Skocz do zawartości

Sonda o mężczyznach / Survey About Men - Manipulacja


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia 
Kilka dni temu znaleziony w sieci  film pt.: Sonda o mężczyznach / Survey About Men

 

 

 

Zdobył kilkanaście nagród 

  • 2014 Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi")-III nagroda w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
  • 2014 Kijów (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych)-Grand Prix
  • 2014 Kijów (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych)-Nagroda za najlepszy dźwięk Marcin Kramarczyk
  • 2014 Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka")-Grand Prix
    w kategorii filmów studenckich
  • 2014 Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada")-Wyróżnienie Jury Głównego
  • 2014 Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada")-Nagroda "Laertes" Jury Dziennikarzy
  • 2015 Poznań (Short Waves Festival)-Nagroda Publiczności w konkursie Poznań Open
  • 2015 Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA)-Wyróżnienie
    w kategorii: Film niezależny
  • 2015 Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA)-Nagroda Jury Społecznego
    Uzasadnienie Jury: "Film nagradzamy za obraz tego, jak niewiele potrzeba, żeby było dobrze między dwojgiem ludzi oraz pokazanie w przystępnej formie instrukcji obsługi kobiety"
  • 2015 Edynburg (ProFiRe Short Film Festival)-Grand Prix
  • 2015 Rijeka (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich)-Nagroda Publiczności
  • 2015 Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End")-Nagroda dla najlepszego niezależnego filmu dokumentalnego


W filmie poruszono min. :

tematy manipulacji, domyśl się ;), sposobu poderwania faceta, czy kobiety przeczą same sobie :D, emocji wg kobiet , o kobiecie u boku mężczyzny, o feminizmie , o fochach 

Naprawdę sporo materiału 


oglądałem wczoraj z kobietą i naprawdę było wesoło 

 

mój ulubiony fragment o fochach : strzelam focha kiedy brakuje mi argumentów .....racjonalnych :D , kiedy potrzebowałam czasu aby coś przemyśleć i przyjąć wolałam się obrazić , jak strzele dobrego focha to będę w stanie doprowadzić do tego czego ja chce , i my sami nie wiedzieliśmy o co się kłóciliśmy ale to tak narastało.

Zapraszam do dyskusji po zapoznaniu się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mam ochoty rodzić dzieci, nie nie będę sprzątać, nie jestem kurą domową, nie potrafię gotować, facet musi być bogaty, na białym koniu itd. itp. 

Może 1 pani z filmu wydaje się sympatyczna ale od reszty bym uciekał gdzie pieprz rośnie.

To może teraz taki film z perspektywy męskiej. Ciekawe czy by polał się hejt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yrl napisał:

To może teraz taki film z perspektywy męskiej. Ciekawe czy by polał się hejt.


Patrz i płacz. Moja dusza miała raka jak to oglądałem. Reżyser ten sam.

Ale wybrał kwiat mężczyzn do tego filmu..... 
 

 

Edytowane przez spitfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.