska, to byłby dopiero pozytywny zwrot i odrobina normalności. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za propagowanie od roku

pseudoepidemii,

noszenia szmat na świeżym powietrzu, również przez dzieci w szkołach,

zachowań uwłaczających godności,

szczepionek za, które nikt nie bierze odpowiedzialności,

 

Za brak protestów gdy zamykano

przychodnie,

szkoły,

firmy,

lasy;

I tak by wiele można wymieniać.

 

NIECH ZDECHNĄ.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Libertyn said:

I zostać ignorantem.. 

Lepszy uczciwy ignorant, niż iluzja wszechwiedzy z jednego słusznego źródła - fanatyzm niekwestionowanej "prawdy objawionej".

 

Prawdziwe, uczciwe media już dawno rozwikłałyby śmierć Leppera, Adamowicza czy Petelickiego, zagadkę kontraktu gazowego podpisanego z Rosją tuż po katastrofie smoleńskiej, na okrągło puszczałyby zarówno "ośmiorniczki" jak i "miskę ryżu" czy "państwo teoretyczne"... a mamy co mamy, kto płaci ten wymaga; tematy z dupy do mordy i na antenę. Presstytutki z każdej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Instagram 

Swoją drogą, pomysł na ten serwis był genialny w swojej prostocie. Panowie Systrom (r.1983) i Krieger (r.1986) do dzis pewnie ocierają swoje łzy plikami banknotów od Zuckerberga, który kupił serwis za miliard dolarów w 2012 : )

 

Dwa lata po jego powstaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Libertyn said:

Tak. Dla wielu ludzi internet to jedyna opcja na kontakt z innymi. Ludzie by powariowali. 

Można porozmawiać z sąsiadem też. 

11 hours ago, Kespert said:

Presstytutki z każdej strony.

Kto płaci ten wymaga. Ludzie mają wybór, jest dużo alternatywnych mediów na sieci, jest papierowy NCzas. Wybierają media Axel Spingera częściej niż inne, sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Orybazy napisał:

Można porozmawiać z sąsiadem też. 

Jeśli ma się takiego którego się lubi. I ma się odwagę. 
Ja mam dwóch takich których bym z chęcią na UB sprzedał gdybym mógł. Bo są tacy, hmm nie ugodowi.
A taki piwniczak z fobią społeczną, ma tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Libertyn said:

Jeśli ma się takiego którego się lubi. I ma się odwagę. 

Jak się wszystkich nie lubi, to problem może być w człowieku nie otoczeniu. U mnie nie lubię jednego sąsiada (jego syna za to tak), reszta jest spoko. Jak się ma dobre nastawienie można pogadać z listonoszem, diagnostą czy ochroniarzem. Kwestia otwarcia na ludzi i nie patrzenia na innych z góry.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orybazy napisał:

Jak się wszystkich nie lubi, to problem może być w człowieku nie otoczeniu.

No tak. Dawaj dupy wszystkim to wszyscy będą Tobie przyjaźni, chociaż będą gardzić. Sąsiad potrafi wezwać straż pożarną bo inny na swojej działce robi ognisko. A potem przyjdzie jeszcze z awanturą bo przy Twoim płocie, na nie twojej ziemi rosną drzewa, których gałęzie dotykają jego samochodu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ludzie mają wybór? Fikcyjny ponieważ wcześniej zaprogramowany, czyli żaden. Większość ludzi nie myśli, im się wydaje, że myślą. Są tylko powielaczami wpojonych im wzorców zachowań. Ich podświadomość o której większość nie ma pojęcia jak działa to ich ośrodek decyzyjności. Powiedz to jednostce to Cię zbluzga. Tak to jest jak ktoś podważa ustawiony paradygmat życiowy.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Libertyn said:

No tak. Dawaj dupy wszystkim to wszyscy będą Tobie przyjaźni, chociaż będą gardzić. Sąsiad potrafi wezwać straż pożarną bo inny na swojej działce robi ognisko.

Na terenie zabudowanym warto spytać sąsiadów, czy nie będzie przeszkadzać, sprawdzić wiatr czy nie będzie na sąsiadów lecieć. Ja kiedyś tego nie zrobiłem i sąsiad się obudził z drzemki myśląc, że ma pożar w domu. Przeprosiłem, bo nie pomyślałem że może się coś tak stać. Gdy robisz imprezę, też warto skonsultować z sąsiadami, czy im nie będzie przeszkadzać. Dla ciebie "dawanie dupy", dla mnie normalna rzecz wśród kulturalnych ludzi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.